Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B

Čáslav (12. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.45
2 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.30
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
4 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 10.00
5 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.63
2 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.25
3 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.39
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.51
5 Tomáš JančuraTomáš Jančura 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.22
3 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 09.37
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 09.81
6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.27
2 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.23
3 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.34
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.53
5 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.82
6 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.53
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 08.92
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.07
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.08
5 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.23
6 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.53
3 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.45
4 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.76
5 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.96
6 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.01
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.60
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09.67
5 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 09.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.27
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.45
4 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.53
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.53
6 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
7 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.63
8 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
9 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 08.92
10 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.01
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.07
12 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.08
13 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.22
14 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.23
14 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.23
16 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.25
17 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.30
18 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
19 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.34
20 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 09.37
21 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.39
22 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
23 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.45
24 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.51
25 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.53
26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.60
27 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 09.63
28 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09.67
29 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.76
30 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 09.80
31 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 09.81
32 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.82
33 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
34 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 09.88
35 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.96
36 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 10.00
37 Tomáš JančuraTomáš Jančura 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.05
38 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.28
39 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.30

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.15 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.39 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.40 8.00
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.45 7.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.81 6.00
Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.58 4.00
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.75 3.00
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 08.77 2.00
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 09.03 1.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 09.07
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.65
2 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 08.95
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 09.38
4 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 10.13
Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.65
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.36
3 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.89
4 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 10.30
5 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 08.82
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.84
3= Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.28
3= Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 09.28
5 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.92
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.50
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.56
4 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 09.78
5 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09.80
6 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 09.15
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
4 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.77
5 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 09.83
6 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
2 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.40
3 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.43
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.80
5 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 1 10.40
Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.11
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.28
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.92
4 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 1 10.20
MS Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.33
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.85
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 09.04
3 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.17
4 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.69
5 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.22
Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.98
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 09.13
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
4 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 1 10.17
5 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.18
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.91
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
3 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 09.03
4 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 09.46
5 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.78
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 4 09.00
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.10
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.14
4 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 09.65
5 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 10.28
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.76
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 08.93
3 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 09.85
4 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 10.11
MS Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 10.14
6 Anna PohunkováAnna Pohunková 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 1 10.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.65
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.65
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.76
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 08.82
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.84
7 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.85
9 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.91
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.92
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 08.93
12 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
13 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 08.95
14 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.98
15 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 4 09.00
16 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 09.03
17 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 09.04
18 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.10
19 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.11
20 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 09.13
21 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.14
22 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 09.15
23 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.17
24 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.28
24 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 09.28
24 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.28
27 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
28 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.36
29 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 09.38
30 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 09.40
31 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.43
32 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 09.46
33 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.49
34 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.50
35 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.56
36 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 09.65
37 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 09.69
38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.77
39 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 09.78
39 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 09.78
41 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 09.80
41 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.80
43 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 09.83
44 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 09.85
45 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 09.88
46 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.89
47 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
48 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 09.92
48 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 09.92
50 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 10.11
51 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 10.13
52 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 10.14
53 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 1 10.17
54 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.18
55 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 1 10.20
56 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.22
57 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 10.28
58 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 2 10.30
59 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.33
60 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 1 10.40
61 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 10.52
61 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 10.52
63 Anna PohunkováAnna Pohunková 08 Atletika Benešov B Atletika Benešov B 1 10.61
64 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82
Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 DNS
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.58 11.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.60 9.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.80 8.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 08.81 7.00
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.81 6.00
6 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.68 4.00
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08.79 3.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 08.83 2.00
4 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.84 1.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.95
Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 45.82 9.00
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 48.53 7.00
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 49.92 5.00
4 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 50.72 3.00
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 53.29
Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 45.25 11.00
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 49.02 6.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 52.15 2.00
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 54.12
5 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 5 55.57
Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 8 47.35 8.00
2 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 50.20 4.00
3 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 10 52.80 1.00
4 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 11 53.04
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 12 55.91
Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 45.25 11.00
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 45.82 9.00
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 8 47.35 8.00
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 48.53 7.00
5 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 49.02 6.00
6 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 49.92 5.00
7 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 50.20 4.00
8 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 50.72 3.00
9 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 52.15 2.00
10 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 10 52.80 1.00
11 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 11 53.04
12 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 53.29
13 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 54.12
14 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 5 55.57
15 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 12 55.91
Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 1 DNS
Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 46.22 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 46.31 9.00
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 47.81 6.00
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 48.14
5 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 49.40 1.00
6 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 52.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 46.40 7.00
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 48.53 5.00
3 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 3 51.38
4 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 57.76
Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 DNS
Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 52.47
2 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 53.54
3 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 9 54.05
4 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 6 54.29
5 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 8 55.67
6 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 11 58.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.05 3.00
2 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 49.21 2.00
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 50.77
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 52.25
5 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 53.53
6 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 58.48
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 49.65
2 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 7 51.27
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 52.51
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 9 56.18
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 8 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11 46.38 8.00
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 10 48.97 4.00
3 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 12 49.49
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 53.15
5 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 54.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 46.22 11.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 46.31 9.00
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11 46.38 8.00
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 46.40 7.00
5 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 47.81 6.00
6 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 48.14
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 48.53 5.00
8 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 10 48.97 4.00
9 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.05 3.00
10 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 49.21 2.00
11 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 49.40 1.00
12 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 12 49.49
13 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 49.65
14 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 3 50.77
15 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 7 51.27
16 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 3 51.38
17 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 3 52.25
18 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 52.37
19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 52.47
20 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 52.51
21 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 53.15
22 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 53.53
23 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 53.54
24 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 9 54.05
25 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 6 54.29
26 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 54.56
27 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 8 55.67
28 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 9 56.18
29 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 6 57.76
30 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 58.48
31 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z.... 11 58.57
Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 DNS
Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 DNS
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 8 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 2:27.23 11.00
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 2:37.39 9.00
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:39.83 8.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:40.40 7.00
5 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2:41.84 6.00
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:42.53 5.00
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 2:42.86 4.00
8 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:43.82 3.00
9 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2:47.94 1.00
10 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:00.50
11 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 3:43.03
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.34 2.00
2 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:50.20
3 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:50.26
4 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:51.15
5 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:55.03
6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2:56.39
7 Ondřej BaranecOndřej Baranec 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 3:02.45
8 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3:03.82
9 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 3:04.87
10 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:08.93
Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 2:27.23 11.00
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 2:37.39 9.00
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:39.83 8.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:40.40 7.00
5 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2:41.84 6.00
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:42.53 5.00
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 2:42.86 4.00
8 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:43.82 3.00
9 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.34 2.00
10 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2:47.94 1.00
11 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:50.20
12 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:50.26
13 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:51.15
14 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2:55.03
15 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2:56.39
16 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:00.50
17 Ondřej BaranecOndřej Baranec 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 3:02.45
18 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3:03.82
19 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 3:04.87
20 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:08.93
21 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 3:43.03
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS
Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:29.94 11.00
MS Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:32.05
3 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 2:38.62 9.00
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 5 2:41.52 8.00
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 2:44.24 7.00
6 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:46.27 6.00
7 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 2:46.32 5.00
8 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:48.70 4.00
9 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 5 2:49.23 3.00
10 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 2:49.56 2.00
11 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 2:49.76 1.00
12 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.94
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nela KřížkováNela Křížková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 2:52.57
2 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:56.19
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 2:56.60
4 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:59.46
5 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 4 3:01.34
6 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:03.94
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 3:05.20
MS Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 3:06.16
9 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 3:07.66
10 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:09.81
MS Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 3:11.45
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:29.94 11.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:32.05
3 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 2:38.62 9.00
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 5 2:41.52 8.00
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 2:44.24 7.00
6 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:46.27 6.00
7 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 2:46.32 5.00
8 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:48.70 4.00
9 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 5 2:49.23 3.00
10 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 6 2:49.56 2.00
11 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 2:49.76 1.00
12 Nela KřížkováNela Křížková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 2:52.57
13 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.94
14 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:56.19
15 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 2:56.60
16 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:59.46
17 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 4 3:01.34
18 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 3:03.94
19 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 2 3:05.20
20 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 3:06.16
21 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 3:07.66
22 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:09.81
23 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 3:11.45

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.70 11.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.08 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 10.62 8.00
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.79 7.00
5 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.87 6.00
6 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.00 5.00
2 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.29 4.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 11.67 3.00
4 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 11.96 1.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.00
6 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.13
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 12.50
3 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12.62
4 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.12
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 13.83
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11.86 2.00
2 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 12.97
3 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 14.03
4 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.70 11.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.08 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 10.62 8.00
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.79 7.00
5 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.87 6.00
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.00 5.00
7 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.29 4.00
8 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 11.67 3.00
9 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11.86 2.00
10 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 11.96 1.00
11 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.00
12 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.13
13 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 12.50
14 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12.62
15 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.65
16 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 12.97
17 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.12
18 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.50
19 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 13.83
20 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 14.03
21 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15.12
Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DNS

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.71 11.00
2= Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 10.15 8.50
2= Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.15 8.50
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 10.23 7.00
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.26 6.00
6 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.36 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.19 4.00
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 11.50 3.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.55 2.00
4 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.67 1.00
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11.87
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 12.14
2 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 12.18
3 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.36
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 12.49
5 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 12.77
6 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 12.98
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.14
MS Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 12.67
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.78
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.88
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 12.91
6 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 13.35
2 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 13.44
3 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.49
4 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 13.52
5 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.59
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 14.22
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11.78
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.66
3 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.76
4 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 13.42
5 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 14.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.71 11.00
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 10.15 8.50
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.15 8.50
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 3 10.23 7.00
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.26 6.00
6 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.36 5.00
7 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.19 4.00
8 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 11.50 3.00
9 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.55 2.00
10 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.67 1.00
11 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 11.78
12 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11.87
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 11.97
14 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 12.14
14 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.14
16 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 12.18
17 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.36
18 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 12.49
19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.66
20 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 12.67
21 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.76
22 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 12.77
23 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.78
24 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.88
25 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 12.91
26 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 12.92
27 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov A Atletika Benešov A 1 12.98
28 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A 4 13.35
29 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z.... 13.42
30 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 13.44
31 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.49
32 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 2 13.52
33 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.59
34 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B 4 14.16
35 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 14.22

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Platil, Brožík, Moravec, Prokeš Platil, Brožík, Moravec, Prokeš Atletika Benešov Atletika Benešov 2 34.32 6.00
2 Horáček, Horáček, Vácha, Hájek Horáček, Horáček, Vácha, Hájek SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 35.22 5.00
3 Vašina, Peffek, Potměšil, Hejda Vašina, Peffek, Potměšil, Hejda TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 35.26 4.00
4 Kříž, Calta, Čáp, Tůma Kříž, Calta, Čáp, Tůma Atletika Benešov Atletika Benešov 5 37.40 1.00
5 Budil, Kohout, Moses, Jánošík Budil, Kohout, Moses, Jánošík TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 40.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Říha, Středa, Procházka, Udovenko Říha, Středa, Procházka, Udovenko SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 32.39 11.00
2 Jobák, Krejčí, Musil, Pop Jobák, Krejčí, Musil, Pop SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.16 8.00
3 Vomastek, Podolák, Špelina, Švejda Vomastek, Podolák, Špelina, Švejda Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.26 7.00
4 Uhlář, Kutil, Šubr, Stehlík Uhlář, Kutil, Šubr, Stehlík SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 37.48
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Meloun, Šantrůček, Hnida, Hůla Meloun, Šantrůček, Hnida, Hůla TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 34.09 9.00
2 Geist, Marhoul, Čančík, Bürger Geist, Marhoul, Čančík, Bürger T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 35.84 3.00
3 Víšek, Pernica, Kuřátko, Malina Víšek, Pernica, Kuřátko, Malina AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 37.22 2.00
4 Budina, Kraml, Blažek, Fuka Budina, Kraml, Blažek, Fuka Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 37.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Říha, Středa, Procházka, Udovenko Říha, Středa, Procházka, Udovenko SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 32.39 11.00
2 Meloun, Šantrůček, Hnida, Hůla Meloun, Šantrůček, Hnida, Hůla TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 34.09 9.00
3 Jobák, Krejčí, Musil, Pop Jobák, Krejčí, Musil, Pop SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.16 8.00
4 Vomastek, Podolák, Špelina, Švejda Vomastek, Podolák, Špelina, Švejda Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.26 7.00
5 Platil, Brožík, Moravec, Prokeš Platil, Brožík, Moravec, Prokeš Atletika Benešov Atletika Benešov 2 34.32 6.00
6 Horáček, Horáček, Vácha, Hájek Horáček, Horáček, Vácha, Hájek SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 35.22 5.00
7 Vašina, Peffek, Potměšil, Hejda Vašina, Peffek, Potměšil, Hejda TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 35.26 4.00
8 Geist, Marhoul, Čančík, Bürger Geist, Marhoul, Čančík, Bürger T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 35.84 3.00
9 Víšek, Pernica, Kuřátko, Malina Víšek, Pernica, Kuřátko, Malina AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 37.22 2.00
10 Kříž, Calta, Čáp, Tůma Kříž, Calta, Čáp, Tůma Atletika Benešov Atletika Benešov 5 37.40 1.00
11 Uhlář, Kutil, Šubr, Stehlík Uhlář, Kutil, Šubr, Stehlík SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 37.48
12 Budina, Kraml, Blažek, Fuka Budina, Kraml, Blažek, Fuka Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 37.94
13 Budil, Kohout, Moses, Jánošík Budil, Kohout, Moses, Jánošík TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 40.07

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cibulková, Kotrbová, Čálková, Pajerová Cibulková, Kotrbová, Čálková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.87 9.00
2 Krososková, Tomaňová, Vaňková, Zelenková Krososková, Tomaňová, Vaňková, Zelenková AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 34.81 4.00
3 Lacková, Bradová, Vlčková, Vosátková Lacková, Bradová, Vlčková, Vosátková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 35.52 1.00
4 Linková, Langrová, Mocová, Veselá Linková, Langrová, Mocová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.77
5 Řeháková, Špačková, Francová, Beránková Řeháková, Špačková, Francová, Beránková Atletika Benešov Atletika Benešov 1 35.85
6 Cirmanová, Melicharová, Pelikánová, Čítková Cirmanová, Melicharová, Pelikánová, Čítková Atletika Benešov Atletika Benešov 3 36.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčková, Fučíková, Maršonová, Růžičková Hlaváčková, Fučíková, Maršonová, Růžičková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 33.37 7.00
2 Němcová, Petrová, Dohnalová, Šinkmajerová Němcová, Petrová, Dohnalová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 33.71 6.00
3 Pešavová, Blechová, Čepeláková, Nováková Pešavová, Blechová, Čepeláková, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 34.84 3.00
4 Kyselová, Bubáková, Přitasilová, Kášková Kyselová, Bubáková, Přitasilová, Kášková Atletika Benešov Atletika Benešov 5 36.67
5 Smolíkova, Dočkalová, Vesecká, Kroliczková Smolíkova, Dočkalová, Vesecká, Kroliczková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 36.86
6 Dudková, Horvátová, Bervidová, Pohunková Dudková, Horvátová, Bervidová, Pohunková Atletika Benešov Atletika Benešov 4 37.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrabáková, Benešová, Bébrová, Schederová Hrabáková, Benešová, Bébrová, Schederová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 31.74 11.00
2 Davisová, Klejnová, Česká, Dušková Davisová, Klejnová, Česká, Dušková TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 33.33 8.00
4 Kaňkovská, Svinčáková, Kroužilová, Ježková Kaňkovská, Svinčáková, Kroužilová, Ježková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 35.44 2.00
6 Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 36.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchimová, Kundrátová, Langerová, Špinková Jáchimová, Kundrátová, Langerová, Špinková Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.45 5.00
2 Lawless, Budková, Malichová, Veselá Lawless, Budková, Malichová, Veselá SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 35.80
Kratochvílová, Křížková, Fijalová, Plívová Kratochvílová, Křížková, Fijalová, Plívová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 36.50
3 Šimůnková, Smetanová, Kobková, Žemličková Šimůnková, Smetanová, Kobková, Žemličková Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 37.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrabáková, Benešová, Bébrová, Schederová Hrabáková, Benešová, Bébrová, Schederová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 31.74 11.00
2 Cibulková, Kotrbová, Čálková, Pajerová Cibulková, Kotrbová, Čálková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.87 9.00
3 Davisová, Klejnová, Česká, Dušková Davisová, Klejnová, Česká, Dušková TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 33.33 8.00
4 Hlaváčková, Fučíková, Maršonová, Růžičková Hlaváčková, Fučíková, Maršonová, Růžičková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 33.37 7.00
5 Němcová, Petrová, Dohnalová, Šinkmajerová Němcová, Petrová, Dohnalová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 33.71 6.00
6 Jáchimová, Kundrátová, Langerová, Špinková Jáchimová, Kundrátová, Langerová, Špinková Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.45 5.00
7 Krososková, Tomaňová, Vaňková, Zelenková Krososková, Tomaňová, Vaňková, Zelenková AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 34.81 4.00
8 Pešavová, Blechová, Čepeláková, Nováková Pešavová, Blechová, Čepeláková, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 34.84 3.00
9 Kaňkovská, Svinčáková, Kroužilová, Ježková Kaňkovská, Svinčáková, Kroužilová, Ježková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 35.44 2.00
10 Lacková, Bradová, Vlčková, Vosátková Lacková, Bradová, Vlčková, Vosátková T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 35.52 1.00
11 Linková, Langrová, Mocová, Veselá Linková, Langrová, Mocová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.77
12 Lawless, Budková, Malichová, Veselá Lawless, Budková, Malichová, Veselá SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 35.80
13 Řeháková, Špačková, Francová, Beránková Řeháková, Špačková, Francová, Beránková Atletika Benešov Atletika Benešov 1 35.85
14 Cirmanová, Melicharová, Pelikánová, Čítková Cirmanová, Melicharová, Pelikánová, Čítková Atletika Benešov Atletika Benešov 3 36.28
15 Kratochvílová, Křížková, Fijalová, Plívová Kratochvílová, Křížková, Fijalová, Plívová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 36.50
16 Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 36.66
17 Kyselová, Bubáková, Přitasilová, Kášková Kyselová, Bubáková, Přitasilová, Kášková Atletika Benešov Atletika Benešov 5 36.67
18 Smolíkova, Dočkalová, Vesecká, Kroliczková Smolíkova, Dočkalová, Vesecká, Kroliczková TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 36.86
19 Šimůnková, Smetanová, Kobková, Žemličková Šimůnková, Smetanová, Kobková, Žemličková Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 37.10
20 Dudková, Horvátová, Bervidová, Pohunková Dudková, Horvátová, Bervidová, Pohunková Atletika Benešov Atletika Benešov 4 37.45

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 1.42 -oooxoxooooxxx 11.00
2 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 1.39 -oooxoxooxxoxxx 9.00
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 1.36 oooooooxxx 8.00
4 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.36 oooooxxoxxoxxx 7.00
5 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.36 ---xoxoxoxxoxxx 6.00
6 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.25 -oooxxx 5.00
7 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 1.20 oooxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 Body
1 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 1.42 -ooxoxooooxxo 11.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
07 1.39 --ooooxooxxx 9.00
3 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 1.36 oooooooxxx 8.00
4 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 1.36 oooooxooxxx 7.00
5 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 1.36 ooooxxoxooxxx 6.00
6 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.36 o-oooxoxoxxx 5.00
7 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
07 1.36 --oooxxoxoxxx 4.00
8 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.36 -ooxoxxoxoxoxxx 3.00
9 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 1.33 ooooooxxx 2.00
10 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 1.33 oooooxxoxxx 1.00
11 Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.33 -ooxooxxoxxx
12 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.30 --oxoxoxxx
13 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.20 o-oooxoxoxxx
14 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1.20 ooxoxxx
15 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 1.20 ooxxoxxx
16 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
09 1.15 xoxxoxxx
Veronika BatelkováVeronika Batelková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 DNS
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.86 0.0 11.00
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.47 0.0 9.00
3 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 4.46 0.0 8.00
4 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.44 0.0 7.00
5 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.21 0.0 6.00
6 Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.16 0.0 5.00
7 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 4.16 0.0 4.00
8 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 4.12 0.0 3.00
9 Vojta MoravecVojta Moravec
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 4.09 0.0 2.00
10 Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.98 0.0 1.00
11 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.97 0.0
12 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3.90 0.0
13 Šimon VáchaŠimon Vácha
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 3.89 0.0
14 Adam VlčekAdam Vlček
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 3.87 0.0
15 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.85 0.0
16 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
08 3.83 0.0
17 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.80 0.0
18 Michal StožickýMichal Stožický
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 3.79 0.0
19 Patrik StehlíkPatrik Stehlík
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3.75 0.0
20 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 3.67 0.0
21 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 3.65 0.0
22 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3.58 0.0
23 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.53 0.0
24 Pavel LebedaPavel Lebeda
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 3.50 0.0
25 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.41 0.0
26 Ondřej BaranecOndřej Baranec
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 3.39 0.0
27 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
08 3.35 0.0
28 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
08 3.33 0.0
29 Patrick KramlPatrick Kraml
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.31 0.0
30 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
08 3.26 0.0
31 Tomáš JančuraTomáš Jančura
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.11 0.0
32 Adam KofroňAdam Kofroň
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 2.95 0.0
Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 DNS 0.0
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 5.00 0.0 11.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 4.70 0.0 9.00
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
07 4.55 0.0 8.00
4 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 4.47 0.0 7.00
5 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.43 0.0 6.00
6 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 4.39 0.0 5.00
7 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.36 0.0 4.00
8 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 4.23 0.0 3.00
9 Justýna TrnkováJustýna Trnková
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
07 4.09 0.0 2.00
10 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 4.07 0.0 1.00
11 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z....
07 4.01 0.0
12 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.01 0.0
13 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 4.00 0.0
14 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 3.95 0.0
15 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 3.92 0.0
16 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z....
07 3.91 0.0
17 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 3.89 0.0
18 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.89 0.0
19 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3.87 0.0
20 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
07 3.87 0.0
21 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.86 0.0
22 Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 3.85 0.0
23 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 3.77 0.0
24 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 3.74 0.0
25 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
08 3.73 0.0
26 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 3.72 0.0
27 Eliška ŠpačkováEliška Špačková
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 3.71 0.0
28 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.61 0.0
29 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
08 3.56 0.0
30 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
08 3.55 0.0
31 Marie CichovskáMarie Cichovská
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.50 0.0
32 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 3.46 0.0
33 Alena PlívováAlena Plívová
Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z....
07 3.45 0.0
34 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika Benešov B Atletika Benešov B
08 3.45 0.0
35 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z....
08 3.40 0.0
36 Veronika BatelkováVeronika Batelková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.30 0.0
37 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
08 3.28 0.0
38 Klára TondlováKlára Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
08 3.18 0.0
MS Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3.16 0.0
40 Karolína BeladováKarolína Beladová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
09 3.13 0.0
41 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika Benešov B Atletika Benešov B
08 3.10 0.0
42 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová
Atletika Stará Boleslav, z.s. B Atletika Stará Boleslav, z....
07 2.96 0.0
43 Lucie BervidováLucie Bervidová
Atletika Benešov B Atletika Benešov B
08 2.90 0.0
44 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika Benešov B Atletika Benešov B
08 2.79 0.0
Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
07 NM 0.0
Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 NM 0.0
Celkem 46 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 13.51 0.0
2 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika A TJ Sokol Kolín-atletika A
07 11.57 0.0 11.00
3 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.64 0.0 9.00
4 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
07 09.94 0.0 8.00
5 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
07 09.00 0.0 7.00
6 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov A Atletika Benešov A
07 08.68 0.0 6.00
7 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 08.12 0.0 5.00
8 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 08.09 0.0 4.00
9 Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 07.97 0.0 3.00
10 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.94 0.0 2.00
11 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.61 0.0 1.00
12 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 07.51 0.0
13 Běla SmetanováBěla Smetanová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 07.50 0.0
14 Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
07 07.33 0.0
15 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletika B TJ Sokol Kolín-atletika B
08 06.55 0.0
16 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 06.46 0.0
17 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s. A Atletika Stará Boleslav, z....
08 06.41 0.0
18 Barbora BurdováBarbora Burdová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 06.01 0.0
19 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 05.79 0.0
MS Natálie DanielováNatálie Danielová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.