Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Beroun (13. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.24
2 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.70
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
4 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.99
5 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.22
6 74 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 SB 09.64
7 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.02
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 08.29
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 08.53
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.13
5 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.18
6 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.18
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.74
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.79
4 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.18
5 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.25
6 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.34
7 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 SB 09.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 SB 08.31
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.51
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.53
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.56
5 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.87
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.12
7 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.02
2 89 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.18
3 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.24
4 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 08.29
5 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 SB 08.31
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.51
7 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 08.53
7 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.53
9 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.56
10 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.70
11 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.74
12 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
13 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.79
14 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.87
15 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.99
16 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.12
17 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.13
18 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.18
18 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.18
20 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.22
21 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.25
22 Ondřej ČtyrokýOndřej Čtyroký 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.34
23 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.39
24 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 SB 09.49
25 74 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 SB 09.64
26 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.69
27 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 09.84

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 07.96 11.00
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 08.02 9.00
3 89 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 08.14 8.00
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 SB 08.19 7.00
5 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.36 6.00
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 08.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 08.40 4.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.47 3.00
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.57 2.00
4 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.64 1.00
5 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.67
6 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.25
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.80
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.95
4 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.30
5 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.37
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 08.34
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.94
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.96
4 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.43
5 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.52
6 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.52
7 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.60
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.83
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.87
4 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 09.34
5 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.70
6 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.83
7 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.73
2 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.80
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.01
4 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 09.39
5 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.53
6 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.78
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.01
3 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 09.13
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.19
5 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 09.49
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.70
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.82
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.20
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.24
5 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 SB 09.64
6 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 SB 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.83
2 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.96
3 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 09.03
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.37
5 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.66
6 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 08.63
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.88
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.97
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.16
5 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.91
6 Kristina PuchalováKristina Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.25
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 08.34
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.60
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 08.63
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.70
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.73
7 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.78
8 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.80
8 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.80
10 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.82
11 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.83
11 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.83
13 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.87
14 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.88
15 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.94
16 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.95
17 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.96
17 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.96
19 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.97
20 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.01
20 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.01
22 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 09.03
23 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 09.13
24 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.16
25 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.19
26 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.20
27 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.24
28 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.30
29 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 09.34
30 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.37
30 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.37
32 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 09.39
33 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.43
34 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.44
35 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 09.49
36 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.52
36 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.52
38 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.53
39 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.59
40 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 SB 09.64
41 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.66
42 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.70
43 Sára SchützováSára Schützová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.83
44 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.91
45 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 SB 09.99
46 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.19
47 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.29
48 Kristina PuchalováKristina Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.34
49 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.48
50 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.61

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.16 11.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.29 9.00
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 08.51 8.00
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 08.52 7.00
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.69 6.00
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 SB 08.59 4.00
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.83 3.00
3 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.83 2.00
4 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.85 1.00
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.85
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.87
Celkem 6 závodníků