Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Rumburk (12. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 08.3
2 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.8
3 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.9
4 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.3
2 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.0
3 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.5
4 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 12.8
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 08.3
1 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.3
3 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.8
4 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.9
5 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.0
6 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 10.2
7 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.5
8 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 12.8

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.9
2 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.4
3 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.8
4 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.3
5 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.6
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.5
2 Gabriela KirchbergerováGabriela Kirchbergerová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.7
3 Magdalena SabováMagdalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.5
4 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.9
2 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.4
3 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.8
4 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.3
5 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.5
6 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.6
7 Gabriela KirchbergerováGabriela Kirchbergerová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.7
8 Magdalena SabováMagdalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.5
9 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.6

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21.7
2 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.7
3 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.2
4 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 34.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.9
2 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.4
3 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21.7
2 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.9
3 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.4
4 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.7
5 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.2
6 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.7
7 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 34.4

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.2
2 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.3
3 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 24.4
4 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.8
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.9
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.5
2 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.7
3 Gabriela KirchbergerováGabriela Kirchbergerová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.2
2 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 23.3
3 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 24.4
4 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.8
5 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.5
6 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.9
7 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.7
8 Gabriela KirchbergerováGabriela Kirchbergerová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.0

800 m - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:41.9
2 Jan SorádJan Sorád 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:50.1
3 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:50.6
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:06.7
2 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:08.2
3 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:09.5
4 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:18.6
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.2
2 Magdalena SabováMagdalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.4
Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanzalík, Sorád, Zajíček, Čepelík Hanzalík, Sorád, Zajíček, Čepelík TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 34.8
2 Hanzalík, Košín, Haufert, Fučík Hanzalík, Košín, Haufert, Fučík TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 36.3
3 Novák, Müller, Fúsek, Vejvančický Novák, Müller, Fúsek, Vejvančický AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 36.4
4 Bělič, Kozler, Sochalský, Drahník Bělič, Kozler, Sochalský, Drahník AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 38.1
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiroutová, Reinová, Mičanová, Ditrichová Jiroutová, Reinová, Mičanová, Ditrichová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 37.5
2 Bondorová, Čepeláková, Drunecká, Kroupová Bondorová, Čepeláková, Drunecká, Kroupová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 37.6
3 Kynlová, Poštová, Šulcová, Kirchbergerová Kynlová, Poštová, Šulcová, Kirchbergerová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 39.3
4 Marková, Beránková, Jandová, Poncerová Marková, Beránková, Jandová, Poncerová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 39.6
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.31 Body
1 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 PB 1.28 oooooxxx
2 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 PB 1.20 oooxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.37 Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.34 oooooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.70 0.00.00.00.00.00.00.0
4= Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
4= Antonín MüllerAntonín Müller
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 4.03 0.0
2 Anna JandováAnna Jandová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3.50 0.0
3 Kateřina BeránkováKateřina Beránková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.23 0.0
4 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.11 0.0
5 Anna MarkováAnna Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.96 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 09.26 0.0
2 Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 06.74 0.0
3 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 06.37 0.0
4 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 06.31 0.0
5 Alena EkrtováAlena Ekrtová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 05.95 0.0
6 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 04.63 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 08.50 0.0
2 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 07.97 0.0
3 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 07.44 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 17.48 0.0
2 Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 12.33 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 26.40 0.0
2 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 25.07 0.0
3 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 21.14 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 47.00 0.0
2 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 39.20 0.0
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 36.10 0.0
4 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 33.49 0.0
5 Šimon NovákŠimon Novák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 30.34 0.0
6 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 29.83 0.0
7 Jan SorádJan Sorád
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 27.98 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 31.04 0.0
2 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 27.93 0.0
3 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 25.92 0.0
4 Alena EkrtováAlena Ekrtová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 22.09 0.0
5 Viktorie MičanováViktorie Mičanová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 21.38 0.0
6 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 21.13 0.0
7 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 20.51 0.0
8 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 19.84 0.0
9 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 18.68 0.0
10 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 15.34 0.0
Celkem 10 závodníků

chůze dráha 1000m - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:53.1
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:58.5
2 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:12.2
3 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:16.6
4 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:18.1
Celkem 4 závodníků