1. kolo KPD staršího žactva
Svitavy (13. 6. 2020)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof TringelaKryštof Tringela | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 8 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
3 | Václav NěmečekVáclav Němeček | 06 | AC Pardubice | 6 | 08.05 | ||||||||||||||
4 | Filip PavlišFilip Pavliš | 05 | AK Slatiňany | 7 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Filip NespěšnýFilip Nespěšný | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.37 | ||||||||||||||
6 | Jan SnášelJan Snášel | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.80 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
8 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AK Slatiňany | 6 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Šimon BalhárekŠimon Balhárek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.26 | ||||||||||||||
5 | Daniel FirsztDaniel Firszt | 06 | AC Pardubice | 2 | 08.31 | ||||||||||||||
6 | 74 | Roman JanečekRoman Janeček | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 08.46 | |||||||||||||
7 | Matěj RoztočilMatěj Roztočil | 06 | AK Slatiňany | 8 | 08.97 | ||||||||||||||
8 | Ondřej AdámekOndřej Adámek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 09.39 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.09 | ||||||||||||||
2 | Šimon SuchardaŠimon Sucharda | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.14 | ||||||||||||||
3 | Petr AntošPetr Antoš | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.35 | ||||||||||||||
4 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.38 | ||||||||||||||
5 | Pavel BělovskýPavel Bělovský | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 08.41 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | 08.41 | ||||||||||||||
7 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | AK Slatiňany | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
8 | Petr NedbalPetr Nedbal | 08 | AC Pardubice | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PrášekVojtěch Prášek | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.87 | ||||||||||||||
2 | Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Matěj BurešMatěj Bureš | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 07.93 | ||||||||||||||
4 | 37 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 08.12 | |||||||||||||
5 | Tadeáš PražanTadeáš Pražan | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Denis BurdaDenis Burda | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Michal NěmecMichal Němec | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
Jakub RacekJakub Racek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof TringelaKryštof Tringela | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 8 | 07.71 | ||||
1 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AK Slatiňany | 6 | 07.71 | ||||
3 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.83 | ||||
4 | Šimon BalhárekŠimon Balhárek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.84 | ||||
5 | Vojtěch PrášekVojtěch Prášek | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.87 | ||||
6 | Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 07.91 | ||||
7 | Matěj BurešMatěj Bureš | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 07.93 | ||||
8 | Václav NěmečekVáclav Němeček | 06 | AC Pardubice | 6 | 08.05 | ||||
9 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.09 | ||||
10 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 08.10 | ||||
11 | 37 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 08.12 | |||
12 | Šimon SuchardaŠimon Sucharda | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.14 | ||||
13 | Tadeáš PražanTadeáš Pražan | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.15 | ||||
14 | Filip PavlišFilip Pavliš | 05 | AK Slatiňany | 7 | 08.20 | ||||
15 | Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.26 | ||||
16 | Daniel FirsztDaniel Firszt | 06 | AC Pardubice | 2 | 08.31 | ||||
17 | Petr AntošPetr Antoš | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.35 | ||||
18 | Filip NespěšnýFilip Nespěšný | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.37 | ||||
19 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.38 | ||||
20 | Pavel BělovskýPavel Bělovský | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 08.41 | ||||
20 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | 08.41 | ||||
22 | 74 | Roman JanečekRoman Janeček | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 08.46 | |||
23 | Denis BurdaDenis Burda | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.47 | ||||
24 | Jan SnášelJan Snášel | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.80 | ||||
25 | Ondřej KurkaOndřej Kurka | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.91 | ||||
26 | Richard FreudlRichard Freudl | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 08.93 | ||||
27 | Matěj RoztočilMatěj Roztočil | 06 | AK Slatiňany | 8 | 08.97 | ||||
28 | Michal NěmecMichal Němec | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 08.99 | ||||
29 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | AK Slatiňany | 7 | 09.04 | ||||
30 | Petr NedbalPetr Nedbal | 08 | AC Pardubice | 2 | 09.15 | ||||
31 | Ondřej AdámekOndřej Adámek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 09.39 | ||||
Jakub RacekJakub Racek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 13.6.2020 - 12:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof TringelaKryštof Tringela | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 07.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AK Slatiňany | 5 | 07.70 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch PrášekVojtěch Prášek | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 07.88 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 07.89 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Šimon BalhárekŠimon Balhárek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.90 | 6.00 | |||||||||||||
Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BurešMatěj Bureš | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 07.96 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 07.99 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.11 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Šimon SuchardaŠimon Sucharda | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.14 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 37 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.17 | |||||||||||||
6 | Václav NěmečekVáclav Němeček | 06 | AC Pardubice | 5 | 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 13.6.2020 - 12:20) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 07.98 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 3 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.12 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 08.15 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.18 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 1 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.30 | 6.00 | ||||||||||||
6 | Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.54 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.29 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.37 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 16 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.39 | 2.00 | ||||||||||||
4 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 08.51 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Karolína GernatováKarolína Gernatová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.52 | ||||||||||||||
6 | Michaela SlaninováMichaela Slaninová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | 36 | Kateřina HejlováKateřina Hejlová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 08.97 | |||||||||||||
4 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
5 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.20 | ||||||||||||||
6 | 20 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 09.33 | |||||||||||||
7 | Natálie ŠkarkováNatálie Škarková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 10.04 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.23 | ||||||||||||||
MS | Babeta LoučkováBabeta Loučková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.25 | ||||||||||||||
3 | 74 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 1 | 08.66 | |||||||||||||
4 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Ema KořínkováEma Kořínková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 10.19 | ||||||||||||||
7 | Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 10.20 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
2 | Veronika PetráňováVeronika Petráňová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.25 | ||||||||||||||
3 | Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.39 | ||||||||||||||
5 | Anna VránováAnna Vránová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.75 | ||||||||||||||
6 | Kateřina PeterkováKateřina Peterková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 10.05 | ||||||||||||||
Natálie PevnáNatálie Pevná | 07 | AC Pardubice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.20 | |||||||||||||
2 | 16 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.62 | |||||||||||||
3 | Tereza PoláčkováTereza Poláčková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Dagmar KoblasováDagmar Koblasová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 1 | 09.27 | ||||||||||||||
7 | 73 | Michaela MervartováMichaela Mervartová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 09.61 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SlaninováMichaela Slaninová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.62 | ||||||||||||||
2 | Klaudie HoudkováKlaudie Houdková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 08.77 | ||||||||||||||
3 | Aneta TupáAneta Tupá | 06 | AC Pardubice | 1 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Ema TrnkováEma Trnková | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 09.50 | ||||||||||||||
7 | 37 | Johana ChyškováJohana Chyšková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 09.59 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.30 | |||||||||||||
2 | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
3 | Natálie KadidlováNatálie Kadidlová | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 08.78 | ||||||||||||||
4 | Daniela SmolíkováDaniela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.28 | ||||||||||||||
6 | Markéta MotákováMarkéta Motáková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 09.67 | ||||||||||||||
7 | Sarah Michelle BaranovičováSarah Michelle Baranovičová | 08 | AC Choceň, spolek | 3 | 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína GernatováKarolína Gernatová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.61 | ||||||||||||||
2 | Michaela SmolíkováMichaela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 1 | 08.76 | ||||||||||||||
3 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.78 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Anna KorbelováAnna Korbelová | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Veronika KoblovskáVeronika Koblovská | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 09.09 | ||||||||||||||
7 | Aneta ČípováAneta Čípová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
8 | Amálie BednářováAmálie Bednářová | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 09.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.23 | |||||||||||||
2 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 6 | 08.69 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Adéla CarbováAdéla Carbová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.87 | ||||||||||||||
5 | Alice VítkováAlice Vítková | 06 | AC Pardubice | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta DočekalováAneta Dočekalová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.20 | ||||||||||||||
7 | 79 | Nikol SoučkováNikol Součková | 07 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 09.36 | |||||||||||||
8 | Eliška JavůrkováEliška Javůrková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.86 | ||||||||||||||
5 | Sára VollinováSára Vollinová | 05 | AC Pardubice | 8 | 09.02 | ||||||||||||||
6 | Maombi JílkováMaombi Jílková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 09.19 | ||||||||||||||
8 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 13.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.33 | ||||||||||||||
2 | 63 | Michaela NechvílováMichaela Nechvílová | 05 | AC Pardubice | 7 | 08.66 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Linda ZítkováLinda Zítková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | Barbora KühnováBarbora Kühnová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Adéla PokováAdéla Poková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | 74 | Mariana StenzlováMariana Stenzlová | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 09.08 | |||||||||||||
8 | Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 09.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.10 | ||||
2 | 3 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.20 | |||
3 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.23 | ||||
3 | 2 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.23 | |||
5 | Babeta LoučkováBabeta Loučková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.25 | ||||
6 | 1 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.30 | |||
7 | Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.33 | ||||
8 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.38 | ||||
9 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.48 | ||||
10 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.51 | ||||
11 | Karolína GernatováKarolína Gernatová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.61 | ||||
12 | 16 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.62 | |||
12 | Michaela SlaninováMichaela Slaninová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.62 | ||||
14 | Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.65 | ||||
15 | 74 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 1 | 08.66 | |||
15 | 63 | Michaela NechvílováMichaela Nechvílová | 05 | AC Pardubice | 7 | 08.66 | |||
17 | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.67 | ||||
18 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 6 | 08.69 | ||||
19 | Michaela SmolíkováMichaela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 1 | 08.76 | ||||
19 | Anna MohoutováAnna Mohoutová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.76 | ||||
19 | Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.76 | ||||
22 | Klaudie HoudkováKlaudie Houdková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 08.77 | ||||
23 | Natálie KadidlováNatálie Kadidlová | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 08.78 | ||||
23 | Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.78 | ||||
25 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.81 | ||||
26 | Aneta TupáAneta Tupá | 06 | AC Pardubice | 1 | 08.83 | ||||
27 | Daniela SmolíkováDaniela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 7 | 08.84 | ||||
28 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.85 | ||||
28 | Tereza PoláčkováTereza Poláčková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.85 | ||||
30 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.86 | ||||
31 | Adéla CarbováAdéla Carbová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.87 | ||||
32 | Linda ZítkováLinda Zítková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.90 | ||||
33 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 08.91 | ||||
34 | Barbora KühnováBarbora Kühnová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 08.93 | ||||
35 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 08.96 | ||||
36 | 36 | Kateřina HejlováKateřina Hejlová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 08.97 | |||
37 | Ema TrnkováEma Trnková | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 7 | 08.98 | ||||
38 | Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.00 | ||||
38 | Alice VítkováAlice Vítková | 06 | AC Pardubice | 8 | 09.00 | ||||
40 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.01 | ||||
41 | Sára VollinováSára Vollinová | 05 | AC Pardubice | 8 | 09.02 | ||||
42 | Adéla PokováAdéla Poková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.03 | ||||
43 | Maombi JílkováMaombi Jílková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.05 | ||||
44 | Anna KorbelováAnna Korbelová | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 09.06 | ||||
45 | 74 | Mariana StenzlováMariana Stenzlová | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 09.08 | |||
46 | Veronika KoblovskáVeronika Koblovská | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 09.09 | ||||
47 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 09.19 | ||||
48 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.20 | ||||
48 | Aneta DočekalováAneta Dočekalová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.20 | ||||
50 | Aneta ČípováAneta Čípová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 09.22 | ||||
51 | Veronika PetráňováVeronika Petráňová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.25 | ||||
52 | Dagmar KoblasováDagmar Koblasová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 09.27 | ||||
52 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 1 | 09.27 | ||||
54 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.28 | ||||
55 | 20 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 09.33 | |||
56 | 79 | Nikol SoučkováNikol Součková | 07 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 09.36 | |||
57 | Eliška JavůrkováEliška Javůrková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 09.37 | ||||
58 | Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová | 06 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | 09.38 | ||||
59 | Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.39 | ||||
60 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.46 | ||||
61 | Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 09.50 | ||||
62 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | ||||
63 | Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 09.55 | ||||
64 | 37 | Johana ChyškováJohana Chyšková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 09.59 | |||
64 | Amálie BednářováAmálie Bednářová | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 09.59 | ||||
66 | 73 | Michaela MervartováMichaela Mervartová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 09.61 | |||
67 | Markéta MotákováMarkéta Motáková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 09.67 | ||||
68 | Sarah Michelle BaranovičováSarah Michelle Baranovičová | 08 | AC Choceň, spolek | 3 | 09.69 | ||||
69 | Anna VránováAnna Vránová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.75 | ||||
70 | Natálie ŠkarkováNatálie Škarková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 10.04 | ||||
71 | Kateřina PeterkováKateřina Peterková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 10.05 | ||||
72 | Ema KořínkováEma Kořínková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 10.19 | ||||
73 | Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 10.20 | ||||
Natálie PevnáNatálie Pevná | 07 | AC Pardubice | 2 | DNS |