Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ - mladší žactvo

Veselí nad Lužnicí (27. 6. 2020)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 42.78
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 44.52
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 SB 44.85
4 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 46.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 47.07
2 23 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 48.01
3 František KvášFrantišek Kváš 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 55.13
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 SB 47.57
2 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 PB 54.44
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 42.78
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 44.52
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 SB 44.85
4 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 46.77
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 47.07
6 31 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 SB 47.57
7 23 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 48.01
8 Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 PB 54.44
9 František KvášFrantišek Kváš 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 55.13

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 43.32
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 PB 45.00
3 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.51
16 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 47.53
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 48.70
3 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 SB 49.71
4 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 PB 50.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 52.70
2 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 PB 53.95
3 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 54.92
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 48.60
2 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 55.21
3 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 62.12
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 27.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 45.81
2 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 50.12
3 Alice MikšátkováAlice Mikšátková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 SB 54.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 43.32
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 PB 45.00
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 45.81
4 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.51
5 17 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 47.53
6 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 48.60
7 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 48.70
8 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 SB 49.71
9 9 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 50.12
10 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 PB 50.46
11 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 52.70
12 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 PB 53.95
13 Alice MikšátkováAlice Mikšátková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 SB 54.09
14 Klára PotůčkováKlára Potůčková 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 54.92
15 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 55.21
16 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 62.12
16 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 DNS