Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Západ"

Chomutov (9. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.43 qA
2 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.92 qA
MS 45 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.19
MS 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.35
5 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.55 qA
6 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 8 10.51 qB
7 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.62 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 8 08.51 qA
2 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 1 08.95 qA
3 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.06 qA
4 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.68 qB
MS 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.10
6 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 2 10.15 qB
7 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 6 10.62 qB
8 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.29 qB
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.43 qA
2 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 8 08.51 qA
3 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.92 qA
4 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 1 08.95 qA
5 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.06 qA
6 45 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.19
7 43 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.35
8 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.55 qA
9 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.68 qB
10 10 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.10
11 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 2 10.15 qB
12 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 8 10.51 qB
13 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.62 qB
13 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 6 10.62 qB
15 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.29 qB

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 9.6.2020 - 17:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 08.36 11.00
2 23 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.47 9.00
3 27 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 3 08.81 8.00
4 12 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 6 08.91 7.00
5 40 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.35 6.00
6 3 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 2 09.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Jan KrálJan Král 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.74 4.00
2 6 Šimon RoubalŠimon Roubal 07 AK MostAK Most 4 10.24 3.00
3 20 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 7 10.50 2.00
4 48 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.07 1.00
5 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 6 11.08
6 1 Antonín EllschlögerAntonín Ellschlöger 09 AK MostAK Most 3 11.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.6.2020 - 17:25) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.56 11.00
2 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.59 9.00
3 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.66 8.00
4 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.90 7.00
5= 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.00 5.50
5= 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.00 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2020 - 17:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 09.24 4.00
2 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.36 3.00
3 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.39 2.00
4 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.40 1.00
5 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.41
6 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.66
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 08.61 qA
2 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 qA
3 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.98 qA
4 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 7 09.22 qB
5 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.08
6 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.42
7 59 Andrea RyjantováAndrea Ryjantová 07 AK MostAK Most 8 10.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 08.53 qA
2 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.12 qB
3 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.25 qB
4 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 7 09.87
5 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 09.98
6 98 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.00
7 93 Barbora KenderováBarbora Kenderová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.47 qB
2 122 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
3 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.83
4 109 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.17
5 101 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.26
6 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.64
7 63 Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová 08 AK MostAK Most 8 11.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.95 qA
2 106 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.79
3 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 09.96
4 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.13
5 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.33
6 49 Kristýna BoškováKristýna Bošková 09 AK MostAK Most 6 11.06
7 54 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 7 11.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (út, 9.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.67 qA
2 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.18 qB
3 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.24 qB
MS 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.56
5 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.72
6 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.15
MS 111 Sofie HájkováSofie Hájková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56
8 134 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 08.53 qA
2 51 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 08.61 qA
3 85 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 08.67 qA
4 72 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 qA
5 133 Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.95 qA
6 87 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.98 qA
7 107 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.12 qB
8 128 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.18 qB
9 55 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 7 09.22 qB
10 117 Alice KrálíkováAlice Králíková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.24 qB
11 104 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.25 qB
12 79 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.47 qB
13 118 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.56
14 102 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.72
15 122 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
15 106 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.79
17 108 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.83
18 71 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 7 09.87
19 62 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 09.96
20 53 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 09.98
21 98 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.00
22 113 Alice HladíkováAlice Hladíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10.08
23 75 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.13
24 76 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.15
25 109 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.17
26 101 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.26
27 123 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.33
28 80 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.42
29 59 Andrea RyjantováAndrea Ryjantová 07 AK MostAK Most 8 10.48
30 111 Sofie HájkováSofie Hájková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56
31 83 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.64
32 134 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.67
33 93 Barbora KenderováBarbora Kenderová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.76
34 49 Kristýna BoškováKristýna Bošková 09 AK MostAK Most 6 11.06
35 54 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 7 11.18
36 63 Michaela ŠvarcováMichaela Švarcová 08 AK MostAK Most 8 11.19