Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Svitavy (13. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 07.71
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.83
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.05
4 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.20
5 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.37
6 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.80
7 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.91
8 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 07.71
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.84
3 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.10
4 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.26
5 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.31
6 74 Roman JanečekRoman Janeček 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.46
7 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 08.97
8 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.09
2 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.14
3 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.35
4 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.38
5 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.41
6 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.41
7 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.04
8 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.87
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.91
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.93
4 37 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.12
5 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.15
6 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.47
7 Michal NěmecMichal Němec 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.99
Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 07.71
1 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 07.71
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.83
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.84
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.87
6 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.91
7 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.93
8 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.05
9 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.09
10 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.10
11 37 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.12
12 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.14
13 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.15
14 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.20
15 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.26
16 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.31
17 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.35
18 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.37
19 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.38
20 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.41
20 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.41
22 74 Roman JanečekRoman Janeček 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.46
23 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.47
24 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.80
25 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.91
26 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.93
27 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 08.97
28 Michal NěmecMichal Němec 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.99
29 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.04
30 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.15
31 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.39
Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.66 11.00
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 07.70 9.00
3 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.88 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.89 7.00
5 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.90 6.00
Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.96 4.00
2 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.99 3.00
3 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.11 2.00
4 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.14 1.00
5 37 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.17
6 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.10
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.51
3 36 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 08.97
4 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.01
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.20
6 20 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.33
7 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.23
MS Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.25
3 74 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 08.66
4 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.85
5 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.46
6 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.19
7 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.48
2 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.25
3 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.38
4 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.39
5 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.75
6 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.05
Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.20
2 16 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.62
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.85
4 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.96
5 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.27
6 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 09.27
7 73 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.62
2 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.77
3 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.83
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.91
5 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 08.98
6 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.50
7 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.30
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.67
3 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.78
4 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.84
5 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.28
6 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.67
7 Sarah Michelle BaranovičováSarah Michelle Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 09.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.61
2 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.76
3 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.78
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.00
5 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.06
6 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.09
7 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.22
8 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.23
2 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.69
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.81
4 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.87
5 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.00
6 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.20
7 79 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.36
8 Eliška JavůrkováEliška Javůrková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.38
2 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.65
3 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.76
4 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.86
5 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.02
6 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.05
7 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.19
8 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.33
2 63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.66
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.76
4 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.90
5 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.93
6 Adéla PokováAdéla Poková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.03
7 74 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.08
8 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.10
2 3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.20
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.23
3 2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.23
5 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.25
6 1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.30
7 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.33
8 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.38
9 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.48
10 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.51
11 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.61
12 16 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.62
12 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.62
14 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.65
15 74 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 08.66
15 63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.66
17 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.67
18 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.69
19 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.76
19 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.76
19 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.76
22 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.77
23 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.78
23 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.78
25 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.81
26 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.83
27 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.84
28 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.85
28 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.85
30 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.86
31 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.87
32 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.90
33 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.91
34 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.93
35 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.96
36 36 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 08.97
37 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 08.98
38 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.00
38 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.00
40 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.01
41 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.02
42 Adéla PokováAdéla Poková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.03
43 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.05
44 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.06
45 74 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.08
46 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.09
47 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.19
48 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.20
48 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.20
50 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.22
51 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.25
52 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.27
52 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 09.27
54 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.28
55 20 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.33
56 79 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.36
57 Eliška JavůrkováEliška Javůrková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.37
58 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.38
59 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.39
60 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.46
61 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.50
62 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.51
63 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.55
64 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.59
64 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 09.59
66 73 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.61
67 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.67
68 Sarah Michelle BaranovičováSarah Michelle Baranovičová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 09.69
69 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.75
70 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.04
71 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.05
72 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.19
73 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.20
Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.98 11.00
2 3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.12 9.00
3 2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.15 8.00
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.18 7.00
5 1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.30 6.00
6 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.29 4.00
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.37 3.00
3 16 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.39 2.00
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.51 1.00
5 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.52
6 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.54
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 37.22 11.00
2 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.53 6.00
3 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 42.13 5.00
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 42.37 4.00
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 46.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 40.20 8.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.72 7.00
3 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.76
4 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.92
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 43.56
2 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 43.57
3 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 48.60
4 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 50.07
Pavel MistríkPavel Mistrík 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 39.92 9.00
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 42.67 3.00
3 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 43.26 2.00
4 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 43.31 1.00
5 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 44.90
6 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 45.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 37.22 11.00
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 39.92 9.00
3 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 40.20 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.72 7.00
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.53 6.00
6 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 42.13 5.00
7 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 42.37 4.00
8 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 42.67 3.00
9 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 43.26 2.00
10 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 43.31 1.00
11 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 43.56
12 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 43.57
13 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 44.90
14 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 45.19
15 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 46.81
16 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 48.60
17 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 50.07
18 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.76
19 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.92
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 DNF
Pavel MistríkPavel Mistrík 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.94 11.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 44.32 9.00
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 45.39 5.00
4 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 47.78
5 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 50.21
6 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 51.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 43.78
2 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 46.73
3 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 48.81
4 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 50.11
5 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.21
6 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 44.44 8.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 46.56 1.00
3 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 48.12
4 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.31
5 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 52.37
6 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 54.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 49.90
2 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.33
3 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 50.79
4 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 51.01
Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 45.07 7.00
2 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 48.50
3 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 48.69
4 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.37
5 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 53.26
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 45.22 6.00
2 3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 45.72 4.00
3 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 46.01 3.00
4 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 48.66
5 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 52.96
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 49.23
2 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.59
3 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 51.82
4 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 53.11
5 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 53.50
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 46.20 2.00
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.62
3 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 47.07
4 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 48.41
5 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 49.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 43.78
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.94 11.00
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 44.32 9.00
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 44.44 8.00
5 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 45.07 7.00
6 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 45.22 6.00
7 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 45.39 5.00
8 3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 45.72 4.00
9 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 46.01 3.00
10 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 46.20 2.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 46.56 1.00
12 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 46.62
13 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 46.73
14 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 47.07
15 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 47.78
16 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 48.12
17 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 48.41
18 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 48.50
19 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 48.66
20 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 48.69
21 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 48.81
22 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 49.23
23 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.31
24 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.59
25 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 49.63
26 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 49.90
27 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 50.11
28 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 50.21
28 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.21
30 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.33
31 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.37
32 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.70
33 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 50.79
34 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 51.01
35 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 51.64
36 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 51.82
37 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 52.37
38 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 52.96
39 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 53.11
40 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 53.26
41 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 53.50
42 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 54.27
Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:12.70 11.00
2 20 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:20.05 9.00
3 52 Erik MacákErik Macák 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:32.62 8.00
4 16 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:33.39 7.00
5 79 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:33.41 6.00
MS 36 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:37.22
7 74 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:43.49 5.00
8 12 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:43.65 4.00
9 30 Jonáš RobJonáš Rob 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 3:04.99 3.00
10 73 Matyáš PilnýMatyáš Pilný 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 3:20.01 2.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:30.06 11.00
2 74 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:30.27 9.00
3 20 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:42.49 8.00
4 12 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:44.42 5.00
5 61 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:45.41 2.00
6 52 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:46.77 1.00
7 79 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 2:47.92
8 73 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:48.19
9 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:50.37
10 36 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:52.06
Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 80 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:43.40 7.00
2 77 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 2:43.60 6.00
3 63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:45.22 4.00
4 78 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:45.32 3.00
5 55 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:49.09
6 53 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:51.27
7 76 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:51.70
8 74 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:54.36
9 73 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:01.54
10 62 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:12.56
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:30.06 11.00
2 74 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:30.27 9.00
3 20 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:42.49 8.00
4 80 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:43.40 7.00
5 77 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 2:43.60 6.00
6 12 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:44.42 5.00
7 63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:45.22 4.00
8 78 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:45.32 3.00
9 61 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:45.41 2.00
10 52 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:46.77 1.00
11 79 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 2:47.92
12 73 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:48.19
13 55 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:49.09
14 37 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:50.37
15 53 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:51.27
16 76 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:51.70
17 36 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:52.06
18 74 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:54.36
19 73 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:01.54
20 62 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:12.56
Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 DNS

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 4:53.30 11.00
2 52 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 5:23.62 9.00
MS 37 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 5:31.08
4 73 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 5:42.02 8.00
5 74 Roman JanečekRoman Janeček 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 5:48.38 7.00
6 20 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:49.40 6.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.09 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 15.19 9.00
3 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 16.22 8.00
4 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 16.59 7.00
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 16.67 6.00
6 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 18.59 5.00
7 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 20.12 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.76 7.00
2 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 19.02 3.00
3 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 19.76
4 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.79
5 20 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 20.59
6 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 17.65 8.00
2 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.32 5.00
3 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 19.32 2.00
4 74 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 19.61 1.00
5 Lucie MorávkováLucie Morávková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 21.57
Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.71 11.00
2 52 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.37 9.00
3 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 17.98 6.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 18.36 4.00
5 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.71 11.00
2 52 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.37 9.00
3 12 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 17.65 8.00
4 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.76 7.00
5 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 17.98 6.00
6 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.32 5.00
7 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 18.36 4.00
8 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 19.02 3.00
9 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 19.32 2.00
10 74 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 19.61 1.00
11 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 19.76
12 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.79
13 20 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 20.59
14 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.50
15 Lucie MorávkováLucie Morávková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 21.57
16 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 25.15
Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

1500 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 6:03.76 11.00
2 74 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 6:04.08 9.00
3 20 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 6:09.22 8.00
4 16 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 6:21.60 7.00
5 52 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 6:37.05 6.00
6 36 Jolana KolářováJolana Kolářová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 6:48.10 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prášek, Zeman, Zeman, Balhárek Prášek, Zeman, Zeman, Balhárek Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 30.24 11.00
2 Lýr, Antoš, Vích, Pražan Lýr, Antoš, Vích, Pražan ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 30.80 9.00
3 Steinvald, Kotal, Sucharda, Navrátil Steinvald, Kotal, Sucharda, Navrátil Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 31.81 8.00
4 Špaček, Macák, Pařízek, Kučera Špaček, Macák, Pařízek, Kučera ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 32.17 7.00
5 Firszt, Mistrík, Němeček, Bělohlav Firszt, Mistrík, Němeček, Bělohlav AC PardubiceAC Pardubice 1 34.32 6.00
6 Adámek, Šmíd, Hurych, Snášel Adámek, Šmíd, Hurych, Snášel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 35.82 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanovcová, Janovská, Nechvílová, Vollinová Hanovcová, Janovská, Nechvílová, Vollinová AC PardubiceAC Pardubice 3 33.43 7.00
2 80 Šmejdová, Houdková, Houdková, Lipavská Šmejdová, Houdková, Houdková, Lipavská TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 34.04 5.00
3 Smékalová, Komůrková, Korábová, Motlová Smékalová, Komůrková, Korábová, Motlová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 34.25 3.00
4 Zítková, Vítková, Koblasová, Hochmanová Zítková, Vítková, Koblasová, Hochmanová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 34.59 1.00
5 Prudičová, Morávková, Holingrová, Baranovičová Prudičová, Morávková, Holingrová, Baranovičová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 36.62
Sádovská, Strazzerová, Urbanová, Kollárovičová Sádovská, Strazzerová, Urbanová, Kollárovičová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláčková, Bachtíková, Krombholzová, Vacková Poláčková, Bachtíková, Krombholzová, Vacková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 32.49 11.00
2 3 Adamcová, Dostálová, Trnková, Zemanová Adamcová, Dostálová, Trnková, Zemanová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 33.27 8.00
3 Trnková, Melezínková, Soukalová, Otcovská Trnková, Melezínková, Soukalová, Otcovská ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 34.20 4.00
4 Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 35.16
5 Kaštánková, Urbánková, Stenzlová, Koblovská Kaštánková, Urbánková, Stenzlová, Koblovská AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 35.29
6 Morávková, Škarková, Škrabálková, Linhartová Morávková, Škarková, Škrabálková, Linhartová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 35.69
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.64 9.00
2 Vítková, Smolíková, Tupá, Smolíková Vítková, Smolíková, Tupá, Smolíková AC PardubiceAC Pardubice 3 33.69 6.00
3 Gernatová, Poková, Kysilková, Peřinová Gernatová, Poková, Kysilková, Peřinová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.44 2.00
4 Čížková, Fialová, Nekvindová, Bendová Čížková, Fialová, Nekvindová, Bendová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 34.63
5 Štěpánková, Karalová, Dočekalová, Jílková Štěpánková, Karalová, Dočekalová, Jílková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 35.05
6 Hodková, Hurtíková, Složilová, Mervartová Hodková, Hurtíková, Složilová, Mervartová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 35.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláčková, Bachtíková, Krombholzová, Vacková Poláčková, Bachtíková, Krombholzová, Vacková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 32.49 11.00
2 Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 32.64 9.00
3 3 Adamcová, Dostálová, Trnková, Zemanová Adamcová, Dostálová, Trnková, Zemanová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 33.27 8.00
4 Hanovcová, Janovská, Nechvílová, Vollinová Hanovcová, Janovská, Nechvílová, Vollinová AC PardubiceAC Pardubice 3 33.43 7.00
5 Vítková, Smolíková, Tupá, Smolíková Vítková, Smolíková, Tupá, Smolíková AC PardubiceAC Pardubice 3 33.69 6.00
6 80 Šmejdová, Houdková, Houdková, Lipavská Šmejdová, Houdková, Houdková, Lipavská TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 34.04 5.00
7 Trnková, Melezínková, Soukalová, Otcovská Trnková, Melezínková, Soukalová, Otcovská ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 34.20 4.00
8 Smékalová, Komůrková, Korábová, Motlová Smékalová, Komůrková, Korábová, Motlová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 34.25 3.00
9 Gernatová, Poková, Kysilková, Peřinová Gernatová, Poková, Kysilková, Peřinová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.44 2.00
10 Zítková, Vítková, Koblasová, Hochmanová Zítková, Vítková, Koblasová, Hochmanová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 34.59 1.00
11 Čížková, Fialová, Nekvindová, Bendová Čížková, Fialová, Nekvindová, Bendová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 34.63
12 Štěpánková, Karalová, Dočekalová, Jílková Štěpánková, Karalová, Dočekalová, Jílková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 35.05
13 Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 35.16
14 Kaštánková, Urbánková, Stenzlová, Koblovská Kaštánková, Urbánková, Stenzlová, Koblovská AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 35.29
15 Morávková, Škarková, Škrabálková, Linhartová Morávková, Škarková, Škrabálková, Linhartová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 35.69
16 Hodková, Hurtíková, Složilová, Mervartová Hodková, Hurtíková, Složilová, Mervartová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 35.85
17 Prudičová, Morávková, Holingrová, Baranovičová Prudičová, Morávková, Holingrová, Baranovičová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 36.62
Sádovská, Strazzerová, Urbanová, Kollárovičová Sádovská, Strazzerová, Urbanová, Kollárovičová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DQ

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.761.80 Body
MS Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 1.76 -----ooooooooxoooxxoxxx
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 1.69 ------ooooooooxxoxx 11.00
3 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 1.51 -----ooxooxxx 9.00
4 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 13 1.48 ooxoooooxxoxx 8.00
5= Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 1.45 oooooxooxxx 6.50
5= Pavel MistríkPavel Mistrík
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 1.45 ooooxoooxxx 6.50
7= Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 14 1.42 ooooooxx 4.50
7= Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 1.42 ooooooxx- 4.50
9= Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 11 1.42 oooooxoxxx 2.50
9= Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 9 1.42 oooooxoxx 2.50
11 Ondra SchmidOndra Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 1.39 oooxooxxx 1.00
12 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 1.36 oooo-xxx
13 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 4 1.33 oooxxx
14 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 1.33 ooxoxxx
Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 15 DNS
Michal NěmecMichal Němec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 5 DNS
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.251.311.371.401.431.461.491.521.551.581.611.631.651.67 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 28 1.65 ---oooooooooxxooxxx 11.00
2 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29 1.55 ---oooooxoxxoxxx 9.00
3= Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 27 1.46 oooxooooxxx 7.50
3= Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 7 1.46 --ooxoooxxx 7.50
5 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 26 1.43 oooxoxooxxx 6.00
6 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 4 1.43 ooooxoxxoxx- 5.00
7 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 25 1.40 --oooxxx 4.00
8= Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 22 1.40 --oxoxoxxx 2.50
8= Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 12 1.40 oooxoxoxxx 2.50
10 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 6 1.40 -ooxxoxxoxxx 1.00
11 Johanka BorkováJohanka Borková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 1 1.37 oooxxoxxx
12= Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 24 1.31 oooxxx
12= Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 8 1.31 oooxxx
14 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 23 1.31 xoooxxx
15 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 20 1.31 ooxxoxxx
16 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 1.31 oxoxxoxxx
17= 37 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 1.25 ooxxx
17= Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 5 1.25 -oxxx
17= Veronika ČechováVeronika Čechová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 2 1.25 ooxxx
17= Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 13 1.25 ooxxx
21 Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 17 1.25 xooxxx
22 77 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 19 1.25 oxoxx
23= Barbora HodkováBarbora Hodková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 15 1.25 oxxoxxx
23= Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 21 1.25 oxxoxxx
23= Eliška JavůrkováEliška Javůrková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3 1.25 oxxoxxx
26= Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 1.15 oxxx
26= Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 10 1.15 oxxx
28 Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 18 1.15 xxoxxx
63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 9 DNS
Celkem 29 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.602.803.13 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 2.80 ------xo-oxx- 11.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 2.40 oo-oooxxx 9.00
3 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 2.40 ooooxxoxoxx- 8.00
4 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 2.10 oooxxx 7.00
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 2.00 -oxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.102.202.30 Body
1 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 5 2.00 ooxxx 11.00
2= Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 1 2.00 oxoxxx 8.50
2= 52 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 2.00 oxoxxx 8.50
Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 19 5.73 +1.0 m/s 5.52  +0.85.16  -0.35.38  +0.85.525.29  +0.85.60  +0.55.73  +1.0 11.00
2 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 15 5.44 +0.2 m/s 5.44  +0.2x5.25  +2.05.445.21  +0.6xx 9.00
3 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 25 5.28 +1.3 m/s x5.28  +1.3x5.284.91  +1.52.84  +0.2x 8.00
4 20 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 8 5.26 +1.2 m/s 4.90  +0.44.19  +0.15.26  +1.25.264.98  +0.05.14  +1.34.99  +0.5 7.00
5 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4 5.12 +0.0 m/s 4.27  +0.15.12  +0.04.18  +1.35.123.24  +0.64.50  +0.44.73  +0.0 6.00
6 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 4.90 +0.6 m/s 4.90  +0.64.71  -0.24.59  +0.04.904.45  +1.84.52  +0.24.73  -0.2 5.00
7 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 21 4.86 +1.1 m/s x4.70  +2.24.73  +1.84.734.41  +0.54.41  +0.64.86  +1.1 4.00
8 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 4.81 +0.6 m/s 4.81  +0.64.49  -0.5x4.81xxx 3.00
9 Filip PavlišFilip Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 12 4.68 +0.7 m/s 4.31  +0.74.68  +0.74.17  +1.84.680.00.00.0 2.00
10 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 22 4.65 +0.4 m/s 4.65  +0.4x4.18  +0.74.650.00.00.0 1.00
11 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 6 4.57 +0.3 m/s 4.57  +0.3x4.50  +1.24.570.00.00.0
12 Filip NespěšnýFilip Nespěšný
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 23 4.47 +1.2 m/s 3.32  +1.03.78  +1.74.47  +1.24.470.00.00.0
13= Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 16 4.47 +0.1 m/s x4.47  +0.1x4.470.00.00.0
13= Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 24 4.47 +0.4 m/s 4.47  +0.4 +7.0x4.470.00.00.0
15 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 20 4.41 +1.8 m/s 4.25  +0.84.22  +1.54.41  +1.84.410.00.00.0
16 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 4.34 +0.5 m/s 4.34  +0.53.58  -0.13.95  +0.54.340.00.00.0
17 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 7 4.26 +0.2 m/s 4.26  +0.23.85  +0.4x4.260.00.00.0
18 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 13 4.05 +0.8 m/s 4.05  +0.83.78  +0.5x4.050.00.00.0
19 73 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 11 4.03 +1.8 m/s 3.87  +0.33.66  +0.04.03  +1.84.030.00.00.0
20 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 14 4.00 +0.3 m/s 4.00  +0.3x2.96  +1.64.000.00.00.0
21 Ondřej AdámekOndřej Adámek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 1 3.85 +1.2 m/s 3.85  +1.23.70  +0.33.68  +0.93.850.00.00.0
22 Sebastian PařízekSebastian Pařízek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10 3.69 +0.2 m/s 3.69  +0.23.57  +0.03.69  +1.23.690.00.00.0
52 Erik MacákErik Macák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan SnášelJan Snášel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 17 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 01 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 7 4.95 +1.3 m/s 4.64  +0.74.55  +0.84.95  +1.34.954.87  +0.64.88  -0.74.72  +1.3 11.00
2 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 4.76 -0.8 m/s 4.76  -0.84.66  +1.5x4.76x-x 9.00
3 1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 14 4.69 +0.9 m/s x4.35  +0.84.69  +0.94.69x4.61  -0.2x 8.00
4 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 28 4.62 -0.1 m/s x-4.62  -0.14.624.02  -0.7xx 7.00
5 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 25 4.54 +0.1 m/s 4.03  +1.04.06  +0.24.39  +1.74.393.97  +0.94.38  +0.34.54  +0.1 6.00
6 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 26 4.50 +1.1 m/s xx4.38  +1.44.38xx4.50  +1.1 5.00
7 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 20 4.47 +1.3 m/s x4.35  +0.04.47  +1.34.47x4.26  -0.2x 4.00
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29 4.35 +0.1 m/s 4.33  +0.64.35  +0.13.78  +0.14.35x4.12  +0.34.13  +1.2 3.00
9 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 30 4.32 +0.1 m/s 3.65  +0.44.32  +0.14.01  +0.74.320.00.00.0 2.00
10 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 2 4.29 -0.1 m/s 4.29  -0.14.25  +1.14.27  +0.84.290.00.00.0 1.00
11 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 27 4.22 -0.6 m/s x4.22  -0.64.15  +0.74.220.00.00.0
12 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 16 4.20 +0.2 m/s 4.20  +0.2x4.10  +1.44.200.00.00.0
13 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 24 4.18 +1.5 m/s xx4.18  +1.54.180.00.00.0
14 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 4.12 -0.2 m/s 4.12  -0.2--4.120.00.00.0
15 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 4.11 -0.1 m/s 4.11  -0.1x3.98  +0.44.110.00.00.0
16 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 8 4.04 -0.9 m/s 4.04  -0.93.91  +1.13.02  +2.24.040.00.00.0
17 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 18 3.93 +1.1 m/s 3.93  +1.13.80  +0.13.87  +1.73.930.00.00.0
18 Klára SoukalováKlára Soukalová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
05 13 3.93 +0.2 m/s x3.93  +0.2x3.930.00.00.0
19 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 19 3.90 -0.4 m/s 3.90  -0.43.77  +0.43.73  +1.43.900.00.00.0
20 16 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 23 3.90 -0.3 m/s 3.90  -0.3x3.77  +1.13.900.00.00.0
21 Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 21 3.87 +1.4 m/s 3.80  -0.73.75  -0.23.87  +1.43.870.00.00.0
22 53 Lucie ZahálkováLucie Zahálková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 17 3.86 -0.7 m/s 3.80  +0.93.86  -0.7-3.860.00.00.0
23 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
06 6 3.75 +1.2 m/s xx3.75  +1.23.750.00.00.0
24 Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 11 3.71 +1.6 m/s 3.64  -1.43.71  +1.63.71  +1.53.710.00.00.0
25 Aneta DočekalováAneta Dočekalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 15 3.59 +1.4 m/s x2.79  +0.23.59  +1.43.590.00.00.0
26 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3 3.45 -1.0 m/s 3.45  -1.0xx3.450.00.00.0
27 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 22 3.27 +0.8 m/s 3.27  +0.82.73  +1.3x3.270.00.00.0
Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 9 NM -xx0.00.00.00.0
Eliška JavůrkováEliška Javůrková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků
Finále 02 (so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kateřina VítkováKateřina Vítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 4.54 +1.1 m/s 4.43  +1.04.39  +2.24.54  +1.14.540.00.00.0
MS Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 17 4.41 +1.9 m/s 4.17  +1.03.82  +1.24.41  +1.94.410.00.00.0
MS Veronika ČechováVeronika Čechová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 1 4.31 +1.8 m/s 4.31  +1.83.93  -0.14.27  +0.54.310.00.00.0
MS Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 4.18 +1.3 m/s 4.18  +1.33.95  -0.2x4.180.00.00.0
MS Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 15 4.06 +1.3 m/s 4.06  +1.3x3.74  +0.64.060.00.00.0
MS Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 4.05 +1.3 m/s 4.05  +1.33.83  -0.13.86  +1.74.050.00.00.0
MS Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4 3.92 +0.6 m/s 3.92  +0.6x3.75  +1.63.920.00.00.0
MS Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 16 3.88 +1.7 m/s x3.88  +1.73.61  +1.63.880.00.00.0
MS Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 14 3.77 +0.5 m/s 3.63  +1.53.47  +1.53.77  +0.53.770.00.00.0
MS Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 13 3.76 +0.2 m/s 3.41  +0.22.83  +0.33.76  +0.23.760.00.00.0
MS Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 3.70 +2.0 m/s 3.20  +0.13.45  +0.03.70  +2.03.700.00.00.0
MS 80 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 6 3.64 +0.4 m/s 3.64  +0.42.86  -0.13.29  +0.33.640.00.00.0
MS Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 7 3.59 +1.8 m/s --3.59  +0.43.590.00.00.0
MS Monika HorákováMonika Horáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 3.59 +0.4 m/s 3.04  -0.12.96  -0.13.59  +1.83.590.00.00.0
MS Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 12 3.53 +1.0 m/s x3.43  +2.53.53  +1.03.530.00.00.0
MS Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 8 3.41 -0.1 m/s 3.41  -0.13.27  -0.12.76  +0.63.410.00.00.0
MS Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 3.39 +0.5 m/s 3.39  +0.53.29  +0.73.24  +0.23.390.00.00.0
MS Vendula PetrováVendula Petrová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
07 5 3.28 +1.2 m/s x2.70  +1.13.28  +1.23.280.00.00.0
Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 23 10.62 10.3209.8310.2510.3210.3510.5210.62 11.00
2 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 09.77 09.2909.7209.0609.72x09.7709.69 9.00
3 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 09.64 09.0209.6409.1109.6408.9208.6408.60 8.00
4 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 7 09.57 x07.6608.6308.6308.8809.5709.18 7.00
5 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 22 09.42 09.3409.0008.9209.3409.3708.6609.42 6.00
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 21 09.26 09.2607.8108.9309.2608.1309.1608.94 5.00
7 Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 08.80 07.5108.75x08.7508.2508.8008.21 4.00
8 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 08.75 07.5807.8608.7508.7508.2907.6208.45 3.00
9 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 16 08.00 07.3607.8808.0008.000.00.00.0 2.00
10 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 19 07.66 07.6607.6106.9707.660.00.00.0 1.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 6 07.62 x07.6206.7607.620.00.00.0
12 Ema TrnkováEma Trnková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 18 07.29 06.1106.1907.2907.290.00.00.0
13 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 15 07.26 07.2606.9306.8707.260.00.00.0
14 36 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 8 07.11 06.9307.0407.1107.110.00.00.0
15 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 07.06 06.9207.0607.0407.060.00.00.0
16 Amálie BednářováAmálie Bednářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 3 06.79 06.5806.3906.7906.790.00.00.0
17 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 06.78 06.7806.5806.3506.780.00.00.0
18 62 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 06.37 05.9106.0506.3706.370.00.00.0
19 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 05.82 05.82x05.8205.820.00.00.0
20 Anna VránováAnna Vránová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 17 05.67 05.6705.0505.2305.670.00.00.0
21 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 13 05.60 05.6005.2505.2305.600.00.00.0
22 Eliška HermanováEliška Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 9 05.54 04.0205.5405.0005.540.00.00.0
Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 7 13.10 x12.31x12.3112.8713.1012.75 11.00
2 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14 11.46 10.7111.2411.2611.2611.4611.3911.35 9.00
3 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 10.95 09.55xx09.55xx10.95 8.00
4 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 10.48 09.2008.8608.8709.2009.2709.3310.48 7.00
5 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 10.37 10.3709.9609.4610.37xxx 6.00
6 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 10.17 09.8209.5009.5009.8209.88x10.17 5.00
7 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 09.92 x09.4409.5309.5309.2309.3609.92 4.00
8 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 09.37 09.0408.4308.3709.04x09.3708.91 3.00
9 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 08.94 08.9408.5208.3408.940.00.00.0 2.00
10 74 Roman JanečekRoman Janeček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 11 08.81 08.8108.4108.1208.810.00.00.0 1.00
11 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 10 08.15 08.1507.7407.2108.150.00.00.0
12 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 6 07.34 07.1707.3407.2107.340.00.00.0
13 16 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 06.99 06.7806.6906.9906.990.00.00.0
14 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 2 06.75 06.31-06.7506.750.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 28.47 0.0 11.00
2 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 24.13 0.0 9.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 8 20.16 0.0 8.00
4 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 20.04 0.0 7.00
5 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 19.97 0.0 6.00
6 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4 18.09 0.0 5.00
7 20 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 1 16.93 0.0 4.00
8 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 15.97 0.0 3.00
9 Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 15.91 0.0 2.00
Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 5 DNS 0.0
Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 DNS 0.0
Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 35.15 0.0 11.00
2 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 31.42 0.0 9.00
3 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 29.95 0.0 8.00
4 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10 29.76 0.0 7.00
5 Jakub BlažekJakub Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 1 29.69 0.0 6.00
6 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 28.43 0.0 5.00
7 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 26.88 0.0 4.00
8 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 4 23.41 0.0 3.00
9 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 5 22.74 0.0 2.00
10 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 2 16.49 0.0 1.00
11 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3 15.07 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 11 50.64 0.0 11.00
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 10 43.42 0.0 9.00
3 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 27.53 0.0 8.00
4 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 21.92 0.0 7.00
5 Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 5 19.68 0.0 6.00
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 7 19.67 0.0 5.00
7 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 6 19.11 0.0 4.00
8 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 17.34 0.0 3.00
9 62 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 13.13 0.0 2.00
Eliška HermanováEliška Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 2 NM 0.0
Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 8 55.17 0.0 11.00
2 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 36.60 0.0 9.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 36.04 0.0 8.00
4 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 5 21.93 0.0 7.00
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 20.54 0.0 6.00
6 73 Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 12.71 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 26 34.96 0.0 11.00
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 28 32.53 0.0 9.00
3 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 27 31.26 0.0 8.00
4 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 25 30.46 0.0 7.00
5 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 27.65 0.0 6.00
6 12 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 7 26.96 0.0 5.00
7 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 14 25.43 0.0 4.00
8 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 3 25.17 0.0 3.00
9 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 24.42 0.0 2.00
10 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 15 22.32 0.0 1.00
11 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 23 21.67 0.0
12 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 21 21.55 0.0
13 77 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 24 21.47 0.0
14 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 16 21.38 0.0
15 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 21.18 0.0
16 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 20.59 0.0
17 74 Barbora ČejkováBarbora Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 4 19.91 0.0
18 Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 19.42 0.0
19 Anna KorbelováAnna Korbelová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 10 17.94 0.0
20 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 19 17.55 0.0
21 20 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 11 17.46 0.0
22 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 6 15.49 0.0
23 36 Jolana KolářováJolana Kolářová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 22 15.44 0.0
24 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 8 14.92 0.0
25 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 14.83 0.0
26 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 20 14.77 0.0
27 Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 2 12.56 0.0
Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 18 DNS 0.0
Celkem 28 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 11 40.79 0.0 11.00
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 21 40.70 0.0 9.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 20 39.14 0.0 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 37.22 0.0 7.00
5 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 6 37.14 0.0 6.00
6 Matěj LýrMatěj Lýr
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 36.95 0.0 5.00
7 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 36.13 0.0 4.00
8 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3 34.46 0.0 3.00
9 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 8 31.95 0.0 2.00
10 30 Martin ZemanMartin Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14 27.42 0.0 1.00
11 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 19 27.29 0.0
12 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 26.02 0.0
13 30 Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10 25.44 0.0
14 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 18 24.40 0.0
15 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 24.30 0.0
16 73 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 7 22.81 0.0
17 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 15 22.55 0.0
18 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2 22.39 0.0
19 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 17 21.37 0.0
20 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 18.09 0.0
21 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 12 12.73 0.0
Celkem 21 závodníků