Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladšího žactva

Svitavy (21. 6. 2020)

800 m - Ml. žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:28.08
2 74 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:29.67
3 37 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:29.71
MS 20 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:35.93
5 27 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:39.28
6 73 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:40.83
7 62 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:46.53
8 30 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:56.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:44.23
2 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:45.62
3 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:46.18
4 42 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:51.99
5 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:52.28
6 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:54.30
7 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 2:55.51
8 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 2:56.78
9 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.40
52 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.23
2 64 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:35.61
3 58 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:36.51
4 51 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:38.95
5 29 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:43.19
6 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:44.96
7 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:49.67
8 67 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 2:52.63
9 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 2:53.28
10 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 3:02.30
11 66 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 3:04.14
12 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 3:05.90
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.23
2 64 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:35.61
3 58 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:36.51
4 51 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:38.95
5 29 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:43.19
6 15 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:44.23
7 54 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:44.96
8 63 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:45.62
9 72 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:46.18
10 4 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:49.67
11 42 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:51.99
12 27 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:52.28
13 67 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10 2:52.63
14 48 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 2:53.28
15 13 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:54.30
16 71 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 2:55.51
17 32 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 2:56.78
18 75 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 3:02.30
19 7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.40
20 66 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 3:04.14
21 11 Lota KučerováLota Kučerová 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 3:05.90
52 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF