Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ"

Lovosice (23. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.82 qA
2 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.38 qA
3 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.82 qB
4 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.27
5 1 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 11.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.18 qA
2 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.45 qA
3 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 09.93 qB
4 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.97 qB
5 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.03 qB
6 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 09.12 qA
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 09.18 qA
3 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 5 09.47 qB
4 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 PB 09.60 qB
5 3 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 10.15
6 5 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 10.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.82 qA
2 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 09.12 qA
3 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.18 qA
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 09.18 qA
5 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.38 qA
6 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.45 qA
7 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 5 09.47 qB
8 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 PB 09.60 qB
9 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.82 qB
10 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 09.93 qB
11 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.97 qB
12 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.03 qB
13 3 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 10.15
14 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.27
15 5 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 10.31
16 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.89
17 1 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 11.17

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 23.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.80 qA 11.00
2 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 09.12 qA 9.00
3 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.25 qA 8.00
4 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.33 qA 7.00
5 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 SB 09.39 qA 6.00
6 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 09.87 qB 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 23.6.2020 - 16:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 09.25 qA 4.00
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 SB 09.50 qB 3.00
3 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 09.75 qB 2.00
4 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 09.89 qB 1.00
5 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 SB 10.01 qB
6 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 6 10.31 qB
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 23.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 SB 08.23 11.00
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.90 9.00
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.07 8.00
4 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 09.14 7.00
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.34 6.00
6 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.79 5.00
Poznámky:
0,8
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 23.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 SB 09.11 4.00
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 SB 09.12 3.00
3 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 09.40 2.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.42 1.00
5 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 SB 09.47
6 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 09.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.28 qA
2 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.43 qB
3 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.67
4 1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
5 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.39
6 3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.60
MS Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 11.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 08.83 qA
2 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.48 qB
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 09.54 qB
4 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 09.91
5 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.16
MS Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.86
Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.06 qA
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 09.37 qB
3 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 09.39 qB
4 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 09.66
5 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.74
6 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 PB 09.93
7 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.25 qA
2 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.27 qA
3 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.36 qA
4 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.47 qB
MS Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.99
6 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.13
7 Lucie ZejbrdlíkováLucie Zejbrdlíková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.38
8 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 10.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.28 qA
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 08.83 qA
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.06 qA
4 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.25 qA
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.27 qA
6 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.36 qA
7 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 09.37 qB
8 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 09.39 qB
9 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.43 qB
10 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.47 qB
11 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.48 qB
12 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 09.54 qB
13 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 09.66
14 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.67
15 1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
16 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.74
17 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 09.91
18 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 PB 09.93
19 Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.99
20 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.13
21 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.16
22 Lucie ZejbrdlíkováLucie Zejbrdlíková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.38
23 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.39
24 3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.60
25 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 10.78
26 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.80
27 Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.86
28 Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 11.78
Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 21.11 11.00
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 22.79 8.00
3 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 23.41 7.00
4 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 23.42 6.00
5 15 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 1 23.74 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 22.04 9.00
2 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 23.51 5.00
3 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 24.88 3.00
4 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 25.11 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 24.89 2.00
2 16 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 25.22
3 20 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 3 26.20
4 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 26.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 21.11 11.00
2 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 22.04 9.00
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 22.79 8.00
4 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 23.41 7.00
5 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 23.42 6.00
6 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 23.51 5.00
7 15 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 1 23.74 4.00
8 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 24.88 3.00
9 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 24.89 2.00
10 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 25.11 1.00
11 16 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 25.22
12 20 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 3 26.20
13 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 26.36

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 19.67 11.00
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.80 9.00
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.43 8.00
4 9 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 22.91 6.00
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.20 5.00
6 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.45 3.00
Poznámky:
0,1
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 23.31 4.00
2 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 23.86 2.00
3 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 24.41
4 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 24.49
5 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 PB 24.96
6 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 25.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 24.61
2 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 24.73
3 1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 24.89
4 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 25.26
5 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 26.11
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.44 7.00
2 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 24.18 1.00
3 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 2 24.65
4 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 25.31
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 24.92
2 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 25.41
3 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 26.06
4 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 26.92
MS Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 30.80
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 23.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 27.97
MS Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 26.09
3 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 26.72
4 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 27.28
5 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 24.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 19.67 11.00
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.80 9.00
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.43 8.00
4 2 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 22.44 7.00
5 9 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 22.91 6.00
6 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.20 5.00
7 Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 23.31 4.00
8 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.45 3.00
9 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 23.86 2.00
10 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 24.18 1.00
11 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 24.20
12 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 24.41
13 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 24.49
14 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 24.61
15 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 2 24.65
16 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 24.73
17 1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 24.89
18 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 24.92
19 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 1 PB 24.96
20 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 25.02
21 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 25.26
22 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 25.31
23 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 25.41
24 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 26.06
25 Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 26.09
26 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 26.11
27 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 1 SB 26.72
28 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 26.92
29 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 27.28
30 Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 27.97
31 Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 30.80

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 3 45.69 11.00
2 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 48.81 8.00
3 15 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 4 53.32 7.00
4 16 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 5 55.17 5.00
5 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 58.87 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 48.15 9.00
2 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 PB 53.90 6.00
3 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 61.91 3.00
4 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 65.72 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 3 45.69 11.00
2 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 48.15 9.00
3 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 48.81 8.00
4 15 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 4 53.32 7.00
5 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 PB 53.90 6.00
6 16 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 5 55.17 5.00
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 58.87 4.00
8 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 61.91 3.00
9 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 65.72 2.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 48.03 11.00
2 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 50.21 9.00
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 50.66 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 50.79 7.00
5 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 2 52.65 6.00
Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 53.06 5.00
2 Lucie PémováLucie Pémová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 54.24 4.00
3 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 54.99 3.00
4 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 55.69 2.00
5 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 56.50 1.00
6 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 57.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 48.03 11.00
2 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 50.21 9.00
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 50.66 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 50.79 7.00
5 Anna KamenickáAnna Kamenická 07 ASK DěčínASK Děčín 2 52.65 6.00
6 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 53.06 5.00
7 Lucie PémováLucie Pémová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 54.24 4.00
8 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 54.99 3.00
9 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 55.69 2.00
10 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 56.50 1.00
11 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 57.47
Anna ZrůstováAnna Zrůstová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 DNS

800 m - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 2:40.26 11.00
MS 6 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 2:43.05
3 4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 2:53.50 9.00
4 2 Martin Jan KubátMartin Jan Kubát 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 2:56.43 8.00
5 3 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 1 3:05.80 7.00
6 1 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 3:17.61 6.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 SB 2:36.13 11.00
2 4 Eliška HrzánováEliška Hrzánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 2:45.66 9.00
3 9 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 9 PB 2:48.38 8.00
4 5 Stela SmutnáStela Smutná 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 2:54.89 7.00
5 7 Tereza TauscheováTereza Tauscheová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 PB 2:58.82 6.00
6 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 3:03.76 5.00
7 1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 3:04.80 4.00
8 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 3:04.86 3.00
9 3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 3:13.43 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 SB 5:00.01 11.00
2 6 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 5:45.25 9.00
3 8 Patrik LisecPatrik Lisec 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 5:52.19 8.00
4 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 5:55.33 7.00
5 11 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 9 SB 5:59.69 6.00
6 10 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 8 6:04.44 5.00
7 5 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 6:19.23 4.00
8 7 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 6:21.67 3.00
9 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 6:32.18 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 5:14.28 11.00
2 1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 SB 5:37.37 9.00
3 6 Lucie NovákováLucie Nováková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 6:28.92 8.00
4 3 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 6:38.26 7.00
5 5 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 6:51.80 6.00
6 4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 7:16.90 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 10.27 11.00
2 8 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 10.98 9.00
3 19 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 3 10.98 8.00
4 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 12.98 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 12.63 7.00
2 10 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 13.04 5.00
3 3 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 13.67 4.00
4 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 14.62 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 10.27 11.00
2 8 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 10.98 9.00
2 19 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 3 10.98 8.00
4 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 12.63 7.00
5 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 12.98 6.00
6 10 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 13.04 5.00
7 3 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 13.67 4.00
8 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 14.62 3.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 10.72 11.00
2 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.74 9.00
3 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.90 6.00
4 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 12.63 3.00
5 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 13.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 11.74 8.00
2 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 11.86 7.00
3 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 12.04 5.00
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 12.42 4.00
5 Monika NedorostováMonika Nedorostová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.08 2.00
6 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 13.11 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 10.72 11.00
2 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.74 9.00
3 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 11.74 8.00
4 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 11.86 7.00
5 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.90 6.00
6 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 12.04 5.00
7 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 12.42 4.00
8 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 12.63 3.00
9 Monika NedorostováMonika Nedorostová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.08 2.00
10 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 13.11 1.00
11 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 13.99

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáč, Kalaš, Kačur, Soukup Bradáč, Kalaš, Kačur, Soukup ASK LovosiceASK Lovosice 2 34.84 11.00
2 Žáček, Jabor, Bubník, Peterka Žáček, Jabor, Bubník, Peterka ASK DěčínASK Děčín 1 35.27 9.00
3 Herolt, Lisec, Nigrín, Polívka Herolt, Lisec, Nigrín, Polívka USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 39.39 6.00
4 Hrabě, Prokeš, Steinecker, Veselý Hrabě, Prokeš, Steinecker, Veselý USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 39.74 4.00
5 3 Kunze, Poc, Pozděna, Žižka Kunze, Poc, Pozděna, Žižka Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 40.42 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Barát, Staněk, Vaněk, Vodák Barát, Staněk, Vaněk, Vodák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 35.52 8.00
2 Dlouhý, Kryl, Novák, Petránek Dlouhý, Kryl, Novák, Petránek USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 36.14 7.00
3 14 Havlík, Balon, Kuric, Filip Havlík, Balon, Kuric, Filip ASK DěčínASK Děčín 1 39.57 5.00
4 11 Lamoš, Svoboda, Kopička, Jelínek Lamoš, Svoboda, Kopička, Jelínek ASK LovosiceASK Lovosice 2 40.22 3.00
5 Auervek, Drahovzal, Říha, Želina Auervek, Drahovzal, Říha, Želina USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 40.78 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáč, Kalaš, Kačur, Soukup Bradáč, Kalaš, Kačur, Soukup ASK LovosiceASK Lovosice 2 34.84 11.00
2 Žáček, Jabor, Bubník, Peterka Žáček, Jabor, Bubník, Peterka ASK DěčínASK Děčín 1 35.27 9.00
3 2 Barát, Staněk, Vaněk, Vodák Barát, Staněk, Vaněk, Vodák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 35.52 8.00
4 Dlouhý, Kryl, Novák, Petránek Dlouhý, Kryl, Novák, Petránek USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 36.14 7.00
5 Herolt, Lisec, Nigrín, Polívka Herolt, Lisec, Nigrín, Polívka USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 39.39 6.00
6 14 Havlík, Balon, Kuric, Filip Havlík, Balon, Kuric, Filip ASK DěčínASK Děčín 1 39.57 5.00
7 Hrabě, Prokeš, Steinecker, Veselý Hrabě, Prokeš, Steinecker, Veselý USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 39.74 4.00
8 11 Lamoš, Svoboda, Kopička, Jelínek Lamoš, Svoboda, Kopička, Jelínek ASK LovosiceASK Lovosice 2 40.22 3.00
9 3 Kunze, Poc, Pozděna, Žižka Kunze, Poc, Pozděna, Žižka Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 40.42 2.00
10 Auervek, Drahovzal, Říha, Želina Auervek, Drahovzal, Říha, Želina USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 40.78 1.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Bisová, Hovorková, Šidáková Dvořáková, Bisová, Hovorková, Šidáková USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 37.64 4.00
2 1 Bernášková, Nedorostová, Petrželková, Biňovcová Bernášková, Nedorostová, Petrželková, Biňovcová ASK LovosiceASK Lovosice 1 37.67 3.00
3 Zapotučná, Losenická, Bohuňková, Dragounová Zapotučná, Losenická, Bohuňková, Dragounová USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 38.90 1.00
4 4 Novotná, Pidrmanová, Říhová, Heltová Novotná, Pidrmanová, Říhová, Heltová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 38.95
5 Murdžáková, Hrdlovičová, Zejbrdlíková, Pémová Murdžáková, Hrdlovičová, Zejbrdlíková, Pémová ASK LovosiceASK Lovosice 3 39.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Revajová, Erbenová, Vrbová, Kubínová Revajová, Erbenová, Vrbová, Kubínová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 33.94 11.00
2 Císařová, Novotná, Soukupová, Štěrbová Císařová, Novotná, Soukupová, Štěrbová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 34.39 9.00
3 Tritthartová, Fibichová, Kučerová, Hrnčířová Tritthartová, Fibichová, Kučerová, Hrnčířová ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.66 8.00
4 Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká ASK DěčínASK Děčín 5 36.30 7.00
5 Příhodová, Kormundová, Hrzánová, Ožďánová Příhodová, Kormundová, Hrzánová, Ožďánová ASK LovosiceASK Lovosice 2 37.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pozděnová, Císařová, Košťálová, Kudělová Pozděnová, Císařová, Košťálová, Kudělová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 36.48 6.00
2 Novotná, Kamenická, Vlčková, Luňáčková Novotná, Kamenická, Vlčková, Luňáčková ASK DěčínASK Děčín 4 37.94 2.00
3 7 Tauscheová, Holecová, Šedivá, Eisenhammerová Tauscheová, Holecová, Šedivá, Eisenhammerová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 39.93
Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková ASK DěčínASK Děčín 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Revajová, Erbenová, Vrbová, Kubínová Revajová, Erbenová, Vrbová, Kubínová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 33.94 11.00
2 Císařová, Novotná, Soukupová, Štěrbová Císařová, Novotná, Soukupová, Štěrbová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 34.39 9.00
3 Tritthartová, Fibichová, Kučerová, Hrnčířová Tritthartová, Fibichová, Kučerová, Hrnčířová ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.66 8.00
4 Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká Stehlíková, Luxíková, Zrůstová, Kopecká ASK DěčínASK Děčín 5 36.30 7.00
5 Pozděnová, Císařová, Košťálová, Kudělová Pozděnová, Císařová, Košťálová, Kudělová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 36.48 6.00
6 Příhodová, Kormundová, Hrzánová, Ožďánová Příhodová, Kormundová, Hrzánová, Ožďánová ASK LovosiceASK Lovosice 2 37.52 5.00
7 Dvořáková, Bisová, Hovorková, Šidáková Dvořáková, Bisová, Hovorková, Šidáková USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 37.64 4.00
8 1 Bernášková, Nedorostová, Petrželková, Biňovcová Bernášková, Nedorostová, Petrželková, Biňovcová ASK LovosiceASK Lovosice 1 37.67 3.00
9 Novotná, Kamenická, Vlčková, Luňáčková Novotná, Kamenická, Vlčková, Luňáčková ASK DěčínASK Děčín 4 37.94 2.00
10 Zapotučná, Losenická, Bohuňková, Dragounová Zapotučná, Losenická, Bohuňková, Dragounová USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 38.90 1.00
11 4 Novotná, Pidrmanová, Říhová, Heltová Novotná, Pidrmanová, Říhová, Heltová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 38.95
12 Murdžáková, Hrdlovičová, Zejbrdlíková, Pémová Murdžáková, Hrdlovičová, Zejbrdlíková, Pémová ASK LovosiceASK Lovosice 3 39.72
13 7 Tauscheová, Holecová, Šedivá, Eisenhammerová Tauscheová, Holecová, Šedivá, Eisenhammerová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 39.93
Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková Nováková, Tlamichová, Richterová, Málková ASK DěčínASK Děčín 3 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 6 Jan SoukupJan Soukup
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 1.39 ooooxoooxxx 11.00
2 Lukáš NigrínLukáš Nigrín
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 1.30 oxoxxoxxoxxx 9.00
3 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.25 oxoxoxxx 8.00
4 9 Jan VodákJan Vodák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.25 ooxxoxxx 7.00
5 8 Patrik LisecPatrik Lisec
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 SB 1.20 ooxxx 6.00
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.20 oxoxxx 5.00
7 3 Antonín KunzeAntonín Kunze
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.20 oxxoxxx 4.00
Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.371.411.441.47 Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.37 -oooxxooooxxx 11.00
2 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 1.31 --oooxoxxx 9.00
3 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.28 xoxooxxoxxoxxx 8.00
4 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 1.25 -oooxxx 7.00
5 Nikola ŘíhováNikola Říhová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.20 oooxxx 6.00
6 Barbora HeltováBarbora Heltová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.15 oxxoxxx 5.00
7 Tereza TauscheováTereza Tauscheová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 4.38 +0.9 m/s x4.28  +1.13.99  +0.64.284.05  +0.14.30  +0.54.38  +0.9 11.00
2 6 Karel StaněkKarel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 4.26 +0.3 m/s 4.26  +0.3x3.95  +0.44.263.94  +0.33.60  +0.03.31  +0.0 9.00
MS 6 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 4.09 +0.0 m/s 4.05  +1.74.01  +1.74.09  +0.04.090.00.00.0
4 Jan NovákJan Novák
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 3.95 +0.3 m/s xx3.79  +0.13.793.90  +0.83.95  +0.33.65  +0.6 8.00
5 Lukáš NigrínLukáš Nigrín
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 3.89 +0.2 m/s 3.89  +0.2xx3.893.84  +0.0xx 7.00
6 Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 3.78 +1.5 m/s 3.17  +0.62.62  +1.33.34  +0.03.343.40  +0.33.78  +1.53.60  +1.2 6.00
7 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 3.73 +1.7 m/s 3.73  +1.73.43  +0.03.04  +1.73.733.26  +0.2x3.56  +2.3 5.00
8 9 Jan VodákJan Vodák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 3.66 +1.5 m/s 3.50  +1.23.20  +1.43.35  +0.43.503.28  +0.13.66  +1.53.52  +0.0 4.00
9 Petr HnídekPetr Hnídek
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 3.37 +0.2 m/s 3.37  +0.23.20  +0.83.08  +1.13.372.88  +0.23.31  +0.53.24  +1.8 3.00
10 4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 3.32 +0.5 m/s 3.32  +0.53.29  +1.23.31  +0.83.320.00.00.0 2.00
11 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 3.15 +0.0 m/s x3.04  +1.03.15  +0.03.150.00.00.0 1.00
12 Daniel KopičkaDaniel Kopička
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 3.11 +0.9 m/s 3.11  +0.92.64  +0.02.60  +0.33.110.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 4.25 +0.3 m/s 3.72  +0.63.74  +0.83.94  +0.23.944.25  +0.34.17  +0.84.14  +0.7 11.00
2 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 4.19 +0.4 m/s 3.79  +0.83.87  +0.33.68  +0.53.873.85  +1.23.90  +0.34.19  +0.4 9.00
3 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 4.14 +0.1 m/s 3.97  +0.04.14  +0.1x4.143.74  +1.0x +1.4 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 3.87 +0.4 m/s 3.87  +0.43.55  +0.73.70  +0.23.87x3.84  +0.9x 7.00
5 Lota PříhodováLota Příhodová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 PB 3.80 +0.7 m/s 3.60  +0.23.23  +0.53.80  +0.73.80x3.65  +1.23.68  +0.2 6.00
6 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 3.74 +0.3 m/s 3.57  +0.73.74  +0.3x3.743.70  +0.1x3.61  +1.3 5.00
7 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 PB 3.68 +0.1 m/s 3.68  +0.13.40  +0.3x3.683.15  +0.03.43  +0.93.52  +0.1 4.00
8 Sofie TlamichováSofie Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 3.60 +0.0 m/s x3.59  +1.42.98  +0.43.593.60  +0.0xx 3.00
9 4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 3.53 +1.0 m/s 3.42  +0.2x3.53  +1.03.530.00.00.0 2.00
10 5 Stela SmutnáStela Smutná
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 3.43 +0.7 m/s 3.42  +0.13.27  +0.83.43  +0.73.430.00.00.0 1.00
11 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 PB 3.33 +0.9 m/s 2.99  +0.43.26  +0.03.33  +0.93.330.00.00.0
12 Lucie ZejbrdlíkováLucie Zejbrdlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 3.33 +0.5 m/s 3.33  +0.52.88  +0.92.95  +1.83.330.00.00.0
13 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 3.12 +1.6 m/s x3.12  +1.62.62  +1.13.120.00.00.0
14 Amélie VlčkováAmélie Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 2.95 +0.1 m/s 2.95  +0.1x2.60  +0.12.950.00.00.0
Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
09 NM xxx0.00.00.00.0
Anna LosenickáAnna Losenická
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
09 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 10.96 08.68xx08.6810.9609.5309.83 11.00
2 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 09.55 07.6608.0908.3608.3607.5409.3209.55 9.00
3 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 09.47 08.7009.4707.3409.4707.7708.4108.82 8.00
4 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 09.09 06.8109.0907.6809.0908.4408.77x 7.00
5 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 08.57 07.7708.0808.0208.0808.2208.5707.86 6.00
6 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 08.33 07.5706.6706.7807.5706.8007.0508.33 5.00
7 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 08.03 08.03x07.3708.0307.1007.2307.97 4.00
8 Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 07.87 07.1307.4007.8707.8707.4507.4907.52 3.00
9 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 06.52 06.0206.5206.5206.520.00.00.0 2.00
10 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 06.33 06.3306.04x06.330.00.00.0 1.00
11 Kateřina ZumrováKateřina Zumrová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 06.13 05.7706.0006.1306.130.00.00.0
12 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 06.07 05.0005.5006.0706.070.00.00.0
13 Kristína DragounováKristína Dragounová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 05.30 05.3004.3304.9105.300.00.00.0
14 6 Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 05.10 x04.4205.1005.100.00.00.0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 08.97 08.1908.8408.9708.9708.2108.0408.58 11.00
2 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 08.79 08.7908.7808.4808.7908.3207.5707.17 9.00
3 5 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 08.16 08.06xx08.0608.1607.9907.44 8.00
4 11 Dorian BalonDorian Balon
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 07.08 06.7805.9606.7806.7807.0806.7506.96 7.00
5 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 PB 06.23 06.1305.6705.2406.13x06.2305.98 6.00
6 4 Pavel PocPavel Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 05.99 05.6305.19x05.6305.6105.9905.78 5.00
7 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 04.75 04.4804.3404.7504.7504.3704.1404.18 4.00
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 23.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 51.15 0.0 11.00
2 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 51.13 0.0 9.00
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 49.33 0.0 8.00
4 8 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 47.05 0.0 7.00
5 Adam BradáčAdam Bradáč
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 43.21 0.0 6.00
6 11 Tomáš LamošTomáš Lamoš
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 42.62 0.0 5.00
7 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 41.42 0.0 4.00
8 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 39.57 0.0 3.00
9 20 Jan SahulaJan Sahula
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 35.50 0.0 2.00
10 Filip ŘíhaFilip Říha
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
09 PB 33.97 0.0 1.00
11 11 Dorian BalonDorian Balon
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 33.69 0.0
12 2 Martin Jan KubátMartin Jan Kubát
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 30.76 0.0
13 4 Pavel PocPavel Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 28.36 0.0
14 7 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 24.76 0.0
15 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
08 PB 18.65 0.0
16 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 16.98 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 23.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 42.18 0.0 11.00
2 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 40.32 0.0 9.00
3 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 39.12 0.0 8.00
4 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 38.80 0.0 7.00
5 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 36.10 0.0 6.00
6 5 Zuzana HolecováZuzana Holecová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 PB 32.76 0.0 5.00
7 Kristína DragounováKristína Dragounová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 PB 31.97 0.0 4.00
8 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 31.22 0.0 3.00
9 Lucie PémováLucie Pémová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 28.18 0.0 2.00
10 3 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 SB 26.61 0.0 1.00
11 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
09 PB 26.02 0.0
12 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 25.60 0.0
13 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 22.90 0.0
14 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
07 SB 22.07 0.0
15 Kateřina ZumrováKateřina Zumrová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
07 SB 17.49 0.0
Celkem 15 závodníků