Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Novoměstská procházka 2020 - 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy a I.ligy mužů a žen, 5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen

Nové Město nad Metují (11. 7. 2020)

chůze dráha 5000 m - Muži

(so, 11.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
MS 40 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE Praha SMOLA CHŮZE Praha 21:48.0
2 5 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 22:13.0
3 20 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 22:21.0
4 7 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 22:32.0
5 32 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 22:56.0
6 8 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 24:54.0
7 24 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 26:04.0
8 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 26:05.0
9 47 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno B A. C. TEPO Kladno B 28:25.0
10 45 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s. 29:16.0
11 6 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 29:20.0
12 39 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 29:27.0
13 49 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 29:56.0
14 42 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek B TJ Spartak Třebíč, spolek B 29:57.0
15 38 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 30:08.0
16 13 Josef KalátJosef Kalát 55 AK Bílina AK Bílina 30:13.0
17 9 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 30:33.0
18 17 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 33:39.0
19 12 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36:28.0
20 14 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK Bílina AK Bílina 36:32.0
21 23 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s. B Hvězda Pardubice z.s. B 37:55.0
22 2 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 38:24.0
Poznámky:
K měření výkonů byla použita jen čipová časomíra. Nedodržení TP18 čl.19. Časy zaokrouhleny na celé sekundy.
Celkem 22 závodníků

chůze dráha 5000 m - Ženy

(so, 11.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 61 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 23:02.0
2 58 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 24:14.0
3 59 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 24:35.0
4 83 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s. Sportovní atletický klub (S... 24:49.0
5 95 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... 27:12.0
6 74 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 28:20.0
7 96 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... 28:33.0
8 81 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel Vyškov Orel Vyškov 28:51.0
9 71 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 28:58.0
10 78 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel Vyškov Orel Vyškov 29:19.0
11 65 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 29:46.0
12 57 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 30:11.0
13 76 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 30:20.0
14 101 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno A A. C. TEPO Kladno A 30:20.0
15 98 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 30:29.0
16 47 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 30:32.0
17 77 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel Vyškov Orel Vyškov 30:47.0
18 56 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 31:08.0
19 93 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... 32:35.0
20 80 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel Vyškov Orel Vyškov 33:48.0
21 91 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... 34:08.0
22 79 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel Vyškov Orel Vyškov 34:14.0
23 54 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 34:49.0
24 69 Martina BalášováMartina Balášová 76 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 37:06.0
25 55 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 37:47.0
Poznámky:
K měření výkonů byla použita jen čipová časomíra. Nedodržení TP18 čl.19. Časy zaokrouhleny na celé sekundy.
Celkem 25 závodníků