Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva a dorostu

Děčín (21. 6. 2020)

skok daleký - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 8 6.13 +1.1 m/s 5.89  -0.36.13  +1.1x6.136.09  +1.9xx
2 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 7 5.67 +0.0 m/s 5.29  +0.95.67  +0.05.36  +1.45.675.30  +2.45.47  +1.35.51  +1.2
3 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 5 5.41 +2.1 m/s 5.37 +0.9 m/s 4.13  +1.85.15  -0.85.32  +0.75.325.37  +0.95.41  +2.15.32  +0.3
4 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 6 5.40 +0.9 m/s 5.03  +2.64.97  +0.35.12  +1.55.125.04  +1.03.67  +0.05.40  +0.9
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 4 5.39 -0.9 m/s x5.39  -0.9x5.39xx5.33  -0.4
6 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 3 5.28 +0.6 m/s 5.28  +0.65.19  +0.35.08  +1.95.285.03  +0.04.90  +0.04.84  +0.5
7 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 5.13 -0.7 m/s 4.97  +0.74.96  +1.64.51  +1.64.975.13  -0.73.80  -0.94.79  +1.0
8 Vít JünglingVít Jüngling
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1 4.82 +0.1 m/s 4.82  +0.14.82  +1.24.41  +0.84.822.89  -0.74.56  -0.44.79  +0.8
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 15 5.83 +0.0 m/s 5.51  +1.1x5.68  +1.75.685.80  +1.15.83  +0.0x
2 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 5.25 -1.4 m/s 5.18  +0.55.25  -1.45.17  +1.45.255.23  +0.75.14  +0.44.88  +0.3
3 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 12 5.15 +0.9 m/s 5.03  +0.54.98  +0.95.15  +0.95.154.84  -0.65.01  +1.54.80  +0.9
MS Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 13 5.07 -0.3 m/s 4.67  +0.65.07  -0.34.97  -1.15.07x5.02  +1.4x
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 10 4.97 +0.4 m/s 4.59  +0.04.97  +0.4x4.970.00.00.0
6 Jakub PuchernaJakub Pucherna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 9 4.96 +0.4 m/s 4.64  +0.74.96  +0.44.93  +2.34.964.85  -0.74.49  +0.54.65  +0.8
7 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 4.85 +1.0 m/s 4.79  +0.04.67  +0.34.62  -0.44.794.59  -0.6x4.85  +1.0
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 8 4.66 +0.0 m/s x4.29  +0.04.46  +0.84.464.66  +0.0xx
9 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 6 4.39 +0.9 m/s 4.12  -0.34.39  +0.94.13  +0.44.394.24  +1.03.69  +1.63.89  +1.5
10 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 7 4.31 +0.0 m/s 4.20  +0.04.31  +0.04.28  +0.04.31-4.18  +1.04.04  +2.7
11 Dan KubicaDan Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 4.28 -1.3 m/s 4.28  -1.34.06  +0.04.02  -0.44.280.00.00.0
12 Martin BaxaMartin Baxa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 3.97 -0.5 m/s 3.97  -0.5xx3.970.00.00.0
13 Daniel ČervenýDaniel Červený
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 3.96 +0.3 m/s 3.64  -0.43.40  +1.13.96  +0.33.960.00.00.0
14 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 5 3.37 +0.5 m/s x3.37  +0.52.98  +0.43.370.00.00.0
15 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 3.26 +1.0 m/s 3.26  +1.0xx3.260.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 5.28 +0.3 m/s 5.13  +0.65.13  -0.3x5.13x5.20  +1.65.28  +0.3
2 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 3 5.11 +0.0 m/s 5.11  +0.0x4.97  +0.35.11x5.10  -0.3x
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 4.26 +0.0 m/s 4.26  +0.04.12  +0.04.04  -1.64.264.26  +0.54.21  +0.62.99  +0.5
Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 25 5.34 +0.4 m/s 5.29  +1.05.34  +0.4-5.345.14  -0.2--
MS Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 5.13 +1.1 m/s 5.13  +1.14.90  -0.84.77  +0.75.130.00.00.0
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 20 5.08 +0.7 m/s 4.93  +1.8xx4.93xx5.08  +0.7
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 23 5.05 +1.3 m/s xx5.05  +1.35.050.00.00.0
5 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 24 4.99 +1.3 m/s 4.87  +0.54.78  +0.04.78  +1.04.874.87  +0.04.99  +1.3x
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 18 4.98 +0.0 m/s 4.84  +0.94.84  +1.0x4.84x4.93  -0.94.98  +0.0
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 21 4.97 +1.3 m/s 4.89  +0.34.81  +0.14.97  +1.34.970.00.00.0
8 Karolína VoháňkováKarolína Voháňková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
06 3 4.50 +1.1 m/s x4.01  +1.04.19  +0.74.19xx4.50  +1.1
9 Beáta RočkováBeáta Ročková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 15 4.46 +0.5 m/s x4.10  +0.54.12  +0.34.124.46  +0.5x4.45  -0.3
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 17 4.31 +1.0 m/s 4.31  +1.04.30  +1.1x4.310.00.00.0
11 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 4.29 -0.7 m/s 4.06  +0.64.19  +1.34.08  +0.04.194.23  +1.34.29  -0.74.22  +1.0
12 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 13 4.23 -0.9 m/s xx4.23  -0.94.230.00.00.0
13 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 8 4.16 +0.6 m/s 4.16  +0.64.01  +0.54.02  +0.64.164.11  -0.84.13  +0.02.81  +0.1
MS Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 16 4.13 +1.0 m/s x4.13  +1.0x4.130.00.00.0
15 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 12 4.09 +0.4 m/s 3.45  +0.73.87  +1.24.09  +0.44.090.00.00.0
16 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 10 3.89 +0.7 m/s x3.89  +0.73.35  +0.03.890.00.00.0
17 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 11 3.83 +1.3 m/s 3.83  +1.33.35  +1.03.72  +0.63.830.00.00.0
18 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 7 3.78 +1.2 m/s 3.78  +1.23.65  -0.3x3.780.00.00.0
MS Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 3.71 +0.4 m/s 3.71  +0.43.70  +1.23.57  +0.53.710.00.00.0
20 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 6 3.45 +1.4 m/s 3.45  +1.42.83  -1.23.16  +0.03.450.00.00.0
21 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 5 3.42 +1.3 m/s 3.42  +1.33.32  -1.2x3.420.00.00.0
22 Linda ŠimkováLinda Šimková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 2 3.15 +1.0 m/s xx3.15  +1.03.150.00.00.0
Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 22 NM xxx0.00.00.00.0
Natálie KubíkováNatálie Kubíková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
05 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků