Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ - mladší žactvo

Veselí nad Lužnicí (27. 6. 2020)

800 m - Ml. žáci

(so, 27.6.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 26 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10 2:19.37
2 31 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 SB 2:25.28
3 33 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 2:29.41
4 35 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 2:32.16
5 28 Jan LemberkaJan Lemberka 08 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11 2:33.15
6 23 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 SB 2:40.52
7 22 Vojtěch TeringlVojtěch Teringl 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:41.05
8 34 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:42.21
9 24 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:47.41
10 29 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:54.90
11 30 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13 2:59.70
12 25 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 PB 3:00.25
32 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 27.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 2:26.64
2 12 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 2:32.51
3 17 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 SB 2:35.38
4 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 SB 2:43.30
5 7 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:47.14
6 15 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:48.91
7 5 Marie JanošíkováMarie Janošíková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 2:54.39
8 2 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 PB 2:54.54
9 14 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 SB 2:55.42
10 4 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 2:55.72
11 19 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 16 2:56.54
12 1 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 2:57.29
13 3 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12 PB 2:57.34
14 18 Anna KopencováAnna Kopencová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:59.60
15 21 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 3:03.77
16 8 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 3:09.15
16 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 DNS
Celkem 17 závodníků