Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva

Svitavy (21. 6. 2020)

60 m - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.73
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.91
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.99
5 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.00
6 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.01
7 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.05
8 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.08
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.67
2 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.98
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.10
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.30
5 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.32
6 Joel TenglerJoel Tengler 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.57
7 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.87
8 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.70
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.97
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.97
4 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.02
5 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.12
6 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.19
7 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.35
8 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 08.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.67
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.70
3 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.97
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.97
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.98
6 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.02
7 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.10
8 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.12
9 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.19
10 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.30
11 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.32
12 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.35
13 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 08.51
14 Joel TenglerJoel Tengler 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.57
15 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.87
16 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.90

60 m - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.11
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.22
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.35
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.47
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.53
6 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.54
7 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.59
Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.17
2 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.61
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.71
4 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.92
5 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.99
6 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.00
7 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.23
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.26
3 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.47
4 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.89
5 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.04
6 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.29
7 Klára HoffmanováKlára Hoffmanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.08
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.42
3 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.74
4 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.83
5 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.87
6 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.12
7 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.51
2 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.55
3 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 08.62
4 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.88
5 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.95
6 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.40
7 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.08
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.17
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.23
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.26
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.42
6 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.47
7 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.51
8 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.55
9 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.61
10 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 08.62
11 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.71
12 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.74
13 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.83
14 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.87
15 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.88
16 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.89
17 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.92
18 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.95
19 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.99
20 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.00
21 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.04
22 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.12
23 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.18
24 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.29
25 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.40
26 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.68
27 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.86
28 Klára HoffmanováKlára Hoffmanová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.27