Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje

Otrokovice (16. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.10 9.00
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.86 4.00
3 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.89 3.00
4 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.35
5 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.68 7.00
2 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.69 6.00
3 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.15 2.00
4 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.21
5 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.40
2 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.57
3 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.63
4 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.77
5 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.27
2 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.77
3 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.82
4 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.22
5 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.85
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.46
2 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.88
3 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.55
4 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.09
Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.82 5.00
2 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.20 1.00
3 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.86
4 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.13
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 16.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.27
2 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.45
3 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.60
4 Kryštof Jan NemejcKryštof Jan Nemejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.10 9.00
2 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.68 7.00
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.69 6.00
4 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.82 5.00
5 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.86 4.00
6 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.89 3.00
7 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.15 2.00
8 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.20 1.00
9 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.21
10 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.27
10 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.27
12 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.35
13 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.38
14 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.40
15 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.45
16 Šimon KučeraŠimon Kučera 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.46
17 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.57
18 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.60
19 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.63
20 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.68
21 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.77
21 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.77
23 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.82
24 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.86
25 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.88
26 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.13
27 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 10.16
28 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.22
29 Kryštof Jan NemejcKryštof Jan Nemejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.34
30 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.55
31 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.85
32 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.09
Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.73 11.00
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.82 9.00
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 8.00
4 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.17 7.00
5 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.24 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.17 6.00
2 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.29 3.00
3 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.31 1.00
4 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.37
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.25 4.00
2 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.37
3 Ema JuříkováEma Juříková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.42
4 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.50
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.35
2 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.47
3 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.85
4 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.95
5 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.38
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.18 5.00
2 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.09
3 Julie FárkováJulie Fárková 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.21
4 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.29
MS Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.10
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.30 1.00
2 Anna HorákováAnna Horáková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.71
3 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.74
4 Anna ŠalomounováAnna Šalomounová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.96
5 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.06
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.67
2 Adriana HonsováAdriana Honsová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.04
Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (út, 16.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.56
2 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.50
3 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.73 11.00
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.82 9.00
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 8.00
4 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.17 7.00
4 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.17 6.00
6 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.18 5.00
7 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.24 5.00
8 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.25 4.00
9 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.29 3.00
10 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 09.30 1.00
11 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.31 1.00
12 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.35
13 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.37
13 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.37
15 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.42
15 Ema JuříkováEma Juříková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.42
17 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.47
18 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.50
19 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.55
20 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.56
21 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.67
22 Anna HorákováAnna Horáková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.71
23 Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.74
24 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.85
25 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.95
26 Anna ŠalomounováAnna Šalomounová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.96
27 Adriana HonsováAdriana Honsová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.04
28 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.06
29 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.09
30 Julie FárkováJulie Fárková 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.21
31 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.29
32 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.38
33 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.50
34 Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.10
35 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.06
Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.55 9.00
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.36 7.00
3 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.64 4.00
4 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 23.65 3.00
5 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 22.70 6.00
2 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 24.39 2.00
3 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.53 1.00
4 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 27.26
5 Marek PetřekMarek Petřek 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 28.77
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.05 5.00
2 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.76
3 Kryštof Jan NemejcKryštof Jan Nemejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 25.69
Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.55 9.00
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.36 7.00
3 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 22.70 6.00
4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.05 5.00
5 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.64 4.00
6 Vojtěch TočekVojtěch Toček 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 23.65 3.00
7 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 24.39 2.00
8 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.53 1.00
9 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.76
10 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.68
11 Kryštof Jan NemejcKryštof Jan Nemejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 25.69
12 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 27.26
13 Marek PetřekMarek Petřek 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 28.77
Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.61 9.00
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.72 8.00
3 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 22.30 3.00
4 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.91
5 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.00 7.00
2 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 22.78 2.00
3 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.96
4 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 24.33
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.42 11.00
2 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 26.03 1.00
3 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 22.84
4 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 26.56
5 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 28.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.22 5.00
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 22.27 4.00
3 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.99
4 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
MS Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 27.23
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.6.2020 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.05 6.00
2 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 23.01
3 Valerie BurešováValerie Burešová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 28.87
4 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 31.99
Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.42 11.00
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.61 9.00
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.72 8.00
4 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.00 7.00
5 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.05 6.00
6 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.22 5.00
7 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 22.27 4.00
8 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 22.30 3.00
9 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 22.78 2.00
10 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 22.84
11 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.91
12 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.99
13 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 23.01
14 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.61
15 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
16 Karin KlosováKarin Klosová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.96
17 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 24.33
18 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.35
19 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 26.03 1.00
20 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 26.56
21 Lucie StodůlkováLucie Stodůlková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 27.23
22 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 28.50
23 Valerie BurešováValerie Burešová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 28.87
24 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 31.99
Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 47.32 9.00
2 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 49.57 7.00
3 Viktor IvánekViktor Ivánek 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 52.02 5.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 53.18 4.00
5 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 55.24 1.00
6 Radek LanšperkRadek Lanšperk 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 59.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 49.85 6.00
2 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 54.46 3.00
3 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 55.01 2.00
4 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.29
5 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 55.60
6 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 59.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 47.32 9.00
2 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 49.57 7.00
3 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 49.85 6.00
4 Viktor IvánekViktor Ivánek 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 52.02 5.00
5 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 53.18 4.00
6 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 54.46 3.00
7 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 55.01 2.00
8 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 55.24 1.00
9 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.29
10 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 55.60
11 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 59.07
12 Radek LanšperkRadek Lanšperk 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 59.11

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 47.55 11.00
2 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 47.61 9.00
3 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 50.41 7.00
4 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.49 5.50
5 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 51.82 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 49.59 8.00
MS Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 57.22
3 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 57.24
4 Michaela MatušováMichaela Matušová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 58.83
5 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 59.18
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JuříkováEma Juříková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.49 5.50
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 51.59 4.00
3 Anna ŠalomounováAnna Šalomounová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 54.48 2.00
4 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 47.55 11.00
2 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 47.61 9.00
3 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 49.59 8.00
4 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 50.41 7.00
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.49 5.50
5 Ema JuříkováEma Juříková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.49 5.50
7 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 51.59 4.00
8 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 51.82 3.00
9 Anna ŠalomounováAnna Šalomounová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 54.48 2.00
10 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.52 1.00
11 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 57.22
12 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 57.24
13 Michaela MatušováMichaela Matušová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 58.83
14 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 59.18

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:30.58 9.00
2 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:31.70 7.00
MS Libor ŽelezníkLibor Železník 11 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2:47.77
4 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:50.03 6.00
5 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:56.09 5.00
6 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:57.70 4.00
7 Roman ZemekRoman Zemek 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 2:59.05 3.00
8 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:59.35 2.00
9 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 3:00.86 1.00
10 Marek PetřekMarek Petřek 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 3:04.90
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:42.01 11.00
2 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:45.66 9.00
3 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:48.02 8.00
4 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:48.95 7.00
5 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:49.59 6.00
6 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:54.43 5.00
7 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 2:54.52 4.00
8 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 2:56.35 3.00
9 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:03.90 2.00
10 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:21.20 1.00
11 Gábina KolaříkováGábina Kolaříková 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11 3:29.34
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.21 9.00
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.16 7.00
3 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.27 5.00
4 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.54 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.26 6.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.11 4.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.15 3.00
Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.72 1.00
2 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.83
3 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.07
Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.21 9.00
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.16 7.00
3 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.26 6.00
4 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.27 5.00
5 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.11 4.00
6 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.15 3.00
7 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.54 2.00
8 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.72 1.00
9 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.83
10 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.07
Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.97
2 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.07 11.00
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.16 9.00
MS Nela KovářováNela Kovářová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.20
5 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.66 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.47 7.00
2 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.50 6.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.53 5.00
4 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.68 3.00
5 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 11.79 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.35 8.00
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.90 1.00
3 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.13
4 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12.14
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.38
2 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.36
3 Gábina KolaříkováGábina Kolaříková 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 13.92
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 16.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.62
2 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.68
MS Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.01
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.97
2 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.07 11.00
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.16 9.00
4 Nela KovářováNela Kovářová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.20
5 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.35 8.00
6 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.47 7.00
7 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.50 6.00
8 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.53 5.00
9 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.66 4.00
10 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.68 3.00
11 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 11.79 2.00
12 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.90 1.00
13 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.13
14 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12.14
15 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.38
16 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.45
17 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.36
18 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.62
19 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.68
20 Gábina KolaříkováGábina Kolaříková 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 13.92
21 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.01

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ševčík, Mikeska, Peprníček, Petrla Ševčík, Mikeska, Peprníček, Petrla Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.12 9.00
2 Ivánek, Grygera, Balšán, Hejník Ivánek, Grygera, Balšán, Hejník Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 36.40 7.00
3 Pavlíček, Stacke, Vítek, Kunčar Pavlíček, Stacke, Vítek, Kunčar TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.08 6.00
4 Kučera, Fabík, Gavenda, Soušek Kučera, Fabík, Gavenda, Soušek SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 37.64 5.00
5 Masařík, Polehňa, Toček, Vlachynský Masařík, Polehňa, Toček, Vlachynský AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 37.96 4.00
6 Chmelař, Odstrčilík, Šando, Brázdil Chmelař, Odstrčilík, Šando, Brázdil Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 40.61 3.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrbová, Juřicová, Blažková, Pekařová Vrbová, Juřicová, Blažková, Pekařová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.76 11.00
2 Drozdková, Janišová, Viznerová, Pivodová Drozdková, Janišová, Viznerová, Pivodová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 35.44 9.00
3 Kopřivová, Orbesová, Samohýlová, Andrýsková Kopřivová, Orbesová, Samohýlová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 36.39 7.00
4 Hendrychová, Pavelková, Vančurová, Matušová Hendrychová, Pavelková, Vančurová, Matušová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 37.11 5.00
5 Pavlíčková, Schestauberová, Tabery, Vlachynská Pavlíčková, Schestauberová, Tabery, Vlachynská AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 38.35 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Máčalová, Fizková, Kalčíková, Křupalová Máčalová, Fizková, Kalčíková, Křupalová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.86 8.00
2 Polášková, Prusenovská, Juříková, Moravcová Polášková, Prusenovská, Juříková, Moravcová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 36.65 6.00
3 Menšíková, Menšíková, Solařová, Sedlářová Menšíková, Menšíková, Solařová, Sedlářová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.89 4.00
4 Ambruzová, Honsová, Mullerová, Burešová Ambruzová, Honsová, Mullerová, Burešová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 40.83 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrbová, Juřicová, Blažková, Pekařová Vrbová, Juřicová, Blažková, Pekařová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.76 11.00
2 Drozdková, Janišová, Viznerová, Pivodová Drozdková, Janišová, Viznerová, Pivodová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 35.44 9.00
3 Máčalová, Fizková, Kalčíková, Křupalová Máčalová, Fizková, Kalčíková, Křupalová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.86 8.00
4 Kopřivová, Orbesová, Samohýlová, Andrýsková Kopřivová, Orbesová, Samohýlová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 36.39 7.00
5 Polášková, Prusenovská, Juříková, Moravcová Polášková, Prusenovská, Juříková, Moravcová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 36.65 6.00
6 Hendrychová, Pavelková, Vančurová, Matušová Hendrychová, Pavelková, Vančurová, Matušová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 37.11 5.00
7 Menšíková, Menšíková, Solařová, Sedlářová Menšíková, Menšíková, Solařová, Sedlářová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.89 4.00
8 Pavlíčková, Schestauberová, Tabery, Vlachynská Pavlíčková, Schestauberová, Tabery, Vlachynská AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 38.35 3.00
9 Ambruzová, Honsová, Mullerová, Burešová Ambruzová, Honsová, Mullerová, Burešová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 40.83 2.00

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.011.061.111.161.211.261.311.341.371.401.431.46 Body
1 Roman ZemekRoman Zemek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 7 1.43 ooooooxxoxoxxoxoxoxxx 9.00
2 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 1.31 o--ooooxxx 7.00
3 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 1.31 oooooxxooxxx 6.00
4 Jakub GavendaJakub Gavenda
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 1.31 oooooxoxoxxx 5.00
5 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 1.26 o--oooxxx 4.00
6 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 4 1.11 oooxxx 3.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.011.061.111.161.211.261.311.34 Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 9 1.31 --ooooxoxxx 11.00
2 Marcela JanišováMarcela Janišová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 16 1.31 --o-xoxxoxoxxx 9.00
3 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 4 1.26 ooooxoxoxxx 8.00
4 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 1.26 --oooxxoxxx 7.00
5 Šárka LieblováŠárka Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 6 1.21 oooooxxx 6.00
6= Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 12 1.21 oooxooxxx 4.50
6= Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 8 1.21 oooxooxxx 4.50
8= Janika Elisabet NovotnáJanika Elisabet Novotná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 7 1.16 ooooxxx 2.50
8= Gábina KolaříkováGábina Kolaříková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 5 1.16 oooo-xxx 2.50
10 Kristýna OttováKristýna Ottová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 13 1.16 --xooxxx 1.00
11= Zuzana SchestauberováZuzana Schestauberová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 10 1.11 oooxxx
11= Natálie NovákováNatálie Nováková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 3 1.11 oooxxx
13 Julie FárkováJulie Fárková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 1 1.11 oxooxxx
14 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 14 1.11 oxoxoxxx
15 Lucie ViznerováLucie Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 11 1.11 ooxxoxxx
Magdálena MichalcováMagdálena Michalcová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 2 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 24 4.39 -0.3 m/s x4.11  +0.44.39  -0.34.393.97  -0.74.32  +2.44.28  +1.4 9.00
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 26 4.24 +0.7 m/s x4.03  +1.2x4.034.22  +0.1x4.24  +0.7 7.00
3 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 19 4.16 +1.0 m/s 3.78  +0.53.66  +0.0x3.783.86  +1.04.16  +1.03.76  +0.0 6.00
4 Jan BulíčekJan Bulíček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 25 4.08 +2.2 m/s 4.06 +1.1 m/s 4.08  +2.23.64  +1.83.95  +1.14.084.06  +1.13.58  +1.43.69  +1.4 5.00
5 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 21 4.02 +1.9 m/s 3.73  +3.03.91  +0.94.02  +1.94.023.97  +0.33.87  +1.23.99  +1.3 4.00
6 Šimon KučeraŠimon Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 1 4.01 +0.2 m/s 4.01  +0.23.83  +0.73.89  +2.14.013.83  +1.23.66  +0.3x 3.00
7 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 3.88 +1.2 m/s 3.77  +2.93.86  +0.93.85  +3.63.86x3.88  +1.23.47  +1.2 2.00
8 Alexandr PelcAlexandr Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 18 3.87 -0.4 m/s 3.87  -0.43.82  +0.63.84  +1.03.870.00.00.0 1.00
9 Jindřich BalšánJindřich Balšán
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 2 3.75 +1.5 m/s 3.60  +2.03.46  +0.03.75  +1.53.750.00.00.0
10 Adam HlavicaAdam Hlavica
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 23 3.65 +2.5 m/s x3.65  +2.5x3.650.00.00.0
11 Jakub FabíkJakub Fabík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 17 3.63 +1.2 m/s 3.42  +0.33.63  +1.23.41  -0.43.630.00.00.0
12 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 20 3.58 +0.5 m/s x3.20  +0.13.58  +0.53.580.00.00.0
13 Roman ZemekRoman Zemek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 11 3.53 +1.3 m/s 3.53  +1.33.49  +1.73.52  +1.53.530.00.00.0
14 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 9 3.39 +2.2 m/s 3.31 +1.3 m/s 3.31  +1.33.15  +0.83.39  +2.23.390.00.00.0
15 Ondřej VančíkOndřej Vančík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 10 3.39 +0.6 m/s 3.39  +0.6x2.78  +1.53.390.00.00.0
16 Prokop DřímalProkop Dřímal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 16 3.36 +1.5 m/s 3.36  +1.53.18  +1.53.33  +1.03.360.00.00.0
17 Martin MacháňMartin Macháň
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 14 3.32 +2.3 m/s 3.25 +0.5 m/s 3.17  +0.83.32  +2.33.25  +0.53.320.00.00.0
18 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 3.32 -0.1 m/s 2.83  +0.22.76  +0.93.32  -0.13.320.00.00.0
19 Kryštof Jan NemejcKryštof Jan Nemejc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 13 3.31 +2.1 m/s 3.15 +0.4 m/s x3.31  +2.13.15  +0.43.310.00.00.0
20 Adam KostkaAdam Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 4 3.26 +1.5 m/s x3.26  +1.5x3.260.00.00.0
21 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 15 3.21 +1.3 m/s 3.21  +1.32.58  +0.72.75  +0.53.210.00.00.0
22 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 7 3.10 +2.1 m/s 2.64 +1.4 m/s 2.60  +1.52.64  +1.43.10  +2.13.100.00.00.0
23 Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 2.85 +0.8 m/s 2.85  +0.82.82  +1.12.75  +1.22.850.00.00.0
24 Radek LanšperkRadek Lanšperk
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 6 2.75 +2.2 m/s 2.75  +2.2xx2.750.00.00.0
Erik MičutkaErik Mičutka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 26 4.39 -1.6 m/s 4.37  +1.94.39  -1.64.08  +0.64.39xx4.32  +0.5 11.00
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 20 4.25 +0.4 m/s 4.15  +0.44.04  +1.93.97  +0.54.154.25  +0.4x4.19  -0.1 9.00
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 22 4.22 -0.1 m/s 3.89  +0.84.22  -0.13.93  +1.04.224.22  +1.04.15  +0.3x 8.00
4 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 24 4.12 -0.1 m/s 3.98  +2.14.07  -0.43.98  +1.04.074.12  -0.14.06  +0.94.11  +0.6 7.00
5 Barbora HüskováBarbora Hüsková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 19 4.09 +0.0 m/s 3.74  -0.14.06  +2.24.09  +0.04.093.85  -0.23.43  +1.83.20  -0.4 6.00
6 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 23 4.01 +0.4 m/s x3.92  +0.53.73  +0.83.924.01  +0.43.97  +0.9x 5.00
7 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 25 3.94 +0.9 m/s 3.49  +1.13.06  +0.23.81  +0.43.813.66  +0.63.94  +0.93.92  -0.1 4.00
8 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 14 3.88 +0.2 m/s 3.82  -0.2x3.76  +1.63.823.66  -0.23.65  +1.23.88  +0.2 3.00
9 Nela KovářováNela Kovářová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 15 3.78 +0.8 m/s 3.78  +0.83.74  +0.13.58  +0.43.780.00.00.0 2.00
10 Karin KlosováKarin Klosová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 6 3.78 +0.7 m/s x3.67  +0.43.78  +0.73.780.00.00.0 1.00
11 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 17 3.75 +0.1 m/s 3.45  +1.23.75  +0.13.63  +1.03.750.00.00.0
12 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 21 3.74 +0.0 m/s 3.68  +0.53.61  +1.13.74  +0.03.740.00.00.0
13 Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 12 3.69 +0.5 m/s 3.69  +0.53.32  +0.23.08  +1.43.690.00.00.0
14 Klára AndrýskováKlára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 3.67 -0.5 m/s 3.67  -0.53.55  +0.73.52  +0.13.670.00.00.0
15 Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 16 3.64 +1.8 m/s 3.48  +0.43.20  -0.13.64  +1.83.640.00.00.0
16 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 9 3.57 +0.9 m/s 3.57  +0.93.51  -1.03.48  +0.63.570.00.00.0
17 Janika Elisabet NovotnáJanika Elisabet Novotná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 11 3.48 +0.5 m/s 3.48  +0.53.42  -0.1x3.480.00.00.0
18 Nikola KarskáNikola Karská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 5 3.39 +0.1 m/s 3.39  +0.12.99  +0.0x3.390.00.00.0
19 Barbora StodůlkováBarbora Stodůlková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 10 3.37 +0.2 m/s 3.37  +0.22.58  +0.83.29  -0.53.370.00.00.0
20 Julie FárkováJulie Fárková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 1 3.29 +0.4 m/s 3.29  +0.42.29  +0.02.79  -0.33.290.00.00.0
21 Michaela MatušováMichaela Matušová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 8 3.28 +0.8 m/s 2.77  +1.02.32  +0.33.28  +0.83.280.00.00.0
22 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 18 3.25 +0.2 m/s 3.06  +1.4x3.25  +0.23.250.00.00.0
23 Barbora KrejsováBarbora Krejsová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 7 3.15 +0.4 m/s 3.15  +0.43.08  +0.83.00  -0.23.150.00.00.0
24 Anna HorákováAnna Horáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 3.14 +0.3 m/s 3.14  +0.33.02  +0.73.10  +0.73.140.00.00.0
25 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 13 3.13 +0.1 m/s 3.12  +0.73.13  +0.13.03  +1.83.130.00.00.0
26 Natálie NovákováNatálie Nováková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 2 2.56 +0.0 m/s 2.56  +0.0xx2.560.00.00.0
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 10.40 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Nela KovářováNela Kovářová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 7 09.77 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 18 08.79 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 13 08.31 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Sofie TaberySofie Tabery
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 17 07.72 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Lucie PavelkováLucie Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 10 07.70 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 16 07.19 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 12 07.12 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Kristýna OttováKristýna Ottová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 9 07.04 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Marcela JanišováMarcela Janišová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 06.84 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 11 06.71 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 15 06.48 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Nikola KarskáNikola Karská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 5 06.36 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Karolína JuříkováKarolína Juříková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 2 06.02 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Natálie NedomováNatálie Nedomová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 14 05.85 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Valerie BurešováValerie Burešová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
10 1 05.03 0.00.00.00.00.00.00.0
Magdálena MichalcováMagdálena Michalcová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie SukopováNatálie Sukopová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3 10.08 0.0 9.00
2 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 9 09.55 0.0 7.00
3 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 6 08.67 0.0 6.00
4 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 7 08.00 0.0 5.00
5 Michael SoušekMichael Soušek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 5 07.34 0.0 4.00
6 Jaroslav BrázdilJaroslav Brázdil
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 07.01 0.0 3.00
7 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 4 06.82 0.0 2.00
8 Viktor IvánekViktor Ivánek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 06.78 0.0 1.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 12 29.60 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 11 21.20 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Karolína JuříkováKarolína Juříková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 2 20.83 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Lucie PavelkováLucie Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 6 20.79 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 20.44 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Anna HorákováAnna Horáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 16.76 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Adriana HonsováAdriana Honsová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 3 16.60 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Barbora HüskováBarbora Hüsková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 1 15.83 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Monika ŽelezníkováMonika Železníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 10 15.22 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 8 13.37 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
Natálie SukopováNatálie Sukopová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 15 26.85 0.0 9.00
2 Jakub FabíkJakub Fabík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 3 25.46 0.0 7.00
3 Adam KostkaAdam Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 6 24.46 0.0 6.00
4 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 13 24.27 0.0 5.00
5 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 9 23.74 0.0 4.00
6 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 8 21.14 0.0 3.00
7 Martin MacháňMartin Macháň
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 12 21.01 0.0 2.00
8 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 11 20.76 0.0 1.00
9 Michael SoušekMichael Soušek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 10 17.18 0.0
10 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 14 16.50 0.0
11 Jakub GavendaJakub Gavenda
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 4 16.23 0.0
12 Jan BulíčekJan Bulíček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 2 15.10 0.0
13 Jaroslav BrázdilJaroslav Brázdil
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 12.68 0.0
14 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 5 11.50 0.0
Matouš LiškaMatouš Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 7 NM 0.0
Celkem 15 závodníků