1. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Západ"
Chomutov (9. 6. 2020)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 7 | 08.43 | qA | ||||||||||||
2 | 12 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 3 | 08.92 | qA | ||||||||||||
MS | 45 | Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 09.19 | |||||||||||||
MS | 43 | Marek LiškaMarek Liška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 09.35 | |||||||||||||
5 | 3 | Dalibor JiříkDalibor Jiřík | 07 | AK Most | 2 | 09.55 | qA | ||||||||||||
6 | 4 | Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský | 09 | AK Most | 8 | 10.51 | qB | ||||||||||||
7 | 20 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 5 | 10.62 | qB | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 8 | 08.51 | qA | ||||||||||||
2 | 27 | Dominik WalterDominik Walter | 08 | AK Bílina | 1 | 08.95 | qA | ||||||||||||
3 | 40 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 09.06 | qA | ||||||||||||
4 | 41 | Jan KrálJan Král | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 09.68 | qB | ||||||||||||
MS | 10 | Antonín BařtipánAntonín Bařtipán | 08 | AK Bílina | 5 | 10.10 | |||||||||||||
6 | 6 | Šimon RoubalŠimon Roubal | 07 | AK Most | 2 | 10.15 | qB | ||||||||||||
7 | 1 | Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger | 09 | AK Most | 6 | 10.62 | qB | ||||||||||||
8 | 48 | Jan ŽateckýJan Žatecký | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 11.29 | qB | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 7 | 08.43 | qA | ||
2 | 23 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 8 | 08.51 | qA | ||
3 | 12 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 3 | 08.92 | qA | ||
4 | 27 | Dominik WalterDominik Walter | 08 | AK Bílina | 1 | 08.95 | qA | ||
5 | 40 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 09.06 | qA | ||
6 | 45 | Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 09.19 | |||
7 | 43 | Marek LiškaMarek Liška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 09.35 | |||
8 | 3 | Dalibor JiříkDalibor Jiřík | 07 | AK Most | 2 | 09.55 | qA | ||
9 | 41 | Jan KrálJan Král | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 09.68 | qB | ||
10 | 10 | Antonín BařtipánAntonín Bařtipán | 08 | AK Bílina | 5 | 10.10 | |||
11 | 6 | Šimon RoubalŠimon Roubal | 07 | AK Most | 2 | 10.15 | qB | ||
12 | 4 | Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský | 09 | AK Most | 8 | 10.51 | qB | ||
13 | 20 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 5 | 10.62 | qB | ||
13 | 1 | Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger | 09 | AK Most | 6 | 10.62 | qB | ||
15 | 48 | Jan ŽateckýJan Žatecký | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 11.29 | qB |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 9.6.2020 - 17:15) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 5 | 08.36 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 23 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 4 | 08.47 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 27 | Dominik WalterDominik Walter | 08 | AK Bílina | 3 | 08.81 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 6 | 08.91 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 40 | Jiří KořínekJiří Kořínek | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 09.35 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Dalibor JiříkDalibor Jiřík | 07 | AK Most | 2 | 09.57 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:15) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Jan KrálJan Král | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 09.74 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Šimon RoubalŠimon Roubal | 07 | AK Most | 4 | 10.24 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 20 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 7 | 10.50 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 48 | Jan ŽateckýJan Žatecký | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 11.07 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský | 09 | AK Most | 6 | 11.08 | |||||||||||||
6 | 1 | Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger | 09 | AK Most | 3 | 11.28 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 9.6.2020 - 17:25) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 4 | 08.56 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 129 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 08.59 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 85 | Nela HrdličkováNela Hrdličková | 08 | AK Slovan Duchcov | 6 | 08.66 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 133 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 08.90 | 7.00 | ||||||||||||
5= | 72 | Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová | 07 | AK Bílina | 3 | 09.00 | 5.50 | ||||||||||||
5= | 87 | Zuzana NovákováZuzana Nováková | 07 | AK Slovan Duchcov | 2 | 09.00 | 5.50 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:25) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | AK Most | 6 | 09.24 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 128 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 09.36 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 117 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 09.39 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 104 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 09.40 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 107 | Claudie PolákováClaudie Poláková | 09 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.41 | |||||||||||||
6 | 79 | Natálie SabováNatálie Sabová | 07 | AK Bílina | 2 | 09.66 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 5 | 08.61 | qA | ||||||||||||
2 | 72 | Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová | 07 | AK Bílina | 3 | 08.93 | qA | ||||||||||||
3 | 87 | Zuzana NovákováZuzana Nováková | 07 | AK Slovan Duchcov | 2 | 08.98 | qA | ||||||||||||
4 | 55 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | AK Most | 7 | 09.22 | qB | ||||||||||||
5 | 113 | Alice HladíkováAlice Hladíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 10.08 | |||||||||||||
6 | 80 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 6 | 10.42 | |||||||||||||
7 | 59 | Andrea RyjantováAndrea Ryjantová | 07 | AK Most | 8 | 10.48 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 08.53 | qA | ||||||||||||
2 | 107 | Claudie PolákováClaudie Poláková | 09 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 09.12 | qB | ||||||||||||
3 | 104 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.25 | qB | ||||||||||||
4 | 71 | Linda LéblováLinda Léblová | 08 | AK Bílina | 7 | 09.87 | |||||||||||||
5 | 53 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 3 | 09.98 | |||||||||||||
6 | 98 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.00 | |||||||||||||
7 | 93 | Barbora KenderováBarbora Kenderová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 10.76 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (út, 9.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | Natálie SabováNatálie Sabová | 07 | AK Bílina | 2 | 09.47 | qB | ||||||||||||
2 | 122 | Diana PetržílkováDiana Petržílková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 09.79 | |||||||||||||
3 | 108 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 09.83 | |||||||||||||
4 | 109 | Dora BalíkováDora Balíková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 10.17 | |||||||||||||
5 | 101 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 10.26 | |||||||||||||
6 | 83 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 6 | 10.64 | |||||||||||||
7 | 63 | Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová | 08 | AK Most | 8 | 11.19 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (út, 9.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 08.95 | qA | ||||||||||||
2 | 106 | Eliška MuškováEliška Mušková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 09.79 | |||||||||||||
3 | 62 | Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 5 | 09.96 | |||||||||||||
4 | 75 | Alice MikulíkováAlice Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 10.13 | |||||||||||||
5 | 123 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 10.33 | |||||||||||||
6 | 49 | Kristýna BoškováKristýna Bošková | 09 | AK Most | 6 | 11.06 | |||||||||||||
7 | 54 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 7 | 11.18 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (út, 9.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 85 | Nela HrdličkováNela Hrdličková | 08 | AK Slovan Duchcov | 7 | 08.67 | qA | ||||||||||||
2 | 128 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 09.18 | qB | ||||||||||||
3 | 117 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 09.24 | qB | ||||||||||||
MS | 118 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 09.56 | |||||||||||||
5 | 102 | Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.72 | |||||||||||||
6 | 76 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 10.15 | |||||||||||||
MS | 111 | Sofie HájkováSofie Hájková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 10.56 | |||||||||||||
8 | 134 | Karolína WeineltováKarolína Weineltová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 10.67 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 08.53 | qA | ||
2 | 51 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 5 | 08.61 | qA | ||
3 | 85 | Nela HrdličkováNela Hrdličková | 08 | AK Slovan Duchcov | 7 | 08.67 | qA | ||
4 | 72 | Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová | 07 | AK Bílina | 3 | 08.93 | qA | ||
5 | 133 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 08.95 | qA | ||
6 | 87 | Zuzana NovákováZuzana Nováková | 07 | AK Slovan Duchcov | 2 | 08.98 | qA | ||
7 | 107 | Claudie PolákováClaudie Poláková | 09 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 09.12 | qB | ||
8 | 128 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 09.18 | qB | ||
9 | 55 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | AK Most | 7 | 09.22 | qB | ||
10 | 117 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 09.24 | qB | ||
11 | 104 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.25 | qB | ||
12 | 79 | Natálie SabováNatálie Sabová | 07 | AK Bílina | 2 | 09.47 | qB | ||
13 | 118 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 09.56 | |||
14 | 102 | Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.72 | |||
15 | 122 | Diana PetržílkováDiana Petržílková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 09.79 | |||
15 | 106 | Eliška MuškováEliška Mušková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 09.79 | |||
17 | 108 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 09.83 | |||
18 | 71 | Linda LéblováLinda Léblová | 08 | AK Bílina | 7 | 09.87 | |||
19 | 62 | Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 5 | 09.96 | |||
20 | 53 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 3 | 09.98 | |||
21 | 98 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.00 | |||
22 | 113 | Alice HladíkováAlice Hladíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 10.08 | |||
23 | 75 | Alice MikulíkováAlice Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 10.13 | |||
24 | 76 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 10.15 | |||
25 | 109 | Dora BalíkováDora Balíková | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 10.17 | |||
26 | 101 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 10.26 | |||
27 | 123 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 10.33 | |||
28 | 80 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 6 | 10.42 | |||
29 | 59 | Andrea RyjantováAndrea Ryjantová | 07 | AK Most | 8 | 10.48 | |||
30 | 111 | Sofie HájkováSofie Hájková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 10.56 | |||
31 | 83 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 6 | 10.64 | |||
32 | 134 | Karolína WeineltováKarolína Weineltová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 10.67 | |||
33 | 93 | Barbora KenderováBarbora Kenderová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 10.76 | |||
34 | 49 | Kristýna BoškováKristýna Bošková | 09 | AK Most | 6 | 11.06 | |||
35 | 54 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 7 | 11.18 | |||
36 | 63 | Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová | 08 | AK Most | 8 | 11.19 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:20) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 4 | 20.19 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 38 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 20.26 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 13 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 2 | 23.44 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 24 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 6 | 23.88 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 33 | Artem RegetskiyArtem Regetskiy | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | 24.10 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 47 | Patrik TischlerPatrik Tischler | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.87 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:20) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | 24.88 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Martin VavroMartin Vavro | 08 | AK Most | 6 | 25.68 | |||||||||||||
3 | 25 | Christian TheuserChristian Theuser | 07 | AK Bílina | 2 | 26.02 | |||||||||||||
4 | 48 | Jan ŽateckýJan Žatecký | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 27.19 | |||||||||||||
5 | 20 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 4 | 27.40 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 18:20) official | Vítr: +4.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 2 | 21.67 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 17 | Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna | 08 | AK Bílina | 5 | 24.86 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 26 | David VětrovecDavid Větrovec | 08 | AK Bílina | 6 | 24.88 | 2.00 | ||||||||||||
MS | 10 | Antonín BařtipánAntonín Bařtipán | 08 | AK Bílina | 4 | 25.68 | |||||||||||||
5 | 37 | Miroslav KafkaMiroslav Kafka | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 26.87 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 4 | 20.19 | 11.00 | ||
2 | 38 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 20.26 | 9.00 | ||
3 | 23 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 2 | 21.67 | 8.00 | ||
4 | 13 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 2 | 23.44 | 7.00 | ||
5 | 24 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 6 | 23.88 | 6.00 | ||
6 | 33 | Artem RegetskiyArtem Regetskiy | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | 24.10 | 5.00 | ||
7 | 17 | Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna | 08 | AK Bílina | 5 | 24.86 | 4.00 | ||
8 | 47 | Patrik TischlerPatrik Tischler | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.87 | 3.00 | ||
9 | 32 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | 24.88 | 1.00 | ||
9 | 26 | David VětrovecDavid Větrovec | 08 | AK Bílina | 6 | 24.88 | 2.00 | ||
11 | 7 | Martin VavroMartin Vavro | 08 | AK Most | 6 | 25.68 | |||
11 | 10 | Antonín BařtipánAntonín Bařtipán | 08 | AK Bílina | 4 | 25.68 | |||
13 | 25 | Christian TheuserChristian Theuser | 07 | AK Bílina | 2 | 26.02 | |||
14 | 37 | Miroslav KafkaMiroslav Kafka | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 26.87 | |||
15 | 48 | Jan ŽateckýJan Žatecký | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 27.19 | |||
16 | 20 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 4 | 27.40 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 21.36 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 3 | 22.25 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 90 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 22.62 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 103 | Lucie HurtováLucie Hurtová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 22.64 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 57 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 5 | 22.84 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 128 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.05 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 117 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 24.06 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 69 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 2 | 24.07 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 108 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 24.51 | |||||||||||||
4 | 116 | Tereza KoblasováTereza Koblasová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 25.01 | |||||||||||||
5 | 62 | Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 1 | 25.78 | |||||||||||||
6 | 119 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 26.40 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 24.23 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 74 | Rozálie MiklošováRozálie Miklošová | 09 | AK Bílina | 4 | 24.64 | |||||||||||||
3 | 78 | Veronika RožcováVeronika Rožcová | 09 | AK Bílina | 6 | 24.75 | |||||||||||||
4 | 60 | Kateřina RykováKateřina Ryková | 08 | AK Most | 2 | 26.27 | |||||||||||||
5 | 65 | Klára TicháKlára Tichá | 08 | AK Most | 5 | 26.65 | |||||||||||||
6 | 53 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 3 | 27.32 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Kristýna BudilováKristýna Budilová | 07 | AK Most | 5 | 26.01 | |||||||||||||
2 | 80 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 3 | 26.28 | |||||||||||||
3 | 131 | Julie TrunečkováJulie Trunečková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 26.87 | |||||||||||||
4 | 83 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 4 | 27.14 | |||||||||||||
5 | 100 | Mariana ŠestákováMariana Šestáková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 27.25 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 07 | AK Bílina | 3 | 23.41 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 71 | Linda LéblováLinda Léblová | 08 | AK Bílina | 5 | 24.75 | |||||||||||||
3 | 76 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 25.86 | |||||||||||||
4 | 66 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 4 | 25.96 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (út, 9.6.2020 - 18:40) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 118 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 24.42 | |||||||||||||
MS | 121 | Leona PejcharováLeona Pejcharová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 25.05 | |||||||||||||
3 | 75 | Alice MikulíkováAlice Mikulíková | 09 | AK Bílina | 5 | 25.44 | |||||||||||||
4 | 130 | Laura TrmsováLaura Trmsová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 25.80 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 21.36 | 11.00 | ||
2 | 61 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 3 | 22.25 | 9.00 | ||
3 | 90 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 22.62 | 8.00 | ||
4 | 103 | Lucie HurtováLucie Hurtová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 22.64 | 7.00 | ||
5 | 57 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 5 | 22.84 | 6.00 | ||
6 | 67 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 07 | AK Bílina | 3 | 23.41 | 5.00 | ||
7 | 128 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.05 | 4.00 | ||
8 | 117 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 24.06 | 3.00 | ||
9 | 69 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 2 | 24.07 | 2.00 | ||
10 | 96 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 24.23 | 1.00 | ||
11 | 118 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 24.42 | |||
12 | 108 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 24.51 | |||
13 | 74 | Rozálie MiklošováRozálie Miklošová | 09 | AK Bílina | 4 | 24.64 | |||
14 | 78 | Veronika RožcováVeronika Rožcová | 09 | AK Bílina | 6 | 24.75 | |||
14 | 71 | Linda LéblováLinda Léblová | 08 | AK Bílina | 5 | 24.75 | |||
16 | 116 | Tereza KoblasováTereza Koblasová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 25.01 | |||
17 | 121 | Leona PejcharováLeona Pejcharová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 25.05 | |||
18 | 75 | Alice MikulíkováAlice Mikulíková | 09 | AK Bílina | 5 | 25.44 | |||
19 | 62 | Ema ŠlégrováEma Šlégrová | 09 | AK Most | 1 | 25.78 | |||
20 | 130 | Laura TrmsováLaura Trmsová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 25.80 | |||
21 | 76 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 2 | 25.86 | |||
22 | 66 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 4 | 25.96 | |||
23 | 50 | Kristýna BudilováKristýna Budilová | 07 | AK Most | 5 | 26.01 | |||
24 | 60 | Kateřina RykováKateřina Ryková | 08 | AK Most | 2 | 26.27 | |||
25 | 80 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 3 | 26.28 | |||
26 | 119 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 26.40 | |||
27 | 65 | Klára TicháKlára Tichá | 08 | AK Most | 5 | 26.65 | |||
28 | 131 | Julie TrunečkováJulie Trunečková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 26.87 | |||
29 | 83 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 4 | 27.14 | |||
30 | 100 | Mariana ŠestákováMariana Šestáková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 27.25 | |||
31 | 53 | Radka JiříkováRadka Jiříková | 09 | AK Most | 3 | 27.32 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 43.99 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 9 | Matyáš BartošMatyáš Bartoš | 07 | AK Bílina | 3 | 46.44 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 12 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 5 | 51.22 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Lukáš AugustaLukáš Augusta | 07 | AK Bílina | 2 | 54.03 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 30 | Jan HavelkaJan Havelka | 08 | AK Slovan Duchcov | 6 | 55.48 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger | 09 | AK Most | 1 | 69.12 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 2 | 54.38 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 46 | Tomáš RichterTomáš Richter | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 56.90 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Šimon RoubalŠimon Roubal | 07 | AK Most | 4 | 57.60 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 41 | Jan KrálJan Král | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 60.52 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 3 | 52.55 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 43 | Marek LiškaMarek Liška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 53.54 | |||||||||||||
3 | 5 | Pavel KozákPavel Kozák | 08 | AK Most | 5 | 62.99 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 43.99 | 11.00 | ||
2 | 9 | Matyáš BartošMatyáš Bartoš | 07 | AK Bílina | 3 | 46.44 | 9.00 | ||
3 | 12 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 5 | 51.22 | 8.00 | ||
4 | 16 | Vojtěch KošaVojtěch Koša | 09 | AK Bílina | 3 | 52.55 | 7.00 | ||
5 | 43 | Marek LiškaMarek Liška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 53.54 | |||
6 | 8 | Lukáš AugustaLukáš Augusta | 07 | AK Bílina | 2 | 54.03 | 6.00 | ||
7 | 24 | Šimon ŠtochlŠimon Štochl | 09 | AK Bílina | 2 | 54.38 | 5.00 | ||
8 | 30 | Jan HavelkaJan Havelka | 08 | AK Slovan Duchcov | 6 | 55.48 | 4.00 | ||
9 | 46 | Tomáš RichterTomáš Richter | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 56.90 | 3.00 | ||
10 | 6 | Šimon RoubalŠimon Roubal | 07 | AK Most | 4 | 57.60 | 2.00 | ||
11 | 41 | Jan KrálJan Král | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 60.52 | 1.00 | ||
12 | 5 | Pavel KozákPavel Kozák | 08 | AK Most | 5 | 62.99 | |||
13 | 1 | Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger | 09 | AK Most | 1 | 69.12 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 4 | 45.98 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 3 | 49.78 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 90 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 50.52 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 79 | Natálie SabováNatálie Sabová | 07 | AK Bílina | 2 | 55.40 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 123 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 57.18 | |||||||||||||
6 | 112 | Nela HamerlováNela Hamerlová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 62.48 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 54.50 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 102 | Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 54.88 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 110 | Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 59.06 | |||||||||||||
4 | 119 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 61.71 | |||||||||||||
5 | 131 | Julie TrunečkováJulie Trunečková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.76 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 07 | AK Bílina | 4 | 50.17 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 69 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 5 | 53.74 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 73 | Kateřina LepeškováKateřina Lepešková | 08 | AK Bílina | 2 | 56.16 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 88 | Adéla NovakovskáAdéla Novakovská | 08 | AK Slovan Duchcov | 6 | 60.34 | |||||||||||||
5 | 84 | Hana FílováHana Fílová | 09 | AK Slovan Duchcov | 3 | 63.65 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 9.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 5 | 51.57 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 66 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 3 | 57.81 | |||||||||||||
3 | 89 | Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová | 09 | AK Slovan Duchcov | 2 | 60.53 | |||||||||||||
MS | 120 | Anna PaulusováAnna Paulusová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 68.57 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 4 | 45.98 | 11.00 | ||
2 | 61 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 3 | 49.78 | 9.00 | ||
3 | 67 | Klára ČervenkováKlára Červenková | 07 | AK Bílina | 4 | 50.17 | 8.00 | ||
4 | 90 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 50.52 | 7.00 | ||
5 | 57 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 5 | 51.57 | 6.00 | ||
6 | 69 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 5 | 53.74 | 5.00 | ||
7 | 133 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 54.50 | 4.00 | ||
8 | 102 | Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 54.88 | 3.00 | ||
9 | 79 | Natálie SabováNatálie Sabová | 07 | AK Bílina | 2 | 55.40 | 2.00 | ||
10 | 73 | Kateřina LepeškováKateřina Lepešková | 08 | AK Bílina | 2 | 56.16 | 1.00 | ||
11 | 123 | Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 57.18 | |||
12 | 66 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 3 | 57.81 | |||
13 | 110 | Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 59.06 | |||
14 | 88 | Adéla NovakovskáAdéla Novakovská | 08 | AK Slovan Duchcov | 6 | 60.34 | |||
15 | 89 | Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová | 09 | AK Slovan Duchcov | 2 | 60.53 | |||
16 | 119 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 61.71 | |||
17 | 112 | Nela HamerlováNela Hamerlová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 62.48 | |||
18 | 84 | Hana FílováHana Fílová | 09 | AK Slovan Duchcov | 3 | 63.65 | |||
19 | 131 | Julie TrunečkováJulie Trunečková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.76 | |||
20 | 120 | Anna PaulusováAnna Paulusová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 68.57 |
800 m - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Adam BažantAdam Bažant | 07 | AK Bílina | 2 | 2:29.95 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 33 | Artem RegetskiyArtem Regetskiy | 09 | AK Slovan Duchcov | 6 | 2:46.21 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 32 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | AK Slovan Duchcov | 5 | 2:58.97 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský | 09 | AK Most | 4 | 3:01.11 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Dan HelísekDan Helísek | 08 | AK Bílina | 3 | 3:02.15 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 22 | Ferdinand SpielerFerdinand Spieler | 09 | AK Bílina | 7 | 3:02.19 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 42 | Tomáš KursteinTomáš Kurstein | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 3:13.66 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 1 | 2:30.17 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 127 | Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 2:46.38 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 91 | Kristýna HoláKristýna Holá | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 2:48.42 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 87 | Zuzana NovákováZuzana Nováková | 07 | AK Slovan Duchcov | 9 | 2:50.28 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 107 | Claudie PolákováClaudie Poláková | 09 | Atletika Litvínov, z.s. | 10 | 2:51.08 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 78 | Veronika RožcováVeronika Rožcová | 09 | AK Bílina | 11 | 2:52.60 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 92 | Ema HomolkováEma Homolková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 3:08.69 | 4.00 | ||||||||||||
MS | 121 | Leona PejcharováLeona Pejcharová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 3:14.85 | |||||||||||||
9 | 116 | Tereza KoblasováTereza Koblasová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 3:17.96 | 3.00 | ||||||||||||
10 | 54 | Linda MaráškováLinda Marášková | 09 | AK Most | 8 | 3:22.04 | 2.00 | ||||||||||||
11 | 134 | Karolína WeineltováKarolína Weineltová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 3:32.73 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Prokop SebránekProkop Sebránek | 08 | AK Bílina | 6 | 5:27.77 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 44 | Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 5:41.44 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Josef EliášJosef Eliáš | 08 | AK Slovan Duchcov | 4 | 6:03.07 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 15 | Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík | 08 | AK Bílina | 3 | 6:24.97 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 34 | Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník | 09 | AK Slovan Duchcov | 1 | 6:27.14 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Štěpán PlevaŠtěpán Pleva | 07 | AK Bílina | 2 | 7:04.64 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 5:27.13 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 64 | Emma ThiebautEmma Thiebaut | 08 | AK Most | 9 | 6:06.14 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 77 | Eliška RožcováEliška Rožcová | 07 | AK Bílina | 6 | 6:16.95 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 101 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 6:19.32 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 105 | Lucie KubášováLucie Kubášová | 09 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 6:27.73 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 65 | Klára TicháKlára Tichá | 08 | AK Most | 10 | 6:36.14 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 106 | Eliška MuškováEliška Mušková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 6:41.77 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 52 | Adriana GýnováAdriana Gýnová | 09 | AK Most | 2 | 6:43.08 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 125 | Eliška RyzákováEliška Ryzáková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 6:51.76 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 60 | Kateřina RykováKateřina Ryková | 08 | AK Most | 7 | 7:06.20 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 15:55) official | Vítr: +3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 10.83 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Adam BažantAdam Bažant | 07 | AK Bílina | 5 | 11.55 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Tomáš RichterTomáš Richter | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 13.30 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 36 | Adam HlaváčekAdam Hlaváček | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 13.37 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 25 | Christian TheuserChristian Theuser | 07 | AK Bílina | 3 | 13.52 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Dan HelísekDan Helísek | 08 | AK Bílina | 7 | 13.58 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 9.6.2020 - 16:05) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Rozálie KlečkováRozálie Klečková | 07 | AK Bílina | 4 | 12.03 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 115 | Michaela KáňováMichaela Káňová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 12.05 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 126 | Adriana ŘímsováAdriana Římsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 12.30 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 73 | Kateřina LepeškováKateřina Lepešková | 08 | AK Bílina | 2 | 12.37 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 96 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | 13.88 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 97 | Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 15.45 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 16:05) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Emma ThiebautEmma Thiebaut | 08 | AK Most | 7 | 11.45 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 132 | Tereza TschernayováTereza Tschernayová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 13.72 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 113 | Alice HladíkováAlice Hladíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 13.75 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 130 | Laura TrmsováLaura Trmsová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 13.81 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 110 | Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 13.83 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Emma ThiebautEmma Thiebaut | 08 | AK Most | 7 | 11.45 | 11.00 | ||
2 | 70 | Rozálie KlečkováRozálie Klečková | 07 | AK Bílina | 4 | 12.03 | 9.00 | ||
3 | 115 | Michaela KáňováMichaela Káňová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 12.05 | 8.00 | ||
4 | 126 | Adriana ŘímsováAdriana Římsová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 12.30 | 7.00 | ||
5 | 73 | Kateřina LepeškováKateřina Lepešková | 08 | AK Bílina | 2 | 12.37 | 6.00 | ||
6 | 132 | Tereza TschernayováTereza Tschernayová | 09 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 13.72 | 5.00 | ||
7 | 113 | Alice HladíkováAlice Hladíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 13.75 | 4.00 | ||
8 | 130 | Laura TrmsováLaura Trmsová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 13.81 | 3.00 | ||
9 | 110 | Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 13.83 | 2.00 | ||
10 | 96 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | 13.88 | 1.00 | ||
11 | 97 | Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 15.45 |
4 x 60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (út, 9.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Šraga, Bartoš, Walter, Bažant Šraga, Bartoš, Walter, Bažant | AK Bílina | 2 | 32.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 31 | Head, Eliáš, Havelka, Valenta Head, Eliáš, Havelka, Valenta | AK Slovan Duchcov | 4 | 34.88 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 40 | Kořínek, Nádaský, Richter, Tischler Kořínek, Nádaský, Richter, Tischler | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 35.13 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 39 | Proser, Kafka, Hlaváček, Kutílek Proser, Kafka, Hlaváček, Kutílek | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 36.82 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 7 | Vavro, Gerthner, Jiřík, Roubal Vavro, Gerthner, Jiřík, Roubal | AK Most | 6 | 36.97 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 02 (út, 9.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Sebránek, Augusta, Cipriján, Knapík Sebránek, Augusta, Cipriján, Knapík | AK Bílina | 3 | 35.67 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 16 | Koša, Štochl, Hakala, Helísek Koša, Štochl, Hakala, Helísek | AK Bílina | 4 | 37.87 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 22 | Spieler, Magna, Žalud, Theuser Spieler, Magna, Žalud, Theuser | AK Bílina | 2 | 39.91 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 20 | Slezák, Větrovec, Sobotka, Pleva Slezák, Větrovec, Sobotka, Pleva | AK Bílina | 5 | 41.95 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (út, 9.6.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Davídková, Mikulková, Nováková, Rýpalová Davídková, Mikulková, Nováková, Rýpalová | AK Most | 4 | 33.88 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 70 | Klečková, Červenková, Vavreinová, Léblová Klečková, Červenková, Vavreinová, Léblová | AK Bílina | 5 | 34.86 | 8.00 | |||||||||||||
3 | 95 | Kubovová, Opatová, Holá, Birhanzlová Kubovová, Opatová, Holá, Birhanzlová | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 34.96 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 133 | Vaculíková, Káňová, Hošková, Šmakalová Vaculíková, Káňová, Hošková, Šmakalová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 35.25 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 101 | Dvořáková, Johanová, Hurtová, Poláková Dvořáková, Johanová, Hurtová, Poláková | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 35.33 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 02 (út, 9.6.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Nováková, Thorandová, Klášterková, Hrdličková Nováková, Thorandová, Klášterková, Hrdličková | AK Slovan Duchcov | 4 | 34.75 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 129 | Šťastná, Králíková, Hladíková, Škapová Šťastná, Králíková, Hladíková, Škapová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 35.52 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 77 | Rožcová, Rožcová, Miklošová, Hromádková Rožcová, Rožcová, Miklošová, Hromádková | AK Bílina | 5 | 36.38 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 64 | Thiebaut, Maštalířová, Šlégrová, Budilová Thiebaut, Maštalířová, Šlégrová, Budilová | AK Most | 6 | 36.98 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 97 | Pavlíčková, Homolková, Šestáková, Siváková Pavlíčková, Homolková, Šestáková, Siváková | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 38.87 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 03 (út, 9.6.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Kubášová, Racíková, Mušková, Gajdošíková Kubášová, Racíková, Mušková, Gajdošíková | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 37.68 | 1.00 | |||||||||||||
2 | 81 | Tobolová, Sabová, Slezáková, Beránková Tobolová, Sabová, Slezáková, Beránková | AK Bílina | 2 | 37.77 | ||||||||||||||
3 | 76 | Mikulíková, Mikulíková, Vavreinová, Léblová Mikulíková, Mikulíková, Vavreinová, Léblová | AK Bílina | 3 | 39.17 | ||||||||||||||
4 | 59 | Ryjantová, Jiříková, Ryková, Gýnová Ryjantová, Jiříková, Ryková, Gýnová | AK Most | 5 | 40.03 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,49 1,52 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 |
Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov |
09 | 2 | 1.34 | oooooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 27 |
Dominik WalterDominik Walter
AK Bílina |
08 | 4 | 1.34 | ooooxxoxxx | 9.00 | ||||||||||||
MS | 38 |
Matěj KutílekMatěj Kutílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 1 | 1.34 | oooxoxxoxxx | |||||||||||||
26 |
David VětrovecDavid Větrovec
AK Bílina |
08 | 3 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,44 1,47 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 115 |
Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 4 | 1.29 | oooooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 77 |
Eliška RožcováEliška Rožcová
AK Bílina |
07 | 6 | 1.29 | oooooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 91 |
Kristýna HoláKristýna Holá
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 3 | 1.25 | oxooxoxxx | 8.00 | ||||||||||||
MS | 90 |
Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 1 | 1.25 | oooxxoxxx | |||||||||||||
5 | 52 |
Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK Most |
09 | 2 | 1.10 | oxxx | 7.00 | ||||||||||||
6 | 97 |
Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 5 | 0.00 | xxx | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 |
Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK Bílina |
07 | 3 | 4.58 -1.6 m/s | 4.29 -3.4 | 4.35 -3.0 | 4.58 -1.6 | 4.58 | x | 4.16 -0.3 | 4.42 -2.8 | 11.00 | ||||||
2 | 2 |
Jan GerthnerJan Gerthner
AK Most |
07 | 12 | 4.51 -1.5 m/s | 4.42 -2.1 | 4.51 -1.5 | 4.32 -3.7 | 4.51 | 4.43 -2.2 | 4.47 -1.8 | 4.48 -1.7 | 9.00 | ||||||
3 | 16 |
Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK Bílina |
09 | 7 | 4.07 -1.0 m/s | 3.39 -2.6 | x | 4.07 -1.0 | 4.07 | x | 3.62 -2.4 | 3.72 -3.5 | 8.00 | ||||||
4 | 35 |
Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov |
09 | 10 | 4.04 -2.0 m/s | 4.04 -2.0 | 3.86 -3.2 | 3.83 -2.1 | 4.04 | x | 3.67 -2.9 | x | 7.00 | ||||||
5 | 40 |
Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 6 | 3.78 -1.7 m/s | 3.78 -1.7 | 3.66 -3.6 | 3.47 -0.3 | 3.78 | 3.76 -0.4 | x | x | 6.00 | ||||||
6 | 47 |
Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 11 | 3.71 -2.8 m/s | 3.25 -1.5 | 3.25 -5.0 | 3.71 -2.8 | 3.71 | 3.48 -0.4 | 2.60 -1.6 | 3.53 -1.2 | 5.00 | ||||||
MS | 45 |
Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 1 | 3.54 -1.4 m/s | x | 3.54 -1.4 | 3.39 -1.7 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
8 | 13 |
Martin HakalaMartin Hakala
AK Bílina |
09 | 4 | 3.52 -2.4 m/s | 3.52 -2.4 | 3.28 -2.6 | 3.14 -0.8 | 3.52 | x | 3.16 -1.4 | 3.17 -1.4 | 4.00 | ||||||
9 | 8 |
Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina |
07 | 2 | 3.49 -2.3 m/s | 3.32 -2.1 | 3.49 -2.3 | 3.48 -1.7 | 3.49 | 3.25 -2.0 | 3.10 -2.4 | 3.31 -3.0 | 3.00 | ||||||
10 | 15 |
Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK Bílina |
08 | 5 | 3.29 -1.0 m/s | 3.26 -1.5 | 3.06 -4.6 | 3.29 -1.0 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
11 | 22 |
Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK Bílina |
09 | 9 | 3.13 -0.4 m/s | x | 3.07 -3.2 | 3.13 -0.4 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
12 | 5 |
Pavel KozákPavel Kozák
AK Most |
08 | 8 | 2.71 -1.2 m/s | 2.71 -1.2 | 2.53 -1.4 | 2.64 -2.0 | 2.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 12 | 4.56 -2.0 m/s | 4.04 -1.4 | 4.56 -2.0 | 4.44 -0.8 | 4.56 | 4.52 -1.0 | 4.28 -1.3 | 4.37 -2.5 | 11.00 | ||||||
2 | 85 |
Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan Duchcov |
08 | 4 | 4.51 -3.7 m/s | 4.16 -0.9 | 3.81 -1.9 | 4.38 -0.8 | 4.38 | 4.17 -2.1 | 4.29 -1.2 | 4.51 -3.7 | 9.00 | ||||||
3 | 127 |
Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 11 | 4.06 -1.7 m/s | 4.06 -1.7 | 3.89 -2.1 | 3.98 -1.8 | 4.06 | 3.87 -0.8 | 4.00 -1.0 | 4.00 -0.9 | 8.00 | ||||||
4 | 103 |
Lucie HurtováLucie Hurtová
Atletika Litvínov, z.s. |
07 | 5 | 3.90 -2.0 m/s | 3.90 -2.0 | 3.76 -2.5 | 3.70 -2.8 | 3.90 | 3.81 -0.8 | 3.72 -0.8 | 3.67 -1.6 | 7.00 | ||||||
5 | 114 |
Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 17 | 3.88 -1.6 m/s | 3.88 -1.6 | 3.87 -0.6 | 3.78 -1.2 | 3.88 | 3.70 -0.6 | x | 3.57 -3.0 | 6.00 | ||||||
6 | 88 |
Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan Duchcov |
08 | 9 | 3.72 -0.5 m/s | 3.72 -0.5 | 3.43 -2.0 | 3.60 -1.0 | 3.72 | 3.61 -1.8 | 3.43 -0.7 | 3.48 -0.5 | 5.00 | ||||||
7 | 72 |
Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK Bílina |
07 | 7 | 3.66 -0.3 m/s | 3.46 -1.9 | 3.63 -2.8 | 3.57 -1.9 | 3.63 | 3.46 -2.4 | 3.66 -0.3 | 3.56 -1.1 | 4.00 | ||||||
8 | 126 |
Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 15 | 3.51 -1.5 m/s | 3.21 -0.9 | 3.51 -1.5 | x | 3.51 | 3.28 -0.7 | 3.16 -1.8 | x | 3.00 | ||||||
9 | 82 |
Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina |
07 | 13 | 3.47 -2.6 m/s | 3.47 -2.6 | 3.39 -2.4 | 3.44 -1.2 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 74 |
Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK Bílina |
09 | 8 | 3.32 -2.3 m/s | 2.83 -1.5 | 3.32 -2.3 | 3.07 -0.8 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 112 |
Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 3 | 3.30 -1.0 m/s | 3.30 -1.0 | x | 2.77 -1.7 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 99 |
Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 18 | 3.27 -3.4 m/s | 3.27 -3.4 | 2.93 -1.3 | 2.74 -1.4 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS | 111 |
Sofie HájkováSofie Hájková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 1 | 3.25 -1.6 m/s | x | x | 3.25 -1.6 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 95 |
Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 16 | 3.21 -1.6 m/s | x | 3.13 -1.5 | 3.21 -1.6 | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 59 |
Andrea RyjantováAndrea Ryjantová
AK Most |
07 | 10 | 3.08 -2.5 m/s | 3.08 -2.5 | 3.07 -3.8 | 3.06 -0.1 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 105 |
Lucie KubášováLucie Kubášová
Atletika Litvínov, z.s. |
09 | 6 | 3.02 -2.7 m/s | 2.85 -1.7 | 3.02 -2.7 | 2.95 -2.5 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS | 124 |
Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 2 | 2.92 -1.2 m/s | 2.72 -1.8 | 2.92 -1.2 | 2.62 -3.2 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 | 122 |
Diana PetržílkováDiana Petržílková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 14 | 2.88 -0.5 m/s | 2.86 -0.7 | 2.85 -0.1 | 2.88 -0.5 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 94 |
Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 16 | 09.84 | 09.37 | 09.54 | 08.85 | 09.54 | 09.59 | 08.98 | 09.84 | 11.00 | ||||||
2 | 95 |
Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 15 | 07.94 | 07.94 | 07.69 | 07.24 | 07.94 | 07.70 | 07.61 | 07.85 | 9.00 | ||||||
3 | 68 |
Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK Bílina |
08 | 6 | 07.73 | 07.60 | 06.99 | 07.73 | 07.73 | 07.17 | 06.07 | 07.17 | 8.00 | ||||||
4 | 86 |
Andrea KlášterkováAndrea Klášterková
AK Slovan Duchcov |
07 | 7 | 07.08 | 06.87 | 06.90 | 06.82 | 06.90 | 07.08 | 05.76 | 05.97 | 7.00 | ||||||
5 | 89 |
Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan Duchcov |
09 | 4 | 06.94 | 05.82 | 06.17 | 05.09 | 06.17 | 06.10 | 06.94 | x | 6.00 | ||||||
6 | 58 |
Anna PeřinováAnna Peřinová
AK Most |
08 | 8 | 06.68 | 06.07 | 06.59 | 06.15 | 06.59 | 06.68 | 06.04 | 05.58 | 5.00 | ||||||
7 | 93 |
Barbora KenderováBarbora Kenderová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 14 | 06.53 | 06.53 | 05.97 | - | 06.53 | 05.56 | 06.29 | 05.86 | 4.00 | ||||||
8 | 81 |
Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK Bílina |
07 | 13 | 06.37 | 06.37 | 06.04 | 05.55 | 06.37 | 06.00 | 05.68 | 05.32 | 3.00 | ||||||
9 | 99 |
Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 10 | 06.16 | x | 05.49 | 06.16 | 06.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 63 |
Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová
AK Most |
08 | 12 | 06.06 | 05.94 | 06.06 | 05.98 | 06.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
MS | 124 |
Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 3 | 05.87 | 04.51 | 04.68 | 05.87 | 05.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 49 |
Kristýna BoškováKristýna Bošková
AK Most |
09 | 1 | 05.56 | 04.92 | 04.59 | 05.56 | 05.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 84 |
Hana FílováHana Fílová
AK Slovan Duchcov |
09 | 5 | 05.07 | x | 05.07 | 04.04 | 05.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS | 120 |
Anna PaulusováAnna Paulusová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 2 | 04.57 | 04.46 | 04.24 | 04.57 | 04.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 98 |
Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 9 | 04.44 | x | 04.44 | x | 04.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 100 |
Mariana ŠestákováMariana Šestáková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 11 | 04.38 | x | x | 04.38 | 04.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Dalibor JiříkDalibor Jiřík
AK Most |
07 | 2 | 09.69 | 09.67 | 06.45 | 09.69 | 09.69 | 06.74 | 06.75 | 06.64 | 11.00 | ||||||
2 | 21 |
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK Bílina |
07 | 6 | 08.30 | 07.64 | 08.30 | 07.97 | 08.30 | 07.58 | 07.77 | 07.79 | 9.00 | ||||||
3 | 39 |
Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 9 | 07.73 | 06.45 | 06.98 | 06.42 | 06.98 | 06.57 | 07.73 | 07.25 | 8.00 | ||||||
4 | 29 |
Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan Duchcov |
08 | 1 | 07.61 | 05.22 | 06.32 | 07.13 | 07.13 | 07.61 | 07.24 | 07.26 | 7.00 | ||||||
5 | 28 |
Jakub ŽaludJakub Žalud
AK Bílina |
07 | 8 | 06.45 | 05.39 | 05.38 | 06.45 | 06.45 | 05.69 | 05.26 | 06.36 | 6.00 | ||||||
6 | 18 |
Štěpán PlevaŠtěpán Pleva
AK Bílina |
07 | 4 | 06.26 | 06.11 | 06.12 | 05.68 | 06.12 | 06.26 | 05.83 | 05.74 | 5.00 | ||||||
7 | 37 |
Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 3 | 05.47 | 05.15 | 05.24 | 05.47 | 05.47 | 05.32 | 05.36 | 04.79 | 4.00 | ||||||
8 | 7 |
Martin VavroMartin Vavro
AK Most |
08 | 7 | 05.40 | 05.40 | x | 04.17 | 05.40 | 05.10 | 04.65 | 05.13 | 3.00 | ||||||
9 | 34 |
Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan Duchcov |
09 | 5 | 04.21 | x | 04.21 | 03.15 | 04.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(út, 9.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 94 |
Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 12 | 27.42 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 114 |
Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
08 | 5 | 21.27 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 132 |
Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 2 | 19.56 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 50 |
Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK Most |
07 | 3 | 19.37 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 82 |
Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina |
07 | 10 | 18.36 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 70 |
Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina |
07 | 7 | 18.28 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 86 |
Andrea KlášterkováAndrea Klášterková
AK Slovan Duchcov |
07 | 6 | 18.02 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 81 |
Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK Bílina |
07 | 9 | 17.78 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 55 |
Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK Most |
07 | 8 | 15.25 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 68 |
Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK Bílina |
08 | 4 | 12.62 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 92 |
Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 11 | 10.85 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 109 |
Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
09 | 1 | 09.77 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(út, 9.6.2020 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Jan GerthnerJan Gerthner
AK Most |
07 | 1 | 29.37 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 39 |
Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 8 | 24.60 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 30 |
Jan HavelkaJan Havelka
AK Slovan Duchcov |
08 | 2 | 22.28 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 21 |
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK Bílina |
07 | 7 | 20.46 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 19 |
Prokop SebránekProkop Sebránek
AK Bílina |
08 | 6 | 20.26 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 17 |
Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK Bílina |
08 | 5 | 17.48 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 36 |
Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
08 | 3 | 14.69 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 42 |
Tomáš KursteinTomáš Kurstein
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 4 | 14.35 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |