Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo

Třinec (25. 8. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Grulich, Martin 05 TJ Sokol Opava A 33,00
2 Tkáčová, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 33,00
3 Stehnová, Alice 05 SSK Vítkovice, z.s. A 31,00
4 Šandorová, Kristýna 06 SSK Vítkovice, z.s. A 30,00
5 Vilčková, Karolína 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27,00
6 Krček, Jan 05 TJ Sokol Opava A 27,00
7 Teslík, Maxim 05 Atletika Poruba z.s. 27,00
8 Černíková, Iveta 05 TJ Sokol Opava A 25,00
9 Stypa, Vojtěch 06 TJ Sokol Opava A 24,00
10 Kubajurová, Tereza 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24,00
11 Šteyerová, Amálie 05 TJ Sokol Opava A 23,00
12 Suchánková, Johana 05 SSK Vítkovice, z.s. A 22,00
13 Bielig, Marek 05 SSK Vítkovice, z.s. A 22,00
14 Bruk, Tomáš 05 TJ TŽ Třinec 22,00
15 Rychecký, Simon 05 SSK Vítkovice, z.s. A 22,00
16 Janetzký, Tobiáš 05 TJ Slezan Opava, z.s. 22,00
17 Papadimitriu, Nikolas Spiros 06 TJ Sokol Opava A 22,00
18 Vontrobová, Ema 06 TJ Sokol Opava A 22,00
19 Hanzelka, Daniel 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22,00
20 Vaněk, Ondřej 06 TJ Sokol Opava A 21,00
21 Hrbáček, David 06 SSK Vítkovice, z.s. A 21,00
22 Swaczyna, Marek 05 SSK Vítkovice, z.s. A 21,00
23 Bělunková, Michaela 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20,00
24 Hurina, Alex 06 Atletika Poruba z.s. 20,00
25 Pešlová, Patricie 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20,00
26 Morcinek, Filip 05 TJ TŽ Třinec 20,00
27 Matura, Štěpán 05 SSK Vítkovice, z.s. A 20,00
28 Niemczyk, Alan 05 TJ TŽ Třinec 19,00
29 Maštalířová, Hana 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19,00
30 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18,50
31 Bílský, Petr 05 SSK Vítkovice, z.s. A 18,00
32 Klotková, Karolína 05 Atletický klub Bohumín, z.s. 18,00
33 Březná, Gabriela 05 Atletika Poruba z.s. 17,00
34 Šindelář, Josef 06 TJ Sokol Opava A 17,00
35 Tomečková, Sabina 05 SSK Vítkovice, z.s. A 16,00
36 Vincker, Tomáš 05 TJ Slezan Opava, z.s. 16,00
37 Cholewa, Andrej 06 TJ Start Havířov 16,00
38 Bugárová, Markéta 06 TJ Slezan Opava, z.s. 16,00
39 Bartoň, Šimon 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15,50
40 Gonová, Barbora 06 TJ Start Havířov 14,00
41 Pannová, Magdaléna 06 SSK Vítkovice, z.s. A 14,00
42 Szczerba, Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec 14,00
43 Jordán, Filip 06 SSK Vítkovice, z.s. A 14,00
44 Beitelová, Aneta 06 TJ Sokol Opava A 14,00
45 Kubík, Matyáš 05 SSK Vítkovice, z.s. A 13,00
46 Hrabovský, Michal 05 Atletika Poruba z.s. 13,00
47 Bousek, Martin 05 SSK Vítkovice, z.s. A 12,00
48 Urbánek, Vojtěch 05 TJ Sokol Opava A 12,00
49 Potůčková, Veronika 05 SSK Vítkovice, z.s. A 12,00
50 Fajkusová, Adéla 05 TJ Sokol Opava A 12,00
51 Pošvancová, Tereza 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. 12,00
52 Hájková, Kateřina 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,50
53 Vlčková, Veronika 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,50
54 Borunský, Matěj 06 TJ Sokol Opava A 11,00
55 Bystřičanová, Barbora 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
56 Václavíková, Anna 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
57 Vlčková, Julie 05 TJ Sokol Opava A 11,00
58 Vocetková, Ema 05 TJ Sokol Opava A 11,00
59 Výmolová, Anna 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
60 Kavan, Štěpán 05 TJ Sokol Opava A 11,00
61 Hrbáč, Kamil 05 TJ Sokol Opava A 10,00
62 Petříček, Štěpán 06 TJ TŽ Třinec 10,00
63 Míčková, Daniela 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,00
64 Králová, Aneta 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,00
65 Ermisová, Lea 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,00
66 Vrbancová, Lenka 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10,00
67 Uher, Tomáš 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 10,00
68 Dvořák, Dalibor 06 SSK Vítkovice, z.s. A 9,00
69 Lojek, Matyáš 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 9,00
70 Brozdová, Darina 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. 9,00
71 Bartoňová, Viktorie 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
72 Slaninová, Eliška 05 TJ Sokol Opava A 9,00
73 Martinková, Andrea 05 SSK Vítkovice, z.s. A 9,00
74 Boboková, Nikola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
75 Samiec, Ondřej 05 TJ TŽ Třinec 9,00
76 Kremser, Jan 05 SSK Vítkovice, z.s. A 9,00
77 Bojko, František 05 TJ TŽ Třinec 9,00
78 Stoszek, Filip 05 SSK Vítkovice, z.s. A 8,00
79 Dostál, Daniel 06 Atletika Poruba z.s. 8,00
80 Bienieková, Natálie 05 Atletika Poruba z.s. 8,00
81 Polášková, Markéta 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
82 Kolčářová, Nela 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
83 Zahradníková, Aneta 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
84 Šebesta, Vít 06 SSK Vítkovice, z.s. B 8,00
85 Picmausová, Tereza 06 SSK Vítkovice, z.s. A 8,00
86 Fulnečková, Karolína 06 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
87 Vahalík, Jonáš 06 SSK Vítkovice, z.s. A 8,00
88 Strnadlová, Adriana 05 TJ Sokol Opava A 7,00
89 Hanzelková, Amálie 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
90 Melčák, Matěj 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
91 Valík, Matěj 05 TJ Sokol Opava A 7,00
92 Boboková, Michaela 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
93 Holšánová, Amálie 05 Atletika Poruba z.s. 7,00
94 Finsterlová, Ema 05 TJ Sokol Opava A 7,00
95 Vavruša, Samuel 06 SSK Vítkovice, z.s. A 7,00
96 Oprchalská, Aneta 05 SSK Vítkovice, z.s. A 7,00
97 Němčicová, Adéla 06 TJ Start Havířov 6,50
98 Hlaváčová, Klára 06 Atletika Poruba z.s. 6,50
99 Ceplý, Šimon 06 TJ Sokol Opava A 6,00
100 Vavrušová, Sára 06 SSK Vítkovice, z.s. A 6,00
101 Westová, Alžběta 06 TJ Sokol Opava A 6,00
102 Kožuchová, Nela 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
103 Onderková, Marie 07 TJ Slezan Opava, z.s. 6,00
104 Keberlová, Adéla 06 Atletika Poruba z.s. 6,00
105 Nieciąg, Natalia 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
106 Berger, Denis 05 SSK Vítkovice, z.s. A 6,00
107 Holub, Vít 05 TJ TŽ Třinec 6,00
108 Veselý, Šimon 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
109 Stanieková, Klára 05 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
110 Matějová, Kristýna 05 SSK Vítkovice, z.s. A 5,50
111 Kolarčík, Vojtěch 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 5,50
112 Raška, Vojtěch 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
113 Kočvarová, Tereza 05 SSK Vítkovice, z.s. A 5,00
114 Kubicová, Bára 05 TJ Sokol Opava A 5,00
115 Kratochvílová, Lukia 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5,00
116 Popová, Adéla 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
117 Karas, Matěj 06 SSK Vítkovice, z.s. A 5,00
118 Burová, Tereza 06 TJ TŽ Třinec 4,00
119 Ebr, Pavel 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4,00
120 Böhm, Filip 06 TJ TŽ Třinec 4,00
121 Gruberová, Eva 06 Atletika Poruba z.s. 4,00
122 Štěbrová, Natálie 05 TJ Sokol Opava A 4,00
123 Štefková, Michaela 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
124 Boďa, Adam 05 Atletika Poruba z.s. 4,00
125 Babiuch, Rio 05 SSK Vítkovice, z.s. A 3,00
126 Šušková, Marie 05 Atletika Poruba z.s. 3,00
127 Vontor, Bruno 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 3,00
128 Martinkevič, Matěj 06 Atletika Poruba z.s. 3,00
129 Pupáková, Adéla 06 SSK Vítkovice, z.s. B 3,00
130 Krchňáková, Tereza 06 Atletika Poruba z.s. 3,00
131 Mendreková, Kateřina 06 TJ TŽ Třinec 3,00
132 Rohlová, Adéla 06 SSK Vítkovice, z.s. A 3,00
133 Adamcová, Terezie 06 SSK Vítkovice, z.s. A 2,00
134 Blahut, Alex 06 TJ Sokol Opava A 2,00
135 Adamčíková, Jasmin 06 TJ Slezan Opava, z.s. 2,00
136 Matušek, Adam 06 SSK Vítkovice, z.s. B 2,00
137 Gurecká, Anna 05 TJ Sokol Opava A 2,00
138 Ozaniak, Matěj 05 TJ Sokol Opava A 2,00
139 Kowala, Pavel 05 TJ TŽ Třinec 2,00
140 Schlischková, Veronika 05 TJ Sokol Opava A 1,00
141 Zychová, Natálie 05 SSK Vítkovice, z.s. A 1,00
142 Polášek, Jeroným 05 SSK Vítkovice, z.s. A 1,00
143 Válková, Nina 05 Atletika Poruba z.s. 1,00
144 Říha, Prokop 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1,00
145 Datková, Zuzana 05 TJ TŽ Třinec 1,00
146 Esslerová, Klaudie 06 TJ Sokol Opava A 1,00
147 Fojtíková, Zuzana 06 SSK Vítkovice, z.s. A 1,00