Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 27.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 6.76 +0.2 m/s 6.76  +0.26.71  +1.16.71  -0.86.760.00.00.0 757.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 6.49 +1.2 m/s 6.49  +1.26.42  -0.2-6.490.00.00.0 695.00
3 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 6 6.46 +0.7 m/s 6.46  +0.76.38  -0.3x6.460.00.00.0 688.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 6.35 +0.6 m/s 6.07  +0.36.35  +0.6-6.350.00.00.0 664.00
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 1 6.28 +0.9 m/s 5.88  +0.76.28  +0.96.18  -0.96.280.00.00.0 648.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 4 3.26 +0.2 m/s 3.25  -0.33.26  +0.23.19  +0.43.260.00.00.0 98.00
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 5 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 27.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.58 -0.9 m/s 6.53  +1.46.52  +0.86.58  -0.96.580.00.00.0 716.00
2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 6.31 +1.0 m/s x6.31  +1.06.09  -1.26.310.00.00.0 655.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 2 6.00 +0.9 m/s 6.00  +0.95.72  +0.85.91  -1.46.000.00.00.0 587.00
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 3.34 -0.2 m/s 3.34  -0.2--3.340.00.00.0 108.00
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 6.47 +1.5 m/s 6.15  +1.86.47  +1.56.16  +2.36.470.00.00.0 691.00
2 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 6.38 +0.9 m/s 6.25  +1.16.38  +0.95.93  -1.26.380.00.00.0 670.00
3 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 5.71 -0.1 m/s 5.46  +1.35.53  +1.35.71  -0.15.710.00.00.0 525.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3 5.61 +3.0 m/s 5.39 +1.7 m/s 5.61  +3.05.39  +1.7x5.610.00.00.0 504.00
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 5.10 +0.2 m/s 5.10  +0.25.07  +1.34.61  -0.15.100.00.00.0 402.00
6 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 4.59 +2.3 m/s 4.35 +1.7 m/s 4.59  +2.34.35  +1.74.24  -0.14.590.00.00.0 306.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 5.90 +0.2 m/s 5.71  +0.15.90  +0.2x5.900.00.00.0 565.00
2 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 11 5.36 +0.2 m/s 5.23  +1.15.36  +0.25.32  +1.45.360.00.00.0 453.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 5.31 +1.3 m/s 4.72  +1.05.13  +0.15.31  +1.35.310.00.00.0 443.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 17 5.23 +0.6 m/s 4.91  +0.64.90  -1.05.23  +0.65.230.00.00.0 427.00
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 5.12 -0.2 m/s 4.80  +0.35.12  -0.25.02  +1.35.120.00.00.0 405.00
6 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 5.09 +1.7 m/s 5.04  +0.65.02  -0.35.09  +1.75.090.00.00.0 400.00
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5.00 +0.5 m/s xx5.00  +0.55.000.00.00.0 382.00
8 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 16 4.95 +0.0 m/s 4.95  +0.0xx4.950.00.00.0 373.00
9 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 15 4.91 +0.0 m/s 4.44  +0.54.91  +0.04.74  +1.74.910.00.00.0 365.00
10 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 4.90 +1.5 m/s 4.52  +0.8x4.90  +1.54.900.00.00.0 363.00
11 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 4.87 +1.3 m/s 4.64  +0.84.61  +0.94.87  +1.34.870.00.00.0 358.00
12 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 10 4.70 +0.5 m/s 4.37  +1.14.70  +0.54.61  +1.04.700.00.00.0 326.00
13 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 4.61 +0.6 m/s 4.32  +0.94.61  +0.64.55  +2.24.610.00.00.0 310.00
14 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 4.45 +1.3 m/s 4.45  +1.34.43  +1.74.30  +0.84.450.00.00.0 281.00
15 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 4.34 +1.6 m/s 4.29  +1.94.34  +1.64.21  +0.34.340.00.00.0 262.00
16 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 4.13 +0.5 m/s x4.13  +0.54.01  +1.94.130.00.00.0 227.00
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 NM xxx0.00.00.00.0
MS Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.75 +1.1 m/s xxx0.00.00.00.0
MS Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 4.54 +1.5 m/s 4.75  +1.1xx4.750.00.00.0
MS Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 4.50 +1.0 m/s 4.54  +1.54.48  +1.74.48  +0.74.540.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 5 5.15 +1.9 m/s 5.15  +1.94.78  +2.1x5.150.00.00.0 411.00
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 12 5.07 +2.3 m/s 4.97 +1.1 m/s 4.45  +1.24.97  +1.15.07  +2.35.070.00.00.0 396.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 4.97 -0.6 m/s 4.30  +1.94.64  +1.84.97  -0.64.970.00.00.0 377.00
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 4.68 +2.3 m/s 3.93 +1.0 m/s 4.68  +2.34.35  +3.13.93  +1.04.680.00.00.0 323.00
5 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 4.59 +1.2 m/s 4.59  +1.24.56  +1.84.41  +1.34.590.00.00.0 306.00
6 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 4 4.34 +0.8 m/s 4.24  +2.04.34  +0.83.90  +1.64.340.00.00.0 262.00
7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 9 4.31 -0.7 m/s x3.74  +2.14.31  -0.74.310.00.00.0 257.00
8 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 3 4.13 +0.9 m/s 4.12  +1.04.13  +0.93.93  +2.34.130.00.00.0 227.00
9 Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 4.12 +0.4 m/s 4.12  +0.44.03  +1.64.03  +2.54.120.00.00.0 225.00
10 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 4.03 +2.1 m/s 3.69 +1.2 m/s 3.68  +1.63.69  +1.24.03  +2.14.030.00.00.0 211.00
11 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 3.86 +2.1 m/s 3.48 +1.1 m/s 3.48  +1.13.86  +2.1x3.860.00.00.0 184.00
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 9 4.41 +1.9 m/s 4.41  +1.94.04  +1.64.11  +2.14.410.00.00.0 274.00
2 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 4.34 +0.6 m/s 4.34  +0.6x4.11  +2.54.340.00.00.0 262.00
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 11 4.14 +2.3 m/s x3.91  +2.14.14  +2.34.140.00.00.0 229.00
4 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 3 4.11 +1.8 m/s 3.44  +1.33.89  +0.94.11  +1.84.110.00.00.0 224.00
5 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 4.09 +1.1 m/s 4.04  +2.34.09  +1.14.05  +1.74.090.00.00.0 220.00
6 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 4.01 +0.9 m/s 3.93  +2.04.01  +0.93.74  +2.14.010.00.00.0 207.00
7 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 3.94 +2.1 m/s 3.83 +1.3 m/s 3.48  -0.53.83  +1.33.94  +2.13.940.00.00.0 196.00
8 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 3.92 +0.8 m/s 3.91  +1.03.92  +0.83.87  +2.03.920.00.00.0 193.00
9 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 12 3.92 +3.1 m/s 3.58 +0.8 m/s 3.58  +0.83.92  +3.1x3.920.00.00.0 193.00
10 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 3.79 +1.2 m/s 3.75  +1.13.71  +1.03.79  +1.23.790.00.00.0 173.00
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 PB 5.42 +1.9 m/s 5.06  +0.95.25  +2.45.42  +1.95.420.00.00.0 677.00
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 PB 5.40 +1.7 m/s 5.21  +0.65.40  +1.75.28  +1.25.400.00.00.0 671.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 PB 5.37 +1.8 m/s 4.71  -0.85.37  +1.85.16  +0.35.370.00.00.0 663.00
MS Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1 PB 4.98 +1.8 m/s 4.96  +0.24.97  +1.34.98  +1.84.980.00.00.0
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 2 PB 4.98 +0.8 m/s 4.76  +0.14.98  +0.8x4.980.00.00.0 554.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 7 5.52 +0.3 m/s 5.52  +0.34.36  +1.65.48  -0.35.520.00.00.0 706.00
2 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 5 5.22 -0.7 m/s 4.96  +1.15.10  +1.55.22  -0.75.220.00.00.0 620.00
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 5.05 +2.1 m/s 5.05  +2.1xx5.050.00.00.0 573.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 4.88 +2.2 m/s 4.78 +0.8 m/s 4.78  +0.84.88  +2.24.76  +0.34.880.00.00.0 527.00
5 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3 4.46 +0.0 m/s 4.10  +0.74.45  +1.24.46  +0.04.460.00.00.0 418.00
6 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
04 1 4.39 +0.6 m/s 4.13  +1.53.37  +1.94.39  +0.64.390.00.00.0 401.00
7 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 4.29 +0.0 m/s 4.19  +1.84.22  +2.34.29  +0.04.290.00.00.0 376.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 14 5.51 +0.1 m/s x5.09  -1.05.51  +0.15.510.00.00.0 703.00
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 5.33 -0.3 m/s 4.99  -0.15.08  -1.15.33  -0.35.330.00.00.0 651.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.31 -0.2 m/s 5.31  -0.24.74  +0.05.01  +0.05.310.00.00.0 645.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 5.15 -1.2 m/s 5.02  -0.45.15  -1.2x5.150.00.00.0 601.00
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 7 5.07 -1.1 m/s 4.82  +0.55.07  -1.1x5.070.00.00.0 578.00
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 5.03 -0.1 m/s 4.98  +0.23.34  -1.15.03  -0.15.030.00.00.0 567.00
7 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 13 4.99 +0.4 m/s 4.99  +0.4xx4.990.00.00.0 557.00
8 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1 4.95 -0.8 m/s 4.71  +1.34.95  -0.84.62  +0.04.950.00.00.0 546.00
9 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 4.92 -0.8 m/s x4.92  -0.84.85  +0.04.920.00.00.0 538.00
10 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 4.87 -0.8 m/s 4.60  +0.04.51  -0.14.87  -0.84.870.00.00.0 524.00
11 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 9 4.85 -1.0 m/s 4.62  -0.14.73  -1.14.85  -1.04.850.00.00.0 519.00
12 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 4.77 +0.2 m/s 4.77  +0.24.31  -0.94.60  -1.44.770.00.00.0 498.00
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 4.57 -0.2 m/s 4.45  -0.14.57  -0.24.55  -0.74.570.00.00.0 446.00
14 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 4.56 +0.6 m/s 4.56  +0.64.47  -0.64.38  -1.14.560.00.00.0 443.00
15 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 4.28 +0.6 m/s 4.28  +0.6xx4.280.00.00.0 374.00
Celkem 15 závodníků
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 13 4.62 -0.8 m/s 4.57  -0.24.62  -0.84.58  -1.04.620.00.00.0 459.00
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 16 4.56 -0.8 m/s xx4.56  -0.84.560.00.00.0 443.00
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 15 4.42 -1.1 m/s 4.19  +0.24.42  -1.14.19  +0.04.420.00.00.0 408.00
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 4.34 +0.2 m/s 4.34  +0.24.16  -0.14.16  -1.04.340.00.00.0 388.00
5 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 7 4.33 +0.6 m/s 4.33  +0.64.25  -0.64.22  -0.94.330.00.00.0 386.00
6 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 8 4.33 +0.5 m/s 4.33  +0.54.17  -0.53.96  +0.04.330.00.00.0 386.00
7 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3 4.28 -0.4 m/s 4.21  +0.24.28  -0.44.28  -0.34.280.00.00.0 374.00
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 14 4.27 -1.1 m/s 4.20  +0.44.27  -1.13.37  -0.74.270.00.00.0 371.00
9 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 4 4.24 +0.3 m/s 4.24  +0.3xx4.240.00.00.0 364.00
10 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 10 4.22 -0.4 m/s 4.20  -0.14.22  -0.44.21  -1.04.220.00.00.0 359.00
11 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 4.20 -0.1 m/s 4.20  -0.14.07  -1.14.03  -1.64.200.00.00.0 355.00
12 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 4.15 +0.0 m/s 4.15  +0.04.05  -0.23.97  -1.44.150.00.00.0 343.00
13 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 6 4.13 -0.9 m/s 3.37  +0.24.13  -0.94.11  -1.04.130.00.00.0 338.00
14 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 3.83 +0.2 m/s 3.83  +0.23.59  -0.73.83  -0.83.830.00.00.0 270.00
15 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 2 3.77 +0.8 m/s 3.77  +0.83.38  -0.83.75  -0.63.770.00.00.0 257.00
16 Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 1 3.59 -0.4 m/s 1.77  +1.33.59  -0.43.45  +0.03.590.00.00.0 218.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 4.94 +1.6 m/s 4.58  +1.14.94  +1.64.77  +0.84.940.00.00.0 543.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 4.80 +0.5 m/s 4.77  +1.34.80  +0.53.49  +1.14.800.00.00.0 506.00
3 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20 4.74 +1.0 m/s 4.74  +1.04.67  +1.14.55  +0.84.740.00.00.0 490.00
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 4.74 +0.7 m/s 4.45  +0.94.74  +0.74.47  +0.54.740.00.00.0 490.00
5 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 12 4.62 +1.0 m/s 3.71  +1.14.62  +1.04.39  +1.44.620.00.00.0 459.00
6 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 4.60 +1.5 m/s 4.51  +0.34.60  +1.5x4.600.00.00.0 454.00
7 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 21 4.60 +1.3 m/s x4.60  +1.3x4.600.00.00.0 454.00
8 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 18 4.56 +0.4 m/s 4.56  +0.44.46  +0.14.55  +0.74.560.00.00.0 443.00
9 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 4.55 +1.2 m/s 4.55  +1.24.45  +0.74.51  +0.74.550.00.00.0 441.00
10 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 15 4.51 +1.5 m/s 4.25  +1.94.39  +0.64.51  +1.54.510.00.00.0 431.00
11 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 4.47 +1.4 m/s x4.42  +1.54.47  +1.44.470.00.00.0 421.00
12 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 4.43 +0.0 m/s 4.42  +0.24.40  +0.64.43  +0.04.430.00.00.0 411.00
13 Aneta SeberováAneta Seberová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
07 5 4.43 +0.0 m/s 4.11  +0.74.43  +0.0x4.430.00.00.0 411.00
14 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 1 4.38 +1.3 m/s 4.22  +0.54.38  +1.3x4.380.00.00.0 398.00
15 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 4.31 +0.2 m/s 4.31  +0.2x4.09  +1.24.310.00.00.0 381.00
16 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 4.27 +1.1 m/s 4.13  +0.33.78  +0.84.27  +1.14.270.00.00.0 371.00
17 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 2 4.16 +0.7 m/s 4.16  +0.74.13  +1.43.92  +1.54.160.00.00.0 345.00
18 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 3.78 +1.6 m/s 3.58  +1.13.49  +1.53.78  +1.63.780.00.00.0 259.00
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 4.48 +0.0 m/s 4.38  +1.0x4.48  +0.04.480.00.00.0 423.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 4.36 +0.9 m/s 4.36  +0.94.22  +0.04.09  +1.04.360.00.00.0 393.00
3 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 4.21 +0.8 m/s 3.99  +0.24.17  +0.14.21  +0.84.210.00.00.0 357.00
4 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 4.19 +0.7 m/s 4.19  +0.7xx4.190.00.00.0 352.00
5 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 16 4.06 +1.6 m/s 4.06  +1.63.97  +0.33.67  +1.54.060.00.00.0 322.00
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 4 4.06 +0.3 m/s 4.06  +0.33.08  +1.03.86  +1.04.060.00.00.0 322.00
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 15 4.04 +1.4 m/s x3.71  +0.64.04  +1.44.040.00.00.0 317.00
8 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
07 1 4.01 +0.5 m/s 4.01  +0.52.56  +1.33.62  +1.74.010.00.00.0 310.00
9 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 17 3.97 +1.0 m/s x3.72  +0.23.97  +1.03.970.00.00.0 301.00
10 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 3.95 +0.5 m/s x3.71  +0.73.95  +0.53.950.00.00.0 296.00
11 Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 21 3.94 +0.7 m/s 3.68  +0.63.81  +1.03.94  +0.73.940.00.00.0 294.00
12 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 3.91 +1.3 m/s 3.88  +0.53.56  +1.33.91  +1.33.910.00.00.0 287.00
13 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 3.87 +0.6 m/s 3.57  +1.13.36  +0.73.87  +0.63.870.00.00.0 279.00
14 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 13 3.85 +1.0 m/s 3.28  +1.33.62  +0.63.85  +1.03.850.00.00.0 274.00
15 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 14 3.72 +1.1 m/s xx3.72  +1.13.720.00.00.0 246.00
16 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 3.66 +1.3 m/s 3.60  +0.33.66  +1.33.65  +1.13.660.00.00.0 233.00
17 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 3.64 +0.5 m/s 3.64  +0.53.54  +1.5x3.640.00.00.0 229.00
18 Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 3.50 +1.3 m/s x3.50  +1.3x3.500.00.00.0 200.00
19 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 12 3.30 +1.0 m/s 3.30  +1.03.08  +0.93.09  +1.53.300.00.00.0 161.00
20 Andrea KonštackáAndrea Konštacká
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 2 3.29 +0.6 m/s 3.29  +0.63.16  +1.23.24  +1.63.290.00.00.0 159.00
21 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 2.90 +1.0 m/s x2.85  +1.42.90  +1.02.900.00.00.0 91.00
22 Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 5 2.90 +0.5 m/s x2.90  +0.52.55  +1.02.900.00.00.0 91.00
Celkem 22 závodníků