Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

skok o tyči - Muži

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.303.403.503.603.704.104.204.30 Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.30 -----------------o-o 702.00
2 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 7 3.60 --------------oox- 509.00
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6 3.40 -----------oxooxxx 457.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 2.90 ---o-xo-ooooxxx 333.00
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 5 2.10 ooo 159.00
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 1 DNS 0.00
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 NM xx 0.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.404.504.704.805.00 Body
MS Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.80 oooxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.70 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 4.50 ------o--o-oxxx 760.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 5 4.20 --------xxo-xxx 673.00
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 4.10 ----xoxooo-xxx 645.00
4 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 4.00 o--xooooxxx 617.00
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 DNS
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1 3.60 -----------o-ooooxoxxx 509.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 6 3.30 -----------o-xoxoxxx 431.00
3 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5 2.90 -----o-ooooxxx 333.00
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 2.80 ------ooooxxx 309.00
5 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 2.70 -o-o-ooxooxxx 286.00
6 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 2.20 oxooxoxxx 179.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50 Body
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 18 3.40 ------ooooxooooxoxoxxx 457.00
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 17 3.10 ------oooooxxooxxx 381.00
3 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 2.80 ---ooooooxxoxxx 309.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 16 2.70 ----oooooxxx 286.00
5 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 14 2.70 -xoxooooxoooxxx 286.00
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 2.70 -oooooooxxoxxx 286.00
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 2.60 --o-oxoxooxxx 264.00
8= Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 2.50 o--oxxoooxxx 242.00
8= Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 12 2.50 -xooooxooxxx 242.00
10 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 2.40 -oooooxxx 220.00
11 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 2.30 o-ooxxoxxx 199.00
12 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2.20 ooxoxxoxxx 179.00
13 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 2.00 oxoxxx 140.00
14 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 1.90 oxx 121.00
15 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 1.90 xxoxx 121.00
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 DNS
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 NM xxx
Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
MS Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3.00 ------xoxoxxoxoxxx
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2.40 xooxooxxx
Celkem 2 závodníků