Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (22. 8. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vondráček, Jiří 88 Hvězda Pardubice z.s. 22,00
2 Bendová, Nikola 99 PSK Olymp Praha, z.s. 22,00
3 Bujna, Šimon 95 VSK Univerzita Brno 20,00
4 Sasínek, Filip 96 PSK Olymp Praha, z.s. 20,00
5 Zapletalová, Emma 00 AK Olymp Brno, spolek 20,00
6 Suchá, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 20,00
7 Valešová, Lenka 85 AK ŠKODA Plzeň 19,00
8 Hofmanová, Martina 95 Univerzitní sportovní klub Praha 19,00
9 Novák, Martin 92 TJ Dukla Praha 18,00
10 Hluchá, Vendula 97 SSK Vítkovice, z.s. 18,00
11 Štolová, Markéta 00 Univerzitní sportovní klub Praha 18,00
12 Kopecký, Ondřej 98 Hvězda Pardubice z.s. 17,00
13 Hrochová, Tereza 96 AK ŠKODA Plzeň 17,00
14 Gajanová, Gabriela 99 AK Olymp Brno, spolek 17,00
15 Pírková, Marcela 96 Univerzitní sportovní klub Praha 16,00
16 Bárta, Marek 92 PSK Olymp Praha, z.s. 16,00
17 Červenková, Markéta 91 Univerzitní sportovní klub Praha 16,00
18 Vadlejch, Lucia 88 Univerzitní sportovní klub Praha 16,00
19 Pavlíček, Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 16,00
20 Petržilková, Tereza 93 AK ŠKODA Plzeň 15,00
21 Dvořáček, Adam 96 VSK Univerzita Brno 15,00
22 Korečková, Adéla 97 A. C. TEPO Kladno 15,00
23 Bártová, Veronika 98 TJ Dukla Praha 15,00
24 Tichá, Barbora 99 AK ŠKODA Plzeň 15,00
25 Vargová, Leona 99 AK Olymp Brno, spolek 14,00
26 Hlaváč, Vít 97 A. C. TEPO Kladno 14,00
27 Cachová, Kateřina 90 Univerzitní sportovní klub Praha 14,00
28 Juránek, Martin 91 VSK Univerzita Brno 14,00
29 Vodák, Ondřej 98 VSK Univerzita Brno 13,50
30 Kubát, Zdeněk 98 TJ Dukla Praha 13,00
31 Sýkora, Jan 92 TJ Dukla Praha 13,00
32 Čuda, Koudelová Lucie 94 AK Olymp Brno, spolek 13,00
33 Klesnil, Ondřej 87 A. C. TEPO Kladno 13,00
34 Sádlová, Adéla 01 AK Olymp Brno, spolek 13,00
35 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice, z.s. 13,00
36 Vejražka, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 13,00
37 Krsek, Matěj 00 A. C. TEPO Kladno 13,00
38 Schejbalová, Tereza 00 AK ŠKODA Plzeň 12,00
39 Maštalířová, Emma 00 TJ Dukla Praha 12,00
40 Vystrk, Tomáš 93 VSK Univerzita Brno 12,00
41 Saleh, Hakim 96 TJ Dukla Praha 12,00
42 Bystroň, Jakub 99 SSK Vítkovice, z.s. 12,00
43 Volná, Daniela 02 AK ŠKODA Plzeň 11,50
44 Maláčová, Romana 87 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
45 Svoboda, Petr 84 PSK Olymp Praha, z.s. 11,00
46 Hálová, Kateřina 81 AK ŠKODA Plzeň 11,00
47 Veselý, Vítězslav 83 TJ Dukla Praha 11,00
48 Přečková, Denisa 00 SSK Vítkovice, z.s. 11,00
49 A - Kobiánová K., Pírková M., Hofmanová M., Domská L., Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
50 A - Štoudková P., Gajanová G., Sádlová A., Zapletalová E., AK Olymp Brno, spolek 11,00
51 A - Kubeš J., Rež J., Maruštík D., Páník M., AK ŠKODA Plzeň 11,00
52 Růžička M., Šorm P., Mach J., Veselý J., TJ Dukla Praha 11,00
53 Stráský, Vilém 99 VSK Univerzita Brno 11,00
54 Pekárek, Adam 99 ASK Slavia Praha 11,00
55 Vích, Damián 98 TJ Dukla Praha 11,00
56 Hájek, Patrik 98 TJ Dukla Praha 11,00
57 Hrubá, Michaela 98 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
58 Morvay, Michal 96 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
59 Müller, Vít 96 TJ Dukla Praha 11,00
60 Novotná, Tereza 92 AK Olymp Brno, spolek 11,00
61 Andrejsková, Petra 92 TJ Dukla Praha 11,00
62 Vrzalová, Simona 88 SSK Vítkovice, z.s. 11,00
63 Bubeník, Matúš 89 PSK Olymp Praha, z.s. 11,00
64 Stewartová, Moira 95 TJ Dukla Praha 11,00
65 Drahotová, Anežka 95 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
66 Záleský, Dominik 95 TJ Dukla Praha 11,00
67 Svoboda, Vojtěch 95 ASK Slavia Praha 11,00
68 Tuček, Martin 95 VSK Univerzita Brno 10,00
69 Prášil, Ladislav 90 A. C. TEPO Kladno 10,00
70 Chrascina, Marek 97 SSK Vítkovice, z.s. 10,00
71 Symerský, Lukáš 98 SSK Vítkovice, z.s. 10,00
72 Bárta, Dan 98 TJ Dukla Praha 10,00
73 Procházka, Tadeáš 99 A. C. TEPO Kladno 10,00
74 Forejt, Michal 00 AK ŠKODA Plzeň 10,00
75 Kotyza, Daniel 00 VSK Univerzita Brno 10,00
76 Kudlička, Jan 88 TJ Dukla Praha 10,00
77 Frydrych, Petr 88 TJ Dukla Praha 9,00
78 Forejt, Jakub 00 AK ŠKODA Plzeň 9,00
79 Luzarová, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
80 B - Štolová M., Kaiserová J., Vadlejch L., Cachová K., Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
81 A - Majerová D., Hálová K., Suráková A., Petržilková T., AK ŠKODA Plzeň 9,00
82 A - Tuček M., Juránek M., Kubelík E., Bujna Š., VSK Univerzita Brno 9,00
83 A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kučera M., VSK Univerzita Brno 9,00
84 Bahník, Marek 99 VSK Univerzita Brno 9,00
85 Kolářová, Štěpánka 99 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
86 Stýblová, Bára 99 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
87 Pöschlová, Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 9,00
88 Majerová, Denisa 97 AK ŠKODA Plzeň 9,00
89 Dvořáková, Barbora 97 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
90 Ďurdiaková, Tereza 91 AK Olymp Brno, spolek 9,00
91 Helcelet, Adam Sebastian 91 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
92 Králová, Tereza 89 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
93 Marčík, Vladimír 95 ASK Slavia Praha 9,00
94 Stromšík, Zdeněk 94 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
95 Píšová, Martina 94 TJ Dukla Praha 9,00
96 Matoušková, Lenka 93 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
97 Kubelík, Eduard 02 VSK Univerzita Brno 9,00
98 Švábíková, Amálie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
99 Matějková, Jana 99 TJ Dukla Praha 9,00
100 Irfan, Shamsuddin Muhammad 95 TJ Dukla Praha 9,00
101 Kučera, Martin 90 VSK Univerzita Brno 9,00
102 Kaliašová, Silvia 00 A. C. TEPO Kladno 8,00
103 Pertlíková, Lucie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
104 Průšová, Linda 99 TJ Dukla Praha 8,00
105 Železná, Andrea 93 TJ Dukla Praha 8,00
106 Beer, Lukáš 89 A. C. TEPO Kladno 8,00
107 Gdula, Lukáš 91 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
108 Kučerová, Michaela 92 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
109 Jirka, Jan 93 PSK Olymp Praha, z.s. 8,00
110 Janů, Jan 93 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
111 Weigertová, Monika 92 TJ Dukla Praha 8,00
112 Konečný, Martin 97 VSK Univerzita Brno 8,00
113 Seidlová, Zdeňka 97 TJ Dukla Praha 8,00
114 Holý, David 98 ASK Slavia Praha 8,00
115 Novotná, Jana 99 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
116 A - Krsek M., Hřích J., Ullman J., Lehar D., A. C. TEPO Kladno 8,00
117 A - Adlerová K., Hettlerová L., Suchá L., Petržilková T., AK ŠKODA Plzeň 8,00
118 A - Grabmüller A., Šnejdr F., Svoboda V., Valášek J., ASK Slavia Praha 8,00
119 Matějková J., Seidlová Z., Vokálová T., Hůlková B., TJ Dukla Praha 8,00
120 Lehar, Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 8,00
121 Štefela, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 8,00
122 Filipová, Lucie 00 AK Olymp Brno, spolek 8,00
123 Pešava, Jan 00 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
124 Koucký, Petr 85 A. C. TEPO Kladno 8,00
125 Dušková, Naděžda 80 TJ Dukla Praha 8,00
126 Gondor, Igor 79 VSK Univerzita Brno 8,00
127 Sklenářová, Tereza 03 SSK Vítkovice, z.s. 8,00
128 Bell, Julia-Anna Lily 01 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
129 Davidík, Jakub 02 AK ŠKODA Plzeň 8,00
130 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
131 Bakliková, Michaela 01 AK ŠKODA Plzeň 7,00
132 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 7,00
133 Maňasová, Karolína 03 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
134 Jurkovičová, Jarmila 81 A. C. TEPO Kladno 7,00
135 Slavíková, Markéta 83 AK Olymp Brno, spolek 7,00
136 Fiala, Michal 85 A. C. TEPO Kladno 7,00
137 Vikartovská, Lucie 87 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
138 Gavendová, Nikola 00 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
139 Holubářová, Věra 00 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
140 Rež, Jakub 01 AK ŠKODA Plzeň 7,00
141 Maštalířová E., Seidlová Z., Vokálová T., Weigertová M., TJ Dukla Praha 7,00
142 Putalová I., Hluchá V., Borová H., Vrzalová S., SSK Vítkovice, z.s. 7,00
143 Bartoněk, Filip 00 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
144 A - Pechar J., Havlas A., Jíra S., Hampl Š., PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
145 A - Kubeš J., Kabyš D., Maruštík D., Davidík J., AK ŠKODA Plzeň 7,00
146 Hampl, Štěpán 99 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
147 Foller, David 99 VSK Univerzita Brno 7,00
148 Vokálová, Tereza 98 TJ Dukla Praha 7,00
149 Kisiala, Jan 98 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
150 Veselý, Jakub 98 TJ Dukla Praha 7,00
151 Dvořáková, Kateřina 97 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
152 Pöschlová, Sabina 97 A. C. TEPO Kladno 7,00
153 Doležal, Jan 96 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
154 Podpěrová, Markéta 96 TJ Dukla Praha 7,00
155 Jaša, Tomáš 92 AK ŠKODA Plzeň 7,00
156 Voňavka, Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno 7,00
157 Jílek, Jaroslav 89 TJ Dukla Praha 7,00
158 Ketner, Karel 90 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
159 Putalová, Iveta 88 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
160 Kubeš, Jiří 95 AK ŠKODA Plzeň 7,00
161 Sýkora, Jiří 95 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
162 Dittrich, Filip 93 TJ Dukla Praha 7,00
163 Rusek, Jakub 96 TJ Dukla Praha 7,00
164 Burajová, Patricie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
165 Dušková, Elena 01 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
166 Chocholová, Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 6,00
167 Kolarčík, Vojtěch 95 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
168 Šnejdr, Filip 95 ASK Slavia Praha 6,00
169 Nováková, Lada 93 AK Olymp Brno, spolek 6,00
170 Šuba, Ján 94 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
171 Mach, Matěj 97 TJ Dukla Praha 6,00
172 Šimková, Anna 98 PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
173 Mocharová, Iveta 98 AK Olymp Brno, spolek 6,00
174 Kozač, Kryštof 99 AK ŠKODA Plzeň 6,00
175 Švec, Jan 99 VSK Univerzita Brno 6,00
176 A - Grabmüller A., Bosák Š., Valášek J., Šnejdr F., ASK Slavia Praha 6,00
177 B - Jelínek E., Kisiala J., Janský M., Jirka J., PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
178 Zajíc, Martin 00 VSK Univerzita Brno 6,00
179 Khunová K., Zaplatílková L., Somrová A., Lamačová T., A. C. TEPO Kladno 6,00
180 C - Kučerová M., Dvořáková K., Holubářová V., Dvořáková B., Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
181 Hodboď, Ondřej 01 VSK Univerzita Brno 6,00
182 Zabloudilová, Andrea 01 AK Olymp Brno, spolek 6,00
183 Suráková, Anna 00 AK ŠKODA Plzeň 6,00
184 Kaiserová, Johana 00 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
185 Vávrová, Kateřina 85 PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
186 Joannidu, Niki 04 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
187 Krajčová, Eliška 01 AK Olymp Brno, spolek 6,00
188 Doležálek, Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
189 Koláčková, Adéla 01 AK Olymp Brno, spolek 6,00
190 Hlaváčová, Klára 03 A. C. TEPO Kladno 6,00
191 Sičaková, Petra 03 AK ŠKODA Plzeň 6,00
192 Zajíček, Adam 03 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
193 Říha, Vojtěch 99 ASK Slavia Praha 5,50
194 Hromadníková, Tereza 99 AK Olymp Brno, spolek 5,00
195 Kraussová, Dominika 98 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
196 Navrátil, Šimon 03 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
197 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno 5,00
198 Hluší, Natálie 02 AK Olymp Brno, spolek 5,00
199 Hůlková, Barbora 01 TJ Dukla Praha 5,00
200 Ondrová, Viktorie 05 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
201 Pechar, Jiří 01 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
202 Štoudková P., Dvořáková V., Zabloudilová A., Čuda Koudelová L., AK Olymp Brno, spolek 5,00
203 Navrátil Š., Kolarčík V., Danáč D., Kadla ml. J., SSK Vítkovice, z.s. 5,00
204 B - Juránek S., Kotyza D., Dvořáček D., Foller D., VSK Univerzita Brno 5,00
205 B - Maršálková E., Schejbalová T., Kocová V., Meczlová V., AK ŠKODA Plzeň 5,00
206 Jůda, Radek 99 AK ŠKODA Plzeň 5,00
207 Bobák, Lukáš 99 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
208 Štiglerová, Sylvie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
209 Vebr, Patrik 98 ASK Slavia Praha 5,00
210 Jelínek, Erik 98 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
211 Janošíková, Veronika 98 AK Olymp Brno, spolek 5,00
212 Gdula, Tomáš 97 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
213 Sedláčková, Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek 4,50
214 Maršálková, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 4,00
215 Vlková, Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 4,00
216 Borová, Hana 04 SSK Vítkovice, z.s. 4,00
217 Jakubíčková, Hanka 86 PSK Olymp Praha, z.s. 4,00
218 Filipiová, Eva 86 AK Olymp Brno, spolek 4,00
219 B - Klézl D., Stráský V., Plaček T., Korejz J., VSK Univerzita Brno 4,00
220 B - Dvořáková V., Hluší N., Novotná T., Dlabajová K., AK Olymp Brno, spolek 4,00
221 B - Běhounek M., Komárek V., Sekyra D., Hofta J., ASK Slavia Praha 4,00
222 B - Píchalová B., Burianová K., Volná D., Meczlová V., AK ŠKODA Plzeň 4,00
223 Strnad, Marek 01 Hvězda Pardubice z.s. 4,00
224 Tupý, David 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
225 Sasyn, René 00 TJ Dukla Praha 4,00
226 Meczlová, Veronika 96 AK ŠKODA Plzeň 4,00
227 Kadla, ml. Jiří 97 SSK Vítkovice, z.s. 4,00
228 Malysa, Alexandr 97 VSK Univerzita Brno 4,00
229 Dvořáková, Veronika 98 AK Olymp Brno, spolek 4,00
230 Klukan, Matěj 95 PSK Olymp Praha, z.s. 4,00
231 Grabmüller, Adam 94 ASK Slavia Praha 4,00
232 Růžička, Martin 95 TJ Dukla Praha 4,00
233 Hodboď, Lukáš 96 TJ Dukla Praha 4,00
234 Štěpáník, Pavel 92 AK ŠKODA Plzeň 4,00
235 Čapek, Daniel 92 Hvězda Pardubice z.s. 4,00
236 Ficenec, Kimberley 94 TJ Dukla Praha 4,00
237 Šorm, Patrik 93 TJ Dukla Praha 3,00
238 Kodrová, Kateřina 93 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
239 Muras, Petr 89 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
240 Růžičková, Hana 90 AK ŠKODA Plzeň 3,00
241 Blovská, Lenka 95 A. C. TEPO Kladno 3,00
242 Šmahel, Michal 94 ASK Slavia Praha 3,00
243 Hevessy, Karel 98 A. C. TEPO Kladno 3,00
244 Bortel, Tomáš 99 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
245 Procházka, Petr 99 AK ŠKODA Plzeň 3,00
246 Šmíd, Jan 97 A. C. TEPO Kladno 3,00
247 Ott, Tomáš 98 AK ŠKODA Plzeň 3,00
248 Havel, David 98 ASK Slavia Praha 3,00
249 Kret, Marek 01 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
250 C - Prokešová A., Filipová L., Nováková L., Filipiová E., AK Olymp Brno, spolek 3,00
251 César D., Danáč D., Ščibráni M., Meca J., SSK Vítkovice, z.s. 3,00
252 Dvořák T., Lehar D., Ullman J., Hudeček P., A. C. TEPO Kladno 3,00
253 Pöschlová N., Vlková T., Somrová Š., Khunová K., A. C. TEPO Kladno 3,00
254 Mihál, Jan 86 A. C. TEPO Kladno 3,00
255 Somrová, Šárka 04 A. C. TEPO Kladno 3,00
256 Vinkler, Miroslav 80 Hvězda Pardubice z.s. 3,00
257 Ševčíková, Anežka 01 AK ŠKODA Plzeň 3,00
258 Picmausová, Petra 02 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
259 Píchalová, Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 3,00
260 Štoudková, Pavla 03 AK Olymp Brno, spolek 3,00
261 Škobránek, Libor 02 VSK Univerzita Brno 2,50
262 Szyszkowicz, Jan 98 SSK Vítkovice, z.s. 2,50
263 Rašková, Iveta 98 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
264 Vojtek, Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
265 Kalous, Jan 98 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
266 Maruštík, Daniel 94 AK ŠKODA Plzeň 2,00
267 Zaplatílková, Lucie 94 A. C. TEPO Kladno 2,00
268 Kobiánová, Kristýna 95 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
269 Sekyra, Daniel 96 ASK Slavia Praha 2,00
270 Šíp, Jan 95 ASK Slavia Praha 2,00
271 Pospíšil, Matouš 02 AK ŠKODA Plzeň 2,00
272 Dlabajová, Kateřina 01 AK Olymp Brno, spolek 2,00
273 Berková, Adéla 02 A. C. TEPO Kladno 2,00
274 Uvírová, Vivien 03 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
275 Plaček, Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno 2,00
276 Rosa, Ondřej 88 VSK Univerzita Brno 2,00
277 Klonová, Klára 04 PSK Olymp Praha, z.s. 2,00
278 C - Klézl D., Korejz J., Stráský V., Hodboď O., VSK Univerzita Brno 2,00
279 B - Bosák Š., Komárek V., Pekárek A., Kováč D., ASK Slavia Praha 2,00
280 Maršálková, Kateřina 00 AK ŠKODA Plzeň 2,00
281 Sekyrová, Tereza 00 PSK Olymp Praha, z.s. 2,00
282 Vaňková, Štěpánka 00 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
283 Komárek, Vojtěch 00 ASK Slavia Praha 1,00
284 Zedníček, Jiří 01 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
285 Matulka, Adam 01 AK ŠKODA Plzeň 1,00
286 Chodil, Filip 01 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
287 Hettlerová, Linda 01 AK ŠKODA Plzeň 1,00
288 B - Míka O., Vrba V., Peterka J., Kabyš D., AK ŠKODA Plzeň 1,00
289 Vinkler M., Kalous J., Šťovíček M., Bruha J., Hvězda Pardubice z.s. 1,00
290 Pokorová, Jaroslava 72 AK ŠKODA Plzeň 1,00
291 Bruha, Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
292 Khunová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 1,00
293 Suchánková, Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
294 Sedláčková, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 1,00
295 Nový, Tomáš 02 AK ŠKODA Plzeň 1,00
296 Litavský, Filip 96 PSK Olymp Praha, z.s. 1,00
297 Domská, Lucie 93 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
298 Stanovský, Michal 93 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
299 Hofta, Jakub 97 ASK Slavia Praha 1,00
300 Rosová, Veronika 96 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
301 Odstrčil, Martin 99 PSK Olymp Praha, z.s. 1,00
302 Kováč, Dan 99 ASK Slavia Praha 1,00
303 Danáč, Denis 93 SSK Vítkovice, z.s. 0,00
304 César, David 94 SSK Vítkovice, z.s. 0,00
305 Ščibráni, Milan 03 SSK Vítkovice, z.s. 0,00
306 Kabyš, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 0,00