Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD staršího žactva

Chrudim (28. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.83
2 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.22
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.35
4 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.83
5 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.91
6 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.00
7 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.91
2 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 08.11
3 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.19
4 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.42
5 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 08.75
6 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 07.87
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.96
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.27
4 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.69
5 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.08
MS Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 09.09
7 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.99
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.10
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.29
4 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.44
5 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.54
6 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.23
Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 NM
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.83
2 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 07.87
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.91
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.96
5 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.99
6 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.10
7 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 08.11
8 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.19
9 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.22
10 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.27
11 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.29
12 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.35
13 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.42
14 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.44
15 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.54
16 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.69
17 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 08.75
18 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.83
19 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.86
20 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.91
21 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.00
22 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.08
23 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 09.09
24 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.23
25 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.40
26 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.95
27 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 NM

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 NM 11.00
Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 NM 9.00
Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 NM 8.00
Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 NM 7.00
Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 NM 6.00
Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 NM 5.00
Poznámky:
finále A nebylo změřeno z důvodu chyby na měřícím zařízení - určeno pouze pořadí pro přidělení bodů
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.6.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 SB 08.07 4.00
2 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 08.18 3.00
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 SB 08.22 2.00
4 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 08.27 1.00
5 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.29
6 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.10 11.00
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.16 9.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.18 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.44 7.00
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.46 6.00
6 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.87 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.6.2020 - 10:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 08.35 4.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.44 3.00
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.52 2.00
4 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.56 1.00
5 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 08.57
6 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.73
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.03
2 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.35
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.80
4 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.87
5 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.11
6 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 SB 09.90
7 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.08
2 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 08.68
3 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.79
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.80
5 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.87
6 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.94
Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.14
2 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.95
3 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 09.06
4 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 09.08
5 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.28
6 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 09.45
7 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.55
2 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.68
3 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 08.84
4 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.89
5 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.37
6 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.39
7 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 08.23
2 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.68
3 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.71
4 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.87
5 4 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.15
6 5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 09.35
Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.36
2 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 08.62
3 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.76
4 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.90
5 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.17
6 Eliška JavůrkováEliška Javůrková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.42
7 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.40
2 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 08.78
3 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.89
4 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.90
5 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 09.06
6 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.37
7 7 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.54
Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.46
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.73
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.74
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 08.91
5 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.25
6 12 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.57
7 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.63
8 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 08.44
2 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.65
3 10 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.82
4= Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.98
4= Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.98
6 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 09.11
7 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.12
8 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.03
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.08
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.14
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 08.23
5 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.35
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.36
7 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.40
8 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 08.44
9 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.46
10 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.55
11 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 08.62
12 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.65
13 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 08.68
13 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.68
13 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.68
16 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.71
17 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.73
18 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.74
19 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.76
20 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 08.78
21 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.79
22 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.80
22 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.80
24 10 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.82
25 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 08.84
26 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.87
26 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.87
28 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.89
28 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.89
30 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.90
30 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.90
32 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 08.91
33 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.95
34 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.98
34 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.98
36 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 09.06
36 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 09.06
38 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 09.08
39 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.11
39 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 09.11
41 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.12
42 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.13
43 4 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.15
44 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.17
45 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.25
46 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.28
47 5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 09.35
48 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.37
48 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.37
50 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 09.39
51 Eliška JavůrkováEliška Javůrková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.42
52 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 09.45
53 7 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.54
54 12 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 09.57
55 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.63
56 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková 06 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 09.66
57 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.73
58 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 09.76
59 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.87
60 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 SB 09.90
61 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.94
61 Kristýna FlorišováKristýna Florišová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 09.94
63 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.99
Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 18.34 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 18.61 9.00
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 18.71 8.00
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 18.77 7.00
5 17 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 19.10 4.50
6 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.13 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 19.12 2.50
MS 11 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 SB 19.51
3 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 SB 19.55
4 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 19.97
5 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 20.47
6 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 21.29
2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.94
3 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 22.16
4 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.18
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 PB 22.38
6 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 22.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.12 2.50
2 Erik MacákErik Macák 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.50
3 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.10
4 4 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 22.20
5 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 22.90
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 19.03 6.00
2= Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 21.46
2= Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.46
4 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.72
5 3 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 23.21
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 19.10 4.50
2 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 22.55
Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 18.34 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 18.61 9.00
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 18.71 8.00
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 18.77 7.00
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 19.03 6.00
6 17 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 19.10 4.50
6 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 19.10 4.50
8 1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 19.12 2.50
8 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.12 2.50
10 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.13 1.00
11 11 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 SB 19.51
12 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 SB 19.55
13 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 19.97
14 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 20.47
15 Erik MacákErik Macák 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.50
16 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.10
17 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 21.29
18 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 PB 21.46
18 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.46
20 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.72
21 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.75
22 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.94
23 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 22.16
24 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.18
25 4 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 22.20
26 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 PB 22.38
27 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 22.49
28 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 22.55
29 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 22.90
30 3 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 23.21
Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.87 11.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 19.96 9.00
3 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.00 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 20.18 6.00
5 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 21.00 1.00
6 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 20.71 4.00
2= Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.90 2.50
2= Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 20.90 2.50
4 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 21.12
5 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.83
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 21.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 21.46
2 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 21.52
3 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.65
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.96
5 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.09
6 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 21.70
2 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 21.72
3 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 21.80
4 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.01
5 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 22.02
6 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 22.64
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.86
2 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.10
3 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.29
4 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.18
5 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 24.31
6 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 24.70
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.49 5.00
2 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.57
3 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.68
4 2 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.75
5 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.90
6 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 23.49
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.01
2 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 21.56
3 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.06
4 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 22.47
5 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 23.67
Sofie HoudkováSofie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.02 7.00
2 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.22
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.97
4 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 22.14
5 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 22.29
6 6 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 21.04
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 21.50
3 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.92
4 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 22.23
5 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.10
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 24.27
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 28.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 21.18
2 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 22.27
3 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 22.64
4 7 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 22.99
Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.87 11.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 19.96 9.00
3 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.00 8.00
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 20.02 7.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 20.18 6.00
6 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.49 5.00
7 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 20.71 4.00
8 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.90 2.50
8 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 20.90 2.50
10 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 21.00 1.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.01
12 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 21.04
13 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 21.12
14 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.17
15 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 21.18
16 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.22
17 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 21.46
18 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 21.50
19 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 21.52
20 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 21.56
21 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.57
22 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.65
23 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.68
24 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 21.70
25 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 21.72
26 2 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.75
27 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 21.80
28 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.83
29 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.86
30 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.90
31 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.92
32 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 21.94
33 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.96
34 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.97
35 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 22.01
36 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 22.02
37 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.06
38 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.09
39 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.10
40 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 22.14
41 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 22.17
42 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 22.23
43 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 22.27
44 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 22.29
45 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 22.47
46 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 22.64
46 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 22.64
48 7 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 22.99
49 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.29
50 6 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 23.39
51 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 23.49
52 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 23.67
53 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.10
54 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.18
55 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 24.27
56 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 24.31
57 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 24.70
Sofie HoudkováSofie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 DNS
Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS

800 m - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:18.37 11.00
MS 11 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 2:22.72
3 2 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 2:27.71 9.00
4 6 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 SB 2:28.32 8.00
5 3 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 2:32.30 7.00
6 5 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 2:34.12 6.00
7 4 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 2:40.44 5.00
8 12 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12 2:42.52 4.00
9 9 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:45.41 3.00
10 13 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:49.86 2.00
11 8 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:55.03 1.00
12 7 Matyáš PilnýMatyáš Pilný 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 3:33.35
10 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:31.93 11.00
2 2 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:36.70 9.00
3 3 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 2:39.33 8.00
4 9 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 2:41.55 7.00
5 5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 2:41.81 6.00
6 8 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 2:43.06 5.00
7 4 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:51.63 4.00
8 6 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 2:52.16 3.00
9 12 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12 2:57.72 2.00
10 10 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:00.42 1.00
11 7 Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 3:00.83
12 11 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 PB 3:15.91
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 5:34.90 11.00
2 9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 9 5:37.39 9.00
3 8 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 5:37.87 8.00
4 6 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 5:39.38 7.00
5 3 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 5:43.93 6.00
6 7 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 5:55.15 5.00
7 4 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 5:56.16 4.00
8 2 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 5:59.08 3.00
9 5 Lucie MorávkováLucie Morávková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 7:27.80 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09:29.26 11.00
2 17 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11:14.56 9.00
3 15 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11:43.04 8.00
4 11 Roman JanečekRoman Janeček 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12:47.81 7.00
MS 13 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 13:49.55
6 12 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18:46.43 6.00
14 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
16 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 29.79 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 29.94 9.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 31.00 8.00
4 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 33.65 7.00
5 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.54 4.00
6 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 36.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 34.35 6.00
2 12 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 34.39 5.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 37.89 2.00
Ondra SchmidOndra Schmid 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 29.79 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 29.94 9.00
3 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 31.00 8.00
4 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 33.65 7.00
5 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 34.35 6.00
6 12 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 34.39 5.00
7 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.54 4.00
8 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 36.24 3.00
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 37.89 2.00
Ondra SchmidOndra Schmid 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 33.40 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.81 9.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 34.20 8.00
4 9 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 36.32 3.00
5 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 36.72 2.00
6 8 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 37.24 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 34.23 7.00
2 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 34.67 5.00
3 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 36.26 4.00
4 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 37.62
5 3 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 38.37
6 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 41.48
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 11:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.37 6.00
2 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 37.98
3 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 38.64
Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 33.40 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.81 9.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 34.20 8.00
4 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 34.23 7.00
5 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 34.37 6.00
6 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 34.67 5.00
7 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 36.26 4.00
8 9 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 36.32 3.00
9 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 36.72 2.00
10 8 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 37.24 1.00
11 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 37.62
12 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 37.98
13 3 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 38.37
14 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 38.64
15 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 41.48
Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS

4 x 300 m - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinvald, Navrátil, Balhárek, Prášek Steinvald, Navrátil, Balhárek, Prášek Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:52.34 11.00
2 Antoš, Němec, Macák, Vích Antoš, Němec, Macák, Vích ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:56.21 9.00
3 11 Janeček, Kubíček, Jandečka, Tringela Janeček, Kubíček, Jandečka, Tringela TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:59.33 8.00
4 Červinka, Nedbal, Holík, Bělohlav Červinka, Nedbal, Holík, Bělohlav AC PardubiceAC Pardubice 5 3:15.35 7.00
5 Boar, Hladík, Stoklasa, Outrata Boar, Hladík, Stoklasa, Outrata AC PardubiceAC Pardubice 3 3:17.94 6.00
6 12 Růžička, Podzemský, Burkoň, Breiter Růžička, Podzemský, Burkoň, Breiter Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:33.34 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamcová, Bělinová, Rouhová, Marková Adamcová, Bělinová, Rouhová, Marková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 3:06.86 11.00
2 Koletová, Kysilková, Macasová, Horáková Koletová, Kysilková, Macasová, Horáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:08.87 9.00
3 Bendová, Fialová, Sádovská, Strazzerová Bendová, Fialová, Sádovská, Strazzerová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:10.37 8.00
4 Prokopová, Manychová, Vyňuchalová, Hanovcová Prokopová, Manychová, Vyňuchalová, Hanovcová AC PardubiceAC Pardubice 2 3:14.01 7.00
5 Komůrková, Smékalová, Červená, Motlová Komůrková, Smékalová, Červená, Motlová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 3:15.21 5.00
6 Růžičková, Zavoralová, Zítková, Krásná Růžičková, Zavoralová, Zítková, Krásná Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 3:19.25 4.00
7 Prokopová, Tomšů, Kabrhelová, Šmejdová Prokopová, Tomšů, Kabrhelová, Šmejdová TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 3:28.81
8 7 Prudičová, Balcarová, Morávková, Čejková Prudičová, Balcarová, Morávková, Čejková AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 3:36.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melezínková, Trnková, Sílová, Soukalová Melezínková, Trnková, Sílová, Soukalová ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 3:14.22 6.00
2 1 Vetchá, Borková, Petrová, Zahálková Vetchá, Borková, Petrová, Zahálková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 3:20.77 3.00
3 Dolečková, Kaštánková, Korbelová, Stenzlová Dolečková, Kaštánková, Korbelová, Stenzlová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 3:23.51 2.00
4 Smolíková, Smolíková, Strnadová, Novotná Smolíková, Smolíková, Strnadová, Novotná AC PardubiceAC Pardubice 2 3:26.73 1.00
5 4 Koblovská, Petrová, Součková, Urbánková Koblovská, Petrová, Součková, Urbánková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 3:28.51
6 Kachlíková, Mervartová, Peřinová, Hodková Kachlíková, Mervartová, Peřinová, Hodková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:29.87
7 Mohoutová, Syrovcová, Skřivánková, Nekvindová Mohoutová, Syrovcová, Skřivánková, Nekvindová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:32.02
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamcová, Bělinová, Rouhová, Marková Adamcová, Bělinová, Rouhová, Marková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 3:06.86 11.00
2 Koletová, Kysilková, Macasová, Horáková Koletová, Kysilková, Macasová, Horáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:08.87 9.00
3 Bendová, Fialová, Sádovská, Strazzerová Bendová, Fialová, Sádovská, Strazzerová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:10.37 8.00
4 Prokopová, Manychová, Vyňuchalová, Hanovcová Prokopová, Manychová, Vyňuchalová, Hanovcová AC PardubiceAC Pardubice 2 3:14.01 7.00
5 Melezínková, Trnková, Sílová, Soukalová Melezínková, Trnková, Sílová, Soukalová ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 3:14.22 6.00
6 Komůrková, Smékalová, Červená, Motlová Komůrková, Smékalová, Červená, Motlová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 3:15.21 5.00
7 Růžičková, Zavoralová, Zítková, Krásná Růžičková, Zavoralová, Zítková, Krásná Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 3:19.25 4.00
8 1 Vetchá, Borková, Petrová, Zahálková Vetchá, Borková, Petrová, Zahálková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 3:20.77 3.00
9 Dolečková, Kaštánková, Korbelová, Stenzlová Dolečková, Kaštánková, Korbelová, Stenzlová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 3:23.51 2.00
10 Smolíková, Smolíková, Strnadová, Novotná Smolíková, Smolíková, Strnadová, Novotná AC PardubiceAC Pardubice 2 3:26.73 1.00
11 4 Koblovská, Petrová, Součková, Urbánková Koblovská, Petrová, Součková, Urbánková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 3:28.51
12 Prokopová, Tomšů, Kabrhelová, Šmejdová Prokopová, Tomšů, Kabrhelová, Šmejdová TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 3:28.81
13 Kachlíková, Mervartová, Peřinová, Hodková Kachlíková, Mervartová, Peřinová, Hodková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:29.87
14 Mohoutová, Syrovcová, Skřivánková, Nekvindová Mohoutová, Syrovcová, Skřivánková, Nekvindová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:32.02
15 7 Prudičová, Balcarová, Morávková, Čejková Prudičová, Balcarová, Morávková, Čejková AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 3:36.50

skok vysoký - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 PB 1.71 --oooooooooooxoxxx 11.00
2 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 24 PB 1.68 ----ooooooooxoxxx 9.00
3 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 23 PB 1.68 ---ooooooooxxoxoxxx 8.00
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 22 PB 1.65 ----ooooooooxxx 7.00
5 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC PardubiceAC Pardubice
05 8 PB 1.62 o--ooooooooxxx 6.00
MS 13 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 21 PB 1.59 ---ooxxoooxxooxxx
7 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 19 PB 1.59 --oooxoxooxoxoxxx 5.00
8 10 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3 PB 1.56 -o-o-ooxxoxoxxx 4.00
9 Pavel MistríkPavel Mistrík
AC PardubiceAC Pardubice
06 17 PB 1.56 xoooooooxxoxxx 3.00
10 12 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 20 PB 1.53 --oxoooxoo--xxx 2.00
11 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 PB 1.50 --oooooxxx 1.00
12 Pavel BroklPavel Brokl
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 2 PB 1.50 o-oooxooxxx
13 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 PB 1.44 ooxxoooxxx
14 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 14 PB 1.41 ooxooxxx
15= Zdeněk MichalecZdeněk Michalec
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 5 PB 1.41 oooxoxxx
15= Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 15 PB 1.41 o-oxoxxx
15= Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 PB 1.41 oooxoxxx
18 12 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 PB 1.38 xooxxoxxx
19 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 PB 1.33 ooxxx
20 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 10 PB 1.33 xoxoxxx
Ondra SchmidOndra Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 13 DNS
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 DNS
10 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 DNS
Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 DNS
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,25 1,31 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 22 PB 1.61 ---oooooxooxooxxx 11.00
2 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 21 PB 1.55 --oxoxooxxoxoxxoxxoxxx 9.00
3 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 20 PB 1.46 --ooxoooxxx 8.00
4= Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 13 PB 1.46 ooooxoxooxxx 6.50
4= Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 PB 1.46 -ooxoxoooxxx 6.50
6 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 19 PB 1.46 --ooxooxxoxxx 5.00
7 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 18 PB 1.43 ooooooxxx 4.00
8 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 14 PB 1.40 oooooxxx 3.00
9 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 17 PB 1.37 oooxxoxxx 2.00
10= Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 PB 1.31 oooxxx 0.25
10= Myroslava KlempushMyroslava Klempush
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 1 PB 1.31 oooxxx 0.25
10= Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 PB 1.31 oooxxx 0.25
10= Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 15 PB 1.31 -ooxxx 0.25
14= Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 7 PB 1.31 ooxoxxx
14= Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 5 PB 1.31 ooxoxxx
16 Johanka BorkováJohanka Borková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 12 PB 1.31 ooxxoxxx
17 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4 PB 1.31 oxoxxoxxx
18= Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 PB 1.25 ooxxx
18= Eliška JavůrkováEliška Javůrková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 2 PB 1.25 ooxxx
18= Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3 PB 1.25 ooxxx
21 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 6 PB 1.15 oxxx
8 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 11 NM --xxx
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,88 2,08 2,28 2,38 2,48 2,58 2,68 2,78 2,88 2,98 3,08 3,18 3,28 3,38 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 2.98 ----oooxo-o-x- 11.00
2 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 PB 2.68 ooooxooxxoxxx 9.00
3 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 PB 2.68 xoxoxoxo-xxoxxoxxx 8.00
4 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 2.38 oooxxo- 7.00
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 PB 2.08 oxoxxx 6.00
6 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 5 2.08 oxxox-- 5.00
16 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 DNS ------
10 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 DNS ------
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,88 2,08 2,28 2,38 2,48 2,58 2,68 2,78 2,88 3,28 3,48 3,63 3,68 3,73 Body
MS Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 6 PB 3.68 ----------xoxoxxoxxx
2 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 2.58 --o-oxxo- 11.00
3 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 PB 2.48 ooo-oxxx 9.00
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 PB 2.08 oxxoxxx 8.00
5 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 PB 1.88 xoxxx 7.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 23 PB 5.53 +1.5 m/s 5.24  +1.25.20  +1.35.53  +1.55.535.18  +1.30.05.42  +0.4 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 21 PB 5.47 +2.0 m/s 5.42  +0.15.47  +2.00.05.475.38  +0.85.12  +2.50.0 9.00
3 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 22 PB 5.45 +1.3 m/s 5.10  +0.95.10  +1.95.18  +1.85.184.99  +1.15.21  +0.25.45  +1.3 8.00
4 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 24 PB 5.22 +1.0 m/s 0.00.05.22  +1.05.220.00.00.0 7.00
5 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 18 PB 5.05 +1.1 m/s 4.57  -0.94.92  +2.60.04.920.04.92  +2.95.05  +1.1 6.00
6 Petr BoarPetr Boar
AC PardubiceAC Pardubice
05 1 PB 4.87 +0.2 m/s 4.19  -0.90.04.87  +0.24.874.38  +2.84.61  +3.94.75 5.00
7 Filip PavlišFilip Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 15 PB 4.78 -0.7 m/s 4.78  -0.74.58  +1.24.42  +1.34.784.67  +3.34.46  +1.94.55  +1.4 4.00
8 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 17 PB 4.73 +2.6 m/s 4.71 +1.0 m/s 2.31  -1.24.73  +2.64.71  +1.04.734.48  +2.34.69  +2.04.67  +2.0 3.00
9 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 13 PB 4.73 +1.8 m/s 4.63  -0.84.73  +1.80.04.730.00.00.0 2.00
10 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 19 PB 4.65 +1.3 m/s 3.55  -0.90.04.65  +1.34.650.00.00.0 1.00
11 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 PB 4.62 -0.7 m/s 4.62  -0.74.40  +1.40.04.620.00.00.0
12 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 16 PB 4.62 +0.2 m/s 0.04.62  +0.20.04.620.00.00.0
13 Jan RůžičkaJan Růžička
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 4 PB 4.30 +1.6 m/s 4.08  -2.04.30  +1.64.25  +1.04.300.00.00.0
14 Jan SnášelJan Snášel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 5 PB 4.22 +0.9 m/s 4.12  -1.44.22  +0.90.04.220.00.00.0
15 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 11 PB 4.19 +2.1 m/s 4.07 -1.0 m/s 4.07  -1.04.19  +2.13.93  +1.84.190.00.00.0
16 13 Jakub RipkaJakub Ripka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 4.11 +2.0 m/s 0.04.05  +1.84.11  +2.04.110.00.00.0
17 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 9 PB 4.10 +1.5 m/s 3.96  -1.14.10  +1.53.86  +1.34.100.00.00.0
18 Filip VelinskýFilip Velinský
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 6 PB 4.04 +1.2 m/s 3.80  -1.34.04  +1.23.84  -0.64.040.00.00.0
19 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 10 PB 3.95 +1.7 m/s 3.83  -1.43.68  +1.63.95  +1.73.950.00.00.0
20 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 PB 3.90 +1.3 m/s 3.25  -0.63.87  +1.53.90  +1.33.900.00.00.0
21 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 7 PB 3.66 -1.3 m/s 3.66  -1.30.03.48  -0.13.660.00.00.0
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 20 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Zdeněk MichalecZdeněk Michalec
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 2 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 5 PB 4.98 -1.7 m/s 4.73  -0.64.98  -1.74.69  -1.14.980.00.00.0 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 36 PB 4.87 +0.6 m/s 4.54  +0.94.87  +0.64.82  +0.84.870.00.00.0 9.00
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 23 PB 4.78 4.62  +0.04.65  -0.10.04.650.04.784.70  -0.8 8.00
4 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 33 PB 4.75 +0.4 m/s 4.58  +0.94.470.04.584.75  +0.40.04.44  -0.8 7.00
5 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 40 PB 4.69 -1.3 m/s 4.10  +1.04.08  -0.34.67  +0.44.674.59  -1.00.04.69  -1.3 6.00
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 37 PB 4.66 +1.4 m/s 4.66  +1.44.43  -0.34.34  +0.64.664.57  -0.74.014.64  -1.4 5.00
7 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 30 PB 4.64 +0.8 m/s 4.64  +0.84.31  +1.14.41  +1.04.644.38  +0.34.60  +1.14.57  -0.5 4.00
8 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 35 PB 4.55 +0.9 m/s 4.52  +0.74.43  +1.04.55  +0.94.554.45  +0.84.36  -0.44.52 3.00
9 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 26 PB 4.55 +1.0 m/s 0.04.55  +1.04.45  -0.84.550.00.00.0 2.00
10 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 39 PB 4.52 +0.7 m/s 3.66  +0.84.39  +0.14.52  +0.74.520.00.00.0 1.00
11 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 25 PB 4.50 +0.5 m/s 0.04.50  +0.54.25  -0.84.500.00.00.0
12 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 31 PB 4.46 +0.6 m/s 3.99  +0.00.04.46  +0.64.460.00.00.0
13 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 27 PB 4.44 4.444.36  +1.94.04  -0.54.440.00.00.0
14 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 21 PB 4.38 -0.6 m/s 4.38  -0.64.30  +0.60.04.380.00.00.0
15 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 28 PB 4.37 +1.5 m/s 4.324.28  +1.34.37  +1.54.370.00.00.0
16 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 32 PB 4.34 +1.8 m/s 0.04.34  +1.84.23  +1.14.340.00.00.0
17 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 20 PB 4.33 -0.9 m/s 4.33  -0.94.23  +0.00.04.330.00.00.0
18 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 29 PB 4.33 +1.6 m/s 0.03.96  +1.64.33  +1.64.330.00.00.0
19 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 11 PB 4.22 -0.8 m/s 4.08  -0.54.22  -0.80.04.220.00.00.0
20 Hedvika KaštánkováHedvika Kaštánková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
06 12 PB 4.15 +0.0 m/s 3.97  -0.93.95  -0.14.15  +0.04.150.00.00.0
21 Monika HorákováMonika Horáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 9 PB 4.14 +0.7 m/s 4.14  +0.74.00  -0.23.81  -1.04.140.00.00.0
22 Eliška JavůrkováEliška Javůrková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3 PB 4.09 +1.1 m/s 0.00.04.09  +1.14.090.00.00.0
23 9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 15 PB 4.07 +0.4 m/s 3.81  -0.63.78  -0.74.07  +0.44.070.00.00.0
24 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 24 PB 4.01 +1.6 m/s 0.03.93  +0.54.01  +1.64.010.00.00.0
25 Nela BisováNela Bisová
AC PardubiceAC Pardubice
07 17 PB 3.99 -0.2 m/s 3.71  -1.53.99  -0.23.50  -0.43.990.00.00.0
26 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 14 PB 3.91 -0.3 m/s 3.75  -0.13.91  -0.33.89  +0.33.910.00.00.0
27 Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 1 PB 3.91 -0.9 m/s 0.03.91  -0.93.59  -0.53.910.00.00.0
28 Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 13 PB 3.88 -0.7 m/s 3.77  -1.23.88  -0.70.03.880.00.00.0
29 Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 PB 3.82 -0.6 m/s 3.82  -0.60.03.58  +0.33.820.00.00.0
30 Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 8 PB 3.76 +0.4 m/s 3.76  +0.42.67  -0.40.03.760.00.00.0
31 Alice VítkováAlice Vítková
AC PardubiceAC Pardubice
06 19 PB 3.67 +0.0 m/s 0.03.67  +0.03.51  -1.53.670.00.00.0
32 11 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 PB 3.61 -0.8 m/s 3.59  +0.43.61  -0.80.03.610.00.00.0
33 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 PB 3.43 -1.0 m/s 3.22  +1.53.43  -1.03.09  +0.63.430.00.00.0
34 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 PB 3.31 -0.7 m/s 0.00.03.31  -0.73.310.00.00.0
35 Kristýna FlorišováKristýna Florišová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 2 PB 3.29 3.290.03.19  -0.63.290.00.00.0
36 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 7 PB 3.24 +0.5 m/s 3.24  +0.52.96  -0.93.18  -1.13.240.00.00.0
37 Aneta DočekalováAneta Dočekalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 18 PB 3.06 -0.4 m/s 0.03.04  +0.03.06  -0.43.060.00.00.0
38 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 38 PB 3.05 +0.7 m/s 0.02.36  -0.33.05  +0.73.050.00.00.0
Kateřina VítkováKateřina Vítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 34 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 40 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 19 PB 10.54 10.3010.3609.3910.3610.5409.5308.82 11.00
2 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 18 PB 10.20 09.6208.4108.9209.6209.7909.4310.20 9.00
3 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 16 PB 09.67 09.3609.6708.8409.6708.7308.5409.37 8.00
4 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 20 09.62 09.6209.0909.0209.6209.6109.4008.90 7.00
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 PB 09.41 09.4109.1909.0709.4109.2608.9108.83 6.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 PB 09.38 08.6908.9008.9008.90x08.7609.38 5.00
7 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 09.24 08.8409.2008.9009.2008.5908.7009.24 4.00
8 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 PB 08.95 08.5208.9508.5008.9508.9108.3507.47 3.00
9 Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 08.67 08.6707.2706.9308.670.00.00.0 2.00
10 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 13 PB 08.64 08.1508.6408.3908.640.00.00.0 1.00
11 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 8 PB 08.23 07.4807.0508.2308.230.00.00.0
12 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 PB 07.80 07.7207.8007.1307.800.00.00.0
13 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 07.53 06.9307.5307.4407.530.00.00.0
14 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 2 PB 07.34 06.1506.4807.3407.340.00.00.0
15 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 7 PB 07.12 06.8006.9207.1207.120.00.00.0
16 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 9 07.06 06.7606.5207.0607.060.00.00.0
17 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3 SB 06.73 05.6906.6706.7306.730.00.00.0
18 Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 PB 06.42 06.1305.9306.4206.420.00.00.0
19 Natálie ŠkarkováNatálie Škarková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 5 PB 06.02 05.9106.0205.7806.020.00.00.0
Gabriela KřehlováGabriela Křehlová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 20 PB 13.75 13.5213.6713.5413.6713.7513.1113.13 11.00
2 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17 PB 12.11 11.2909.5912.1112.1110.6910.6511.88 9.00
3 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 19 11.80 11.8011.63x11.80xxx 8.00
4 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 18 PB 11.54 09.7710.5211.5411.5411.0910.1210.36 7.00
5 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 PB 11.37 10.6011.0810.4811.0811.37x10.75 6.00
6 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 14 PB 10.54 10.0910.1510.5210.52x10.54x 5.00
7 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 16 10.28 09.9909.9010.2810.2810.1910.2110.22 4.00
8 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 15 10.26 09.2610.2608.9810.2608.8509.2409.23 3.00
9 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 13 PB 09.57 09.4409.5708.9709.570.00.00.0 2.00
10 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 12 PB 09.48 07.1808.5409.4809.480.00.00.0 1.00
11 Pavel BroklPavel Brokl
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 2 PB 09.15 09.1508.3707.8009.150.00.00.0
12 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 09.06 09.0608.7108.2909.060.00.00.0
13 11 Roman JanečekRoman Janeček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 10 08.89 08.7408.8908.5008.890.00.00.0
14 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 9 PB 08.68 07.9908.6808.3008.680.00.00.0
15 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 08.49 08.4908.2908.4008.490.00.00.0
16 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 8 08.12 06.9607.8908.1208.120.00.00.0
17 Filip VelinskýFilip Velinský
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 PB 07.45 06.4706.2307.4507.450.00.00.0
18 3 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 7 PB 07.30 06.7807.2007.3007.300.00.00.0
19 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 6 PB 07.10 06.6406.6007.1007.100.00.00.0
20 8 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 PB 06.35 05.8706.1206.3506.350.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 17 PB 28.39 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 15 PB 25.37 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11 PB 25.35 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 14 PB 23.26 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 16 PB 22.81 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 7 PB 22.00 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 5 PB 21.82 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 12 PB 20.93 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 PB 18.77 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 PB 18.24 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 PB 18.05 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 PB 17.59 0.00.00.00.00.00.00.0
13 8 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 2 PB 17.21 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 8 PB 16.85 0.00.00.00.00.00.00.0
15 11 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 PB 16.47 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 PB 14.70 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 PB 13.26 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 16 PB 36.40 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 PB 33.02 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 13 PB 31.15 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 15 PB 30.10 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14 PB 29.31 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 PB 29.16 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
MS 13 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 2 PB 27.96 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 7 PB 26.78 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
9 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 10 PB 25.37 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
10 Daniel KarpelesDaniel Karpeles
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 6 PB 21.87 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
11 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 PB 21.05 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
12 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 PB 20.15 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 PB 17.32 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 14.89 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 49.42 0.0 11.00
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11 43.67 0.0 9.00
3 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 10 PB 30.46 0.0 8.00
4 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 PB 27.83 0.0 7.00
5 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 SB 25.73 0.0 6.00
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 7 PB 24.06 0.0 5.00
7 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 PB 21.58 0.0 4.00
8 Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 SB 18.89 0.0 3.00
9 5 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 6 18.84 0.0 2.00
10 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 PB 18.00 0.0 1.00
11 3 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 1 PB 16.37 0.0
12 Ema TrnkováEma Trnková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 2 PB 14.83 0.0
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 16 51.27 0.0 11.00
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 15 33.42 0.0 9.00
3 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 26.71 0.0 8.00
4 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 5 PB 23.17 0.0 7.00
5 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 7 PB 23.03 0.0 6.00
6 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 PB 22.58 0.0 5.00
7 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 PB 19.81 0.0 4.00
8 Pavel BroklPavel Brokl
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 3 PB 19.60 0.0 3.00
9 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 14 19.54 0.0 2.00
10 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 13 17.31 0.0 1.00
11 Jan PodzemskýJan Podzemský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 PB 13.75 0.0
12 Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 PB 13.63 0.0
13 7 Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 SB 13.39 0.0
14 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 4 PB 12.66 0.0
15 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 PB 08.31 0.0
Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 25 35.47 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 24 PB 34.94 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 23 PB 32.77 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 22 PB 31.37 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 20 PB 29.49 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 15 PB 27.22 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 19 PB 27.18 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 PB 26.77 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 21 24.80 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 SB 24.46 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 18 23.43 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 16 21.44 0.00.00.00.00.00.00.0
13 8 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 17 21.37 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 20.42 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Anna KorbelováAnna Korbelová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 10 PB 20.20 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 5 PB 20.15 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 19.97 0.00.00.00.00.00.00.0
18 5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 13 19.71 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 18.95 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 PB 18.57 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2 PB 18.03 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 8 17.13 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 PB 16.30 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 6 09.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 28.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 20 PB 41.38 0.0 11.00
2 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 18 38.71 0.0 9.00
3 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 17 36.72 0.0 8.00
4 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 19 36.24 0.0 7.00
5 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 10 PB 32.82 0.0 6.00
6 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 16 29.81 0.0 5.00