Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (22. 8. 2020)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžička M., Šorm P., Mach J., Veselý J. Růžička M., Šorm P., Mach J., Veselý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:12.13 0.204 11.00
2 A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kučera M. A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kučera M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:12.19 0.172 9.00
3 A - Krsek M., Hřích J., Ullman J., Lehar D. A - Krsek M., Hřích J., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:14.80 0.216 8.00
4 A - Kubeš J., Kabyš D., Maruštík D., Davidík J. A - Kubeš J., Kabyš D., Maruštík D., Davidík J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:15.33 0.182 7.00
5 A - Grabmüller A., Bosák Š., Valášek J., Šnejdr F. A - Grabmüller A., Bosák Š., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:19.83 0.155 6.00
6 César D., Danáč D., Ščibráni M., Meca J. César D., Danáč D., Ščibráni M., Meca J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:25.42 0.187 3.00
7 Vinkler M., Kalous J., Šťovíček M., Bruha J. Vinkler M., Kalous J., Šťovíček M., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:25.93 0.162 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Juránek S., Kotyza D., Dvořáček D., Foller D. B - Juránek S., Kotyza D., Dvořáček D., Foller D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:19.89 0.186 5.00
2 B - Běhounek M., Komárek V., Sekyra D., Hofta J. B - Běhounek M., Komárek V., Sekyra D., Hofta J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:24.68 0.155 4.00
3 C - Klézl D., Korejz J., Stráský V., Hodboď O. C - Klézl D., Korejz J., Stráský V., Hodboď O. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:25.47 0.162 2.00
4 B - Plaček V., Černý M., Vrba V., Nový T. B - Plaček V., Černý M., Vrba V., Nový T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:25.97 0.236
5 B - Dvořák T., Klesnil O., Hudeček P., Šmíd J. B - Dvořák T., Klesnil O., Hudeček P., Šmíd J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:27.88 0.180
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžička M., Šorm P., Mach J., Veselý J. Růžička M., Šorm P., Mach J., Veselý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:12.13 0.204 11.00
2 A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kučera M. A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kučera M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:12.19 0.172 9.00
3 A - Krsek M., Hřích J., Ullman J., Lehar D. A - Krsek M., Hřích J., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:14.80 0.216 8.00
4 A - Kubeš J., Kabyš D., Maruštík D., Davidík J. A - Kubeš J., Kabyš D., Maruštík D., Davidík J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:15.33 0.182 7.00
5 A - Grabmüller A., Bosák Š., Valášek J., Šnejdr F. A - Grabmüller A., Bosák Š., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:19.83 0.155 6.00
6 B - Juránek S., Kotyza D., Dvořáček D., Foller D. B - Juránek S., Kotyza D., Dvořáček D., Foller D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:19.89 0.186 5.00
7 B - Běhounek M., Komárek V., Sekyra D., Hofta J. B - Běhounek M., Komárek V., Sekyra D., Hofta J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:24.68 0.155 4.00
8 César D., Danáč D., Ščibráni M., Meca J. César D., Danáč D., Ščibráni M., Meca J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:25.42 0.187 3.00
9 C - Klézl D., Korejz J., Stráský V., Hodboď O. C - Klézl D., Korejz J., Stráský V., Hodboď O. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:25.47 0.162 2.00
10 Vinkler M., Kalous J., Šťovíček M., Bruha J. Vinkler M., Kalous J., Šťovíček M., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:25.93 0.162 1.00
11 B - Plaček V., Černý M., Vrba V., Nový T. B - Plaček V., Černý M., Vrba V., Nový T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:25.97 0.236
12 B - Dvořák T., Klesnil O., Hudeček P., Šmíd J. B - Dvořák T., Klesnil O., Hudeček P., Šmíd J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:27.88 0.180

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Štoudková P., Gajanová G., Sádlová A., Zapletalová E. A - Štoudková P., Gajanová G., Sádlová A., Zapletalová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:44.26 0.207 11.00
2 A - Majerová D., Hálová K., Suráková A., Petržilková T. A - Majerová D., Hálová K., Suráková A., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:50.52 0.219 9.00
3 Matějková J., Seidlová Z., Vokálová T., Hůlková B. Matějková J., Seidlová Z., Vokálová T., Hůlková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:50.59 0.355 8.00
4 Putalová I., Hluchá V., Borová H., Vrzalová S. Putalová I., Hluchá V., Borová H., Vrzalová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:50.67 0.227 7.00
5 Khunová K., Zaplatílková L., Somrová A., Lamačová T. Khunová K., Zaplatílková L., Somrová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:01.83 0.192 6.00
Holubářová V., Pertlíková L., Dvořáková K., Hofmanová M. Holubářová V., Pertlíková L., Dvořáková K., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Maršálková E., Schejbalová T., Kocová V., Meczlová V. B - Maršálková E., Schejbalová T., Kocová V., Meczlová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:04.48 0.188 5.00
2 B - Dvořáková V., Hluší N., Novotná T., Dlabajová K. B - Dvořáková V., Hluší N., Novotná T., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:11.78 0.205 4.00
3 C - Prokešová A., Filipová L., Nováková L., Filipiová E. C - Prokešová A., Filipová L., Nováková L., Filipiová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:54.01 0.273 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Štoudková P., Gajanová G., Sádlová A., Zapletalová E. A - Štoudková P., Gajanová G., Sádlová A., Zapletalová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:44.26 0.207 11.00
2 A - Majerová D., Hálová K., Suráková A., Petržilková T. A - Majerová D., Hálová K., Suráková A., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:50.52 0.219 9.00
3 Matějková J., Seidlová Z., Vokálová T., Hůlková B. Matějková J., Seidlová Z., Vokálová T., Hůlková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:50.59 0.355 8.00
4 Putalová I., Hluchá V., Borová H., Vrzalová S. Putalová I., Hluchá V., Borová H., Vrzalová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:50.67 0.227 7.00
5 Khunová K., Zaplatílková L., Somrová A., Lamačová T. Khunová K., Zaplatílková L., Somrová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:01.83 0.192 6.00
6 B - Maršálková E., Schejbalová T., Kocová V., Meczlová V. B - Maršálková E., Schejbalová T., Kocová V., Meczlová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:04.48 0.188 5.00
7 B - Dvořáková V., Hluší N., Novotná T., Dlabajová K. B - Dvořáková V., Hluší N., Novotná T., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:11.78 0.205 4.00
8 C - Prokešová A., Filipová L., Nováková L., Filipiová E. C - Prokešová A., Filipová L., Nováková L., Filipiová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:54.01 0.273 3.00
Holubářová V., Pertlíková L., Dvořáková K., Hofmanová M. Holubářová V., Pertlíková L., Dvořáková K., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS