Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva B

Svitavy (24. 6. 2020)

800 m - Ml. žáci

(st, 24.6.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 SB 2:33.84 11.00
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 SB 2:35.97 9.00
3 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 2:36.49 8.00
4 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 SB 2:40.44 7.00
5 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 PB 2:41.91 6.00
6 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:43.51 5.00
7 Viktor NývltViktor Nývlt 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:53.81 4.00
8 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:54.81 3.00
9 Vojtěch MartinecVojtěch Martinec 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 7 2:59.31 2.00
10 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 3:22.61 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 24.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:33.72 11.00
2 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:42.16 9.00
3 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 SB 2:42.90 8.00
4 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 SB 2:44.25 7.00
5 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:47.81 6.00
6 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 PB 2:52.04 5.00
7 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 SB 2:52.26 4.00
8 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 2:54.47 3.00
9 Lucie JílkováLucie Jílková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11 2:55.48 2.00
10 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:56.90 1.00
11 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10 3:06.35
12 Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 3:08.55
13 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 3:17.68
MS Vendula JandováVendula Jandová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 3:20.11
Celkem 14 závodníků