Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačské závody Athletic Club Ústí n/L. z.s.

Ústí nad Labem (7. 6. 2020)

vrh koulí 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 7.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
33 07.58 07.0507.5807.0707.5807.4507.3007.38
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 7.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 08.55 08.1008.4508.2808.4508.4708.3208.55
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 7.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 09.88 09.67x09.7009.7009.8609.88x
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 7.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.36 14.00x14.3614.36xx13.98
2 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 14.17 x13.9513.7713.95x13.4714.17
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 14.05 14.0513.69x14.0513.87xx
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
33 24.18 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 30.72 0.0
Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 NM 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 27.55 0.0
2 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 24.97 0.0
3 Soňa HejlováSoňa Hejlová
AK BílinaAK Bílina
06 22.46 0.0
4 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 14.97 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 30.35 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 36.23 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 7.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 54.50 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 40.94 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 38.96 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 38.64 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 33.27 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků