Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva a dorostu

Děčín (21. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.28
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 17.56
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 18.46
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 18.56
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 18.59
6 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 19.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 18.97
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.19
3 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 19.29
4 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.29
5 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.03
6 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 20.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.51
2 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 19.92
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 20.62
4 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 20.68
5 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 20.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 13:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.34
2 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 19.91
3 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.45
4 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 21.95
5 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.32
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 13:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 18.72
2 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 19.77
MS Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.84
4 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 20.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.28
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 17.56
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 18.46
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 18.56
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 18.59
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 18.72
7 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 18.97
8 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.19
9 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 19.24
10 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 19.29
10 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.29
12 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.34
13 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.51
14 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 19.77
15 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.84
16 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 19.91
17 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 19.92
18 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20.03
19 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 20.04
20 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.45
21 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 20.62
22 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 6 20.68
23 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 20.82
24 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 20.88
25 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 21.95
26 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.32

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.92
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 19.07
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.32
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.84
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 20.10
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 20.28
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 20.56
3 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.72
4 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 21.31
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 21.62
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 22.37
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.22
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.33
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.79
4 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.16
5 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.29
6 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 6 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
2 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 4 22.29
3 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 22.35
4 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 22.59
5 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.03
6 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 1 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DufkováKlára Dufková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 20.93
2 Alex BöhmováAlex Böhmová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.39
3 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.70
4 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.53
5 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.66
Sabina ZáblockáSabina Záblocká 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 20.71
2 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 22.34
3 Lenka KonopováLenka Konopová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.67
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 22.67
5 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.09
6 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.94
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta RočkováBeáta Ročková 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 20.73
2 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.02
3 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 3 25.03
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: -4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.94
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.95
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.15
MS Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 21.75
MS Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 23.82
MS Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.38
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.44
MS Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.76
MS Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.08
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.17
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.92
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 19.07
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.32
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.84
5 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.94
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 20.10
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.16
8 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 20.28
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.44
10 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 20.56
11 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 20.71
12 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.72
13 Beáta RočkováBeáta Ročková 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 20.73
14 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.76
15 Klára DufkováKlára Dufková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 20.93
16 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.95
17 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.08
18 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.15
19 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.17
20 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.22
21 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 21.31
22 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.33
23 Alex BöhmováAlex Böhmová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.39
24 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.46
25 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 21.62
26 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.70
27 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 21.75
28 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.79
29 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.16
30 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
31 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.29
31 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 4 22.29
33 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 22.34
34 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 22.35
35 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 22.37
36 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 6 22.53
37 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 22.59
38 Lenka KonopováLenka Konopová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.67
38 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 22.67
40 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.02
41 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.03
42 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.09
43 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 1 23.73
44 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 23.82
45 Tereza KošanováTereza Košanová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.94
46 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.38
47 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.53
48 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.66
49 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 3 25.03
Sabina ZáblockáSabina Záblocká 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 DNS