Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Eden (26. - 27. 6. 2020)
skok vysoký - Muži (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 2.02
2 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. SB 1.96
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha SB 1.93
skok vysoký - Junioři (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 1.93
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1.81
3 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.81
skok vysoký - Ženy (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.69
skok vysoký - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1.66
2= Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 1.66
2= Kateřina BaldováKateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ PB 1.66
skok o tyči - Muži (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.22
3 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 4.82
skok o tyči - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.62
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 3.92
skok o tyči - Ženy (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.30
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 3.50
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 3.40
skok o tyči - Juniorky (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.90
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2.90
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 2.78
skok daleký - Muži (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 7.20
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.18
3 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.18
skok daleký - Junioři (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 6.57
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 6.49
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.48
skok daleký - Ženy (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 6.10
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 6.02
3 Karolína ČernáKarolína Černá 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 5.55
skok daleký - Juniorky (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 5.74
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.59
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5.58
trojskok - Muži (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip DittrichFilip Dittrich 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 15.15
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 13.53
trojskok - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 14.52
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 13.93
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.38
trojskok - Ženy (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.13
2 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 11.64
3 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 11.59
trojskok - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 12.45
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.76
3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 11.17
vrh koulí 4kg - Ženy (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna KubátováAnna Kubátová 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 12.20
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.80
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 11.06
vrh koulí 4kg - Juniorky (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.54
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 11.38
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 11.02
vrh koulí 6kg - Junioři (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. SB 14.26
2 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 12.20
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik SládekDominik Sládek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.28
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha SB 15.17
hod diskem 1kg - Ženy (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 44.93
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.57
3 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.93
hod diskem 1kg - Juniorky (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37.35
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 35.87
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 32.07
hod diskem 1,75kg - Junioři (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 42.16
2 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 37.80
3 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha PB 34.27
hod diskem 2kg - Muži (pátek, 26.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.13
2 Dominik SládekDominik Sládek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha PB 46.52
3 Petr ProcházkaPetr Procházka 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.18
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 55.30
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.46
3 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 43.20
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 42.16
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.71
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 36.49
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří MulačJiří Mulač 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.73
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 84 SK JeseniovaSK Jeseniova 56.39
3 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 54.98
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.64
2 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 48.90
3 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 48.48