Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladšího žactva

Svitavy (21. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.50
2 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.05
3 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.35
4 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.40
5 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.49
6 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 09.57
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.91
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.13
3 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.34
4 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.60
5 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.62
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.72
7 Adam VernerAdam Verner 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 11.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.42
2 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 08.64
3 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.07
4 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09.16
5 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 09.29
6 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.30
7 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.46
8 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.11
2 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.18
3 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.25
4 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.35
5 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.47
6 Matěj JarošMatěj Jaroš 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.78
7 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.90
8 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.60
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.84
3 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.08
4 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.33
5 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.37
6 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.45
7 Lukáš HubertLukáš Hubert 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.57
8 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.42
2 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.50
3 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.60
4 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 08.64
5 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.84
6 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.91
7 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.05
8 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.07
9 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.08
10 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.11
11 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.13
12 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09.16
13 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.18
14 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.25
15 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 09.29
16 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.30
17 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.33
18 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.34
19 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 09.35
19 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.35
21 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.37
22 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.40
23 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.45
24 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.46
25 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.47
26 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.49
27 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 09.57
27 Lukáš HubertLukáš Hubert 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.57
27 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.57
30 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.60
31 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.62
32 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.72
33 Matěj JarošMatěj Jaroš 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.78
34 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.90
35 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.17
36 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.19
37 Adam VernerAdam Verner 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 11.28
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 DQ

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 12:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.29
2 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.42
3 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.45
4 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.77
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.82
6 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 08.86
7 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.02
8 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.19
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.49
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.53
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.53
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.70
5 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 08.86
6 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.89
7 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 09.01
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.48
2 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.08
3 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.15
4 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 09.19
5 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.28
6 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.31
7 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.45
2 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.38
3 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.46
4 Denisa JankovičováDenisa Jankovičová 09 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.58
5 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.60
6 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.59
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.96
3 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.05
4 Nikol VodičkováNikol Vodičková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.18
5 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.83
6 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.89
7 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 10.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.04
2 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.14
3 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.18
4 Nikoleta HájkováNikoleta Hájková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.78
5 Elen MikyskováElen Mikysková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 10.11
6 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 10.30
7 Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.82
2 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 08.95
3 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.28
4 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 09.58
5 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.64
6 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.65
7 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 21.6.2020 - 11:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.66
2 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 08.96
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.27
4 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.31
5 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.35
6 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.77
7 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 09.99
8 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 10.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.45
2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.48
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.59
4 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.66
5 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.82
6 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 08.95
7 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.96
7 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 08.96
9 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.04
10 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.05
11 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.08
12 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.14
13 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.15
14 Nikol VodičkováNikol Vodičková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.18
14 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.18
16 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 09.19
17 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.27
18 Tereza KönigováTereza Königová 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.28
18 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.28
20 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.31
20 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.31
22 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.35
23 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.38
24 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.46
25 Denisa JankovičováDenisa Jankovičová 09 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.58
25 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 09.58
27 Nela JedličkováNela Jedličková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 09.60
28 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.64
29 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.65
30 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 09.73
31 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.76
32 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.77
33 Nikoleta HájkováNikoleta Hájková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.78
34 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.83
35 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.89
36 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 09.99
37 Elen MikyskováElen Mikysková 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 10.11
38 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 10.30
39 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.40
40 Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.46
41 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 10.48
42 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 10.68

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 20.58
2 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.19
3 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.50
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.47
5 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.33
6 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 27.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 20.95
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.42
3 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 23.54
4 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.15
5 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.42
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 20.86
2 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.37
3 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 21.97
4 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.18
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 22.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.94
2 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 23.12
3 Filip HubkaFilip Hubka 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 23.62
4 62 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 23.75
5 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 23.83
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 22.14
2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.18
3 73 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 23.41
4 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 23.90
5 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 20.58
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 20.86
3 74 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 20.95
4 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.37
5 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 21.97
6 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 22.14
7 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.18
7 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.18
9 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.42
10 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 22.45
11 Filip SochorFilip Sochor 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.94
12 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 23.12
13 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.19
14 73 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 23.41
15 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.50
16 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 23.54
17 Filip HubkaFilip Hubka 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 23.62
18 62 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 23.75
19 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 23.83
20 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 23.90
21 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.15
22 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.47
23 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 26.33
24 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.40
25 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.42
26 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 27.93
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNF

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.97
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.24
3 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.32
4 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.52
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.16
6 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 24.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 21.42
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.47
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.39
4 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 23.40
5 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 27.77
Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.34
2 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 21.47
3 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.52
4 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 26.73
Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.37
2 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.59
3 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 23.78
4 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 25.38
5 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 25.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.63
2 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 23.30
3 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 23.48
4 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.06
5 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.10
2 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 22.65
3 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 22.78
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.34
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.10
3 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 21.42
4 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 21.47
5 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.52
6 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.97
7 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.24
8 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.32
9 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.37
10 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.47
11 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.52
12 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.63
13 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 22.65
14 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 22.78
15 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.16
16 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 23.30
17 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.39
18 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 23.40
19 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 23.48
20 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.59
21 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 23.78
22 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.06
23 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 24.10
24 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 24.21
25 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 25.38
26 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 25.89
27 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 26.73
28 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 27.77
Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 DNS
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 49.16
2 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.16
3 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 50.67
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.53
5 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 61.78
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.90
2 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 51.89
3 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 55.02
4 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 58.67
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 48.60
2 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 48.93
3 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 50.09
4 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 51.12
5 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 52.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 48.60
2 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 48.93
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 49.16
4 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.90
5 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 50.09
6 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.16
7 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 50.67
8 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 51.12
9 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 51.89
10 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 52.13
11 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 55.02
12 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 58.67
13 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.53
14 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 61.78

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 45.86
2 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 47.36
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 49.65
4 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.60
5 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 51.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.31
2 Alena HlávkováAlena Hlávková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.87
3 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 54.34
4 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 55.28
5 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 57.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.56
2 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 51.94
3 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 51.98
4 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 52.51
5 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 54.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 45.86
2 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 47.36
3 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.31
4 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 49.65
5 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.60
6 Alena HlávkováAlena Hlávková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.87
7 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.56
8 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 51.82
9 Eva UrbánkováEva Urbánková 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 51.94
10 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 51.98
11 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 52.51
12 Vendula PetrováVendula Petrová 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 54.34
13 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 54.67
14 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 55.28
15 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 57.57

800 m - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:28.08
2 74 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:29.67
3 37 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:29.71
MS 20 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:35.93
5 27 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:39.28
6 73 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:40.83
7 62 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:46.53
8 30 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:56.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:44.23
2 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:45.62
3 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:46.18
4 42 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:51.99
5 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:52.28
6 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:54.30
7 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 2:55.51
8 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 2:56.78
9 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.40
52 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.23
2 64 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:35.61
3 58 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:36.51
4 51 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:38.95
5 29 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:43.19
6 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:44.96
7 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:49.67
8 67 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 2:52.63
9 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 2:53.28
10 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 3:02.30
11 66 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 3:04.14
12 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 3:05.90
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.23
2 64 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:35.61
3 58 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:36.51
4 51 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:38.95
5 29 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:43.19
6 15 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:44.23
7 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:44.96
8 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:45.62
9 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:46.18
10 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:49.67
11 42 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:51.99
12 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:52.28
13 67 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 2:52.63
14 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 2:53.28
15 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:54.30
16 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 2:55.51
17 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 2:56.78
18 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 3:02.30
19 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.40
20 66 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 3:04.14
21 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 3:05.90
52 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF

1500 m - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 5:14.70
2 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 5:16.87
3 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 5:17.77
4 Martin ŠírMartin Šír 08 ASC RozsochyASC Rozsochy 2 5:22.20
5 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 5:22.46
6 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 8 6:05.72
7 Viktor FrancViktor Franc 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 6:44.84
Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.60
2 78 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.17
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.51
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.14
5 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.28
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.14
7 Ondra SchmidOndra Schmid 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 14.38
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 10.19
2 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.70
3 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 11.17
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.10
5 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.54
6 Lukáš HubertLukáš Hubert 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.44
7 Adam JonášAdam Jonáš 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 14.72
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.60
2 78 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.17
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 10.19
4 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.51
5 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.70
6 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.14
7 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 11.17
8 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.28
9 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.10
10 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.14
11 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.54
12 Lukáš HubertLukáš Hubert 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.44
13 Ondra SchmidOndra Schmid 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 14.38
14 Adam JonášAdam Jonáš 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 14.72

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.27
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.43
3 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.33
4 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 11.89
5 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.75
6 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.80
7 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.22
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.83
2 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.98
3 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.38
4 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.47
5 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 11.87
6 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 12.42
7 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 13.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.27
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.43
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.83
4 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.98
5 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.33
6 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.38
7 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.47
8 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 11.87
9 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 11.89
10 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 12.42
11 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.75
12 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.80
13 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.22
14 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 13.37

4 x 60 m - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmíd, Vacek, Adámek, Pražák Šmíd, Vacek, Adámek, Pražák TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 34.73
2 Burkoň, Kábele, Louvar, Jonáš Burkoň, Kábele, Louvar, Jonáš Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 35.06
3 Šmíd, Marek, Kraus, Vyroubal Šmíd, Marek, Kraus, Vyroubal TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 35.37
4 Outrata, Hladík, Svačina, Stoklasa Outrata, Hladík, Svačina, Stoklasa AC PardubiceAC Pardubice 6 36.28
5 Martinec, Jaroš, Hubka, Zvoník Martinec, Jaroš, Hubka, Zvoník Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 37.13
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 33.30
2 Bílková, Letochová, Mencová, Štěpánková Bílková, Letochová, Mencová, Štěpánková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 34.53
3 Jílková, Korábová, Van Sas, Steklá Jílková, Korábová, Van Sas, Steklá TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 35.27
4 Petrová, Urbánková, Součková, Stenzlová Petrová, Urbánková, Součková, Stenzlová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 36.57
5 Jankovičová, Mikysková, Jedličková, Hegerová Jankovičová, Mikysková, Jedličková, Hegerová Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 37.57
Kamarytová, Manychová, Vyňuchalová, Svačinová Kamarytová, Manychová, Vyňuchalová, Svačinová AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Vetchá, Königová, Petrová, Borková Vetchá, Königová, Petrová, Borková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 35.79
2 Šejnohová, Šejnohová, Karbašová, Vodičková Šejnohová, Šejnohová, Karbašová, Vodičková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 36.95
3 Lipenská, Jasanská, Novotná, Svojanovská Lipenská, Jasanská, Novotná, Svojanovská TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 37.14
4 Kalousková, Polášková, Krejčí, Václavíková Kalousková, Polášková, Krejčí, Václavíková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 39.89
7 Faltejsková, Harantová, Bajerová, Hynková Faltejsková, Harantová, Bajerová, Hynková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová Syrovcová, Mohoutová, Skřivánková, Košťálová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 33.30
2 Bílková, Letochová, Mencová, Štěpánková Bílková, Letochová, Mencová, Štěpánková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 34.53
3 Jílková, Korábová, Van Sas, Steklá Jílková, Korábová, Van Sas, Steklá TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 35.27
4 22 Vetchá, Königová, Petrová, Borková Vetchá, Königová, Petrová, Borková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 35.79
5 Petrová, Urbánková, Součková, Stenzlová Petrová, Urbánková, Součková, Stenzlová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 36.57
6 Šejnohová, Šejnohová, Karbašová, Vodičková Šejnohová, Šejnohová, Karbašová, Vodičková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 36.95
7 Lipenská, Jasanská, Novotná, Svojanovská Lipenská, Jasanská, Novotná, Svojanovská TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 37.14
8 Jankovičová, Mikysková, Jedličková, Hegerová Jankovičová, Mikysková, Jedličková, Hegerová Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 37.57
9 Kalousková, Polášková, Krejčí, Václavíková Kalousková, Polášková, Krejčí, Václavíková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 39.89
Kamarytová, Manychová, Vyňuchalová, Svačinová Kamarytová, Manychová, Vyňuchalová, Svačinová AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ
7 Faltejsková, Harantová, Bajerová, Hynková Faltejsková, Harantová, Bajerová, Hynková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 DNS

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.57 Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 6 1.48 ooxooxxoxxx
2 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2 1.45 ooooxxx
3 Ondra SchmidOndra Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 1.35 xoxoxxx
4 Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 1.30 oxxx
Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 NM xxx
Jáchym BačaJáchym Bača
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 NM -xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 21.6.2020 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.50 Body
1 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 1.44 -ooooooxxx
2 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 12 1.41 ooooxoxxoxxx
3 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 1.38 oooooxxx
4 Johanka BorkováJohanka Borková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 11 1.38 ooooxxoxxx
5 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 8 1.35 ooooxxx
6 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 1.30 oooxxx
7 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 1.30 xoooxxx
8 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 1.30 ooxoxxx
9 Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 6 1.30 ooxxoxxx
10 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 9 1.25 oox---
11 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 1.25 xooxxx
12 Marie KošinováMarie Košinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 1.20 oxx
Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 DNS
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 14 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 23 4.68 -1.5 m/s 4.48  -0.54.54  -0.64.68  -1.54.684.66  -0.8xx
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 26 4.66 -1.2 m/s 4.66  -1.24.13  -0.24.42  -0.74.66x4.27  -1.54.10  -1.8
3 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 28 4.60 -0.6 m/s 4.29  -2.54.22  -0.7x4.294.29  -0.64.60  -0.6x
4 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 24 4.56 -0.5 m/s 4.49  -0.34.29  -0.64.19  +0.14.494.19  +0.14.40  -0.74.56  -0.5
5 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 17 4.49 -0.5 m/s 4.43  -1.24.20  -1.54.22  +0.14.434.33  -0.14.49  -0.54.24  -1.1
6 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 19 4.44 -0.3 m/s 4.17  -0.54.25  -1.0x4.254.02  -0.64.18  -0.84.44  -0.3
7 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 27 4.40 -1.1 m/s 4.28  -1.54.33  -0.6x4.334.34  +0.14.36  -2.24.40  -1.1
8 78 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 21 4.33 -0.5 m/s 4.01  -0.44.33  -0.54.24  -0.24.33xxx
9 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 22 4.22 -0.4 m/s 3.87  -0.53.88  -1.24.22  -0.44.220.00.00.0
10 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 20 4.16 -0.8 m/s 4.16  -0.8xx4.160.00.00.0
11 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 13 4.15 -0.9 m/s x4.15  -0.94.03  -1.34.150.00.00.0
12 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 25 4.13 -0.4 m/s 3.80  -1.2x4.13  -0.44.130.00.00.0
13 Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 3.96 -0.6 m/s x3.88  -0.73.96  -0.63.960.00.00.0
14 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
08 8 3.91 -1.5 m/s 3.79  -2.2x3.91  -1.53.910.00.00.0
15 Ondřej AdámekOndřej Adámek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 10 3.86 -1.2 m/s 3.86  -1.23.67  -1.13.58  -1.03.860.00.00.0
16 Lukáš ValentaLukáš Valenta
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 5 3.85 -1.5 m/s 3.85  -1.53.81  -1.9x3.850.00.00.0
17 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 18 3.84 -0.6 m/s x3.77  -1.03.84  -0.63.840.00.00.0
18 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 15 3.79 -0.2 m/s x3.79  -0.2x3.790.00.00.0
19 Jakub BrychtaJakub Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 16 3.63 -1.1 m/s 3.54  +0.03.46  -0.23.63  -1.13.630.00.00.0
20 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
AC PardubiceAC Pardubice
09 14 3.57 -1.1 m/s x3.57  -1.1x3.570.00.00.0
21 Jakub LouvarJakub Louvar
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 11 3.55 -1.8 m/s 3.14  -1.13.55  -1.83.53  -0.33.550.00.00.0
22 Filip HubkaFilip Hubka
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
07 1 3.50 -2.1 m/s xx3.50  -2.13.500.00.00.0
23 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
08 2 3.43 -1.6 m/s 3.43  -1.63.17  -1.93.34  -1.23.430.00.00.0
24 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 9 3.10 2.98  -1.2x3.103.100.00.00.0
25 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 2.91 -1.2 m/s 2.91  -1.22.74  -1.92.54  -0.52.910.00.00.0
26 Adam VernerAdam Verner
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 7 2.90 -1.2 m/s 2.90  -1.22.79  -1.02.68  -1.42.900.00.00.0
Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 38 4.62 -1.2 m/s 4.17  -1.34.62  -1.2x4.624.40  -1.84.53  -0.44.53  -1.4
2 Veronika ČechováVeronika Čechová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 39 4.61 -1.2 m/s 4.28  -0.94.34  -0.44.61  -1.24.614.40  -1.34.57  -0.74.55  -0.9
3 51 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 34 4.38 -0.5 m/s 3.96  -1.13.60  -1.42.56  -1.43.964.10  -0.54.38  -0.54.31  -0.1
4 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 37 4.32 -1.2 m/s 3.88  -1.84.27  -1.34.11  -0.84.274.18  -1.34.32  -1.2x
5 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 32 4.26 -1.5 m/s 4.06  -0.93.26  -0.64.24  -0.34.244.18  -0.14.23  -0.54.26  -1.5
6 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 35 4.07 -0.8 m/s 4.06  +0.14.07  -0.8x4.07x3.91  -0.1x
7 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 36 4.00 -1.7 m/s x3.85  -2.23.95  -0.43.953.61  -1.33.77  -2.34.00  -1.7
8 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 40 3.96 -0.8 m/s 3.79  -0.83.96  -0.83.90  -0.53.963.32  +0.22.99  -1.53.88  -0.3
9 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 33 3.95 -1.2 m/s 3.83  -0.63.53  -1.73.95  -1.23.950.00.00.0
10 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 21 3.94 -1.4 m/s x3.48  -2.13.94  -1.43.940.00.00.0
11 58 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 29 3.89 -0.9 m/s 3.85  -1.13.89  -0.93.67  -1.03.890.00.00.0
12 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 28 3.82 -0.1 m/s 3.81  -0.63.61  -2.03.82  -0.13.820.00.00.0
13 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 30 3.75 -1.2 m/s 3.63  -0.93.75  -1.23.74  -0.33.750.00.00.0
14 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 6 3.70 -1.2 m/s 3.47  -0.9x3.70  -1.23.700.00.00.0
15 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 19 3.67 -1.3 m/s 3.30  -0.93.67  -1.3x3.670.00.00.0
16 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 3.65 -0.6 m/s 3.65  -0.63.65  -1.32.97  -0.83.650.00.00.0
17 Aneta RojkováAneta Rojková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 26 3.62 +0.0 m/s 3.30  -1.23.01  -0.83.62  +0.03.620.00.00.0
18 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 3.52 -1.1 m/s x3.52  -1.13.48  -0.33.520.00.00.0
19 Nikol SkalickáNikol Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 25 3.45 -1.3 m/s 3.34  -0.63.30  -1.63.45  -1.33.450.00.00.0
20 Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 7 3.45 -0.5 m/s 3.14  -1.53.31  -2.03.45  -0.53.450.00.00.0
21 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
08 18 3.45 +0.3 m/s 3.45  +0.3xx3.450.00.00.0
22 Denisa JankovičováDenisa Jankovičová
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
09 3 3.44 -0.8 m/s 3.27  -0.62.39  -0.43.44  -0.83.440.00.00.0
23 Nikol VodičkováNikol Vodičková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 20 3.41 -2.1 m/s x3.41  -2.12.39  -0.53.410.00.00.0
24 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 17 3.40 +0.3 m/s 3.40  +0.33.21  -1.33.30  -0.43.400.00.00.0
25 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 27 3.37 -0.8 m/s 3.37  -0.82.75  -0.33.17  +0.43.370.00.00.0
26 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 10 3.35 -1.9 m/s 3.23  -0.63.35  -1.93.25  -0.93.350.00.00.0
27 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 23 3.33 -0.8 m/s x3.33  -0.8x3.330.00.00.0
28 52 Nikola ChourováNikola Chourová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 13 3.29 -1.1 m/s 3.23  -0.53.26  -0.83.29  -1.13.290.00.00.0
29 32 Tereza MarešováTereza Marešová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 14 3.28 -1.2 m/s 3.18  -0.93.28  -1.23.21  -1.13.280.00.00.0
30 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 15 3.27 +0.0 m/s 2.80  -0.32.83  -2.03.27  +0.03.270.00.00.0
31 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 31 3.22 -1.2 m/s 2.88  -0.82.97  -0.43.22  -1.23.220.00.00.0
32 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 12 3.20 -1.0 m/s 3.13  -2.0x3.20  -1.03.200.00.00.0
33 Nikoleta HájkováNikoleta Hájková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 24 3.05 -1.3 m/s x3.05  -1.3x3.050.00.00.0
34 Nela JedličkováNela Jedličková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
07 4 2.96 -1.3 m/s x2.96  -1.3x2.960.00.00.0
35 67 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 9 2.93 -2.5 m/s 2.89  -1.52.69  -1.02.93  -2.52.930.00.00.0
36 Alena HlávkováAlena Hlávková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 22 2.85 +0.6 m/s 2.85  +0.6xx2.850.00.00.0
37 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 8 2.75 -1.3 m/s 2.69  -0.92.75  -1.3x2.750.00.00.0
Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 11 NM xxx0.00.00.00.0
Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2 NM xxx0.00.00.00.0
11 Lota KučerováLota Kučerová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
08 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 40 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 10.36 09.9809.6809.0409.9809.7010.3609.97
2 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 09.97 x09.6309.9709.97x09.2909.63
3 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 13 09.82 08.3009.0408.6809.0409.4509.8209.35
4 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 16 09.79 09.5609.7609.7909.7909.2109.2009.31
5 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 15 09.53 08.0708.3809.1909.1909.53x08.61
6 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 2 08.75 x08.37-08.37-07.9808.75
7 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 08.65 07.5507.6607.8707.8708.6508.3108.18
8 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 4 08.48 07.2308.4308.4308.4308.0608.4808.05
9 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 11 07.40 07.4007.1506.9407.400.00.00.0
10 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 9 07.25 06.7607.1207.2507.250.00.00.0
11 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 07.00 06.73-07.0007.000.00.00.0
12 Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 8 06.76 06.2206.7604.8306.760.00.00.0
13 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 06.67 x06.6706.4006.670.00.00.0
14 Aneta SpoustováAneta Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 7 06.63 05.0506.6306.1706.630.00.00.0
15 Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 5 05.37 x05.3705.1405.370.00.00.0
Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 13.11 12.39xx12.3912.4011.4613.11
2 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 11.83 11.1909.6711.6411.6411.2011.8311.68
3 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 10.58 08.7309.3109.4209.4209.6608.6610.58
4 37 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 09.14 08.6908.6708.5908.6908.6908.4809.14
5 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 07.45 07.45x06.8007.4507.1606.8107.05
6 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
08 6 07.40 06.9906.9407.2007.2007.1207.2707.40
7 Radovan KumpoštRadovan Kumpošt
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 2 06.48 x05.86x05.86x06.1806.48
8 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 8 05.62 05.6205.5105.0105.6205.2804.65x
9 Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 7 05.23 05.2304.2804.6805.230.00.00.0
10 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 3 05.11 05.1104.8605.1105.110.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 18 31.17 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 17 25.58 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 9 24.93 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 24.49 0.00.00.00.00.00.00.0
5 64 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 11 23.44 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 8 22.96 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 22.00 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 20.89 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1 19.81 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 5 19.12 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 12 18.36 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3 17.17 0.00.00.00.00.00.00.0
13 42 Lenka ZemánkováLenka Zemánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 14 17.11 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 7 16.11 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tereza KönigováTereza Königová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 6 16.05 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Aneta SpoustováAneta Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
08 10 14.56 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 12.62 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 42.22 0.0
2 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 10 35.92 0.0
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 13 32.95 0.0
MS Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 16 30.48 0.0
5 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 8 27.45 0.0
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 24.15 0.0
7 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 4 22.51 0.0
8 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 21.31 0.0
9 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 1 20.11 0.0
10 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 9 20.06 0.0
11 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 11 18.58 0.0
12 Maxim HanikMaxim Hanik
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 2 18.09 0.0
13 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 14 16.37 0.0
14 Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 12 13.69 0.0
15 Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 13.39 0.0
Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 7 NM 0.0
Adam VernerAdam Verner
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 15 NM 0.0
Celkem 17 závodníků