Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B

Čáslav (12. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.45
2 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.30
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
4 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.00
5 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.63
2 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.25
3 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.39
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.51
5 Tomáš JančuraTomáš Jančura 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.22
3 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.37
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.81
6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.27
2 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.23
3 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.34
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.53
5 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.82
6 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.53
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.92
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.07
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.08
5 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.23
6 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.53
3 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.45
4 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.76
5 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.96
6 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.01
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.60
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.67
5 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.27
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.45
4 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.53
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.53
6 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
7 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.63
8 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
9 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.92
10 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.01
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.07
12 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.08
13 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.22
14 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.23
14 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.23
16 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.25
17 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.30
18 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
19 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.34
20 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.37
21 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.39
22 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
23 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.45
24 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.51
25 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.53
26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.60
27 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.63
28 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.67
29 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.76
30 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.80
31 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.81
32 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.82
33 Vojtěch VencVojtěch Venc 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
34 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.88
35 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.96
36 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.00
37 Tomáš JančuraTomáš Jančura 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.05
38 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.28
39 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.30

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.15 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40 8.00
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.45 7.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.81 6.00
Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.58 4.00
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.75 3.00
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.77 2.00
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03 1.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.07
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.65
2 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 08.95
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 09.38
4 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.13
Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.65
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.36
3 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.89
4 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.30
5 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 08.82
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.84
3= Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.28
3= Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.28
5 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.92
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.50
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.56
4 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.78
5 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.80
6 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.15
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
4 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.77
5 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 09.83
6 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
2 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.40
3 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.43
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.80
5 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 10.40
Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.11
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.28
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.92
4 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 10.20
MS Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.33
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.85
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.04
3 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.17
4 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.69
5 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.22
Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.98
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.13
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
4 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.17
5 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.18
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.91
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
3 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.03
4 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.46
5 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.78
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.00
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.10
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.14
4 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.65
5 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.28
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.76
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.93
3 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 09.85
4 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 10.11
MS Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.14
6 Anna PohunkováAnna Pohunková 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.65
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.65
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.76
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 08.82
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.83
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.84
7 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.85
9 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.91
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.92
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.93
12 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
13 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 08.95
14 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.98
15 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 09.00
16 Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.03
17 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.04
18 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.10
19 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.11
20 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.13
21 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.14
22 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.15
23 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.17
24 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.28
24 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.28
24 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.28
27 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
28 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.36
29 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 09.38
30 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.40
31 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.43
32 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.46
33 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.49
34 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.50
35 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.56
36 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.65
37 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.69
38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.77
39 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.78
39 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 09.78
41 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.80
41 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.80
43 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 09.83
44 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 09.85
45 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.88
46 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.89
47 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
48 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.92
48 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.92
50 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 10.11
51 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.13
52 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.14
53 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.17
54 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.18
55 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 10.20
56 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.22
57 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.28
58 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.30
59 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.33
60 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 10.40
61 Emma VaňouskováEmma Vaňousková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 10.52
61 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.52
63 Anna PohunkováAnna Pohunková 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.61
64 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82
Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 DNS
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.58 11.00
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.60 9.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.80 8.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.81 7.00
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.81 6.00
6 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.68 4.00
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.79 3.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.83 2.00
4 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.84 1.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.95
Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků