Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 33.00 0.0 534.00
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 29.74 0.0 472.00
3 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 27.06 0.0 421.00
4 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 2 25.37 0.0 389.00
5 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5 16.14 0.0 218.00
6 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 14.10 0.0 180.00
7 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
04 3 13.60 0.0 171.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15 38.88 0.0 646.00
2 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 34.61 0.0 564.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 33.60 0.0 545.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 14 32.53 0.0 525.00
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 31.11 0.0 498.00
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 30.32 0.0 483.00
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 30.08 0.0 478.00
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 2 29.87 0.0 474.00
9 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 29.59 0.0 469.00
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 28.04 0.0 440.00
11 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 27.57 0.0 431.00
12 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 27.22 0.0 424.00
13 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 11 24.50 0.0 373.00
14 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1 23.17 0.0 348.00
15 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 22.88 0.0 343.00
Celkem 15 závodníků
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 29.15 0.0 461.00
2 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 15 25.54 0.0 392.00
3 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 24.86 0.0 380.00
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 13 24.59 0.0 375.00
5= Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 5 23.82 0.0 360.00
5= Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 23.82 0.0 360.00
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 4 23.03 0.0 345.00
8 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 18.47 0.0 261.00
9 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 10 17.50 0.0 243.00
10 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 7 16.95 0.0 232.00
11 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 12 16.88 0.0 231.00
12 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 9 15.39 0.0 204.00
13 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 3 14.70 0.0 191.00
14 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 11 14.59 0.0 189.00
15 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 13.10 0.0 162.00
16 Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 2 08.33 0.0 76.00
Celkem 16 závodníků