M MaS ve vícebojích všech kategorií
Třinec (27. - 28. 6. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.64 | 668.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.77 | 628.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.85 | 604.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.15 | 517.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.25 | 489.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.76 | 359.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
2 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.05 | 545.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.11 | 528.00 | |||||||||||||
4 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.21 | 500.00 | |||||||||||||
5 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.22 | 498.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.86 | 336.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.21 | 500.00 | |||||||||||||
2 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
3 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.80 | 350.00 | |||||||||||||
4 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 306.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 300.00 | |||||||||||||
MS | Tomáš BrukTomáš Bruk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
MS | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.64 | 668.00 | |||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.77 | 628.00 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.85 | 604.00 | |||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.92 | 583.00 | |||
5 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.05 | 545.00 | |||
6 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.11 | 528.00 | |||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.15 | 517.00 | |||
8 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.21 | 500.00 | |||
8 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.21 | 500.00 | |||
10 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.22 | 498.00 | |||
11 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.25 | 489.00 | |||
12 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 08.44 | |||||
13 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.51 | 421.00 | |||
14 | Tomáš BrukTomáš Bruk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.70 | ||||
15 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.76 | 359.00 | ||||
16 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.80 | 350.00 | |||
17 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.86 | 336.00 | |||
18 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 306.00 | |||
19 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 300.00 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.10 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.16 | 514.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.25 | 489.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.34 | 465.00 | |||||||||||||
5 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.46 | 434.00 | |||||||||||||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.56 | 408.00 | |||||||||||||
7 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 08.62 | 393.00 | |||||||||||||
8 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.63 | 391.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.64 | 388.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
3 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.96 | 313.00 | |||||||||||||
6 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.98 | 309.00 | |||||||||||||
7 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.99 | 306.00 | |||||||||||||
8 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.00 | 304.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.79 | 352.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.98 | 309.00 | |||||||||||||
3 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.03 | 298.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.08 | 287.00 | |||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 09.16 | 270.00 | |||||||||||||
6 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.35 | 231.00 | |||||||||||||
7 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.49 | 205.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 7 | 10.15 | 99.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.10 | 531.00 | |||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.16 | 514.00 | |||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.25 | 489.00 | |||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.34 | 465.00 | |||
5 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.46 | 434.00 | |||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.56 | 408.00 | |||
7 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 08.62 | 393.00 | |||
8 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.63 | 391.00 | |||
9 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.64 | 388.00 | |||
10 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.79 | 352.00 | |||
11 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.83 | 343.00 | |||
12 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||
13 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 08.90 | 327.00 | |||
14 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.96 | 313.00 | |||
15 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.98 | 309.00 | |||
15 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.98 | 309.00 | |||
17 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.99 | 306.00 | |||
18 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.00 | 304.00 | |||
19 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.03 | 298.00 | |||
20 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.08 | 287.00 | |||
21 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 09.16 | 270.00 | |||
22 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.35 | 231.00 | |||
23 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.49 | 205.00 | |||
24 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 7 | 10.15 | 99.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.20 | 788.00 | |||||||||||||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.26 | 770.00 | |||||||||||||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | 755.00 | |||||||||||||
4 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.39 | 732.00 | |||||||||||||
5 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.62 | 667.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | 659.00 | |||||||||||||
7 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.74 | 635.00 | |||||||||||||
8 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.93 | 584.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.55 | 687.00 | |||||||||||||
2 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.60 | 673.00 | |||||||||||||
3 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.68 | 651.00 | |||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.69 | 648.00 | |||||||||||||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.77 | 626.00 | |||||||||||||
6 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.79 | 621.00 | |||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.77 | 626.00 | |||||||||||||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.80 | 618.00 | |||||||||||||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.83 | 610.00 | |||||||||||||
4 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
5 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
6 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.98 | 571.00 | |||||||||||||
2 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
4 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.26 | 501.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.27 | 499.00 | |||||||||||||
6 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
7 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.13 | 533.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
4 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.37 | 475.00 | |||||||||||||
5 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.63 | 415.00 | |||||||||||||
6 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 09.71 | 397.00 | |||||||||||||
7 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.36 | 267.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 643.00 | |||||||||||||
2 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
3 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
4 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
6 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
7 | Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.71 | 206.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.20 | 788.00 | |||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.26 | 770.00 | |||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | 755.00 | |||
4 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.39 | 732.00 | |||
5 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.55 | 687.00 | |||
6 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.60 | 673.00 | |||
7 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.62 | 667.00 | |||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | 659.00 | |||
9 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.68 | 651.00 | |||
10 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.69 | 648.00 | |||
11 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 643.00 | |||
12 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.74 | 635.00 | |||
13 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.77 | 626.00 | |||
13 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.77 | 626.00 | |||
15 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.79 | 621.00 | |||
16 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.80 | 618.00 | |||
17 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.83 | 610.00 | |||
18 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.93 | 584.00 | |||
19 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.98 | 571.00 | |||
20 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.05 | 553.00 | |||
21 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.08 | 546.00 | |||
22 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||
23 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.13 | 533.00 | |||
24 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.15 | 528.00 | |||
25 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | 523.00 | |||
26 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.19 | 518.00 | |||
27 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.20 | 516.00 | |||
27 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||
29 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.25 | 504.00 | |||
30 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.26 | 501.00 | |||
31 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.27 | 499.00 | |||
32 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.29 | 494.00 | |||
33 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.36 | 477.00 | |||
34 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.37 | 475.00 | |||
35 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.40 | 468.00 | |||
36 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 09.41 | 465.00 | |||
37 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 09.52 | 440.00 | |||
38 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.63 | 415.00 | |||
39 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 09.71 | 397.00 | |||
40 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.36 | 267.00 | |||
41 | Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.71 | 206.00 | |||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS |