Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Eden (26. - 27. 6. 2020)

skok daleký - Muži

(pá, 26.6.2020 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 7 SB 7.20 +0.2 m/s 0.0
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 7.18 -0.4 m/s 0.0
3 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 7.18 -0.1 m/s 0.0
4 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 SB 7.16 -0.3 m/s 0.0
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 PB 7.14 -0.9 m/s 0.0
6 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 2 PB 6.66 -0.4 m/s 0.0
7 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 1 PB 6.41 -0.5 m/s 0.0
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 SB 6.33 -0.1 m/s 0.0
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 SB 6.22 -0.6 m/s 0.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(pá, 26.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 PB 6.57 -0.1 m/s 0.0
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 8 PB 6.49 +0.2 m/s 0.0
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 14 6.48 -0.1 m/s 0.0
4 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 11 PB 6.42 +0.2 m/s 0.0
5 4 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 13 SB 6.33 +0.2 m/s 0.0
6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 15 6.32 -0.6 m/s 0.0
7 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 SB 6.19 -1.5 m/s 0.0
8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 6.09 -0.8 m/s 0.0
9 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 PB 5.84 -0.7 m/s 0.0
10 Filip JarolímekFilip Jarolímek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 5.72 -0.3 m/s 0.0
11 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 PB 5.71 -0.3 m/s 0.0
12 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 12 SB 5.70 -0.6 m/s 0.0
13 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 2 PB 5.67 +0.2 m/s 0.0
14 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4 5.46 -0.2 m/s 0.0
15 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 SB 5.04 -0.1 m/s 0.0
Poznámky/pokusy:
" Zranění závodníka Veselého - typ zranění nespecifikováno
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 26.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 8 PB 6.10 -0.8 m/s 0.0
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11 SB 6.02 -1.8 m/s 0.0
3 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 SB 5.55 -0.1 m/s 0.0
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 SB 5.50 -0.3 m/s 0.0
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 4 PB 5.30 -0.1 m/s 0.0
6 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 2 PB 5.21 -1.6 m/s 0.0
7 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 PB 5.21 -0.9 m/s 0.0
8 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 3 SB 5.10 -0.2 m/s 0.0
9 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 5 SB 4.77 +0.2 m/s 0.0
10 Kateřina StarkováKateřina Starková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 1 PB 4.56 -0.3 m/s 0.0
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(pá, 26.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 PB 5.74 -1.0 m/s 0.0
2 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 PB 5.59 -0.9 m/s 0.0
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 PB 5.58 +0.3 m/s 0.0
4 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 9 PB 5.38 -1.1 m/s 0.0
5 4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 8 PB 5.29 -0.6 m/s 0.0
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 SB 5.27 +0.5 m/s 0.0
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 SB 5.12 -0.5 m/s 0.0
8 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 PB 5.10 -0.3 m/s 0.0
9 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 PB 5.08 +0.5 m/s 0.0
10 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 5.05 +0.4 m/s 0.0
11 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 7 SB 5.05 -1.6 m/s 0.0
12 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 6 4.94 -0.1 m/s 0.0
13 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 2 SB 4.76 +0.4 m/s 0.0
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 SB 4.72 -0.7 m/s 0.0
15 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 4.41 +0.4 m/s 0.0
Celkem 15 závodníků