Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo

Třinec (24. 6. 2020)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 11.89 11.5911.6111.6011.6111.6111.8911.78
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11.82 11.4011.82x11.8211.46x09.59
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 10.97 10.1010.9709.6710.9708.9910.7408.82
4 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 09.97 09.5808.3009.9709.97xxx
5 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 09.61 09.3308.3509.5209.5209.6108.7208.58
6 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 09.58 09.3509.5108.4909.5109.3609.58x
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 08.74 08.7408.5607.4208.7408.42x08.45
8 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 08.60 08.6008.05x08.6007.6108.3408.03
9 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 08.37 08.1608.3707.8208.370.00.00.0
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 08.13 08.13xx08.130.00.00.0
11 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 08.08 07.25x08.0808.080.00.00.0
12 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 07.94 07.9406.4907.3207.940.00.00.0
13 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 07.86 06.8607.0207.8607.860.00.00.0
14 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 07.45 07.2407.4507.1007.450.00.00.0
15 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 07.16 x07.1606.5807.160.00.00.0
16 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 06.78 06.2806.7804.1606.780.00.00.0
17 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 06.63 x06.1506.6306.630.00.00.0
18 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 05.67 05.5805.6705.0005.670.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 11 11.97 11.9711.4111.2211.9711.9110.6411.78
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 10.27 09.4009.4209.3809.4209.4310.2708.89
3 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 09.82 09.6209.4608.8109.6209.8209.2209.41
4 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 09.45 09.27x08.0209.2708.7908.2309.45
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 09.33 08.4208.9808.8708.9809.3308.7008.44
6 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 08.75 07.8308.7508.5008.75x08.0608.61
7 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 08.53 08.53xx08.5307.63x07.39
8 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 2 07.48 07.4806.3305.9007.4806.1606.4207.48
9 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 07.21 07.1906.8707.2107.210.00.00.0
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 07.17 07.1707.0306.3707.170.00.00.0
11 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 05.55 05.1605.5505.4205.550.00.00.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 15.60 15.60xx15.60xxx
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 13 10.98 10.70x10.9810.98x10.4110.97
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 14 10.89 09.4309.9210.7110.7110.8910.27x
4 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 10.62 10.51x10.5410.5410.3610.6210.06
5 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 09.84 08.7709.5209.2509.5209.3009.3809.84
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 09.70 09.6809.6809.0309.6809.7008.4009.19
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 09.65 09.5909.5909.6509.650.00.00.0
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10 09.49 09.3309.4908.6409.490.00.00.0
9 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 11 09.15 x09.0209.1509.150.00.00.0
10 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 8 08.36 08.3607.5707.9508.360.00.00.0
11 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 08.04 07.4207.7208.0408.040.00.00.0
12 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 08.00 08.0007.4907.4808.000.00.00.0
13 Rozálie DatkováRozálie Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 07.78 07.7207.7807.5107.780.00.00.0
14 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 06.84 06.8406.3405.6206.840.00.00.0
15 Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 05.30 05.3004.8204.6405.300.00.00.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 11.17 09.81xx09.8110.3010.3811.17
2 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 10.18 10.0608.1809.8510.06x10.1510.18
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 13 09.88 07.9409.8809.3509.8809.6608.7509.56
4 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 09.32 09.2609.3209.3109.3209.1509.3208.76
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 08.77 08.6207.9708.7708.770.00.00.0
6 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 08.17 x07.8308.1108.1106.8807.2308.17
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 08.05 07.2908.0507.6508.0507.8807.2607.95
8 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 08.01 08.0107.2707.7608.0107.4707.8807.70
9 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 07.91 07.3907.1607.9107.910.00.00.0
10 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 07.36 06.3707.3607.0407.360.00.00.0
11 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 06.74 06.4606.7406.5606.740.00.00.0
12 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 06.28 05.2605.7606.2806.280.00.00.0
13 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 05.54 05.5405.0305.4605.540.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena VanačováIrena Vanačová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 1 07.86 07.6207.8607.4907.8607.57-07.62
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 12 14.29 14.29xx14.29xxx
2 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 13.54 12.6413.5412.5813.5411.7911.40x
3 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 13.13 11.0611.6712.1212.1213.1312.6112.29
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 12.61 10.9810.9510.0010.9810.1312.61-
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 12.47 11.4712.2312.4712.4711.9411.9712.04
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 09.83 08.6009.8309.0809.83x08.68x
7 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 09.30 09.2809.3008.0009.3008.3908.190.0
8 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 09.26 08.3709.0709.2609.2608.2908.7908.73
9 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 08.56 08.5605.6008.0108.560.00.00.0
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 06.87 06.8106.3706.8706.870.00.00.0
11 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 06.44 06.4406.2906.2506.440.00.00.0
12 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 06.32 x06.3205.9706.320.00.00.0
13 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 05.55 05.3205.5505.0105.550.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 14.78 x13.94x13.9414.3814.7814.40
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 12.57 x12.1512.2112.2112.1412.5712.56
3 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 11.72 11.4610.6011.4911.4911.2511.7211.34
4 Petr LiškaPetr Liška
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 3 10.61 x10.6110.3310.61---
5 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 07.08 06.0406.8306.5206.8306.3807.0806.50
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 NM xxx0.0xxx
Celkem 6 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 13 31.82 0.0
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 26.86 0.0
3 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 25.05 0.0
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 22.48 0.0
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 22.00 0.0
6 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 20.20 0.0
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 20.18 0.0
8 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 19.46 0.0
9 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 17.60 0.0
10 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 17.49 0.0
11 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 17.47 0.0
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 14.20 0.0
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 44.56 0.0
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 11 41.79 0.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 33.75 0.0
4 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 33.05 0.0
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 32.65 0.0
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 32.02 0.0
7 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 26.63 0.0
8 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 25.89 0.0
9 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 20.28 0.0
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 17.65 0.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 17.11 0.0
12 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 15.91 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 41.00 0.0
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 28.17 0.0
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 26.29 0.0
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 7 24.96 0.0
5 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 22.57 0.0
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 21.66 0.0
7 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 17.42 0.0
8 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 16.86 0.0
9 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 14.88 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Veteránky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena VanačováIrena Vanačová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 1 16.68 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 41.44 0.0
2 Petr LiškaPetr Liška
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 3 36.45 0.0
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 34.63 0.0
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 33.61 0.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 30.74 0.0
6 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 11.62 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 46.19 0.0
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 42.43 0.0
3 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 26.46 0.0
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 7 24.06 0.0
5 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 23.31 0.0
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 21.75 0.0
7 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 20.55 0.0
8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 20.04 0.0
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 38.57 0.0
2 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 31.63 0.0
3 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 29.57 0.0
4 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 24.95 0.0
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 23.62 0.0
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 22.01 0.0
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 18.27 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena VanačováIrena Vanačová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 1 23.09 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 39.42 0.0
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 38.95 0.0
3 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 31.27 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 27.87 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 41.58 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 34.91 0.0
2 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 34.15 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 34.19 0.0
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 31.07 0.0
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 30.92 0.0
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 30.31 0.0
5 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 28.82 0.0
6 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 11 27.78 0.0
7 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 25.78 0.0
8 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 24.97 0.0
9 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 13 22.97 0.0
10 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 22.55 0.0
11 Karolína KijonkováKarolína Kijonková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 20.85 0.0
12 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 20.82 0.0
13 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 20.71 0.0
14 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 19.79 0.0
15 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 17.32 0.0
16 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 16.99 0.0
17 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 13.63 0.0
18 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 13.10 0.0
19 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 12.12 0.0
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 34.07 0.0
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 31.17 0.0
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 8 29.08 0.0
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 28.39 0.0
5 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 9 25.50 0.0
6 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 23.09 0.0
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 22.29 0.0
8 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 19.55 0.0
9 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 18.94 0.0
10 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 18.53 0.0
11 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 17.44 0.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 34.07 0.0
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 33.92 0.0
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10 33.85 0.0
4 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 9 30.40 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 29.74 0.0
6 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 26.31 0.0
7 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 7 26.30 0.0
8 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 25.96 0.0
9 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 22.78 0.0
Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 33.94 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 33.48 0.0
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 31.85 0.0
4 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 29.21 0.0
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 27.89 0.0
6 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 24.77 0.0
7 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 24.31 0.0
8 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 23.94 0.0
9 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 16.73 0.0
10 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 15.74 0.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteránky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena VanačováIrena Vanačová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
59 1 21.23 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 40.04 0.0
2 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 38.69 0.0
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 36.15 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 35.70 0.0
5 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 33.09 0.0
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 31.14 0.0
7 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 25.49 0.0
8 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 15.95 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 48.24 0.0
2 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 8 45.39 0.0
3 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 5 41.81 0.0
4 Petr LiškaPetr Liška
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 7 41.04 0.0
5 Dalibor MikulokDalibor Mikulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 38.27 0.0
6 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 38.26 0.0
7 Jakub KijonkaJakub Kijonka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2 24.14 0.0
8 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 20.01 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 41.97 0.0
Celkem 1 závodníků