Dětská atletická liga 2.kolo (oddílový závod uzavřený)
Tábor (15. 6. 2020)150 m - Ml. žáci
(po, 15.6.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 19.7 | |||||||||||||||
2 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.6 | |||||||||||||||
3 | Jakub DohnalJakub Dohnal | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.1 | |||||||||||||||
4 | Filip HrubýFilip Hrubý | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.5 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.8 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.8 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žákyně
(po, 15.6.2020 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.2 | |||||||||||||||
2 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.8 | |||||||||||||||
3 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.3 | |||||||||||||||
4 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.3 | |||||||||||||||
5 | Bára BorováBára Borová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.2 | |||||||||||||||
6 | Michaela ČernáMichaela Černá | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.2 | |||||||||||||||
7 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.2 | |||||||||||||||
8 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.8 | |||||||||||||||
9 | Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.9 | |||||||||||||||
10 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.1 | |||||||||||||||
11 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.7 | |||||||||||||||
12 | Kateřina BlackáKateřina Blacká | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.9 | |||||||||||||||
13 | Adéla GregorováAdéla Gregorová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.3 | |||||||||||||||
14 | Vanessa PlzákováVanessa Plzáková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.6 | |||||||||||||||
15 | Daniela ZímováDaniela Zímová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.0 | |||||||||||||||
16 | Nora PlacháNora Plachá | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.5 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 15.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.1 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KalousekMatyáš Kalousek | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.2 | |||||||||||||||
3 | Tomáš NovákTomáš Novák | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.4 | |||||||||||||||
4 | František KuklaFrantišek Kukla | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.5 | |||||||||||||||
5 | Jan RozumJan Rozum | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.5 | |||||||||||||||
6 | David ŤupaDavid Ťupa | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 26.3 | |||||||||||||||
7 | Adam ŠkrdleAdam Škrdle | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 30.2 | |||||||||||||||
8 | Jiří RejlekJiří Rejlek | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 31.2 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 15.6.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KalašováKateřina Kalašová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.7 | |||||||||||||||
2 | Claudie KoukalováClaudie Koukalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.0 | |||||||||||||||
3 | Anna KanovováAnna Kanovová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.2 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.5 | |||||||||||||||
5 | Karolína BicanováKarolína Bicanová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.3 | |||||||||||||||
6 | Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.5 | |||||||||||||||
7 | Eliška PitlíkováEliška Pitlíková | 10 | TJ VS Tábor, z. s. | 26.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |