Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ"

Lovosice (23. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.82 qA
2 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.38 qA
3 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.82 qB
4 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.27
5 1 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 11.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.18 qA
2 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.45 qA
3 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 09.93 qB
4 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.97 qB
5 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.03 qB
6 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 23.6.2020 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 09.12 qA
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 09.18 qA
3 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 5 09.47 qB
4 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 PB 09.60 qB
5 3 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 10.15
6 5 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 10.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.82 qA
2 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 09.12 qA
3 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.18 qA
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 09.18 qA
5 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.38 qA
6 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 PB 09.45 qA
7 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 5 09.47 qB
8 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 PB 09.60 qB
9 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.82 qB
10 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 3 09.93 qB
11 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.97 qB
12 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.03 qB
13 3 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 10.15
14 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 10.27
15 5 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 10.31
16 Vít SvobodaVít Svoboda 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.89
17 1 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 11.17

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 23.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 08.80 qA 11.00
2 6 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 09.12 qA 9.00
3 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.25 qA 8.00
4 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.33 qA 7.00
5 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 SB 09.39 qA 6.00
6 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 09.87 qB 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 23.6.2020 - 16:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 4 SB 09.25 qA 4.00
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 SB 09.50 qB 3.00
3 2 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 09.75 qB 2.00
4 1 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 09.89 qB 1.00
5 18 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 7 SB 10.01 qB
6 14 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 6 10.31 qB
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.28 qA
2 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.43 qB
3 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.67
4 1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
5 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.39
6 3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.60
MS Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 11.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 08.83 qA
2 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.48 qB
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 09.54 qB
4 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 09.91
5 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.16
MS Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.86
Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.06 qA
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 09.37 qB
3 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 09.39 qB
4 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 09.66
5 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.74
6 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 PB 09.93
7 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 23.6.2020 - 16:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.25 qA
2 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.27 qA
3 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.36 qA
4 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.47 qB
MS Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.99
6 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.13
7 Lucie ZejbrdlíkováLucie Zejbrdlíková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.38
8 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 10.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.28 qA
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 08.83 qA
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.06 qA
4 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.25 qA
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.27 qA
6 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.36 qA
7 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 09.37 qB
8 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 PB 09.39 qB
9 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.43 qB
10 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.47 qB
11 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.48 qB
12 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 09.54 qB
13 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 09.66
14 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.67
15 1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.70
16 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.74
17 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 09.91
18 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 PB 09.93
19 Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.99
20 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.13
21 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 10.16
22 Lucie ZejbrdlíkováLucie Zejbrdlíková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.38
23 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.39
24 3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.60
25 Anita ŠmídováAnita Šmídová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 10.78
26 Sofie CoufalováSofie Coufalová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 10.80
27 Veronika PuklováVeronika Puklová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.86
28 Magda DudováMagda Dudová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 11.78
Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 23.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 SB 08.23 11.00
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.90 9.00
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.07 8.00
4 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 09.14 7.00
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.34 6.00
6 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.79 5.00
Poznámky:
0,8
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 23.6.2020 - 17:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 SB 09.11 4.00
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 SB 09.12 3.00
3 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 09.40 2.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 09.42 1.00
5 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 SB 09.47
6 2 Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 09.49
Celkem 6 závodníků