Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoměstský mikromítink

Nové Město nad Metují (15. 6. 2020)

60 m - Muži

(po, 15.6.2020 - 16:34) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krzysztof JanukowiczKrzysztof Janukowicz 01 KL Ziemia KlodzkaKL Ziemia Klodzka 5 07.31
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.27
3 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.37
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci

(po, 15.6.2020 - 16:32) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.31
2 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.96
3 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.37
4 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.60
5 Arnošt HájekArnošt Hájek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.91
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(po, 15.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.29
2 54 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.41
3 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.45
4 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.78
5 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.94
6 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(po, 15.6.2020 - 16:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ErnestováZuzana Ernestová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.02
2 Wiktoria GlowkaWiktoria Glowka 03 KL Ziemia KlodzkaKL Ziemia Klodzka 5 09.26
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(po, 15.6.2020 - 16:52) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.70
1= Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.70
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 09.36
4 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.53
5 Šárka VlčkováŠárka Vlčková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.74
Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 16:54) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.71
2 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.25
3 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.56
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.64
5 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.64
6 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.20
2 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.79
3 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.79
4 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.28
5 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.71
2 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.20
3 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.25
4 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.56
5 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.64
5 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.64
7 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.79
7 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.79
9 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.28
10 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.40
11 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.84

150 m - Muži

(po, 15.6.2020 - 17:24) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krzysztof JanukowiczKrzysztof Janukowicz 01 KL Ziemia KlodzkaKL Ziemia Klodzka 3 17.12
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.19
3 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.05
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci

(po, 15.6.2020 - 17:22) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.07
2 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.58
3 Arnošt HájekArnošt Hájek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.20
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci

(po, 15.6.2020 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.95
2 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.57
3 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 24.88
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy

(po, 15.6.2020 - 17:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 19.53
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.26
3 Zuzana ErnestováZuzana Ernestová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 21.90
4 Wiktoria GlowkaWiktoria Glowka 03 KL Ziemia KlodzkaKL Ziemia Klodzka 4 23.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně

(po, 15.6.2020 - 17:23) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.82
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.89
3 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.46
4 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.45
Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(po, 15.6.2020 - 17:21) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.91
2 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 23.54
3 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.23
4 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.54
5 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.85
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci

(po, 15.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 43.29
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 45.14
3 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 48.86
4 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 53.09
5 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 56.21
6 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 57.54
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy

(po, 15.6.2020 - 17:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 43.06
2 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 44.54
3 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.18
4 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 47.43
5 Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 47.72
6 Šárka VlčkováŠárka Vlčková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 54.98
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(po, 15.6.2020 - 17:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 46.29
2 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 60.63
3 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 61.31
4 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 62.21
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(po, 15.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 85 Lukash PlatilLukash Platil 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:02.64
2 19 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 2:04.01
3 50 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:04.70
4 32 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:04.90
5 24 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 2:07.59
6 48 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:19.61
7 99 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:36.11
8 54 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:04.51
18 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(po, 15.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:34.86
2 53 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 3:11.87
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(po, 15.6.2020 - 15:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.15
2 54 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 13.41
3 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.45
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(po, 15.6.2020 - 15:32) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 11.93
2 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.34
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(po, 15.6.2020 - 15:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.34
2 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.77
3 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 14.06
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(po, 15.6.2020 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.25
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.55
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 15.55
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Ženy

(po, 15.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 53.42
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 54.29
Celkem 2 závodníků