Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (27. - 28. 6. 2020)

400 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 52.18 717.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.92 685.00
3 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 53.62 655.00
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.60 615.00
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 96.84 0.00
Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři

(so, 27.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.08 765.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 52.52 702.00
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.07 679.00
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.46 662.00
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 53.58 657.00
3 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 55.49 579.00
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 56.18 552.00
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 57.01 521.00
6 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 65.28 251.00
Celkem 6 závodníků