Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost

Praha - Eden (19. 6. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 18:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.95
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.14
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.34
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.40
5 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.46
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 18:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 12.05
2 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.51
3 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.54
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.61
5 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.67
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.95
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.14
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.34
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.40
5 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.46
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.54
7 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 12.05
8 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.51
9 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.54
10 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.61
11 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.67
12 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.80

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.35
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.79
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.97
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.07
6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.13
2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.54
3 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06
4 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.06
5 Eliška ŠedáEliška Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.07
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.35
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.79
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.97
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.07
6 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.13
7 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.54
8 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06
8 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.06
10 Eliška ŠedáEliška Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.07
11 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.22
12 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.39

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 20:05) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.33
2= Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.43
2= Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.43
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.44
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.97
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 20:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.78
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.46
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.58
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.14
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.44
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.96
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.68
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 20:05) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.09
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.10
3 183 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.26
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.32
5 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.66
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.21
7 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.33
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.43
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.43
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.44
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.78
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.97
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.40
8 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.46
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.58
10 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.09
11 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.14
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.44
13 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.96
14 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.10
15 183 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.26
16 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.32
17 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.66
18 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.68
19 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.21
20 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.88

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 19:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.83
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.90
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.94
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 26.67
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.81
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 19:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.28
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.35
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.71
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.08
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 19:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.61
2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.74
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.86
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.30
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 19:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.42
2 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.47
3 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.98
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.13
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.83
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.90
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.94
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.28
5 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.35
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.61
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 26.67
8 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.71
9 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.81
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.89
11 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.08
12 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.74
13 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.86
14 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.30
15 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.42
16 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.47
17 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.93
18 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.98
19 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.12
20 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.13
21 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.51

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 36.66
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 36.77
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 37.58
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.17
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 37.59
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.05
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.17
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 39.66
5 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.52
6 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 43.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 36.66
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 36.77
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 37.58
4 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 37.59
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.05
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.17
7 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.17
8 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 39.66
9 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.52
10 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 43.47

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.74
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.97
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.99
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.77
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 43.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.63
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.88
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.98
4 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.74
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.97
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.99
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.63
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.77
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 43.27
7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.88
8 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 43.98
9 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.04

1500 m - Muži

(pá, 19.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:00.54
2 8 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:02.94
3 103 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 4:06.25
4 6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:08.35
5 211 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 4:08.44
6 213 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 4:11.61
7 7 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:13.39
8 5 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 4:13.45
9 4 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 4:13.72
10 3 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:14.10
11 2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:15.32
12 158 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:26.44
13 92 Matěj NovýMatěj Nový 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 4:38.37
183 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNF
199 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(pá, 19.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:42.57
2 8 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 4:44.51
3 1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:51.05
4 7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 4:54.68
5 3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 4:57.04
6 14 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:18.47
7 5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:30.59
8 4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 5:41.89
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(pá, 19.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.59
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.63
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.06
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.06
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.38
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.70
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(pá, 19.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.94
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.42
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.90
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(pá, 19.6.2020 - 17:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.84
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.92
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 37.08
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.10
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.85
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.20
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 168/7b
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.23
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.34
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.87
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 43.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 37.08
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.10
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.85
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.20
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.23
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.34
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.87
8 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 43.63
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.37
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.10
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 44.42
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 44.51
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 45.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.12
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.37
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.40
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.43
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 46.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.29
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 47.84
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.37
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.10
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.29
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 44.42
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 44.51
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.12
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.37
8 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.40
9 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 45.43
10 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 45.90
11 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 46.42
12 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 47.84
13 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.70

skok o tyči - Muži

(pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.203.403.603.804.00
1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 3.80 ---ooxxx
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 3.60 oooxoxxx
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 3.20 xooxxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Ženy

(pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.20
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 3.00 oxoxxoxxx
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 NM ---xxx
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 19.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 11 17.28 17.28x16.9417.28xxx
2 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 10.52 x10.28x10.2810.52x09.77
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 10.49 xx09.5709.57x10.4909.88
4 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 09.79 08.3908.8408.6608.8408.4309.5109.79
5 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 09.69 08.9809.6909.2909.69--09.46
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 09.25 08.6308.6809.2209.2209.1709.2509.11
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 09.02 08.6708.7309.0209.02x08.96x
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 08.93 08.9308.3808.7708.9308.9208.5208.29
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 08.33 08.33xx08.330.00.00.0
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 08.23 07.9608.0308.2308.230.00.00.0
11 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 06.43 06.19x06.4306.430.00.00.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 10.56 10.56xx10.56xxx
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 3 14.97 14.49x14.4514.4914.4014.97x
2 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 2 14.33 14.3114.3314.2314.33x14.0813.99
3 Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 10.66 09.8710.4810.2010.4810.6609.7310.22
Celkem 3 závodníků