Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro přípravku

Praha - Eden (18. 6. 2020)

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

Atletická minipřípravka-hoši 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benjamin HořelicaBenjamin Hořelica
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.54
2 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.27
3 Adam RinowskiAdam Rinowski
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.21
4 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.18
5 Daniel VšianskýDaniel Všianský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.15
6 Pavel NaštaPavel Našta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.73
7 Antonín VítAntonín Vít
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.73
8 Jan KulhánekJan Kulhánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.73
9 Robin MlíchRobin Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.66
10 Rafael NovákRafael Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.66
11 Ondřej HraběOndřej Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.58
12 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.52
13 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.36
14 Jakub KandlJakub Kandl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.00
Celkem 14 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej JíraOndřej Jíra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.78
2 Boris ChytrýBoris Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.66
3 Filip PuchmertlFilip Puchmertl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.44
4 Lukáš KnoblochLukáš Knobloch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.38
5 Ruben BeránekRuben Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.17
6 Viktor VeseckýViktor Vesecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 1.81
Celkem 6 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 3 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 2.45
2 František ČernýFrantišek Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 2.36
3 Águas Filip GlóriaÁguas Filip Glória
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.96
4 Vincent VonásekVincent Vonásek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.88
5 Jonáš FlorianJonáš Florian
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.87
6 Aleš KejnovskýAleš Kejnovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.68
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠejnostMarek Šejnost
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.61
2 Vojtěch PuchmertlVojtěch Puchmertl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.97
3 Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.95
4 Maxim PelyakMaxim Pelyak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.92
5 David RejmonDavid Rejmon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.82
6 Kryštof SoukupKryštof Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.41
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard TužilRichard Tužil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.74
2 Stanislav KozákStanislav Kozák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.73
3 Jan MiláčekJan Miláček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.04
4 Tobias ZemanTobias Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.03
5 Jakub BeránekJakub Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.98
6 Filip HruškaFilip Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.83
7 Jakub KrálíkJakub Králík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.82
8 Matyáš KrajníkMatyáš Krajník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.74
9 Hynek ChytrýHynek Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.68
10 Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.47
11 Antonín HloušekAntonín Hloušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.43
12 Antonín FrýdlAntonín Frýdl
AŠJKAŠJK
10 2.40
13 Theodor BeránekTheodor Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.37
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

Atletická minipřípravka-dívky 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.07
2 Vanda MastníkováVanda Mastníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.83
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.80
4 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.70
5 Laura DlabačováLaura Dlabačová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.62
6 Barbora PištěkováBarbora Pištěková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.46
7 Jasmina KamalJasmina Kamal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.42
8 Ester ŠkábováEster Škábová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.36
9 Nikola BenešováNikola Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.31
10 Karolína DandováKarolína Dandová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.29
11 Kristýna KyjovskáKristýna Kyjovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.20
Alice HanákováAlice Hanáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 NM
Celkem 12 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BalcerováLucie Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 3.05
2 Karolína FilipováKarolína Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.96
3 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
12 2.93
4 Adriana FilipováAdriana Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.84
5 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.83
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.70
7 Aneta FuchyloAneta Fuchylo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.64
8 Sophie OpatrnáSophie Opatrná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.55
9 Laura VrňákováLaura Vrňáková
AŠJKAŠJK
12 2.51
10 Nela MerunkováNela Merunková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.44
11 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.41
12 Sophia KrajníkováSophia Krajníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.23
13 Lucie ŠeborováLucie Šeborová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.19
14 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 1.97
Celkem 14 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 3 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka ŽížalováAnežka Žížalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 2.25
2 MartinováJulie MartinováJulie
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.96
3 Zuzana NovákováZuzana Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.91
4 Dita ŠimonováDita Šimonová
AŠJKAŠJK
13 1.74
5 Emma RajnochEmma Rajnoch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.63
6 Ema KuželováEma Kuželová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.42
7 Elena PecováElena Pecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 1.30
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 4.03
2 Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.53
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.50
4 Barbora MarkováBarbora Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.34
5 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.24
6 Adéla BenešováAdéla Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.23
7 Stella KrobotováStella Krobotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.15
8 Stela AlbrechtováStela Albrechtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.09
9 Zuzana MusilováZuzana Musilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.08
10 Adéla KrejčíkováAdéla Krejčíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.03
11 Anežka TichavskáAnežka Tichavská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.96
12 Františka CzesanyFrantiška Czesany
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.88
13 Lea OntkováLea Ontková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.85
14 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.82
15 Adéla FantováAdéla Fantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.82
16 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.75
17 Nikol StrnadováNikol Strnadová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.62
18 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.61
19 Viktorie HavlíčkováViktorie Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.58
20 Barbora TillováBarbora Tillová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.57
21 Magdalena KnittlMagdalena Knittl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.37
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta ŠkodováIveta Škodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.48
2 Karla SchniderováKarla Schniderová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.28
3 Barbora KolouchováBarbora Kolouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.26
4 Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.18
5 Anna MandlováAnna Mandlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.11
6 Michaela HuclováMichaela Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.09
7 Kamila HoščukováKamila Hoščuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.99
8 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.97
9 Karolína NovákováKarolína Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.90
10 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.89
11 Klára PeroutkováKlára Peroutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.84
12 Kateřina NiklováKateřina Niklová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.82
13 Kateřina DemeováKateřina Demeová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.76
14 Amelie HrubešováAmelie Hrubešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.73
15 Barbora ŠimkováBarbora Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.70
16 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.69
17 Tereza JanouškováTereza Janoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.64
18 Anika HoláAnika Holá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.50
19 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.50
20 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.50
21 Kristýna BlažonKristýna Blažon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.35
22 Ivana FulíkováIvana Fulíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.34
23 Markéta KolouchováMarkéta Kolouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.19
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

Atletická minipřípravka-hoši 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín VítAntonín Vít
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 27.32
2 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 26.69
3 Benjamin HořelicaBenjamin Hořelica
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 24.52
4 Adam RinowskiAdam Rinowski
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 23.59
5 Robin MlíchRobin Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 23.53
6 Pavel NaštaPavel Našta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 22.74
7 Daniel VšianskýDaniel Všianský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 20.25
8 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 20.22
9 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 19.56
10 Jan KulhánekJan Kulhánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 18.63
11 Jakub KandlJakub Kandl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 15.36
12 Rafael NovákRafael Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 13.21
13 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.27
Celkem 13 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruben BeránekRuben Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 16.74
2 Filip PuchmertlFilip Puchmertl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 16.39
3 Viktor VeseckýViktor Vesecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.66
4 Boris ChytrýBoris Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.41
5 Lukáš KnoblochLukáš Knobloch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.20
6 Ondřej JíraOndřej Jíra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 12.10
Celkem 6 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 3 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš FlorianJonáš Florian
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 13.63
2 František ČernýFrantišek Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 12.77
3 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 11.05
4 Águas Filip GlóriaÁguas Filip Glória
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 08.77
5 Aleš KejnovskýAleš Kejnovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 08.36
6 Vincent VonásekVincent Vonásek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 06.56
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠejnostMarek Šejnost
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 33.69
2 Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 28.64
3 Maxim PelyakMaxim Pelyak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 27.25
4 Kryštof SoukupKryštof Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 26.26
5 Vojtěch PuchmertlVojtěch Puchmertl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 23.72
6 David RejmonDavid Rejmon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 16.39
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Tomáš KodišTomáš Kodiš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 14.91
1 Hynek ChytrýHynek Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 28.00
2 Filip HruškaFilip Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 26.80
3 Jakub KrálíkJakub Králík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 26.25
4 Jakub BeránekJakub Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 22.53
5 Tobias ZemanTobias Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 20.21
6 Jan MiláčekJan Miláček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 20.04
7 Richard TužilRichard Tužil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 19.85
8 Antonín HloušekAntonín Hloušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 18.49
9 Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 18.05
10 Matyáš KrajníkMatyáš Krajník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 17.17
11 Stanislav KozákStanislav Kozák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 16.94
12 Theodor BeránekTheodor Beránek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 13.91
13 Antonín FrýdlAntonín Frýdl
AŠJKAŠJK
10 10.74
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

Atletická minipřípravka-dívky 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 21.70
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 19.34
3 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 18.69
4 Alice HanákováAlice Hanáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 16.55
5 Laura DlabačováLaura Dlabačová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 16.37
6 Vanda MastníkováVanda Mastníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 16.09
7 Barbora PištěkováBarbora Pištěková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 13.65
8 Kristýna KyjovskáKristýna Kyjovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 13.34
9 Jasmina KamalJasmina Kamal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.60
10 Ester ŠkábováEster Škábová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.57
11 Nikola BenešováNikola Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.10
12 Karolína DandováKarolína Dandová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 11.45
Celkem 12 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BalcerováLucie Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 21.31
2 Kristýna VítkováKristýna Vítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 17.08
3 Karolína FilipováKarolína Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 15.70
4 Lucie ŠeborováLucie Šeborová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 14.49
5 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
12 13.88
6 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.25
7 Sophie OpatrnáSophie Opatrná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.25
8 Aneta FuchyloAneta Fuchylo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.24
9 Adriana FilipováAdriana Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 12.90
10 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 10.76
11 Laura VrňákováLaura Vrňáková
AŠJKAŠJK
12 10.29
12 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 10.11
13 Nela MerunkováNela Merunková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 09.16
14 Sophia KrajníkováSophia Krajníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 09.00
Celkem 14 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 3 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie MartinováJulie Martinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 14.73
2 Dita ŠimonováDita Šimonová
AŠJKAŠJK
13 12.22
3 Anežka ŽížalováAnežka Žížalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 10.77
4 Ema KuželováEma Kuželová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 08.22
5 Emma RajnochEmma Rajnoch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 07.88
6 Elena PecováElena Pecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 06.86
7 Zuzana NovákováZuzana Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 04.16
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 31.57
2 Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 29.22
3 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 28.32
4 Stella KrobotováStella Krobotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 26.59
5 Stela AlbrechtováStela Albrechtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 22.55
6 Karolína LaňkováKarolína Laňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 22.20
7 Barbora MarkováBarbora Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 20.56
8 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 20.20
9 Adéla BenešováAdéla Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 18.41
10 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 18.13
11 Františka CzesanyFrantiška Czesany
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 17.20
12 Zuzana MusilováZuzana Musilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 16.46
13 Viktorie HavlíčkováViktorie Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 15.26
14 Nikol StrnadováNikol Strnadová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 14.56
15 Adéla KrejčíkováAdéla Krejčíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 13.37
16 Magdalena KnitllMagdalena Knitll
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 13.02
17 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12.77
18 Anežka TichavskáAnežka Tichavská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12.42
19 Barbora TillováBarbora Tillová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12.39
20 Adéla FantováAdéla Fantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11.80
21 Lea OntkováLea Ontková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11.76
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (čt, 18.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamila HoščukováKamila Hoščuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 29.30
2 Kateřina DemeováKateřina Demeová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 22.67
3 Kristýna BlažonKristýna Blažon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 22.58
4 Anna MandlováAnna Mandlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 20.80
5 Markéta KolouchováMarkéta Kolouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 20.60
6 Barbora KolouchováBarbora Kolouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 19.90
7 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 18.54
8 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 18.40
9 Kateřina NiklováKateřina Niklová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 18.09
10 Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 15.77
11 Iveta ŠkodováIveta Škodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 15.72
12 Anika HoláAnika Holá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 15.52
13 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 15.36
14 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 14.76
15 Ivana FulíkováIvana Fulíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 14.64
16 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 14.38
17 Michaela HuclováMichaela Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 13.58
18 Tereza JanouškováTereza Janoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 11.72
19 Amelie HrubešováAmelie Hrubešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 11.59
20 Karolína NovákováKarolína Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 09.79
Celkem 20 závodníků