Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo

Třinec (25. 8. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 17.69 11.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.11 9.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 18.62 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 PB 18.91 6.00
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 19.40 4.00
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.83 1.00
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 19.10 5.00
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.76 3.00
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 19.96
4 Denis BergerDenis Berger 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 19.97
5 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 20.07
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.33
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 25.8.2020 - 18:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 18.83 7.00
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.77 2.00
3 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 19.91
4 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.94
5 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.26
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 17.69 11.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.11 9.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 18.62 8.00
4 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 18.83 7.00
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 PB 18.91 6.00
6 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 19.10 5.00
7 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 19.40 4.00
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.76 3.00
9 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.77 2.00
10 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.83 1.00
11 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 19.91
12 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.94
13 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 19.96
14 Denis BergerDenis Berger 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 19.97
15 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 20.07
16 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.26
17 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.33
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.63 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.84 9.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 19.87 8.00
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.24 7.00
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 20.70 6.00
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 21.17 3.50
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.85
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 21.16 5.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.17 3.50
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.29 2.00
4 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.49
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.75
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.76
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.01
Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.8.2020 - 18:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 SB 21.51
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 SB 21.77
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 22.42
4 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 22.59
5 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.71
6 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.88
7 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.18
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 25.8.2020 - 18:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 21.45 1.00
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.06
3 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 22.17
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.40
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.84
6 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 SB 23.88
Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.63 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.84 9.00
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 19.87 8.00
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.24 7.00
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 20.70 6.00
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 21.16 5.00
7 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 21.17 3.50
7 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.17 3.50
9 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.29 2.00
10 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 21.45 1.00
11 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.49
12 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 SB 21.51
13 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.75
14 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.76
15 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 SB 21.77
16 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.85
17 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.01
18 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.06
19 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 22.17
20 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.40
21 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 22.42
22 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 22.59
23 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.71
24 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.88
25 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.18
26 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.84
27 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 SB 23.88
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 DNS
Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS