Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (22. 8. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2020 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 46.00 0.139 11.00
2 173 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 46.44 0.164 9.00
3 64 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 46.46 0.175 8.00
4 197 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 46.63 0.166 7.00
5 116 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 46.99 0.183 6.00
6 22 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 47.93 0.184 5.00
7 196 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 48.32 0.152 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2020 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.15 0.189 4.00
2 153 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.35 0.163 2.00
3 163 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.99 0.224 1.00
4 6 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 49.35 0.327 0.00
5 29 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.36 0.211 0.00
6 30 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 50.34 0.165 0.00
7 43 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.59 0.244 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 46.00 0.139 11.00
2 173 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 46.44 0.164 9.00
3 64 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 46.46 0.175 8.00
4 197 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 46.63 0.166 7.00
5 116 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 46.99 0.183 6.00
6 22 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 47.93 0.184 5.00
7 181 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.15 0.189 4.00
8 196 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 48.32 0.152 3.00
9 153 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.35 0.163 2.00
10 163 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.99 0.224 1.00
11 6 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 49.35 0.327 0.00
12 29 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.36 0.211 0.00
13 30 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 50.34 0.165 0.00
14 43 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.59 0.244 0.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.8.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 52.54 0.346 11.00
2 302 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.40 0.196 9.00
3 286 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 54.96 0.172 8.00
4 358 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.36 0.157 7.00
5 208 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 58.43 0.201 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 22.8.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 251 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 55.82 0.226 6.00
2 256 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 56.28 0.375 5.00
3 326 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 57.51 0.274 4.00
4 234 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 57.80 0.209 3.00
5 241 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 60.44 0.192 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 52.54 0.346 11.00
2 302 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.40 0.196 9.00
3 286 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 54.96 0.172 8.00
4 358 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.36 0.157 7.00
5 251 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 55.82 0.226 6.00
6 256 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 56.28 0.375 5.00
7 326 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 57.51 0.274 4.00
8 234 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 57.80 0.209 3.00
9 208 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 58.43 0.201 2.00
10 241 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 60.44 0.192 1.00