Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Beroun (13. 9. 2020)

1000 m - Ml. žáci

(ne, 13.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18 PB 3:14.87 11.00
2 57 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 3:15.25 9.00
3 94 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 3:16.21 8.00
4 41 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 16 3:17.26 7.00
5 99 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:19.08 6.00
6 75 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 PB 3:19.94 5.00
7 56 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14 3:21.11 4.00
8 70 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:21.55 3.00
9 64 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:27.11 2.00
10 58 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 3:29.16 1.00
11 67 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 3:34.34
12 87 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:37.72
13 74 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:41.36
14 76 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:45.89
MS 82 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:48.01
16 38 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17 3:48.55
17 29 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15 3:50.86
18 52 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:52.92
Celkem 18 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:16.91 11.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 3:20.60 8.00
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 3:25.43 7.00
4 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:29.54 6.00
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 PB 3:33.36 4.00
6 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 3:35.92 3.00
7 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:36.29 2.00
8 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:43.88
9 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:50.84
10 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:55.69
11 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 4:13.06
Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:19.19 9.00
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:32.18 5.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:37.05 1.00
4 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 3:38.39
5 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 3:44.97
6 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:45.56
7 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:46.03
8 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:46.69
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:47.07
10 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 3:47.62
11 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:48.48
12 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 3:56.63
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:16.91 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:19.19 9.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 3:20.60 8.00
4 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 3:25.43 7.00
5 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:29.54 6.00
6 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:32.18 5.00
7 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 PB 3:33.36 4.00
8 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 3:35.92 3.00
9 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:36.29 2.00
10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:37.05 1.00
11 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 3:38.39
12 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:43.88
13 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 3:44.97
14 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:45.56
15 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:46.03
16 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:46.69
17 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:47.07
18 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 3:47.62
19 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:48.48
20 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:50.84
21 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:55.69
22 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 3:56.63
23 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 4:13.06
Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNF