Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 28.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 55.62 0.0 356.00
2 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 22 54.67 0.0 348.00
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 24 52.27 0.0 327.00
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 49.25 0.0 301.00
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20 47.90 0.0 290.00
6 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 46.46 0.0 278.00
7 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21 46.11 0.0 275.00
8 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 17 44.31 0.0 260.00
9 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 44.18 0.0 259.00
10 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16 41.68 0.0 238.00
11 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 13 39.37 0.0 219.00
12 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 38.97 0.0 216.00
13 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 11 37.26 0.0 202.00
14 Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 9 35.61 0.0 188.00
15 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 35.35 0.0 186.00
16 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 14 33.60 0.0 172.00
17 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 33.33 0.0 170.00
18 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 8 32.47 0.0 163.00
19 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 31.48 0.0 155.00
20 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 3 31.30 0.0 154.00
21 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 26.59 0.0 117.00
22 Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 25.12 0.0 105.00
23 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 24.61 0.0 101.00
24 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 24.13 0.0 98.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 19 52.39 0.0 509.00
2 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 21 49.85 0.0 477.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 48.21 0.0 457.00
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 46.67 0.0 438.00
5 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 43.16 0.0 394.00
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 16 43.12 0.0 394.00
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 14 40.56 0.0 362.00
8 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 9 38.06 0.0 332.00
9 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 15 37.95 0.0 330.00
10 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 37.83 0.0 329.00
11 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 36.97 0.0 318.00
12 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 11 36.56 0.0 313.00
13 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 35.91 0.0 306.00
14 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 35.77 0.0 304.00
15 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 35.51 0.0 301.00
16 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 8 35.46 0.0 300.00
17 Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 13 35.41 0.0 300.00
18 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 34.02 0.0 283.00
19 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 30.64 0.0 243.00
20 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 30.40 0.0 240.00
21 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 29.50 0.0 229.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3 34.97 0.0 294.00
2 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 33.28 0.0 274.00
3 Aneta SeberováAneta Seberová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
07 18 31.38 0.0 251.00
4 Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 31.22 0.0 249.00
5 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 21 30.73 0.0 244.00
6 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 30.36 0.0 239.00
7 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20 30.09 0.0 236.00
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 9 29.20 0.0 226.00
9 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 27.82 0.0 210.00
10 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 7 25.62 0.0 184.00
11 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
07 1 25.05 0.0 177.00
12 Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 13 24.08 0.0 166.00
13 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 8 24.05 0.0 166.00
14 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 24.04 0.0 166.00
15 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 23.23 0.0 157.00
16 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 20.53 0.0 126.00
17 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 20.07 0.0 121.00
18 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 19.98 0.0 120.00
19 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 19.89 0.0 119.00
20 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 6 17.44 0.0 92.00
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 14 DNS 0.0
MS Andrea KonštackáAndrea Konštacká
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 26.83 0.0
Celkem 22 závodníků