KPJ mladšího žactva
Svitavy (21. 6. 2020)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém VoříšekVilém Voříšek | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 20.58 | ||||||||||||||
2 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 23.19 | ||||||||||||||
3 | Jan HromádkoJan Hromádko | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 23.50 | ||||||||||||||
4 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 24.47 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PtáčekTomáš Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 26.33 | ||||||||||||||
6 | Tomáš RezlerTomáš Rezler | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 27.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 20.95 | |||||||||||||
2 | Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | 6 | 22.42 | ||||||||||||||
3 | Adam PetrAdam Petr | 09 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 23.54 | ||||||||||||||
4 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 24.15 | ||||||||||||||
5 | Štěpán NečilŠtěpán Nečil | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 26.42 | ||||||||||||||
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa | 08 | AC Pardubice | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 20.86 | ||||||||||||||
2 | Marek MlynářMarek Mlynář | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 21.37 | ||||||||||||||
3 | Jan KrištofJan Krištof | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 21.97 | ||||||||||||||
4 | Viktor DaněkViktor Daněk | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.18 | ||||||||||||||
5 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | AK Slatiňany | 5 | 22.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SochorFilip Sochor | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.94 | ||||||||||||||
2 | Radovan KumpoštRadovan Kumpošt | 08 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 4 | 23.12 | ||||||||||||||
3 | Filip HubkaFilip Hubka | 07 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3 | 23.62 | ||||||||||||||
4 | 62 | Adam SvozilAdam Svozil | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 23.75 | |||||||||||||
5 | Daniel RazýmDaniel Razým | 08 | TJ Dlouhá Třebová, z.s. | 2 | 23.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 22.14 | ||||||||||||||
2 | Štěpán OutrataŠtěpán Outrata | 07 | AC Pardubice | 2 | 22.18 | ||||||||||||||
3 | 73 | Radim KopištěRadim Kopiště | 07 | AK Slatiňany | 4 | 23.41 | |||||||||||||
4 | Maxim HanikMaxim Hanik | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 23.90 | ||||||||||||||
5 | Lukáš TůmaLukáš Tůma | 11 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 26.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém VoříšekVilém Voříšek | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 20.58 | ||||
2 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 20.86 | ||||
3 | 74 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 20.95 | |||
4 | Marek MlynářMarek Mlynář | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 21.37 | ||||
5 | Jan KrištofJan Krištof | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 21.97 | ||||
6 | Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 22.14 | ||||
7 | Viktor DaněkViktor Daněk | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.18 | ||||
7 | Štěpán OutrataŠtěpán Outrata | 07 | AC Pardubice | 2 | 22.18 | ||||
9 | Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | 6 | 22.42 | ||||
10 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | AK Slatiňany | 5 | 22.45 | ||||
11 | Filip SochorFilip Sochor | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.94 | ||||
12 | Radovan KumpoštRadovan Kumpošt | 08 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 4 | 23.12 | ||||
13 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 23.19 | ||||
14 | 73 | Radim KopištěRadim Kopiště | 07 | AK Slatiňany | 4 | 23.41 | |||
15 | Jan HromádkoJan Hromádko | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 23.50 | ||||
16 | Adam PetrAdam Petr | 09 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 23.54 | ||||
17 | Filip HubkaFilip Hubka | 07 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3 | 23.62 | ||||
18 | 62 | Adam SvozilAdam Svozil | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 23.75 | |||
19 | Daniel RazýmDaniel Razým | 08 | TJ Dlouhá Třebová, z.s. | 2 | 23.83 | ||||
20 | Maxim HanikMaxim Hanik | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 23.90 | ||||
21 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 24.15 | ||||
22 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 24.47 | ||||
23 | Tomáš PtáčekTomáš Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 26.33 | ||||
24 | Lukáš TůmaLukáš Tůma | 11 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 26.40 | ||||
25 | Štěpán NečilŠtěpán Nečil | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 26.42 | ||||
26 | Tomáš RezlerTomáš Rezler | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 27.93 | ||||
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa | 08 | AC Pardubice | 1 | DNF |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 21.97 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.24 | ||||||||||||||
3 | Tereza MaršíkováTereza Maršíková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.32 | ||||||||||||||
4 | Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 22.52 | ||||||||||||||
5 | Adéla DvořákováAdéla Dvořáková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 23.16 | ||||||||||||||
6 | Linda HosnedlováLinda Hosnedlová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 24.21 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková | 07 | AK Slatiňany | 3 | 21.42 | |||||||||||||
2 | Lucie ManychováLucie Manychová | 07 | AC Pardubice | 5 | 22.47 | ||||||||||||||
3 | Karin KamarytováKarin Kamarytová | 08 | AC Pardubice | 4 | 23.39 | ||||||||||||||
4 | Aneta RojkováAneta Rojková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 23.40 | ||||||||||||||
5 | Jolana KrejčíJolana Krejčí | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 27.77 | ||||||||||||||
Stela SekotováStela Sekotová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.34 | ||||||||||||||
2 | Michaela SílováMichaela Sílová | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 1 | 21.47 | ||||||||||||||
3 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.52 | ||||||||||||||
4 | Laura PoláškováLaura Polášková | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 26.73 | ||||||||||||||
Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráňováVeronika Petráňová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.37 | ||||||||||||||
2 | Lucie JiráčkováLucie Jiráčková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 23.59 | ||||||||||||||
3 | Adéla HonzálkováAdéla Honzálková | 08 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 23.78 | ||||||||||||||
4 | 11 | Lota KučerováLota Kučerová | 08 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 25.38 | |||||||||||||
5 | Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková | 08 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 1 | 25.89 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 22.63 | ||||||||||||||
2 | Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 23.30 | ||||||||||||||
3 | 48 | Nikol SoučkováNikol Součková | 07 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 23.48 | |||||||||||||
4 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 24.06 | ||||||||||||||
5 | Kristýna LipenskáKristýna Lipenská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 24.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 14:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 21.10 | ||||||||||||||
2 | 22 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 4 | 22.65 | |||||||||||||
3 | Mariana StenzlováMariana Stenzlová | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 22.78 | ||||||||||||||
Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.34 | ||||
2 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 21.10 | ||||
3 | 63 | Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková | 07 | AK Slatiňany | 3 | 21.42 | |||
4 | Michaela SílováMichaela Sílová | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 1 | 21.47 | ||||
5 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.52 | ||||
6 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 21.97 | ||||
7 | Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.24 | ||||
8 | Tereza MaršíkováTereza Maršíková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.32 | ||||
9 | Veronika PetráňováVeronika Petráňová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 22.37 | ||||
10 | Lucie ManychováLucie Manychová | 07 | AC Pardubice | 5 | 22.47 | ||||
11 | Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 22.52 | ||||
12 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 22.63 | ||||
13 | 22 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 4 | 22.65 | |||
14 | Mariana StenzlováMariana Stenzlová | 08 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 22.78 | ||||
15 | Adéla DvořákováAdéla Dvořáková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 23.16 | ||||
16 | Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 23.30 | ||||
17 | Karin KamarytováKarin Kamarytová | 08 | AC Pardubice | 4 | 23.39 | ||||
18 | Aneta RojkováAneta Rojková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 23.40 | ||||
19 | 48 | Nikol SoučkováNikol Součková | 07 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 23.48 | |||
20 | Lucie JiráčkováLucie Jiráčková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 23.59 | ||||
21 | Adéla HonzálkováAdéla Honzálková | 08 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 23.78 | ||||
22 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 24.06 | ||||
23 | Kristýna LipenskáKristýna Lipenská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 24.10 | ||||
24 | Linda HosnedlováLinda Hosnedlová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 24.21 | ||||
25 | 11 | Lota KučerováLota Kučerová | 08 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 25.38 | |||
26 | Silvie ProvazníkováSilvie Provazníková | 08 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 1 | 25.89 | ||||
27 | Laura PoláškováLaura Polášková | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 26.73 | ||||
28 | Jolana KrejčíJolana Krejčí | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 27.77 | ||||
Stela SekotováStela Sekotová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||
Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | DNS | |||||
Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS |