Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přípravka Královéhradecký kraj

Náchod (11. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.6 145.00
2 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.9 101.00
3 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 11.2 0.00
4 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.4 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.5 161.00
2 Tomáš BalcarTomáš Balcar 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 09.9 101.00
3 Dany BřezinaDany Březina 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 10.0 88.00
4 Antonín BaloušekAntonín Baloušek 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 6 10.6 27.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČtvrtečkaMarek Čtvrtečka 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 10 10.9 9.00
2 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 11.0 5.00
3 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 11.3 0.00
4 Milan DvořákMilan Dvořák 09 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 12 11.5 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31 09.4 178.00
2 Vojta ProssVojta Pross 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 30 10.1 75.00
3 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 13 12.2 0.00
4 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 14 12.9 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 16 10.0 88.00
2 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 17 10.4 44.00
3 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 18 11.0 5.00
4 Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 15 11.6 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KozelTobiáš Kozel 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 20 09.8 115.00
2 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 10.2 64.00
3 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19 10.6 27.00
4 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 22 11.1 2.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 07 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26 09.4 178.00
2 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24 10.4 44.00
3 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 25 11.3 0.00
4 Štěpán KroulíkŠtěpán Kroulík 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 23 12.7 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 08 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37 09.4 178.00
2 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27 10.1 75.00
3 Adam PaslerAdam Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 28 10.3 53.00
4 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 36 10.8 14.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 09 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 33 10.8 14.00
2 Dominik PaslerDominik Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 29 11.5 0.00
3 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 32 12.6 0.00
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-hoši 10 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 34 09.7 129.00
2 Petr ValteraPetr Valtera 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 35 11.5 0.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.8 328.00
2 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 10.7 170.00
3 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 11.0 128.00
4 Vanesa CoufalováVanesa Coufalová 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 4 13.2 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.4 413.00
2 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 8 10.4 218.00
3 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.6 185.00
4 Kateřina DusbabováKateřina Dusbabová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 5 11.9 35.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 09.3 435.00
2 Dominika HůlkováDominika Hůlková 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 10.2 252.00
3 Zuzana ZítkováZuzana Zítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 44 10.8 155.00
4 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 11 11.2 103.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 09.3 435.00
2 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 15 09.7 348.00
3 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 12 09.8 328.00
4 Justýna JansováJustýna Jansová 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 13 11.2 103.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21 09.5 391.00
2 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 16 10.2 252.00
3 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 17 10.7 170.00
4 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 20 11.2 103.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 18 09.7 348.00
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 23 10.2 252.00
3 Natálie MacháčkováNatálie Macháčková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 22 10.3 235.00
4 Alice LangrováAlice Langrová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 19 11.4 80.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26 09.6 369.00
2 Nela VítkováNela Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 43 10.5 201.00
3 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 25 10.6 185.00
4 Kateřina MartincováKateřina Martincová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 24 11.3 91.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 29 09.7 348.00
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 28 09.8 328.00
3 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27 09.9 308.00
4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 30 10.0 289.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 09 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 34 09.4 413.00
2 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 32 09.9 308.00
3 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 41 11.5 70.00
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-dívky 10 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 37 10.3 235.00
2 Týna VítkováTýna Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 42 10.7 170.00
3 Natálie SlovákováNatálie Slováková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 31 10.9 141.00
4 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 38 11.3 91.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-dívky 11 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 36 10.7 170.00
2 Marie ValáškováMarie Valášková 10 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 40 10.9 141.00
3 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 35 11.3 91.00
4 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39 11.5 70.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:11.6 351.00
2 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:18.4 272.00
3 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:18.9 266.00
4 Tomáš BalcarTomáš Balcar 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 2:22.8 226.00
5 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:24.8 206.00
6 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:27.4 181.00
7 Dany BřezinaDany Březina 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 2:30.9 151.00
8 Milan DvořákMilan Dvořák 09 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 12 2:32.2 140.00
9 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 13 2:32.5 138.00
10 Antonín BaloušekAntonín Baloušek 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 6 2:32.8 135.00
11 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:33.9 127.00
12 Marek ČtvrtečkaMarek Čtvrtečka 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 10 2:42.9 66.00
13 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 2:46.8 46.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26 2:14.6 315.00
2 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:16.8 290.00
3 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19 2:17.3 284.00
4 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 16 2:17.8 279.00
5 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24 2:19.3 262.00
6 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 17 2:21.8 236.00
7 Tobiáš KozelTobiáš Kozel 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 20 2:35.1 118.00
8 Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 15 2:35.8 113.00
9 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 18 2:37.1 103.00
10 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 25 2:40.5 81.00
11 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 22 2:42.5 69.00
12 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 14 2:49.6 33.00
13 Štěpán KroulíkŠtěpán Kroulík 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 23 2:50.9 28.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37 1:57.7 543.00
2 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 34 1:59.2 521.00
3 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31 2:13.8 325.00
4 Vojta ProssVojta Pross 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 30 2:20.2 252.00
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 33 2:20.8 246.00
6 Petr ValteraPetr Valtera 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 35 2:26.7 188.00
7 Adam PaslerAdam Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 28 2:28.5 172.00
8 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 36 2:28.6 171.00
9 Dominik PaslerDominik Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 29 2:39.6 87.00
10 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 32 2:47.3 44.00
Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27 DNS
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 2:10.3 368.00
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 30 2:11.1 358.00
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:15.1 309.00
4 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 18 2:18.4 272.00
5 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:19.1 264.00
6 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26 2:19.3 262.00
7 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:26.7 188.00
8 Nela VítkováNela Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 43 2:32.8 135.00
9 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:38.5 94.00
10 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 29 2:39.6 87.00
11 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 12 2:41.8 73.00
12 Zuzana ZítkováZuzana Zítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 44 2:46.3 48.00
13 Justýna JansováJustýna Jansová 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 13 2:47.7 42.00
14 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 2:48.0 40.00
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 20 2:14.7 314.00
2 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 15 2:17.0 287.00
3 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 28 2:17.9 277.00
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21 2:18.1 275.00
5 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 16 2:21.5 239.00
6 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:23.7 217.00
7 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 23 2:35.4 116.00
8 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 17 2:40.5 81.00
9 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27 2:41.0 78.00
10 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 11 2:42.2 71.00
11 Alice LangrováAlice Langrová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 19 2:44.7 57.00
12 Kateřina DusbabováKateřina Dusbabová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 5 2:45.3 53.00
13 Kateřina MartincováKateřina Martincová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 24 2:48.8 37.00
14 Natálie MacháčkováNatálie Macháčková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 22 2:51.0 28.00
15 Vanesa CoufalováVanesa Coufalová 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 4 3:30.5 0.00
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 34 2:14.4 317.00
2 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 32 2:21.4 240.00
3 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 37 2:26.3 192.00
4 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 25 2:30.7 153.00
5 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 8 2:33.4 131.00
6 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 41 2:35.0 119.00
7 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 36 2:36.6 107.00
8 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39 2:37.8 98.00
9 Týna VítkováTýna Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 42 2:38.2 96.00
10 Dominika HůlkováDominika Hůlková 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:41.8 73.00
11 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 35 2:42.3 70.00
12 Marie ValáškováMarie Valášková 10 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 40 2:44.6 57.00
13 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 38 2:46.2 49.00
Natálie SlovákováNatálie Slováková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 31 DNF
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BalcarTomáš Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 5 3.52 0.0 133.00
2= Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 26 3.50 0.0 130.00
2= Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 37 3.50 0.0 130.00
4 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 31 3.48 0.0 127.00
5 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 34 3.42 0.0 119.00
6 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 21 3.40 0.0 116.00
7 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 3.36 0.0 111.00
8 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 16 3.35 0.0 110.00
9 Dany BřezinaDany Březina
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 7 3.25 0.0 96.00
10 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 3.23 0.0 94.00
11 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 3.18 0.0 88.00
12 Tobiáš KozelTobiáš Kozel
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 20 3.16 0.0 85.00
13 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 3.10 0.0 78.00
14 Aleš ZilvarAleš Zilvar
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 36 3.07 0.0 74.00
15= Vojta ProssVojta Pross
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 30 3.05 0.0 72.00
15= Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 24 3.05 0.0 72.00
17 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 17 3.00 0.0 66.00
18 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 11 2.93 0.0 58.00
19 Adam PaslerAdam Pasler
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 28 2.91 0.0 56.00
20 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 33 2.90 0.0 54.00
21 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 9 2.88 0.0 52.00
22 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 19 2.81 0.0 45.00
23= Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 25 2.80 0.0 44.00
23= Richard GocaRichard Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 15 2.80 0.0 44.00
25 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 23 2.78 0.0 42.00
26 Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 3 2.76 0.0 40.00
27 Marek ČtvrtečkaMarek Čtvrtečka
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 10 2.73 0.0 37.00
28 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 18 2.69 0.0 33.00
29 Antonín BaloušekAntonín Baloušek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 6 2.64 0.0 28.00
30 Milan DvořákMilan Dvořák
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
09 12 2.62 0.0 26.00
31 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 4 2.58 0.0 23.00
32 Dominik PaslerDominik Pasler
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 29 2.54 0.0 20.00
33 Petr ValteraPetr Valtera
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 35 2.50 0.0 16.00
34 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 14 2.40 0.0 9.00
35 Štěpán KroulíkŠtěpán Kroulík
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 22 2.27 0.0 2.00
36 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 13 2.23 0.0 0.00
37 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 32 2.22 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 14 3.79 0.0 261.00
2 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 3.67 0.0 235.00
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 26 3.58 0.0 216.00
4 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 34 3.51 0.0 202.00
5 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 30 3.43 0.0 186.00
6= Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 3.40 0.0 180.00
6= Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 25 3.40 0.0 180.00
8= Monika KosteleckáMonika Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 18 3.35 0.0 170.00
8= Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 21 3.35 0.0 170.00
10 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 32 3.32 0.0 165.00
11 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 16 3.29 0.0 159.00
12= Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 6 3.27 0.0 155.00
12= Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 17 3.27 0.0 155.00
14 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 8 3.24 0.0 150.00
15= Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 12 3.14 0.0 131.00
15= Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 28 3.14 0.0 131.00
17 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 3.13 0.0 130.00
18 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 29 3.12 0.0 128.00
19 Natálie SlovákováNatálie Slováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 31 3.11 0.0 126.00
20 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 37 3.09 0.0 122.00
21 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 23 3.07 0.0 119.00
22 Týna VítkováTýna Vítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 43 3.05 0.0 116.00
23 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 20 3.02 0.0 110.00
24 Natálie BrandováNatálie Brandová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 2 2.95 0.0 99.00
25 Justýna JansováJustýna Jansová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 13 2.89 0.0 89.00
26 Kateřina MartincováKateřina Martincová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 24 2.88 0.0 87.00
27 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 1 2.87 0.0 86.00
28= Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 35 2.85 0.0 83.00
28= Natálie MacháčkováNatálie Macháčková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 22 2.85 0.0 83.00
30= Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 15 2.80 0.0 75.00
30= Nela VítkováNela Vítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 42 2.80 0.0 75.00
30= Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 7 2.80 0.0 75.00
33 Zuzana ZítkováZuzana Zítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 44 2.77 0.0 70.00
34 Marie ValáškováMarie Valášková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
10 40 2.75 0.0 67.00
35 Dominika HůlkováDominika Hůlková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 10 2.72 0.0 63.00
36 Alice LangrováAlice Langrová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 19 2.65 0.0 53.00
37 Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 36 2.58 0.0 44.00
38 Silva VernerováSilva Vernerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 41 2.53 0.0 37.00
39 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
12 11 2.45 0.0 28.00
40 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 39 2.43 0.0 26.00
41 Kateřina DusbabováKateřina Dusbabová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 5 2.37 0.0 19.00
42 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 38 2.35 0.0 17.00
43 Vanesa CoufalováVanesa Coufalová
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
12 4 2.30 0.0 12.00
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 26 39.05 0.0 216.00
2 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 35.62 0.0 188.00
3 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 16 34.96 0.0 183.00
4 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 34 33.69 0.0 173.00
5 Dany BřezinaDany Březina
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 7 32.79 0.0 166.00
6 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 37 32.17 0.0 161.00
7 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 31.87 0.0 158.00
8 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 11 30.49 0.0 147.00
9 Tomáš BalcarTomáš Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 5 29.78 0.0 142.00
10 Richard GocaRichard Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 15 29.08 0.0 136.00
11 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 31 28.89 0.0 135.00
12 Dominik PaslerDominik Pasler
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 29 28.64 0.0 133.00
13 Adam PaslerAdam Pasler
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 28 27.84 0.0 126.00
14 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 33 27.65 0.0 125.00
15 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 17 26.91 0.0 119.00
16 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 4 26.64 0.0 117.00
17 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 25.61 0.0 109.00
18 Tobiáš KozelTobiáš Kozel
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
09 20 24.50 0.0 100.00
19 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 21 24.35 0.0 99.00
20 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 23 21.73 0.0 79.00
21 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 9 21.53 0.0 78.00
22 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 14 21.33 0.0 76.00
23 Vojta ProssVojta Pross
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 30 21.27 0.0 76.00
24 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 19 20.72 0.0 72.00
25 Aleš ZilvarAleš Zilvar
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 36 20.58 0.0 71.00
26 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 24 18.59 0.0 56.00
27 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 18.26 0.0 54.00
28 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 18 17.40 0.0 48.00
29 Antonín BaloušekAntonín Baloušek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 6 16.79 0.0 43.00
30 Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 25 15.71 0.0 36.00
31 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
12 13 15.12 0.0 32.00
32 Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 3 14.82 0.0 30.00
33 Marek ČtvrtečkaMarek Čtvrtečka
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 10 14.33 0.0 26.00
34 Milan DvořákMilan Dvořák
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
09 12 13.58 0.0 21.00
35 Petr ValteraPetr Valtera
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 35 13.02 0.0 17.00
36 Štěpán KroulíkŠtěpán Kroulík
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 22 12.90 0.0 17.00
37 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
13 32 07.10 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 11.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 31.48 0.0 253.00
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 28 31.46 0.0 252.00
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 29 31.29 0.0 250.00
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 26 27.95 0.0 211.00
5 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 6 25.95 0.0 188.00
6 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 16 22.01 0.0 143.00
7 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 34 21.38 0.0 136.00
8 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 15 20.96 0.0 131.00
9 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 12 20.39 0.0 125.00
10 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 17 20.23 0.0 123.00
11 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 14 20.21 0.0 123.00
12 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 8 20.16 0.0 122.00
13 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 19.54 0.0 115.00
14 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 25 19.35 0.0 113.00
15 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
10 35 19.17 0.0 111.00
16 Kateřina DusbabováKateřina Dusbabová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 5 18.54 0.0 104.00
17 Týna VítkováTýna Vítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 43 18.45 0.0 103.00
18 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 18.41 0.0 103.00
19 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
11 23 18.22 0.0 101.00
20 Natálie SlovákováNatálie Slováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 31 17.55 0.0 94.00
21 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 21 17.28 0.0 91.00
22 Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 7 17.22 0.0 90.00
23 Justýna JansováJustýna Jansová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 13 16.47 0.0 82.00
24 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 20 16.21 0.0 79.00
25 Monika KosteleckáMonika Kostelecká
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 18 15.27 0.0 69.00
26 Kateřina MartincováKateřina Martincová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 24 15.11 0.0 67.00
27 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 37 14.74 0.0 64.00
28 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B
10 30 14.46 0.0 61.00
29 Natálie BrandováNatálie Brandová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
09 2 13.73 0.0 53.00
30 Zuzana ZítkováZuzana Zítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 44 13.29 0.0 49.00
31 Marie ValáškováMarie Valášková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
10 40 12.98 0.0 45.00
32 Nela VítkováNela Vítková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
11 42 12.57 0.0 41.00
33 Alice LangrováAlice Langrová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 19 12.52 0.0 41.00
34 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 1 12.39 0.0 40.00
35 Silva VernerováSilva Vernerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 41 12.14 0.0 37.00
36 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 38 11.84 0.0 34.00
37 Dominika HůlkováDominika Hůlková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 10 11.81 0.0 34.00
38 Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 36 11.80 0.0 34.00
39 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 32 11.73 0.0 33.00
40 Natálie MacháčkováNatálie Macháčková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
10 22 11.12 0.0 27.00
41 Vanesa CoufalováVanesa Coufalová
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
12 4 09.75 0.0 14.00
42 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 39 08.99 0.0 7.00
43 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková
Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B
12 11 07.79 0.0 0.00
Celkem 43 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1012
2 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0942
3 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0839
4 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0765
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0758
6 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0660
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0631
8 Tomáš BalcarTomáš Balcar 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0602
9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0569
10 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0505
11 Dany BřezinaDany Březina 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0501
12 Vojta ProssVojta Pross 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0475
13 Tadeáš HonsaTadeáš Honsa 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0465
14 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0439
15 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0434
16 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0428
17 Tobiáš KozelTobiáš Kozel 09 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0418
MS Adam PaslerAdam Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0407
19 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0346
20 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0332
21 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0330
22 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0316
23 Richard GocaRichard Goca 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0293
MS Dominik PaslerDominik Pasler 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0240
25 Antonín BaloušekAntonín Baloušek 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0233
MS Petr ValteraPetr Valtera 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0221
27 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0192
28 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0189
29 Milan DvořákMilan Dvořák 09 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0187
30 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0170
31 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0161
32 Marek ČtvrtečkaMarek Čtvrtečka 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0138
33 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0118
34 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0116
35 Štěpán KroulíkŠtěpán Kroulík 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0047
36 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0044
Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1187
2 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1070
3 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 1068
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1058
5 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1049
6 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0988
7 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0973
8 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0927
9 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0894
10 Monika KosteleckáMonika Kostelecká 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0859
11 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0841
12 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0813
13 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0793
14 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0746
15 Pavlína HurdálkováPavlína Hurdálková 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0657
16 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0631
17 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0621
18 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0619
19 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0613
20 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0606
21 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s. BSK Dobruška z.s. B 0588
22 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0538
23 Michaela KosteleckáMichaela Kostelecká 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0529
24 Týna VítkováTýna Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0485
25 Nela VítkováNela Vítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0452
26 Dominika HůlkováDominika Hůlková 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0422
MS Natálie MacháčkováNatálie Macháčková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0373
28 Natálie BrandováNatálie Brandová 09 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0362
MS Natálie SlovákováNatálie Slováková 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0361
MS Adéla ŠkopováAdéla Škopová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0355
30 Evelína ŠindlerováEvelína Šindlerová 10 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0355
32 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0348
33 Zuzana ZítkováZuzana Zítková 11 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0322
34 Justýna JansováJustýna Jansová 10 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0316
35 Marie ValáškováMarie Valášková 10 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0310
36 Kateřina MartincováKateřina Martincová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0282
37 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0263
38 Alice LangrováAlice Langrová 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0231
39 Kateřina DusbabováKateřina Dusbabová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0211
40 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0202
41 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0201
MS Karolína TomáškováKarolína Tomášková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0191
43 Vanesa CoufalováVanesa Coufalová 12 Sk Plhov-Náchod_BSk Plhov-Náchod_B 0026
Celkem 43 závodníků