Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.53 957.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.32 858.00
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 19.62 821.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19.63 820.00
5 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.84 795.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.00 776.00
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.17 757.00
8 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 20.66 701.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 19.88 791.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 20.19 754.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.24 749.00
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.25 747.00
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.44 726.00
6 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78 687.00
7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.92 672.00
8 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 21.56 603.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 20.04 772.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.13 761.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.19 754.00
4 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 20.85 680.00
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 21.18 644.00
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.19 643.00
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.35 625.00
8 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.94 564.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 20.38 732.00
2 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.91 567.00
3 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 21.98 560.00
4 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 22.16 542.00
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.22 441.00
6 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 23.40 425.00
7 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 23.51 415.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.53 957.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.32 858.00
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 19.62 821.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 19.63 820.00
5 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.84 795.00
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 19.88 791.00
7 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.00 776.00
8 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 20.04 772.00
9 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.13 761.00
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.17 757.00
11 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 20.19 754.00
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.19 754.00
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.24 749.00
14 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.25 747.00
15 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 20.38 732.00
16 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.44 726.00
17 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 20.66 701.00
18 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78 687.00
19 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 20.85 680.00
20 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.92 672.00
21 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 21.18 644.00
22 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.19 643.00
23 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.35 625.00
24 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 21.56 603.00
25 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.91 567.00
26 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.94 564.00
27 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 21.98 560.00
28 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 22.16 542.00
29 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.22 441.00
30 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 23.40 425.00
31 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 23.51 415.00