Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B

Nové Město nad Metují (26. 9. 2020)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 19 PB 11.41 11.2511.3911.3011.3911.41x11.12 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20 11.38 11.3811.0810.9011.3810.95xx 9.00
3 88 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 10.61 10.6110.18x10.6109.42x- 8.00
4 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 18 10.42 10.4210.3009.8910.4209.51x09.50 7.00
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 16 10.36 09.76x09.9009.9010.36x09.23 6.00
6 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 09.98 09.37x09.9809.9809.92x09.42 5.00
7 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 09.70 09.7009.5109.1209.70xx08.90 4.00
8 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 8 09.55 09.5509.24x09.55xx08.66 3.00
9 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 11 09.51 09.51x08.7809.510.00.00.0 2.00
10 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 09.45 08.4709.4508.3909.450.00.00.0 1.00
11 22 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 09.21 08.9509.2108.3909.210.00.00.0
12 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 08.89 08.8908.7308.7108.890.00.00.0
13 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 08.89 08.8908.4307.2708.890.00.00.0
14 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 08.69 x08.1308.6908.690.00.00.0
15 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 08.67 08.1708.6708.6008.670.00.00.0
16 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 7 08.40 08.40x08.2208.400.00.00.0
17 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 08.32 06.6208.3207.5608.320.00.00.0
18 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 08.10 08.10x06.9308.100.00.00.0
19 55 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 08.06 08.0607.8507.2008.060.00.00.0
20 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 08.02 x08.0206.6808.020.00.00.0
Celkem 20 závodníků