Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva a dorostu

Děčín (21. 6. 2020)

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 1.87 ----o-oooxooxoxxx
2 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 1.78 ---oxooxxooxoxxx
3 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 5 1.78 ----o-xxooxxo
4 Michael HoftychMichael Hoftych
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 1.68 --oxoxoox
5 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 2 1.60 -ooxoxxx
6 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 1.60 -oxoxxoxxx
7 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 1 1.55 oxoxoxxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 Body
1 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 1.50 -ooooxxx
2 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 4 1.45 --xoxoxxx
3 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 1.35 ooxxx
Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 NM -xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 1.57 --o-ooxxoxoxxx
2 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 7 1.54 -----xoo-xxx
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 1.51 ooooooxxx
4 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 1.45 ooxooxxx
5 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 1.45 oooxoxxx
6 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2 1.40 oooxxx
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 1 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 16 1.66 -----ooooo-xooxxx
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 15 1.54 ----x-ooxxoxxx
3 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 14 1.48 -o-ooxoxxx
4 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 13 1.45 oooooxxx
5 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 11 1.40 xoooxoxxx
6 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 2 1.40 oxoxoxxoxxx
7= Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 1.35 oooxxx
7= Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 10 1.35 oooxxx
7= Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 12 1.35 oooxxx
10= Sofie KrstevaSofie Krsteva
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 8 1.30 ooxxx
10= Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 6 1.30 ooxxx
12= Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 1.25 oxxx
12= Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 1.25 oxxx
14= Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 7 1.25 xxoxxx
14= Thu Huyen PhamováThu Huyen Phamová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 3 1.25 xxoxxx
Marie KolárovskáMarie Kolárovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 16 závodníků