Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj přípravek

Brno - stadion VUT (16. 6. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.65
2 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 10.70
3 9 Kryštof MarekKryštof Marek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.26
4 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.41
5 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.94
6 29 Jakub PokornýJakub Pokorný 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.25
7 Čeněk PopelkaČeněk Popelka 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Adam ŘíhaAdam Říha 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10.10
2 11 Adam BeregerAdam Bereger 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.38
3 15 Jiří KantorJiří Kantor 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.76
4 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.85
5 10 Tomáš SloupTomáš Sloup 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.08
6 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.94
7 13 Filip HošekFilip Hošek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.96
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MorrisDominik Morris 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.14
2 17 Vít ChmelaVít Chmela 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.41
3 16 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.62
4 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 13.35
5 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.36
6 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký 13 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 13.47
7 22 Dominik VíšekDominik Víšek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 14.91
8 Max MatějíčekMax Matějíček 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.11
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaranLukáš Baran 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11.07
2 Marek PlevačMarek Plevač 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.11
3 23 Teo SkotákTeo Skoták 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.02
4 18 Samuel ChodákSamuel Chodák 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.04
5 20 Jiří TitzJiří Titz 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.05
6 19 Dominik MašaDominik Maša 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.28
7 Lukáš TomečekLukáš Tomeček 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.35
8 24 Oldřich SovaOldřich Sova 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.65
2 30 Adam ŘíhaAdam Říha 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10.10
3 11 Adam BeregerAdam Bereger 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.38
4 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 10.70
5 15 Jiří KantorJiří Kantor 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.76
6 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.85
7 Lukáš BaranLukáš Baran 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11.07
8 10 Tomáš SloupTomáš Sloup 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.08
9 Marek PlevačMarek Plevač 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.11
10 Dominik MorrisDominik Morris 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.14
11 9 Kryštof MarekKryštof Marek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.26
12 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.41
12 17 Vít ChmelaVít Chmela 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.41
14 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.94
14 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.94
16 13 Filip HošekFilip Hošek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.96
17 23 Teo SkotákTeo Skoták 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.02
18 18 Samuel ChodákSamuel Chodák 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.04
19 20 Jiří TitzJiří Titz 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.05
20 29 Jakub PokornýJakub Pokorný 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.25
21 19 Dominik MašaDominik Maša 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.28
22 Lukáš TomečekLukáš Tomeček 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.35
23 16 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.62
24 Čeněk PopelkaČeněk Popelka 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 12.72
25 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 13.35
26 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.36
27 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký 13 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 13.47
28 22 Dominik VíšekDominik Víšek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 14.91
29 Max MatějíčekMax Matějíček 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15.11
30 24 Oldřich SovaOldřich Sova 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.44

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Marek KučeraMarek Kučera 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.81
2 3 Marek PetrMarek Petr 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.22
3 26 Vojtěch JulínekVojtěch Julínek 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10.49
4 1 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.11
5 27 Matěj PokornýMatěj Pokorný 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 09.56
2 4 Štěpán VilímskýŠtěpán Vilímský 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.65
3 6 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.78
4 7 Jakub StohrJakub Stohr 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.29
5 Petr MičkaPetr Mička 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 09.56
2 4 Štěpán VilímskýŠtěpán Vilímský 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.65
3 6 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.78
4 2 Marek KučeraMarek Kučera 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.81
5 3 Marek PetrMarek Petr 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.22
6 26 Vojtěch JulínekVojtěch Julínek 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10.49
7 1 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.11
8 7 Jakub StohrJakub Stohr 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.29
9 27 Matěj PokornýMatěj Pokorný 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.39
5 Petr MičkaPetr Mička 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.84
2 45 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.94
3 73 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 11.10
4 Ella HejčováElla Hejčová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.25
5 77 Sarah DudováSarah Dudová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.85
6 74 Ema FučíkováEma Fučíková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 11.90
7 47 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TokárováZuzana Tokárová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.80
2 71 Linda TrčkováLinda Trčková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 10.86
3 76 Iva StojanovováIva Stojanovová 12 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 10.99
4 72 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 11.42
5 75 Anežka HladkáAnežka Hladká 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11.85
6 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.03
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Anna NeplechováAnna Neplechová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.34
2 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.58
3 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.76
4 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.09
5 50 Anna HladílkováAnna Hladílková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.28
6 49 Livia GabrielLivia Gabriel 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.80
7 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 13.16
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Natálie MifkováNatálie Mifková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.34
2 56 Beáta DöményováBeáta Döményová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.12
3 Stela KostelníkováStela Kostelníková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.22
4 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.59
5 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.70
6 60 Ella FridrichováElla Fridrichová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 18.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.84
2 45 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.94
3 Zuzana TokárováZuzana Tokárová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.80
4 71 Linda TrčkováLinda Trčková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 10.86
5 76 Iva StojanovováIva Stojanovová 12 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 10.99
6 73 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 11.10
7 Ella HejčováElla Hejčová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.25
8 51 Anna NeplechováAnna Neplechová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.34
8 57 Natálie MifkováNatálie Mifková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.34
10 72 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 11.42
11 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.58
12 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.76
13 77 Sarah DudováSarah Dudová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.85
13 75 Anežka HladkáAnežka Hladká 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11.85
15 74 Ema FučíkováEma Fučíková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 11.90
16 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.03
17 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.09
18 56 Beáta DöményováBeáta Döményová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.12
19 Stela KostelníkováStela Kostelníková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12.22
20 50 Anna HladílkováAnna Hladílková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.28
21 47 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.73
22 49 Livia GabrielLivia Gabriel 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.80
23 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 13.16
24 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.59
25 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.70
26 60 Ella FridrichováElla Fridrichová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 18.06
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.26
2 Natalia WilksováNatalia Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.42
3 63 Eliška TrčkováEliška Trčková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 10.00
4 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.13
5 79 Valerie VeseláValerie Veselá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.18
6 Karolína PopelkováKarolína Popelková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.53
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.83
2 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.86
3 65 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 10.06
4 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10.94
5 33 Ella DžozličElla Džozlič 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.21
6 78 Klára NečasováKlára Nečasová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.42
7 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.83
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.41
2 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.92
3 38 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.22
4 40 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.13
5 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 11.19
6 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.26
7 Stela KániováStela Kániová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.45
8 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.06
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.69
2 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10.55
3 43 Linda RyškováLinda Ryšková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.70
4 42 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.82
5 70 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 10.85
6 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.21
7 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.26
2 80 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.41
3 Natalia WilksováNatalia Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.42
4 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.69
5 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.83
6 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.86
7 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.92
8 63 Eliška TrčkováEliška Trčková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 10.00
9 65 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 10.06
10 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.13
11 79 Valerie VeseláValerie Veselá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.18
12 38 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.22
13 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10.55
14 43 Linda RyškováLinda Ryšková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.70
15 42 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.82
16 70 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 10.85
17 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10.94
18 40 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.13
19 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 11.19
20 33 Ella DžozličElla Džozlič 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.21
21 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.26
22 78 Klára NečasováKlára Nečasová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.42
23 Stela KániováStela Kániová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.45
24 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 11.83
25 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.06
26 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.21
27 Karolína PopelkováKarolína Popelková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.53
28 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.71
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.71
2 30 Adam ŘíhaAdam Říha 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 57.39
3 9 Kryštof MarekKryštof Marek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 61.42
4 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 62.61
5 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 64.31
6 10 Tomáš SloupTomáš Sloup 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 64.56
7 29 Jakub PokornýJakub Pokorný 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 73.18
8 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 77.72
9 Čeněk PopelkaČeněk Popelka 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 82.50
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Adam BeregerAdam Bereger 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 59.20
2 Lukáš BaranLukáš Baran 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 59.90
3 15 Jiří KantorJiří Kantor 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.60
4 Marek PlevačMarek Plevač 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11 64.60
5 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 67.60
6 16 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 68.80
7 17 Vít ChmelaVít Chmela 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 69.70
8 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 71.60
9 13 Filip HošekFilip Hošek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 79.80
10 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký 13 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 88.80
11 Max MatějíčekMax Matějíček 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 99.99
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MorrisDominik Morris 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 62.42
2 20 Jiří TitzJiří Titz 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 69.54
3 18 Samuel ChodákSamuel Chodák 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 72.11
4 23 Teo SkotákTeo Skoták 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 73.39
5 19 Dominik MašaDominik Maša 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 76.63
6 Lukáš TomečekLukáš Tomeček 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 80.28
7 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 83.40
8 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 83.92
9 24 Oldřich SovaOldřich Sova 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 96.09
10 22 Dominik VíšekDominik Víšek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 99.99
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.71
2 30 Adam ŘíhaAdam Říha 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 57.39
3 11 Adam BeregerAdam Bereger 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 59.20
4 Lukáš BaranLukáš Baran 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 59.90
5 9 Kryštof MarekKryštof Marek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 61.42
6 15 Jiří KantorJiří Kantor 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.60
7 Dominik MorrisDominik Morris 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 62.42
8 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 62.61
9 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 64.31
10 10 Tomáš SloupTomáš Sloup 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 64.56
11 Marek PlevačMarek Plevač 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11 64.60
12 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 67.60
13 16 Alex CahaAlex Caha 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 68.80
14 20 Jiří TitzJiří Titz 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 69.54
15 17 Vít ChmelaVít Chmela 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 69.70
16 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 71.60
17 18 Samuel ChodákSamuel Chodák 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 72.11
18 29 Jakub PokornýJakub Pokorný 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 73.18
19 23 Teo SkotákTeo Skoták 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 73.39
20 19 Dominik MašaDominik Maša 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 76.63
21 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 77.72
22 13 Filip HošekFilip Hošek 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 79.80
23 Lukáš TomečekLukáš Tomeček 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 80.28
24 Čeněk PopelkaČeněk Popelka 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 82.50
25 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 83.40
26 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 83.92
27 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký 13 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 88.80
28 24 Oldřich SovaOldřich Sova 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 96.09
29 Max MatějíčekMax Matějíček 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 99.99
29 22 Dominik VíšekDominik Víšek 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 99.99

300 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10 53.36
2 4 Štěpán VilímskýŠtěpán Vilímský 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 55.53
3 26 Vojtěch JulínekVojtěch Julínek 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 57.69
4 6 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 58.73
5 3 Marek PetrMarek Petr 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 60.12
6 2 Marek KučeraMarek Kučera 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 61.27
7 7 Jakub StohrJakub Stohr 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 62.11
8 1 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 62.64
9 27 Matěj PokornýMatěj Pokorný 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 67.19
5 Petr MičkaPetr Mička 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 56.68
2 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 57.64
3 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.93
4 Ella HejčováElla Hejčová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 64.26
5 73 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.79
6 77 Sarah DudováSarah Dudová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 70.06
7 47 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 72.05
8 75 Anežka HladkáAnežka Hladká 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 75.48
9 74 Ema FučíkováEma Fučíková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 78.13
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TokárováZuzana Tokárová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 61.91
2 76 Iva StojanovováIva Stojanovová 12 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 63.40
3 50 Anna HladílkováAnna Hladílková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 64.25
4 72 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 64.34
5 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 64.48
6 71 Linda TrčkováLinda Trčková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 66.77
7 51 Anna NeplechováAnna Neplechová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 77.05
8 49 Livia GabrielLivia Gabriel 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 80.51
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 65.05
2 57 Natálie MifkováNatálie Mifková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 66.37
3 Stela KostelníkováStela Kostelníková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 70.95
4 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 72.62
5 56 Beáta DöményováBeáta Döményová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 76.39
6 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 78.01
7 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 81.33
8 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 85.90
9 60 Ella FridrichováElla Fridrichová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 99.99
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Emma ArrufíEmma Arrufí 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 56.68
2 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 57.64
3 Zuzana TokárováZuzana Tokárová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 61.91
4 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 61.93
5 76 Iva StojanovováIva Stojanovová 12 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 63.40
6 50 Anna HladílkováAnna Hladílková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 64.25
7 Ella HejčováElla Hejčová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 64.26
8 72 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 64.34
9 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 64.48
10 73 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.79
11 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 65.05
12 57 Natálie MifkováNatálie Mifková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 66.37
13 71 Linda TrčkováLinda Trčková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 66.77
14 77 Sarah DudováSarah Dudová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 70.06
15 Stela KostelníkováStela Kostelníková 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 70.95
16 47 Petra CambalováPetra Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 72.05
17 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 72.62
18 75 Anežka HladkáAnežka Hladká 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 75.48
19 56 Beáta DöményováBeáta Döményová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 76.39
20 51 Anna NeplechováAnna Neplechová 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 77.05
21 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 78.01
22 74 Ema FučíkováEma Fučíková 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 78.13
23 49 Livia GabrielLivia Gabriel 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 80.51
24 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová 13 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 81.33
25 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová 14 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 85.90
26 60 Ella FridrichováElla Fridrichová 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 99.99
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková 12 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia WilksováNatalia Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 49.58
2 64 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 53.04
3 63 Eliška TrčkováEliška Trčková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 54.37
4 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 54.64
5 79 Valerie VeseláValerie Veselá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 55.08
6 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.12
7 33 Ella DžozličElla Džozlič 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 60.78
8 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 61.34
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Karolína PopelkováKarolína Popelková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 53.28
2 80 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 55.70
3 65 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 60.12
4 38 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 62.58
5 40 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 62.61
6 Stela KániováStela Kániová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 65.02
7 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 69.80
8 78 Klára NečasováKlára Nečasová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 69.80
9 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 70.99
10 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 77.95
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.40
2 70 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 55.67
3 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.11
4 43 Linda RyškováLinda Ryšková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 57.68
5 42 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 58.09
6 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 60.45
7 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 69.92
8 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 73.71
9 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 74.73
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia WilksováNatalia Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 49.58
2 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.40
3 64 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 53.04
4 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 53.28
5 63 Eliška TrčkováEliška Trčková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 54.37
6 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 54.64
7 79 Valerie VeseláValerie Veselá 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 55.08
8 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.12
9 70 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 55.67
10 80 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 55.70
11 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.11
12 43 Linda RyškováLinda Ryšková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 57.68
13 42 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 58.09
14 65 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 60.12
15 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 60.45
16 33 Ella DžozličElla Džozlič 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 60.78
17 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 61.34
18 38 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 62.58
19 40 Sabina KleberováSabina Kleberová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 62.61
20 Stela KániováStela Kániová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 65.02
21 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 69.80
21 78 Klára NečasováKlára Nečasová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 69.80
23 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 69.92
24 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 70.99
25 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 73.71
26 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková 10 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 74.73
27 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová 09 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 77.95
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Karolína PopelkováKarolína Popelková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 16.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 6 3.55 3.503.423.553.550.00.00.0
2 30 Adam ŘíhaAdam Říha
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 19 3.41 2.983.373.413.410.00.00.0
3 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 18 3.07 2.903.073.053.070.00.00.0
4 11 Adam BeregerAdam Bereger
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 2 3.00 2.972.953.003.000.00.00.0
5 10 Tomáš SloupTomáš Sloup
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 21 2.98 2.982.572.932.980.00.00.0
6 Lukáš BaranLukáš Baran
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 2.91 2.752.912.852.910.00.00.0
7 Dominik MorrisDominik Morris
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 2.90 2.662.902.882.900.00.00.0
8 9 Kryštof MarekKryštof Marek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 13 2.88 2.532.882.872.880.00.00.0
9 15 Jiří KantorJiří Kantor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 12 2.88 2.832.762.882.880.00.00.0
10 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 10 2.84 2.822.752.842.840.00.00.0
11 17 Vít ChmelaVít Chmela
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 9 2.72 2.552.622.722.720.00.00.0
12 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 4 2.70 2.672.622.702.700.00.00.0
13 Marek PlevačMarek Plevač
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 2.70 2.702.582.452.700.00.00.0
14 13 Filip HošekFilip Hošek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 8 2.68 2.632.681.902.680.00.00.0
15 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 5 2.63 2.632.072.582.630.00.00.0
16 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 26 2.61 2.612.552.252.610.00.00.0
17 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
13 7 2.57 2.572.402.332.570.00.00.0
18 29 Jakub PokornýJakub Pokorný
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 16 2.42 x2.42x2.420.00.00.0
19 Lukáš TomečekLukáš Tomeček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 24 2.40 2.402.302.352.400.00.00.0
20 19 Dominik MašaDominik Maša
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 14 2.40 2.352.402.282.400.00.00.0
21 20 Jiří TitzJiří Titz
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 23 2.30 2.302.122.262.300.00.00.0
22 22 Dominik VíšekDominik Víšek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 27 2.18 2.182.101.952.180.00.00.0
23 Max MatějíčekMax Matějíček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 15 2.18 2.002.182.052.180.00.00.0
24 16 Alex CahaAlex Caha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 3 2.14 2.141.952.012.140.00.00.0
25 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 1 2.10 2.102.00x2.100.00.00.0
26 23 Teo SkotákTeo Skoták
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 20 2.08 1.902.002.082.080.00.00.0
27 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 25 1.95 1.951.761.801.950.00.00.0
28 24 Oldřich SovaOldřich Sova
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 22 1.90 1.901.681.631.900.00.00.0
29 Čeněk PopelkaČeněk Popelka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 17 1.72 1.721.501.621.720.00.00.0
30 18 Samuel ChodákSamuel Chodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 11 1.60 1.60x1.341.600.00.00.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Marek KučeraMarek Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 3 3.88 x3.883.563.880.00.00.0
2 4 Štěpán VilímskýŠtěpán Vilímský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 9 3.84 3.843.703.823.840.00.00.0
3 25 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 10 3.82 3.403.823.633.820.00.00.0
4 6 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 7 3.63 3.453.633.583.630.00.00.0
5 26 Vojtěch JulínekVojtěch Julínek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 1 3.13 3.033.132.283.130.00.00.0
6 3 Marek PetrMarek Petr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 5 3.10 3.063.033.103.100.00.00.0
7 27 Matěj PokornýMatěj Pokorný
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 6 2.98 2.752.982.952.980.00.00.0
8 7 Jakub StohrJakub Stohr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 2.72 2.652.72x2.720.00.00.0
9 1 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 2 2.65 x2.432.652.650.00.00.0
5 Petr MičkaPetr Mička
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 16.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 6 3.23 2.783.123.233.230.00.00.0
2 71 Linda TrčkováLinda Trčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 25 3.10 3.023.103.073.100.00.00.0
3 45 Emma ArrufíEmma Arrufí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 3.01 2.553.012.853.010.00.00.0
4 73 Adéla BurianováAdéla Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 4 2.96 2.822.912.962.960.00.00.0
5 76 Iva StojanovováIva Stojanovová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
12 22 2.91 2.572.912.702.910.00.00.0
6 Ella HejčováElla Hejčová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 12 2.87 2.722.872.772.870.00.00.0
7 72 Denisa VolfováDenisa Volfová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 27 2.85 x2.522.852.850.00.00.0
8 75 Anežka HladkáAnežka Hladká
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 14 2.82 2.702.822.582.820.00.00.0
9 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 20 2.70 2.622.702.512.700.00.00.0
10 74 Ema FučíkováEma Fučíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 10 2.67 2.672.542.662.670.00.00.0
11 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 16 2.65 2.602.652.592.650.00.00.0
12 77 Sarah DudováSarah Dudová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 8 2.62 2.602.622.572.620.00.00.0
13 Zuzana TokárováZuzana Tokárová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 24 2.59 2.372.202.592.590.00.00.0
14 57 Natálie MifkováNatálie Mifková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 17 2.53 2.412.532.472.530.00.00.0
15 51 Anna NeplechováAnna Neplechová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 18 2.41 2.321.982.412.410.00.00.0
16 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 23 2.40 2.282.352.402.400.00.00.0
17 50 Anna HladílkováAnna Hladílková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 13 2.37 2.372.002.182.370.00.00.0
18 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 19 2.35 2.352.152.012.350.00.00.0
19 49 Livia GabrielLivia Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 11 2.20 2.201.831.902.200.00.00.0
20 56 Beáta DöményováBeáta Döményová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 7 2.15 1.901.862.152.150.00.00.0
21 Stela KostelníkováStela Kostelníková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 15 2.07 2.072.031.882.070.00.00.0
22 47 Petra CambalováPetra Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 5 2.06 x1.982.062.060.00.00.0
23 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 3 1.92 1.501.921.681.920.00.00.0
24 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 21 1.90 1.851.901.881.900.00.00.0
25 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 1 1.87 1.821.831.871.870.00.00.0
26 60 Ella FridrichováElla Fridrichová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 9 0.70 0.700.32x0.700.00.00.0
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 26 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalia WilksováNatalia Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 28 4.08 0.0
2 64 Karolína SchelleKarolína Schelle
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 22 3.90 3.783.693.903.900.00.00.0
3 65 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 11 3.82 3.363.823.293.820.00.00.0
4 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 18 3.75 3.753.563.383.750.00.00.0
5 79 Valerie VeseláValerie Veselá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 27 3.74 3.583.573.743.740.00.00.0
6 80 Sofie KántorováSofie Kántorová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 9 3.68 3.623.533.683.680.00.00.0
7 63 Eliška TrčkováEliška Trčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 26 3.68 3.473.683.523.680.00.00.0
8 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 29 3.49 3.36x3.493.490.00.00.0
9 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 14 3.43 2.893.323.433.430.00.00.0
10 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 3.36 x3.363.353.360.00.00.0
11 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 23 3.35 3.353.263.163.350.00.00.0
12 42 Tereza NovotnáTereza Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 16 3.34 3.083.342.903.340.00.00.0
13 38 Lucie BergerováLucie Bergerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 1 3.27 x3.253.273.270.00.00.0
14 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 12 3.24 3.243.113.153.240.00.00.0
15 33 Ella DžozličElla Džozlič
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 4 3.05 3.052.923.053.050.00.00.0
16 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 3 3.02 2.882.953.023.020.00.00.0
17 43 Linda RyškováLinda Ryšková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 20 3.01 2.803.012.933.010.00.00.0
18 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 2 2.95 2.952.932.552.950.00.00.0
19 70 Barbora SyrováBarbora Syrová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 24 2.85 2.682.852.822.850.00.00.0
20 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 5 2.85 2.852.632.472.850.00.00.0
21 40 Sabina KleberováSabina Kleberová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 10 2.77 2.77x2.392.770.00.00.0
22 78 Klára NečasováKlára Nečasová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 15 2.70 2.392.702.522.700.00.00.0
23 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 21 2.66 2.542.661.902.660.00.00.0
24 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 7 2.60 2.602.352.342.600.00.00.0
25 Stela KániováStela Kániová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 2.42 2.282.422.332.420.00.00.0
26 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 13 2.38 2.352.382.222.380.00.00.0
27 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 17 2.13 2.131.892.042.130.00.00.0
28 Karolína PopelkováKarolína Popelková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 19 2.00 1.932.001.982.000.00.00.0
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 25 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 16.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Štěpán VilímskýŠtěpán Vilímský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 9 33.83 0.0
2 2 Marek KučeraMarek Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 3 31.60 0.0
3 25 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 10 27.80 0.0
4 27 Matěj PokornýMatěj Pokorný
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 6 26.79 0.0
5 26 Vojtěch JulínekVojtěch Julínek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 1 26.00 0.0
6 6 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 7 25.07 0.0
7 3 Marek PetrMarek Petr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 5 22.30 0.0
8 1 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 2 20.23 0.0
9 7 Jakub StohrJakub Stohr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 10.17 0.0
5 Petr MičkaPetr Mička
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 4 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 16.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 63 Eliška TrčkováEliška Trčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 26 36.31 0.00.00.00.00.00.00.0
2 80 Sofie KántorováSofie Kántorová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 9 30.23 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Natalia WilksováNatalia Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 28 29.88 0.0
4 64 Karolína SchelleKarolína Schelle
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 22 26.80 0.00.00.00.00.00.00.0
5 61 Mariana BřezíkováMariana Březíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 3 24.61 0.00.00.00.00.00.00.0
6 65 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 11 22.16 0.00.00.00.00.00.00.0
7 38 Lucie BergerováLucie Bergerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 1 22.07 0.00.00.00.00.00.00.0
8 34 Natálie HebnarováNatálie Hebnarová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 21.68 0.00.00.00.00.00.00.0
9 66 Lucie ChrastilováLucie Chrastilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
09 7 20.48 0.00.00.00.00.00.00.0
10 79 Valerie VeseláValerie Veselá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 27 19.71 0.00.00.00.00.00.00.0
11 33 Ella DžozličElla Džozlič
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 4 18.87 0.00.00.00.00.00.00.0
12 37 Ella ZrzaváElla Zrzavá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 29 18.83 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Leontína LapčíkováLeontína Lapčíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 14 18.29 0.00.00.00.00.00.00.0
14 35 Nela PavlíkováNela Pavlíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 18 18.28 0.00.00.00.00.00.00.0
15 70 Barbora SyrováBarbora Syrová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 24 17.73 0.00.00.00.00.00.00.0
16 68 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 2 17.26 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Markéta KrtíčkováMarkéta Krtíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 12 16.83 0.00.00.00.00.00.00.0
18 69 Štěpánka KružíkováŠtěpánka Kružíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 13 16.46 0.00.00.00.00.00.00.0
19 67 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
10 23 15.93 0.00.00.00.00.00.00.0
20 39 Amálie GalíkováAmálie Galíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 5 15.30 0.00.00.00.00.00.00.0
21 42 Tereza NovotnáTereza Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 16 15.11 0.00.00.00.00.00.00.0
22 43 Linda RyškováLinda Ryšková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 20 13.79 0.00.00.00.00.00.00.0
23 44 Sofie SamsoniukováSofie Samsoniuková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 21 12.52 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Karolína PopelkováKarolína Popelková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 19 12.22 0.00.00.00.00.00.00.0
25 41 Terezie NovotnáTerezie Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 17 11.35 0.00.00.00.00.00.00.0
26 78 Klára NečasováKlára Nečasová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 15 11.26 0.00.00.00.00.00.00.0
27 40 Sabina KleberováSabina Kleberová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 10 10.51 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Stela KániováStela Kániová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 8 08.31 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Anna ŠtefulíkováAnna Štefulíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 25 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 7 29.92 0.0
2 29 Jakub PokornýJakub Pokorný
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 19 25.36 0.0
3 30 Adam ŘíhaAdam Říha
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 22 24.46 0.0
4 11 Adam BeregerAdam Bereger
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 3 23.95 0.0
5 9 Kryštof MarekKryštof Marek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 14 23.63 0.0
6 28 Mikuláš RůžičkaMikuláš Růžička
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 21 21.96 0.0
7 10 Tomáš SloupTomáš Sloup
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 24 20.48 0.0
8 Marek PlevačMarek Plevač
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 18 18.90 0.0
9 8 Jindřich BednaříkJindřich Bednařík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 18.37 0.0
10 14 Gabriel ChodákGabriel Chodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 11 17.65 0.0
11 Lukáš BaranLukáš Baran
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 1 16.94 0.0
12 Sebastian FojtášekSebastian Fojtášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 6 16.81 0.0
13 15 Jiří KantorJiří Kantor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 13 16.63 0.0
14 Dominik MorrisDominik Morris
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 17 15.52 0.0
15 23 Teo SkotákTeo Skoták
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 23 14.52 0.0
16 12 Tomáš CigánekTomáš Cigánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 5 13.97 0.0
17 Lukáš TomečekLukáš Tomeček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 27 12.97 0.0
18 17 Vít ChmelaVít Chmela
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 10 12.83 0.0
19 Max MatějíčekMax Matějíček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 16 12.75 0.0
20 16 Alex CahaAlex Caha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 4 12.63 0.0
21 18 Samuel ChodákSamuel Chodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 12 11.35 0.0
22 20 Jiří TitzJiří Titz
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 26 10.68 0.0
23 Čeněk PopelkaČeněk Popelka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 20 09.95 0.0
24 19 Dominik MašaDominik Maša
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 15 09.70 0.0
25 31 Ondřej HladkýOndřej Hladký
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
13 8 09.60 0.0
26 22 Dominik VíšekDominik Víšek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 30 09.32 0.0
27 21 Eliáš VašourekEliáš Vašourek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 28 07.90 0.0
28 13 Filip HošekFilip Hošek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 9 07.20 0.0
29 24 Oldřich SovaOldřich Sova
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 25 05.30 0.0
30 Alex_Tom VeselýAlex_Tom Veselý
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 29 03.70 0.0
Celkem 30 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 71 Linda TrčkováLinda Trčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 25 23.10 0.0
2 72 Denisa VolfováDenisa Volfová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 27 14.74 0.0
3 51 Anna NeplechováAnna Neplechová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 18 14.61 0.0
4 45 Emma ArrufíEmma Arrufí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 13.72 0.0
5 46 Zuzana CambalováZuzana Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 6 13.36 0.0
6 50 Anna HladílkováAnna Hladílková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 13 12.95 0.0
7 75 Anežka HladkáAnežka Hladká
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 14 12.82 0.0
8 59 Zita BartolšicováZita Bartolšicová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
14 3 12.78 0.0
9 Ella HejčováElla Hejčová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 12 11.98 0.0
10 53 Adina StejskalováAdina Stejskalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 20 11.97 0.0
11 Valentýna SvobodováValentýna Svobodová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 23 11.90 0.0
12 48 Ellen MaixnerováEllen Maixnerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 16 11.81 0.0
13 77 Sarah DudováSarah Dudová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 8 10.91 0.0
14 73 Adéla BurianováAdéla Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 4 10.80 0.0
15 49 Livia GabrielLivia Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 11 09.80 0.0
16 74 Ema FučíkováEma Fučíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
11 10 09.60 0.0
17 47 Petra CambalováPetra Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 5 09.49 0.0
18 76 Iva StojanovováIva Stojanovová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
12 22 08.95 0.0
19 57 Natálie MifkováNatálie Mifková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 17 08.73 0.0
20 52 Natálie NovotnáNatálie Novotná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 19 07.80 0.0
21 56 Beáta DöményováBeáta Döményová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 7 07.58 0.0
22 Zuzana TokárováZuzana Tokárová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 24 06.81 0.0
23 Stela KostelníkováStela Kostelníková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 15 06.20 0.0
24 58 Terezie StohrováTerezie Stohrová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 21 06.11 0.0
25 55 Emma AlbrechtováEmma Albrechtová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
13 1 04.84 0.0
26 60 Ella FridrichováElla Fridrichová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
15 9 02.13 0.0
54 Ada Beáta VašourkováAda Beáta Vašourková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
12 26 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků