Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Západ"

Chomutov (9. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.43 qA
2 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.92 qA
MS 45 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.19
MS 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.35
5 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.55 qA
6 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 8 10.51 qB
7 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.62 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 8 08.51 qA
2 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 1 08.95 qA
3 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.06 qA
4 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.68 qB
MS 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.10
6 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 2 10.15 qB
7 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 6 10.62 qB
8 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.29 qB
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.43 qA
2 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 8 08.51 qA
3 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.92 qA
4 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 1 08.95 qA
5 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.06 qA
6 45 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.19
7 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.35
8 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.55 qA
9 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.68 qB
10 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.10
11 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 2 10.15 qB
12 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 8 10.51 qB
13 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.62 qB
13 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 6 10.62 qB
15 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.29 qB

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 9.6.2020 - 17:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 08.36 11.00
2 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.47 9.00
3 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 3 08.81 8.00
4 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 6 08.91 7.00
5 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.35 6.00
6 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.74 4.00
2 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 4 10.24 3.00
3 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 7 10.50 2.00
4 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.07 1.00
5 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 6 11.08
6 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 3 11.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 08.61 qA
2 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 qA
3 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.98 qA
4 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 7 09.22 qB
5 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.08
6 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.42
7 59 Andrea RyjantováAndrea Ryjantová 07 AK MostAK Most 8 10.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 08.53 qA
2 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.12 qB
3 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.25 qB
4 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 7 09.87
5 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 09.98
6 98 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.00
7 93 Barbora KenderováBarbora Kenderová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.47 qB
2 122 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
3 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.83
4 109 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.17
5 101 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.26
6 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.64
7 63 Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová 08 AK MostAK Most 8 11.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.95 qA
2 106 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.79
3 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 09.96
4 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.13
5 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.33
6 49 Kristýna BoškováKristýna Bošková 09 AK MostAK Most 6 11.06
7 54 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 7 11.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.67 qA
2 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.18 qB
3 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.24 qB
MS 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.56
5 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.72
6 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.15
MS 111 Sofie HájkováSofie Hájková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56
8 134 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 08.53 qA
2 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 08.61 qA
3 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.67 qA
4 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 qA
5 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.95 qA
6 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.98 qA
7 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.12 qB
8 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.18 qB
9 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 7 09.22 qB
10 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.24 qB
11 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.25 qB
12 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.47 qB
13 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.56
14 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.72
15 122 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
15 106 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.79
17 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.83
18 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 7 09.87
19 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 09.96
20 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 09.98
21 98 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.00
22 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.08
23 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.13
24 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.15
25 109 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.17
26 101 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.26
27 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.33
28 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.42
29 59 Andrea RyjantováAndrea Ryjantová 07 AK MostAK Most 8 10.48
30 111 Sofie HájkováSofie Hájková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56
31 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.64
32 134 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.67
33 93 Barbora KenderováBarbora Kenderová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.76
34 49 Kristýna BoškováKristýna Bošková 09 AK MostAK Most 6 11.06
35 54 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 7 11.18
36 63 Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová 08 AK MostAK Most 8 11.19

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.6.2020 - 17:25) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.56 11.00
2 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.59 9.00
3 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.66 8.00
4 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.90 7.00
5= 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.00 5.50
5= 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.00 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 09.24 4.00
2 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.36 3.00
3 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.39 2.00
4 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.40 1.00
5 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.41
6 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.66
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:20) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 20.19 11.00
2 38 Matěj KutílekMatěj Kutílek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 20.26 9.00
3 13 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 2 23.44 7.00
4 24 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 6 23.88 6.00
5 33 Artem RegetskiyArtem Regetskiy 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.10 5.00
6 47 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.88 1.00
2 7 Martin VavroMartin Vavro 08 AK MostAK Most 6 25.68
3 25 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 2 26.02
4 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.19
5 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 4 27.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 18:20) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 2 21.67 8.00
2 17 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 5 24.86 4.00
3 26 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 6 24.88 2.00
MS 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 4 25.68
5 37 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 20.19 11.00
2 38 Matěj KutílekMatěj Kutílek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 20.26 9.00
3 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 2 21.67 8.00
4 13 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 2 23.44 7.00
5 24 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 6 23.88 6.00
6 33 Artem RegetskiyArtem Regetskiy 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.10 5.00
7 17 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 5 24.86 4.00
8 47 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.87 3.00
9 32 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.88 1.00
9 26 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 6 24.88 2.00
11 7 Martin VavroMartin Vavro 08 AK MostAK Most 6 25.68
11 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 4 25.68
13 25 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 2 26.02
14 37 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.87
15 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.19
16 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 4 27.40

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 21.36 11.00
2 61 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 22.25 9.00
3 90 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.62 8.00
4 103 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 22.64 7.00
5 57 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 22.84 6.00
6 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.05 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.06 3.00
2 69 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 24.07 2.00
3 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 24.51
4 116 Tereza KoblasováTereza Koblasová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.01
5 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 1 25.78
6 119 Tereza KuželováTereza Kuželová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.23 1.00
2 74 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 4 24.64
3 78 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 6 24.75
4 60 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 2 26.27
5 65 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 5 26.65
6 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 27.32
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 5 26.01
2 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 3 26.28
3 131 Julie TrunečkováJulie Trunečková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.87
4 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 4 27.14
5 100 Mariana ŠestákováMariana Šestáková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 27.25
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 3 23.41 5.00
2 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 5 24.75
3 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 25.86
4 66 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 4 25.96
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 9.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.42
MS 121 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.05
3 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 25.44
4 130 Laura TrmsováLaura Trmsová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 21.36 11.00
2 61 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 22.25 9.00
3 90 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.62 8.00
4 103 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 22.64 7.00
5 57 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 22.84 6.00
6 67 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 3 23.41 5.00
7 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.05 4.00
8 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.06 3.00
9 69 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 24.07 2.00
10 96 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.23 1.00
11 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.42
12 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 24.51
13 74 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 4 24.64
14 78 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 6 24.75
14 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 5 24.75
16 116 Tereza KoblasováTereza Koblasová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.01
17 121 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.05
18 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 25.44
19 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 1 25.78
20 130 Laura TrmsováLaura Trmsová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.80
21 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 25.86
22 66 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 4 25.96
23 50 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 5 26.01
24 60 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 2 26.27
25 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 3 26.28
26 119 Tereza KuželováTereza Kuželová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.40
27 65 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 5 26.65
28 131 Julie TrunečkováJulie Trunečková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.87
29 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 4 27.14
30 100 Mariana ŠestákováMariana Šestáková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 27.25
31 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 27.32

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Matěj KutílekMatěj Kutílek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 43.99 11.00
2 9 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 3 46.44 9.00
3 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 51.22 8.00
4 8 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 2 54.03 6.00
5 30 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 55.48 4.00
6 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 1 69.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 2 54.38 5.00
2 46 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 56.90 3.00
3 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 4 57.60 2.00
4 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 60.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 52.55 7.00
MS 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.54
3 5 Pavel KozákPavel Kozák 08 AK MostAK Most 5 62.99
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Matěj KutílekMatěj Kutílek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 43.99 11.00
2 9 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 3 46.44 9.00
3 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 51.22 8.00
4 16 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 52.55 7.00
5 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.54
6 8 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 2 54.03 6.00
7 24 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 2 54.38 5.00
8 30 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 55.48 4.00
9 46 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 56.90 3.00
10 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 4 57.60 2.00
11 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 60.52 1.00
12 5 Pavel KozákPavel Kozák 08 AK MostAK Most 5 62.99
13 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 1 69.12

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 45.98 11.00
2 61 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 49.78 9.00
3 90 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 50.52 7.00
4 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 55.40 2.00
5 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 57.18
6 112 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 54.50 4.00
2 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 54.88 3.00
3 110 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 59.06
4 119 Tereza KuželováTereza Kuželová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.71
5 131 Julie TrunečkováJulie Trunečková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.76
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 50.17 8.00
2 69 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 53.74 5.00
3 73 Kateřina LepeškováKateřina Lepešková 08 AK BílinaAK Bílina 2 56.16 1.00
4 88 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 60.34
5 84 Hana FílováHana Fílová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 63.65
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 9.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 51.57 6.00
2 66 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 3 57.81
3 89 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 60.53
MS 120 Anna PaulusováAnna Paulusová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 68.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 45.98 11.00
2 61 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 49.78 9.00
3 67 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 50.17 8.00
4 90 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 50.52 7.00
5 57 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 51.57 6.00
6 69 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 53.74 5.00
7 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 54.50 4.00
8 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 54.88 3.00
9 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 55.40 2.00
10 73 Kateřina LepeškováKateřina Lepešková 08 AK BílinaAK Bílina 2 56.16 1.00
11 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 57.18
12 66 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 3 57.81
13 110 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 59.06
14 88 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 60.34
15 89 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 60.53
16 119 Tereza KuželováTereza Kuželová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.71
17 112 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.48
18 84 Hana FílováHana Fílová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 63.65
19 131 Julie TrunečkováJulie Trunečková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.76
20 120 Anna PaulusováAnna Paulusová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 68.57

800 m - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 2 2:29.95 11.00
2 33 Artem RegetskiyArtem Regetskiy 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 2:46.21 9.00
3 32 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:58.97 8.00
4 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 3:01.11 7.00
5 14 Dan HelísekDan Helísek 08 AK BílinaAK Bílina 3 3:02.15 6.00
6 22 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 7 3:02.19 5.00
7 42 Tomáš KursteinTomáš Kurstein 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 3:13.66 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 2:30.17 11.00
2 127 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:46.38 9.00
3 91 Kristýna HoláKristýna Holá 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 2:48.42 8.00
4 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 2:50.28 7.00
5 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 2:51.08 6.00
6 78 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 11 2:52.60 5.00
7 92 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 3:08.69 4.00
MS 121 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 3:14.85
9 116 Tereza KoblasováTereza Koblasová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:17.96 3.00
10 54 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 8 3:22.04 2.00
11 134 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:32.73 1.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 6 5:27.77 11.00
2 44 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 5:41.44 9.00
3 29 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 6:03.07 8.00
4 15 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 3 6:24.97 7.00
5 34 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 6:27.14 6.00
6 18 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 2 7:04.64 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 5:27.13 11.00
2 64 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 9 6:06.14 9.00
3 77 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 6 6:16.95 8.00
4 101 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 6:19.32 7.00
5 105 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 6:27.73 6.00
6 65 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 10 6:36.14 5.00
7 106 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 6:41.77 4.00
8 52 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 2 6:43.08 3.00
9 125 Eliška RyzákováEliška Ryzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 6:51.76 2.00
10 60 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 7 7:06.20 1.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 15:55) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.83 11.00
2 11 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 5 11.55 9.00
3 46 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.30 8.00
4 36 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.37 7.00
5 25 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 3 13.52 6.00
6 14 Dan HelísekDan Helísek 08 AK BílinaAK Bílina 7 13.58 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 16:05) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 4 12.03 9.00
2 115 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.05 8.00
3 126 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.30 7.00
4 73 Kateřina LepeškováKateřina Lepešková 08 AK BílinaAK Bílina 2 12.37 6.00
5 96 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 13.88 1.00
6 97 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 15.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 16:05) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 7 11.45 11.00
2 132 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.72 5.00
3 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.75 4.00
4 130 Laura TrmsováLaura Trmsová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.81 3.00
5 110 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.83 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 7 11.45 11.00
2 70 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 4 12.03 9.00
3 115 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.05 8.00
4 126 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.30 7.00
5 73 Kateřina LepeškováKateřina Lepešková 08 AK BílinaAK Bílina 2 12.37 6.00
6 132 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.72 5.00
7 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.75 4.00
8 130 Laura TrmsováLaura Trmsová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.81 3.00
9 110 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.83 2.00
10 96 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 13.88 1.00
11 97 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 15.45

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 9.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šraga, Bartoš, Walter, Bažant Šraga, Bartoš, Walter, Bažant AK BílinaAK Bílina 2 32.83 11.00
2 31 Head, Eliáš, Havelka, Valenta Head, Eliáš, Havelka, Valenta AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 34.88 9.00
3 40 Kořínek, Nádaský, Richter, Tischler Kořínek, Nádaský, Richter, Tischler TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 35.13 8.00
4 39 Proser, Kafka, Hlaváček, Kutílek Proser, Kafka, Hlaváček, Kutílek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 36.82 6.00
5 7 Vavro, Gerthner, Jiřík, Roubal Vavro, Gerthner, Jiřík, Roubal AK MostAK Most 6 36.97 5.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 9.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Sebránek, Augusta, Cipriján, Knapík Sebránek, Augusta, Cipriján, Knapík AK BílinaAK Bílina 3 35.67 7.00
2 16 Koša, Štochl, Hakala, Helísek Koša, Štochl, Hakala, Helísek AK BílinaAK Bílina 4 37.87 4.00
3 22 Spieler, Magna, Žalud, Theuser Spieler, Magna, Žalud, Theuser AK BílinaAK Bílina 2 39.91 3.00
4 20 Slezák, Větrovec, Sobotka, Pleva Slezák, Větrovec, Sobotka, Pleva AK BílinaAK Bílina 5 41.95 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 9.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Davídková, Mikulková, Nováková, Rýpalová Davídková, Mikulková, Nováková, Rýpalová AK MostAK Most 4 33.88 11.00
2 70 Klečková, Červenková, Vavreinová, Léblová Klečková, Červenková, Vavreinová, Léblová AK BílinaAK Bílina 5 34.86 8.00
3 95 Kubovová, Opatová, Holá, Birhanzlová Kubovová, Opatová, Holá, Birhanzlová TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 34.96 7.00
4 133 Vaculíková, Káňová, Hošková, Šmakalová Vaculíková, Káňová, Hošková, Šmakalová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 35.25 6.00
5 101 Dvořáková, Johanová, Hurtová, Poláková Dvořáková, Johanová, Hurtová, Poláková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 35.33 5.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 9.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Nováková, Thorandová, Klášterková, Hrdličková Nováková, Thorandová, Klášterková, Hrdličková AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 34.75 9.00
2 129 Šťastná, Králíková, Hladíková, Škapová Šťastná, Králíková, Hladíková, Škapová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 35.52 4.00
3 77 Rožcová, Rožcová, Miklošová, Hromádková Rožcová, Rožcová, Miklošová, Hromádková AK BílinaAK Bílina 5 36.38 3.00
4 64 Thiebaut, Maštalířová, Šlégrová, Budilová Thiebaut, Maštalířová, Šlégrová, Budilová AK MostAK Most 6 36.98 2.00
5 97 Pavlíčková, Homolková, Šestáková, Siváková Pavlíčková, Homolková, Šestáková, Siváková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 38.87
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 9.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Kubášová, Racíková, Mušková, Gajdošíková Kubášová, Racíková, Mušková, Gajdošíková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 37.68 1.00
2 81 Tobolová, Sabová, Slezáková, Beránková Tobolová, Sabová, Slezáková, Beránková AK BílinaAK Bílina 2 37.77
3 76 Mikulíková, Mikulíková, Vavreinová, Léblová Mikulíková, Mikulíková, Vavreinová, Léblová AK BílinaAK Bílina 3 39.17
4 59 Ryjantová, Jiříková, Ryková, Gýnová Ryjantová, Jiříková, Ryková, Gýnová AK MostAK Most 5 40.03
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.341.381.421.461.491.52 Body
1 35 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2 1.34 oooooxxx 11.00
2 27 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 4 1.34 ooooxxoxxx 9.00
MS 38 Matěj KutílekMatěj Kutílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 1 1.34 oooxoxxoxxx
26 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 3 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.291.331.371.411.441.47 Body
1 115 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 4 1.29 oooooxxx 11.00
2 77 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 6 1.29 oooooxxx 9.00
3 91 Kristýna HoláKristýna Holá
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 3 1.25 oxooxoxxx 8.00
MS 90 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 1 1.25 oooxxoxxx
5 52 Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK MostAK Most
09 2 1.10 oxxx 7.00
6 97 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 5 0.00 xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 3 4.58 -1.6 m/s 4.29  -3.44.35  -3.04.58  -1.64.58x4.16  -0.34.42  -2.8 11.00
2 2 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 12 4.51 -1.5 m/s 4.42  -2.14.51  -1.54.32  -3.74.514.43  -2.24.47  -1.84.48  -1.7 9.00
3 16 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 7 4.07 -1.0 m/s 3.39  -2.6x4.07  -1.04.07x3.62  -2.43.72  -3.5 8.00
4 35 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 10 4.04 -2.0 m/s 4.04  -2.03.86  -3.23.83  -2.14.04x3.67  -2.9x 7.00
5 40 Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 6 3.78 -1.7 m/s 3.78  -1.73.66  -3.63.47  -0.33.783.76  -0.4xx 6.00
6 47 Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 11 3.71 -2.8 m/s 3.25  -1.53.25  -5.03.71  -2.83.713.48  -0.42.60  -1.63.53  -1.2 5.00
MS 45 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 1 3.54 -1.4 m/s x3.54  -1.43.39  -1.73.540.00.00.0
8 13 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 4 3.52 -2.4 m/s 3.52  -2.43.28  -2.63.14  -0.83.52x3.16  -1.43.17  -1.4 4.00
9 8 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 2 3.49 -2.3 m/s 3.32  -2.13.49  -2.33.48  -1.73.493.25  -2.03.10  -2.43.31  -3.0 3.00
10 15 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 5 3.29 -1.0 m/s 3.26  -1.53.06  -4.63.29  -1.03.290.00.00.0 2.00
11 22 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK BílinaAK Bílina
09 9 3.13 -0.4 m/s x3.07  -3.23.13  -0.43.130.00.00.0 1.00
12 5 Pavel KozákPavel Kozák
AK MostAK Most
08 8 2.71 -1.2 m/s 2.71  -1.22.53  -1.42.64  -2.02.710.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 12 4.56 -2.0 m/s 4.04  -1.44.56  -2.04.44  -0.84.564.52  -1.04.28  -1.34.37  -2.5 11.00
2 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 4 4.51 -3.7 m/s 4.16  -0.93.81  -1.94.38  -0.84.384.17  -2.14.29  -1.24.51  -3.7 9.00
3 127 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 11 4.06 -1.7 m/s 4.06  -1.73.89  -2.13.98  -1.84.063.87  -0.84.00  -1.04.00  -0.9 8.00
4 103 Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 5 3.90 -2.0 m/s 3.90  -2.03.76  -2.53.70  -2.83.903.81  -0.83.72  -0.83.67  -1.6 7.00
5 114 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 17 3.88 -1.6 m/s 3.88  -1.63.87  -0.63.78  -1.23.883.70  -0.6x3.57  -3.0 6.00
6 88 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 9 3.72 -0.5 m/s 3.72  -0.53.43  -2.03.60  -1.03.723.61  -1.83.43  -0.73.48  -0.5 5.00
7 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 7 3.66 -0.3 m/s 3.46  -1.93.63  -2.83.57  -1.93.633.46  -2.43.66  -0.33.56  -1.1 4.00
8 126 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 15 3.51 -1.5 m/s 3.21  -0.93.51  -1.5x3.513.28  -0.73.16  -1.8x 3.00
9 82 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 13 3.47 -2.6 m/s 3.47  -2.63.39  -2.43.44  -1.23.470.00.00.0 2.00
10 74 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 8 3.32 -2.3 m/s 2.83  -1.53.32  -2.33.07  -0.83.320.00.00.0 1.00
11 112 Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 3.30 -1.0 m/s 3.30  -1.0x2.77  -1.73.300.00.00.0
12 99 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 18 3.27 -3.4 m/s 3.27  -3.42.93  -1.32.74  -1.43.270.00.00.0
MS 111 Sofie HájkováSofie Hájková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 1 3.25 -1.6 m/s xx3.25  -1.63.250.00.00.0
14 95 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 16 3.21 -1.6 m/s x3.13  -1.53.21  -1.63.210.00.00.0
15 59 Andrea RyjantováAndrea Ryjantová
AK MostAK Most
07 10 3.08 -2.5 m/s 3.08  -2.53.07  -3.83.06  -0.13.080.00.00.0
16 105 Lucie KubášováLucie Kubášová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 6 3.02 -2.7 m/s 2.85  -1.73.02  -2.72.95  -2.53.020.00.00.0
MS 124 Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 2.92 -1.2 m/s 2.72  -1.82.92  -1.22.62  -3.22.920.00.00.0
18 122 Diana PetržílkováDiana Petržílková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 14 2.88 -0.5 m/s 2.86  -0.72.85  -0.12.88  -0.52.880.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 16 09.84 09.3709.5408.8509.5409.5908.9809.84 11.00
2 95 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 15 07.94 07.9407.6907.2407.9407.7007.6107.85 9.00
3 68 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 6 07.73 07.6006.9907.7307.7307.1706.0707.17 8.00
4 86 Andrea KlášterkováAndrea Klášterková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 7 07.08 06.8706.9006.8206.9007.0805.7605.97 7.00
5 89 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 4 06.94 05.8206.1705.0906.1706.1006.94x 6.00
6 58 Anna PeřinováAnna Peřinová
AK MostAK Most
08 8 06.68 06.0706.5906.1506.5906.6806.0405.58 5.00
7 93 Barbora KenderováBarbora Kenderová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 14 06.53 06.5305.97-06.5305.5606.2905.86 4.00
8 81 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 13 06.37 06.3706.0405.5506.3706.0005.6805.32 3.00
9 99 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 06.16 x05.4906.1606.160.00.00.0 2.00
10 63 Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová
AK MostAK Most
08 12 06.06 05.9406.0605.9806.060.00.00.0 1.00
MS 124 Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 05.87 04.5104.6805.8705.870.00.00.0
12 49 Kristýna BoškováKristýna Bošková
AK MostAK Most
09 1 05.56 04.9204.5905.5605.560.00.00.0
13 84 Hana FílováHana Fílová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5 05.07 x05.0704.0405.070.00.00.0
MS 120 Anna PaulusováAnna Paulusová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 04.57 04.4604.2404.5704.570.00.00.0
15 98 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 9 04.44 x04.44x04.440.00.00.0
16 100 Mariana ŠestákováMariana Šestáková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 04.38 xx04.3804.380.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík
AK MostAK Most
07 2 09.69 09.6706.4509.6909.6906.7406.7506.64 11.00
2 21 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 6 08.30 07.6408.3007.9708.3007.5807.7707.79 9.00
3 39 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 07.73 06.4506.9806.4206.9806.5707.7307.25 8.00
4 29 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 1 07.61 05.2206.3207.1307.1307.6107.2407.26 7.00
5 28 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 8 06.45 05.3905.3806.4506.4505.6905.2606.36 6.00
6 18 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva
AK BílinaAK Bílina
07 4 06.26 06.1106.1205.6806.1206.2605.8305.74 5.00
7 37 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 05.47 05.1505.2405.4705.4705.3205.3604.79 4.00
8 7 Martin VavroMartin Vavro
AK MostAK Most
08 7 05.40 05.40x04.1705.4005.1004.6505.13 3.00
9 34 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5 04.21 x04.2103.1504.210.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 9.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 12 27.42 0.0 11.00
2 114 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 5 21.27 0.0 9.00
3 132 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 2 19.56 0.0 8.00
4 50 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 3 19.37 0.0 7.00
5 82 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 10 18.36 0.0 6.00
6 70 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 7 18.28 0.0 5.00
7 86 Andrea KlášterkováAndrea Klášterková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 6 18.02 0.0 4.00
8 81 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 9 17.78 0.0 3.00
9 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 8 15.25 0.0 2.00
10 68 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 4 12.62 0.0 1.00
11 92 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 10.85 0.0
12 109 Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 1 09.77 0.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 9.6.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jan GerthnerJan Gerthner
AK MostAK Most
07 1 29.37 0.0 11.00
2 39 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 8 24.60 0.0 9.00
3 30 Jan HavelkaJan Havelka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 2 22.28 0.0 8.00
4 21 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 7 20.46 0.0 7.00
5 19 Prokop SebránekProkop Sebránek
AK BílinaAK Bílina
08 6 20.26 0.0 6.00
6 17 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 5 17.48 0.0 5.00
7 36 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 14.69 0.0 4.00
8 42 Tomáš KursteinTomáš Kurstein
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 4 14.35 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků