Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD nejmladšího žactva

Rumburk (19. 6. 2020)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 07.9 50.00
2 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.0 48.50
3 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.3 47.00
4 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.5 46.00
5 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.6 45.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Richard HasoňRichard Hasoň 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
1= Matouš MüllerMatouš Müller 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
1= Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.7 43.00
4= Antonín JonášAntonín Jonáš 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.9 39.00
4= Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 08.9 39.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav SynekRostislav Synek 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.0 48.50
2 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.9 39.00
3 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.1 35.00
4 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.5 32.50
5 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.3 28.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 31.00
2 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.0 25.00
3 Arnošt ŠimekArnošt Šimek 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.4 24.00
4 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 12.7 23.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MalýŠtěpán Malý 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.9 39.00
2 Martin MarešMartin Mareš 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.1 35.00
3 Tomáš HurákTomáš Hurák 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.9 30.00
4 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.2 29.00
5 Nikolas ŠicNikolas Šic 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.5 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym PatočJáchym Patoč 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.9 39.00
2 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.1 35.00
3 Jakub KapiasJakub Kapias 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.5 32.50
4 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 10.6 26.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 07.9 50.00
2 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.0 48.50
2 Rostislav SynekRostislav Synek 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.0 48.50
4 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.3 47.00
5 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.5 46.00
6 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.6 45.00
7 Richard HasoňRichard Hasoň 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
7 Matouš MüllerMatouš Müller 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
7 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.7 43.00
10 Antonín JonášAntonín Jonáš 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.9 39.00
10 Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 08.9 39.00
10 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.9 39.00
10 Štěpán MalýŠtěpán Malý 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.9 39.00
10 Jáchym PatočJáchym Patoč 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.9 39.00
15 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.1 35.00
15 Martin MarešMartin Mareš 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.1 35.00
15 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.1 35.00
18 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.5 32.50
18 Jakub KapiasJakub Kapias 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.5 32.50
20 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 31.00
21 Tomáš HurákTomáš Hurák 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.9 30.00
22 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.2 29.00
23 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.3 28.00
24 Nikolas ŠicNikolas Šic 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.5 27.00
25 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 10.6 26.00
26 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.0 25.00
27 Arnošt ŠimekArnošt Šimek 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.4 24.00
28 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 12.7 23.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.4 48.00
1= Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.4 48.00
3 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.6 45.50
4= Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
4= Andrea KošínováAndrea Košínová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.2 50.00
2 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.4 48.00
3 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.7 43.00
4 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.6 30.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MichaličkováZuzana Michaličková 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.3 34.50
2 Nela KühnkowNela Kühnkow 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.5 32.00
3 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.7 29.00
4 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.2 24.00
5 Ella MichaličkováElla Michaličková 12 TJ RumburkTJ Rumburk 10.4 23.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka ŠimkováFrantiška Šimková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.0 39.50
2 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.2 36.50
3 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.3 34.50
4 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.1 25.50
5 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.6 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela MüllerováEla Müllerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.1 38.00
2 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.4 33.00
3 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.6 30.50
4 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 27.50
Fay KorbováFay Korbová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.1 25.50
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.8 41.00
2 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.0 39.50
3 Juliana MatysováJuliana Matysová 10 TJ RumburkTJ Rumburk 09.2 36.50
4 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 27.50
Viktorie MádlováViktorie Mádlová 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.6 45.50
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Magda PetříkováMagda Petříková 14 TJ RumburkTJ Rumburk 12.3 21.00
Štěpána ŠimkováŠtěpána Šimková 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13.3 20.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.2 50.00
2 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.4 48.00
2 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.4 48.00
2 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.4 48.00
5 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.6 45.50
5 Viktorie MádlováViktorie Mádlová 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.6 45.50
7 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
7 Andrea KošínováAndrea Košínová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.7 43.00
7 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 08.7 43.00
10 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 08.8 41.00
11 Františka ŠimkováFrantiška Šimková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.0 39.50
11 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.0 39.50
13 Ela MüllerováEla Müllerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.1 38.00
14 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.2 36.50
14 Juliana MatysováJuliana Matysová 10 TJ RumburkTJ Rumburk 09.2 36.50
16 Zuzana MichaličkováZuzana Michaličková 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.3 34.50
16 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.3 34.50
18 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.4 33.00
19 Nela KühnkowNela Kühnkow 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.5 32.00
20 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.6 30.50
20 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.6 30.50
22 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.7 29.00
23 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 27.50
23 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 09.8 27.50
25 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.1 25.50
25 Fay KorbováFay Korbová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.1 25.50
27 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.2 24.00
28 Ella MichaličkováElla Michaličková 12 TJ RumburkTJ Rumburk 10.4 23.00
29 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.6 22.00
30 Magda PetříkováMagda Petříková 14 TJ RumburkTJ Rumburk 12.3 21.00
31 Štěpána ŠimkováŠtěpána Šimková 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13.3 20.00

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zajíček, Hanzalík, Hanzalík, Malý Zajíček, Hanzalík, Hanzalík, Malý TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2:15.6 50.00
2 Bělič, Bělič, Drahník, Jireš Bělič, Bělič, Drahník, Jireš AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2:25.1 46.00
3 Synek, Hasoň, Müller, Mareš Synek, Hasoň, Müller, Mareš TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2:32.5 42.00
4 Polák, Randus, Petřík, Souček Polák, Randus, Petřík, Souček TJ RumburkTJ Rumburk 2:38.3 38.00
5 Jonáš, Šulc, Bělič, Nedvidek Jonáš, Šulc, Bělič, Nedvidek AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2:44.5 34.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 19.6.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čepeláková, Drunecká, Marková, Kroupová Čepeláková, Drunecká, Marková, Kroupová TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2:18.1 50.00
2 Beránková, Košínová, Poncerová, Mádlová Beránková, Košínová, Poncerová, Mádlová TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2:28.5 46.00
3 Kratochvílová, Kašková, Šulcová, Vogelová Kratochvílová, Kašková, Šulcová, Vogelová AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2:32.5 42.00
4 Drunecká, Kühnkow, Müllerová, Švecová Drunecká, Kühnkow, Müllerová, Švecová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:47.5 38.00
5 Křížová, Ficajová, Vejvančická, Drahníková Křížová, Ficajová, Vejvančická, Drahníková AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2:51.2 34.00
6 Kratochvílová, Korbová, Profeldová, Němcová Kratochvílová, Korbová, Profeldová, Němcová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:59.6 30.00
7 Michaličková, Michaličková, Petříková, Matysová Michaličková, Michaličková, Petříková, Matysová TJ RumburkTJ Rumburk 3:06.6 26.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 19.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym PatočJáchym Patoč
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 38.72 0.0 50.00
2 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 31.49 0.0 49.00
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 29.58 0.0 48.00
4 Antonín JonášAntonín Jonáš
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
10 28.20 0.0 47.00
5 Jan PetříkJan Petřík
TJ RumburkTJ Rumburk
09 28.10 0.0 46.00
6 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 28.02 0.0 45.00
7 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 25.58 0.0 44.00
8 Martin MarešMartin Mareš
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
10 25.29 0.0 43.00
9 Vojtěch SoučekVojtěch Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
10 22.81 0.0 42.00
10 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 22.20 0.0 41.00
11 Matouš MüllerMatouš Müller
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
10 20.56 0.0 40.00
12 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 20.48 0.0 39.00
13 Rostislav SynekRostislav Synek
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
10 20.02 0.0 38.00
14 Štěpán MalýŠtěpán Malý
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 19.58 0.0 37.00
15 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
13 19.23 0.0 36.00
16 Richard HasoňRichard Hasoň
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
10 18.68 0.0 35.00
17 Michal PolákMichal Polák
TJ RumburkTJ Rumburk
11 17.52 0.0 34.00
18 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 15.60 0.0 33.00
19 Tomáš HurákTomáš Hurák
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 15.16 0.0 32.00
20 Nikolas ŠicNikolas Šic
TJ RumburkTJ Rumburk
11 15.05 0.0 31.00
21 Václav RandusVáclav Randus
TJ RumburkTJ Rumburk
11 14.28 0.0 30.00
22 Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 13.10 0.0 29.00
23 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 12.25 0.0 28.00
24 Ondřej SoučekOndřej Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
13 11.73 0.0 27.00
25 Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
13 10.12 0.0 26.00
26 Matouš SoučekMatouš Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
15 09.88 0.0 25.00
27 Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 09.13 0.0 24.00
28 Arnošt ŠimekArnošt Šimek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 08.72 0.0 23.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 26.00 0.0 50.00
2 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 24.74 0.0 49.00
3 Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
10 21.10 0.0 48.00
4 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 20.60 0.0 47.00
5 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 19.83 0.0 46.00
6 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 19.47 0.0 45.00
7 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
10 19.40 0.0 44.00
8 Kateřina BeránkováKateřina Beránková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 17.66 0.0 43.00
9 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 16.12 0.0 42.00
10 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 16.00 0.0 41.00
11 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 15.90 0.0 40.00
12 Viktorie MádlováViktorie Mádlová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
10 14.50 0.0 39.00
13 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 13.72 0.0 38.00
14 Juliana MatysováJuliana Matysová
TJ RumburkTJ Rumburk
10 13.68 0.0 37.00
15 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 13.30 0.0 36.00
16 Ela MüllerováEla Müllerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 13.23 0.0 35.00
17 Anna MarkováAnna Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 12.25 0.0 34.00
18 Stela VogelováStela Vogelová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 12.16 0.0 33.00
19 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 11.89 0.0 32.00
20 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 11.33 0.0 31.00
21 Tereza OlivováTereza Olivová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 11.23 0.0 30.00
22 Fay KorbováFay Korbová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 11.21 0.0 29.00
23 Barbora ŠvecováBarbora Švecová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 10.74 0.0 28.00
24 Nela KühnkowNela Kühnkow
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 09.40 0.0 27.00
25 Františka ŠimkováFrantiška Šimková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 09.28 0.0 26.00
26 Zuzana MichaličkováZuzana Michaličková
TJ RumburkTJ Rumburk
11 09.00 0.0 25.00
27 Petra DruneckáPetra Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 07.85 0.0 24.00
28 Magda PetříkováMagda Petříková
TJ RumburkTJ Rumburk
14 06.53 0.0 23.00
29 Nela ProfeldováNela Profeldová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 06.48 0.0 22.00
30 Ella MichaličkováElla Michaličková
TJ RumburkTJ Rumburk
12 06.10 0.0 21.00
31 Štěpána ŠimkováŠtěpána Šimková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
15 03.70 0.0 20.00
Celkem 31 závodníků