Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Stráský, Vilém 99 VSK Univerzita Brno 6774,00
2 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 6673,00
3 Čumpelík, Luděk 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6510,00
4 Jindřich, Petr 88 SK Aktis Praha z.s. 6203,00
5 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 6179,00
6 Hajzler, Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5837,00
7 Záruba, Otakar 99 TJ Sokol Opava 5485,00
8 Vojtek, Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. 5453,00
9 Procházka, Adam 04 TJ Lokomotiva Břeclav 5251,00
10 Lochman, Benedikt František 03 Atletický klub Olomouc z.s. 4942,00
11 Brandtner, Roman 04 SKM Valašské Meziříčí 4924,00
12 Derka, Jakub 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4726,00
13 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4655,00
14 Jakusidisová, Veronika 05 ASK Blansko 4578,00
15 Škopová, Marie 06 TJ Šumperk, z.s. 4528,00
16 Piškulová, Jana 05 TJ Lokomotiva Břeclav 4492,00
17 Feilhauerová, Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4484,00
18 Tkáčová, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4432,00
19 Janků, Valerie 02 AK Olymp Brno, spolek 4368,00
20 Pindorová, Zina 04 TJ TŽ Třinec 4364,00
21 Kumstátová, Pavla 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4304,00
22 Večeřová, Karolína 05 Atletický klub Zlín, z.s. 4298,00
23 Dobešová, Klára 04 TJ Šumperk, z.s. 4273,00
24 Turek, Vojtěch 06 TJ TŽ Třinec 4252,00
25 Vintera, Kryštof 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4228,00
26 Černocká, Kateřina 05 AK Šternberk z.s. 4223,00
27 Lieblová, Tereza 06 TJ Valašské Meziříčí 4134,00
28 Sukup, Adam 05 Atletický klub Zlín, z.s. 4079,00
29 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 4068,00
30 Hanáková, Adéla 06 SKM Valašské Meziříčí 4045,00
31 Hanzelka, Daniel 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3987,00
32 Krupicová, Lucie 01 Atletika Poruba z.s. 3984,00
33 Křížová, Viktorie 05 AK Rosice z.s. 3922,00
34 Bartoň, Šimon 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3892,00
35 Pešlová, Patricie 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3782,00
36 Dvorník, David 05 Atletika Holešov, z.s. 3762,00
37 Oborná, Denisa 03 SSK Vítkovice, z.s. 3756,00
38 Štoplová, Marie 06 TJ Šumperk, z.s. 3712,00
39 Černý, Matouš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3705,00
40 Pleva, Tomáš 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3671,00
41 Borová, Hana 04 SSK Vítkovice, z.s. 3645,00
42 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3632,00
43 Bělunková, Michaela 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3558,00
44 Matušková, Natálie 01 Atletika Poruba z.s. 3520,00
45 Skopálková, Natálie 06 Atletický klub Zlín, z.s. 3447,00
46 Černíková, Iveta 05 TJ Sokol Opava 3434,00
47 Gonová, Barbora 06 TJ Start Havířov 3426,00
48 Morcinek, Filip 05 TJ TŽ Třinec 3370,00
49 Zbořil, Lukáš 06 Atletický klub Zlín, z.s. 3351,00
50 Vondráková, Tereza 05 Atletický klub Zlín, z.s. 3343,00
51 Szczerba, Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec 3318,00
52 Petrželová, Michaela 06 Atletika Holešov, z.s. 3243,00
53 Vrbová, Marie 04 TJ Lokomotiva Břeclav 3223,00
54 Mazáková, Michaela 05 TJ Šumperk, z.s. 3187,00
55 Knéblová, Simona 05 TJ Lokomotiva Břeclav 3169,00
56 Poláčková, Natálie 06 ASK Blansko 3159,00
57 Kubajurová, Tereza 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3121,00
58 Vinohradníková, Amálie 05 ATLETIKA Rýmařov z.s. 3053,00
59 Derka, Michal 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2987,00
60 Švehlová, Veronika 05 ATLETIKA Rýmařov z.s. 2893,00
61 Adamcová, Terezie 06 SSK Vítkovice, z.s. 2884,00
62 Jordán, Filip 06 SSK Vítkovice, z.s. 2880,00
63 Vaněk, Martin 01 SSK Vítkovice, z.s. 2846,00
64 Pátková, Aneta 05 Atletika Holešov, z.s. 2828,00
65 Huňková, Alexandra 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2824,00
66 Samiec, Ondřej 05 TJ TŽ Třinec 2793,00
67 Miková, Vendula 07 Atletika Holešov, z.s. 2763,00
68 Rohulánová, Kamila 05 TJ TŽ Třinec 2742,00
69 Burešová, Laura 07 TJ Sokol Opava 2717,00
70 Samuel, Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. 2652,00
71 Jašíček, Filip 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2648,00
72 Daněčková, Lucie 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2641,00
73 Kolčářová, Nela 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2571,00
74 Šinclová, Anna 07 Atletický klub Olomouc z.s. 2564,00
75 Káňová, Kristýna 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2521,00
76 Seberová, Aneta 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2493,00
77 Poštulková, Petra 07 Atletika Poruba z.s. 2481,00
78 Manová, Ema 08 Atletický klub Zlín, z.s. 2387,00
79 Krečmerová, Tereza 04 ATLETIKA Rýmařov z.s. 2377,00
80 Štefková, Nela 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2366,00
81 Berková, Ema 07 TJ Šumperk, z.s. 2364,00
82 Žáková, Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. 2352,00
83 Pluskalová, Michaela 07 Atletika Poruba z.s. 2298,00
84 Nguyen, Hoc Dung 04 TJ TŽ Třinec 2251,00
85 Šugárek, Lukáš 06 SSK Vítkovice, z.s. 2248,00
86 Mezulianik, Ondřej 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2232,00
87 Kroupová, Ema 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2207,00
88 Kellermann, Sebastian 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2198,00
89 Tobolová, Gabriela 06 SSK Vítkovice, z.s. 2174,00
90 Drda, Dalibor 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2122,00
91 Bednář, Štěpán 07 TJ Sokol Opava 2120,00
92 Žaludková, Barbora 07 Atletický klub Zlín, z.s. 2079,00
93 Pražáková, Bára 07 TJ Šumperk, z.s. 2013,00
94 Skřečková, Zuzana 07 Atletika Poruba z.s. 2007,00
95 Vrbová, Tereza 07 Atletický klub Zlín, z.s. 1989,00
96 Karas, Matěj 06 SSK Vítkovice, z.s. 1966,00
97 Zimáková, Kateřina 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. 1949,00
98 Školová, Adéla 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1930,00
99 Pivodová, Simona 07 Atletika Holešov, z.s. 1887,00
100 Kotek, Mikuláš 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1825,00
101 Mišunová, Lucie 08 Atletický klub Zlín, z.s. 1788,00
102 Janků, Martina 07 TJ Sokol Opava 1771,00
103 Mikulášková, Kateřina 07 Atletika Poruba z.s. 1761,00
104 Kulich, Vojtěch 08 TJ TŽ Třinec 1717,00
105 Steuerová, Sophie 07 TJ Sokol Opava 1696,00
106 Kubečková, Valérie 07 Atletika Poruba z.s. 1679,00
107 Pavlištíková, Vanda 07 SSK Vítkovice, z.s. 1645,00
108 Černínová, Vladimíra 05 ATLETIKA Rýmařov z.s. 1644,00
109 Klímová, Lucie 08 Atletika Poruba z.s. 1634,00
110 Holub, Šimon 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1622,00
111 Janků, Markéta 07 TJ Sokol Opava 1599,00
112 Štouračová, Zuzana 07 AK Rosice z.s. 1584,00
113 Pustelníková, Kateřina 08 Atletika Poruba z.s. 1546,00
114 Cicková, Rozálie 05 ATLETIKA Rýmařov z.s. 1540,00
115 Mikulová, Ellen 08 TJ TŽ Třinec 1505,00
116 Daněk, Štěpán 07 Atletika Holešov, z.s. 1495,00
117 Šteflová, Victoria 08 Atletika Poruba z.s. 1493,00
118 Václavková, Lenka 08 Atletický klub Kuřim, z.s. 1488,00
119 Straková, Tereza 08 Atletika Poruba z.s. 1443,00
120 Hejník, Jan 07 Atletika Holešov, z.s. 1436,00
121 Ellinger, Denis 07 ASK Blansko 1411,00
122 Maňková, Tereza 08 Atletika Poruba z.s. 1371,00
123 Obšil, Břetislav 07 AK Šternberk z.s. 1353,00
124 Volný, Lukáš 07 Atletika Poruba z.s. 1333,00
125 Holuša, Filip 08 TJ Sokol Opava 1299,00
126 Valtr, Bartoloměj 07 TJ Sokol Opava 1298,00
127 Hus, Nicolas 07 Atletický klub Olomouc z.s. 1271,00
128 Volný, Jiří 56 TJ Slezan Opava, z.s. 1255,00
129 Štafa, Jan 08 Atletika Poruba z.s. 1235,00
130 Rybníček, Lukáš 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1199,00
131 Ambrožová, Vendula 07 ATLETIKA Rýmařov z.s. 1186,00
132 Kříž, Antonín 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1166,00
133 Obšil, Jiří 08 AK Šternberk z.s. 1164,00
134 Košař, Matěj 07 Atletika Poruba z.s. 1162,00
135 Knap, Jan 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1086,00
136 Šeliga, Štěpán 08 Atletika Poruba z.s. 919,00
137 Gall, Filip 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 817,00
138 Spurná, Sofie 08 TJ TŽ Třinec 790,00
139 Večeřa, Denis Josef 07 Atletika Poruba z.s. 762,00
140 Jakubík, Ondřej 02 TJ TŽ Třinec 649,00
141 Kučeríková, Anna 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 517,00
142 Šíma, Ondřej 07 BYAC Brno 419,00
143 Konštacká, Andrea 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. 399,00
144 Motyková, Aneta 05 TJ TŽ Třinec 340,00